Автор Тема: Коли починати вчити дитину іноземним мовам?  (Прочитано 13323 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline СніжанаАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
Коли варто починати дитину вчити іноземним мовам?
Хто що думає з цього приводу?
Чи наймати репетиторів? Чи в гуртки віддавати? Чи якось самому можна займатись?

Питання актуальне, бо в сучасному світі знання іноземних мов значно спрощує процес пошуку місця під сонцем.  ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
З власного досвіду скажу, що я ЗА(!) навчання дитини іноземної мови. І то чим раніше, тим краще. Не одноразово читала рекомендації вчителів і репетиторів, в тому числі і іноземних, які викладають у нас, що дитину треба навчати від народження. Дитина, можливо, не зразу почне говорити, але у неї відкладається це все в голові. Я не дуже володію іноземними мовами, тому включала мультики і дитячі пісеньки на англійській мові. Крім цього не треба дитину нагружати вивченням, достатньо 15 хв в день говорити з дитиною суто на іноземній мові коли ви граєтесь, наприклад: в перукарів, лікарню, куховарите, вдягаєте ляльку....

Доречі, з 4 місяців я включала дуже класний диск "Magic English". Вони музикальні, веселі, картинка швидко змінюється, постійно відбувається якась дія, дитині цікаво дивитись таке і найосновніше чому це найбільше мені сподобалось? цей диск створювали Дісней, тобто вимова чітка, англійська і говорять її саме не наші, а іноземці так, як це потрібно.

Слухаючи наших викладачів мені аж вуха ріже їх вимова. Брали ми "Английський з Хрюшей и Степашкой" - жах, мені не сподобалось, копія  Magic English тільки це у них так довго, вимова паршива, не сподобалось мені.

Зараз моїй дитині майже 2 роки, вона знає близько 50-80 слів англійською мовою, навіть книжку ми дивимся чи читаємо, вона показує пальчиком на метелика і каже "батефлай", на хлопчика - "бой", на квіточку - "флаве", на місяць - "мун" і т.д.... Каже наперед, дивлячись мультик, слова які мають говорити. Там дуже весtлі музичні заставки і + є типу караоке. Внизу екрана висвічується текст і можна для старших діток пояснити як ним користуватись.
Одним словом, я в захваті від цієї програми.

Щодо репетиторів, то за маленьких братись не хочуть, тільки від 3 років. А якраз дитина найкраще все схоплює до 3 років!!!   

Сказали спасибо: TinaMi

Offline Vika

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +2/-0
  • Двічі матуся!
    • Награды
Боже, читаю вас і я вшоці, що ви в дітей дитинство забираєте? Ще не награлись і вже іноземну їм даєте, не відбирайте дитинство, ще встигнуть, в школі 10 років будуть вчитись, а зараз хай граються і бешкетують. Не знущайтесь над дітьми! :(

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +206/-0
  • stop narcotics
    • Награды
Цитувати
Не знущайтесь над дітьми!

Ну по твоєму, коли вони дивляться FoxKids, де голови відрубують, то це щасливе дитинство, а коли дивляться пізнавально-навчальні мульти, то це називається красти дитинство і знущання над дітьми?

Всі ми знаємо з дитинства рос.мову. І ніхто нас не заставляв її вчити. Ми її чули по радіо, дивились мультфільми і фільми. І я не вважаю що цим у мене вкрали дитинство.
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • stop narcotics
    • Награды

кого цікавить, качаєм.

