Автор Тема: Коли починати вчити дитину іноземним мовам?  (Прочитано 12935 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 3міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цікаво! Мабуть також почнемо вивчення з переглядів мультиків на англійській мові :)

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +172/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Розумна стаття - цікаві аж 3 погляди на початок вивчення. Я чекаю, коли буде правильна вимова рідною мовою, а тоді можна братися за англійську та російську. Ні раннє вивчення, ні паралельне щось мене не влаштовує. При бажанні в ігровій формі груповими заняттями можна досить швидко все наздогнати - тільки б дитина БАЖАЛА навчатися
наша слінгодонечка гамає цицю вже
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

на мамці Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Lyubа

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
А враховуючи, що мова забувається, то потрібно постійно підтримувати знання ну до шкільного віку точно, поки не почнеться регулярне вивчення

Offline Люня

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Я в плані англійської на школу не розраховую - нормально вчать тільки в спеціалізованих, решта це так, для галочки. Тому планую, що дитина постійно буде на курсах. А за таких розкладів нічого не заважає йти на курси з 3-4 років та й ходити туди завжди - щоб постійно бути у середовищі. Я за паралельне засвоєння (саме засвоєння, а не вивчення) мов у ранньому віці, для мене показовим є те, що всі ми знаємо розмовну російську, хоча більшість її взагалі ніде не вивчали. Але був телевізор, мультики, книжки, доступ до різноманітної російськомовної інформації. До революції гувернантки з дітьми змалечку розмовляли французькою, і німецькою, маленькі діти нормально їх розуміли. На сучасному Закарпатті взагалі краса - там діти змалку чують і угорську ( а це просто  d111), і чеську. На даний час доступ до англійської вже не гірший, ніж колись був до російської. Просто мова для дитини повинна бути не предметом вивчення, а елементом її буття

Сказали спасибо: Танюша9577

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 3міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Підтримую Ольгу :flv
Золоті слова :bo

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Ну так, виходить що я мимоволі якісно вивчила російську на уроках зарубіжки, бо літератури в укр перекладі просто не було. Але тоді це вже була середня школа, а зараз при дитині уникаю рос слів ("штанішки"  d111 вже татко навчив), ще зарано, бо плутає з рідною мовою.

Offline Nika G

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іринка - 5, Оксанка - 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Ну так, виходить що я мимоволі якісно вивчила російську на уроках зарубіжки, бо літератури в укр перекладі просто не було. Але тоді це вже була середня школа, а зараз при дитині уникаю рос слів ("штанішки"  d111 вже татко навчив), ще зарано, бо плутає з рідною мовою.
Дитина однаково буде стикатися з російською мовою, бо навіть на тому самому телебаченні майже все на російській. А діти швидко вчать те, чого не треба d38
Хто сказав, що жінка - слабке створіння? А ти спробуй образити її дитину. Вона порве і закопає)