Автор Тема: Коли починати вчити дитину іноземним мовам?  (Прочитано 12648 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Я колись пробувала вчити старшу доцю англійській мові, але так як її знаю поганенько, то чого могла того навчила та й забули. На той час їй було десь 4 роки. Менша також щось пробувала тоді повторяти за нами. А потім почали вони вчити у школі англійську, з 2 класу.

Російську мову я знаю дуже добре, але з дітьми нею не спілкувалась. Якось вони запропунували поспілкуватись на російській. То ми з чоловіком з їхньої мови так насміялись! z5

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Вчити англійську мову син почав вже в садочку, але тоді з того мало толку було (назви тварин, пару предметів...) В 11 школі англійську вчать з першого класу, дуже інтенсивно. Перших два класи я йому допомагала: радила, як краще запам'ятати нові слова (через асоціації), пояснювала, якщо щось не розумів. Тепер він швидше мені пояснить, ніж я йому :)
Російською розмовляє трошки гірше, ніж українською, але читає книжки на російській мові так само, як і на українській. Російською розмовляє чоловік, тому так і вчили двом мовам одночасно з пелюшок. Просто спілкування (садок, школа, просто на вулиці...) переважно україномовне, тому і практики більше :) 
Німецька поки що на рівні елементарного мінімуму (вчать її з 5 класу, урок 2 рази на тиждень).

Offline namestuna

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій-21р.,Юля-16р., Яна-8р.
  • Ваше справжнє ім’я: Свєта
Старші діти відвідують  «Перші Київські курси іноземних мов» у 5 школі (дитячу та підліткову групи – для дітей віком 6 – 13 років. Заняття 2 рази на тиждень по 2 академ. год.) уже кілька років,результатами задоволена і ціна доступна.Свою найменшу думаю також туди водити в групу дошкільного навчання – для дітей віком 3 – 6 років. Заняття 2 рази на тиждень по 1 год, навчання проходить в ігровій формі.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Мої залишки  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Хвастощі Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lilka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Etnocook - традиційна етнічна кухня
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мстиславчик 3 роки
З двох років дивився малюк Baby Einstein Для того щоб побачити посилання: Register or Login], скачати легко погугливши, малюкові подобалося, особливо красиво і професійно зроблені серії про тварин

Є правда нюанс, що потрібно постійно дивитися разом з малюком і паралельно з англійською озвучувати й українську\іншу бажану розмовну мову, бо слова дуже швидко схоплюються, потім виникають непорозуміння (типу "хей" як вигук і "хей" як сіно)

Всі знайомі прагнуть до дітей-поліглотів, нічого поганого в цьому не бачу - якщо сприймати процес як гру  :)

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
З двох років дивився малюк Baby Einstein Для того щоб побачити посилання: Register or Login], скачати легко погугливши, малюкові подобалося, особливо красиво і професійно зроблені серії про тварин

А у мого улюблена серія 27 "Гениальный ребенок: Поиграем в прятки". Оте "пікабу" він почав повторювати швидше ніж мама d27

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
А в мене щось не получається скачати той Бебі Енйнштейн, а його в онлайні ніде не можна подивитися?

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
тут зараз я скачую, безкоштовно. Але тільки одну серію "Гениальный ребенок: Поиграем в прятки". Як інші найти незнаю d104

Offline Світлана

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] - Коллекция развивающих мультфильмов Ребенок Эйнштейн(26 частей)

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Дякую!

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
А ми завжди тут дивимось онлайн Для того щоб побачити посилання: Register or Login]. Там здається взагалі більше 30 серій.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Цитувати
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] - Коллекция развивающих мультфильмов Ребенок Эйнштейн(26 частей)

Щось не получається у мене. Ввечері, ще чоловіка посажу, хай він пробує, бо щось як закачати - то все до нього.

Offline Світлана

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Всі серії займають багато місця на компі,нижче у відгуках під "скачать" є описано, як закачати декілька серій, потрібно відмінити закачку всіх серій, а залишити прапорці тільки біля потрібних серій. 

Offline Ghanet

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ілля-5 роки, Настя-11 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Евгенія
дитині в дитинстві нема чого забивати голову різними мовами,вони свою ще хорошо не знають.

Offline Natka-Solo

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +145/-0
  • ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна - 19.10.2006 р. н., Ілона - 09.02.2012 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
ми почали вчити англійську з жовтня в садочку спочатку щось була не дуже в захваті а тепер навпаки питає яки буде те чи інше слово, або каже ми вчили то -і-то, а то ще не довчили у нас здається як то кажуть  d41 d15"апетит прийшов під час їди"
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
Ghanet я звами повністю не згідна. В дитинстві розмовляла трьома мовами з легкістю і навіть не замічала як переходила з мови на мову.

Offline marta.t

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
  • я
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія 2008р.н,Анна 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: марта
Кажуть в дітей необмежені можливості.Мені здається ,що перед тим ,як починати вчити дитину англійської,потрібно подумати,чи ви зможете це робити постійно.Я,априклад ,почала вчити англійську,коли старшій було 1.5 року,а потім через місяць виникли такі обставини,що мене не було вдома і не було кому з нею займатися,потім я завагітніла вдруге..,збереження,роди,маленька сестричка і ми так більше з нею і не займаємося.Дуже мені шкода.І тепер думаю,краще було б якщо б водити кудись на курси,але постійно і не міняти їх,а триматися вже одних,Це дуже важливо.А ще раджу всім почитати книжку "Революція в навчанні",тоді в багатьох мам все проясниться.Книжка того варта,щоб її прочитати.До речі в мене є ,можу дати почитати.
Щаслива бути жінкою.........

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +456/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
ми почали вчити англійську в садочку з осені - малому дуже подобається!!!!
а ще дивиться телевізор і старається говорити по російськи, але виходить дуже смішно d140 d140 d140

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!