Offline Vika

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +2/-0
  • Двічі матуся!
    • Награды
Непийпиво, ти мене трохи не зрозумів, я маю на увазі що батьки починають інтенсивно грузити дітей навчанням з маленького. Дітей водять куди тільки можна, дитину завантажуюють по повній і шо з цього доброго? Їх чекає школа і це робота вчителів навчати дітей, а мама має дати любов  d25дитині, ласку, опіку. А не нагружати англійською, музикою, танцями, алфавітом.  d93
У мене знайома в 2 роки знає алфавіт, а толку то з цього, як воно не потрібно ще дитині, всьому свій час! Ми теж читаємо книжки, ми теж дивимось мультики, я теж займаюсь дітьми. Але в першу чергу ми бавимось в ігри їхнього віку а не забиваю їх мозок тим що їм на даному етапі не треба. З дитиною треба бавитись в такому віці!  d70

• Активна Мамка
    • Награды
Бачу що тема хвилює багатьох.  :)

І в кожного є своя думка на рахунок цього.
Я також схиляюсь до думки, що як вчити дитину в ігровій формі, зацікавити її, то в цьому нема нічого крамольного. Адже дитина від цього отримує задоволення. А заодно і знання.  d34

Тепер цікавлять самі методики (Непийпиву персональна подяка за Magic English ). Хто може дати якісь поради з персонального досвіду?

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Думаю, що можна діткам казки читати на англійській мові, але такі, які вони добре знають: "Про ріпку", "Курочка Ряба", "Колобок". Прості і доступні казки. А далі, звісно, можна і складніші читати.

А от ще можна гратись в ігри, наприклад в кольори, вгадування тварин. Впринципі, дитину треба іноземної начати так само як і рідної мови. Це ми, дорослі, думаємо що це складно все. А дитина не знає що таке складно, вона вчить все про що їй розказують і показують, головне повторювати частіше те, що ви хочете донести до дитини  d79

Offline Luanita

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
  • Щаслива вагітна
    • Награды
Я свою малечу буду вчити теж від народження. Ви так цікаво тут пишете, що і я піду собі закачаю Маджік Інгліш, у мене ще є час повторити мову d27

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • stop narcotics
    • Награды
Цитувати
З дитиною треба бавитись в такому віці!

почитай Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

можливо тоді думка зміниться...

• Активна Мамка
    • Награды
Ще таке питання: чи варто вчити дитину одночасно декільком іноземним мовам? Чи не занадто це? Чи не буде дитина плутатись?
У мене подружка непогано французьку знає і, по попередніх домовленостях, могла б займатись з дітками.

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • stop narcotics
    • Награды
Важко сказати... думаю що не варто... але чув поради щоб просто давати дивитись мультфільми з озвучкою на інших мовах... щоб дитина просто на слух мову сприймала, а коли уже пізніше вчити почне, то їй буде значно легше...

• Активна Мамка
    • Награды
Чоловік приніс диск з мультфільмом в якого можна вибрати мову озвучення: англійська, іспанська, французька, німецька, італійська. Кого цікавить, можу зробити копію.

Offline Natali24

• Зацікавлена Мамка
  • Мама принцеси!
    • Награды
закачали ми Маджік інгліш - класно Яна тануює під музичні заставки, пів дня я спокій мала, сподобалось d41

Offline ZaZu

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Цитата: Непийпиво
чув поради щоб просто давати дивитись мультфільми з озвучкою на інших мовах... щоб дитина просто на слух мову сприймала, а коли уже пізніше вчити почне, то їй буде значно легше

Це М.Ібука про це пише.

Цитата: Сніжана
Кого цікавить, можу зробити копію

Мене цікавить. Написала в приват.

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Непийпиво  дякую за Меджік. я також вирішила займатись з синочком пробували ходити на заняття де 5-6 діток,але прийшла до висновку що індивідуальні заняття більш продуктивніші.Вчу поки що з ним вдома сама, до нас приєдналась і донечка їй вже 2.5 роки,їй сьогодні було непідвладним вимовити деякі слова d41 d27

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • stop narcotics
    • Награды
Цитата: bvlgari
їй сьогодні було непідвладним вимовити деякі слова

для нас зараз сенс цього диска навчити дитину сприймати мову на слух... вона вже повторяє багато слів... і співає простенькі пісеньки з перших уроків... і навіть просить по назвах серій що їй включити... наприклад "кукін" або "форест"... :)