Автор Тема: Термальні води Хайдусобосло (Угорщина)  (Прочитано 10610 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Oksana_RusАвтор темы

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Якщо хтось відпочивав в Хайдусобосло, поділіться, будь-ласка, відгуками ;), давно мрію відвідати це містечко.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
Re: Термальні води Хайдусобосло (Угорщина)
« Reply #1 : 27 Травень 2013, 17:22:58 »
В мене теж такі плани є, тому чекатиму відгуків)

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #2 : 27 Травень 2013, 18:23:15 »
Мене найбільше цікавить транспортне питання, своєю машиною не можемо поїхати, поїзд на сайті УЗ написаний, що їде через Львів, але на довідці вже пару днів не можу про нього нічого допитатися, таке враження, що вони самі не знають, що там в них їздить. Про автобуси так само ще не маю інформації, хіба шукати якийсь тур в туроператора з трансфером, але в неті так само толком нічого не знаходжу, хіба треба підійти десь в тур. агентство і розпитати.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 27 Травень 2013, 19:35:53 »
по Угорщині в нас здається Надія основний туроператор чи турагент, незнаю як правильно, можна до них зайти чи подзвонити і запитати)
поїзд точно раніше їхав, але вже давненько, в мене подружка з дитиною перший раз туди їхали відпочивати, то точно брали все купе, бо їх їхало 3 дорослих і малий 2 чи 3 роки, то їм було зручніше все викупити, щоб нікого чужого не було, а як зараз d104

Offline ND_EVA

• Активна Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #4 : 29 Травень 2013, 15:37:15 »
ми їздимо майже щороку в Хайдусобосло - це моє одне з найулюблнішихміць відпочину, так як море я не дуже люблю, то там для мене рай. правда їдемо завжди своїм транспортом, тому про поїзд нічого не можу порадити. знаю точно, що від надії їздять автобуси, бо завжди там зустрічаєм знайомих з франика.

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #5 : 29 Травень 2013, 16:12:55 »
А в який готель їздите? І щось в загальному розкажіть, що там є? Я так зрозуміла, що є криті відкриті басейни, аквапарк :xmm І в скільки взагалі обходиться відпочинок, не враховуючи проживання, маю на увазі харчування, відвідування тих же басейнів і т. д.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 29 Травень 2013, 16:24:24 »
і мене цікавить, куди саме туди їдете? як з харчуванням? в скільки приблизно обходиться? якщо своїм транспортом, то скільки часу забирає дорога?

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 29 Травень 2013, 16:25:12 »
а, візу самі відкриваєте угорську? чи маєте шенген?

Offline ND_EVA

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 31 Травень 2013, 00:02:08 »
з візами по різному, останнього разу були на чеській туристичній.маю знайому власницю турагнства, то відкриваєм візи через неї. а от бронюєм напряму готель самі. були в декількох готлях, але тепер плануєм їхати лише в цей Hungarospa Hajdúszoboszló ***
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Переваги – розташований близько до купалень, халат – це можна сказати основний ваш одяг там, не треба платити за вхід!!! в купальню. Вхід в купальні платний і одноразовий на цілий день, тобто якщо вам надоїло купатись і ви хочете піти чи в готель, чи погуляти по місті, то щоб ще раз зайти треба знову платити за вхід.
харчування двохразове– сніданок і або обід/ або вечеря. краще братии обід, бо ввечері там починається нове життя в затишних домашніх ресторанчиках з смачною їжею і їхнім вином. ресторанчики раджу вибирати по принципу де багато людей, там точно щось смачно і не дорого.
тепер за ціни – вхід в купальню не пишу, бо останній раз ми були 2 роки тому, в інеті можна знайти. ціни на харчування важко писати, бо все залежить як ви привикли їсти, загалом не дорого, можна посїти починаючи від 10 євро на двох з винцем. Нам поїздка два роки тому в травні із бронюванням наперед, повністю з усім на 7 днів обійшлася бл. тисячі євро. спеціально з чоловіком перераховували.

Offline ND_EVA

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 31 Травень 2013, 00:11:54 »
відстань від нас туди 450 км. скільки часу будете їхати залежить від того скільки стояти на кордоні. можна виїхати в 4 ранку і в обід в 12 бути там. а було таке що пів ночі простояли на нашому кордоні. d111 тут як пощатить  d112

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #10 : 31 Травень 2013, 08:16:29 »
ND_EVA, а ваша знайома для інших так само візами займається? d100 Бо я би так само хотіла сама забронювати готель, але щоб відкрити візу, то треба ж кудись на Закарпаття їхати, а мені таке не дуже підходить.
І той готель, що ви кидали ссилку, то він має свої басейни чи вхід безкоштовний в той їхній великий комплекс? :xmm
І ще може хтось знає на рахунок візи, я читала перелік необхідних документів, то там пише, що дохід за останні 6 міс. має бути не менше 18 тис. грн., а якщо зарплата неофіційна, то як тоді, чи то тур. агенства самі тими довідками займаються, якщо оформляють документи? :xmm

Offline ND_EVA

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 05 Червень 2013, 16:00:43 »
Цитувати
ND_EVA, а ваша знайома для інших так само візами займається?  Бо я би так само хотіла сама забронювати готель, але щоб відкрити візу, то треба ж кудись на Закарпаття їхати, а мені таке не дуже підходить.

ні, але можете звертатися вона вас проконсультує - "вікторія" її турагентсво. мої знайомі точно відкривали візу через надію і їхали самі.

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #12 : 05 Червень 2013, 16:22:15 »
Я вже дізналася ціни на поїзд, тому поїздка точно відпадає :(, треба тільки своїм авто, ба на нас 3-х поїзд туди/назад орієнтовно виходить 3000 грн. і це зі Львова або Тернополя, а від Надії тур планується тільки на вересень.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 05 Червень 2013, 17:18:13 »
мені рекомендували своєю машиною їхати, знайомі виїжали після обіду в бік Закарпаття, там трохи відпочивали, ночували і раненько на кордон :xmm

Offline ND_EVA

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 08 Липень 2013, 23:39:18 »
Solya, мої родичі теж так їздять з ночівлею в Закарпатті, так їхати дуже зручно, коли поїздка з дітками і плюс зраненька на кордоні нема таких черг z4

Offline parypa

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: люба
« Reply #15 : 15 Липень 2013, 17:59:10 »
Ми з друзями відпочивали там 2 тижні тому. Їхали своєю машиною, замовляли 2 кімнатний апартмент з кухню через booking, тому сніданок готували самі, вечеряти ходили в ресторан, щоб попробували їхню кухню, не обідали бо на території купален купляли пиво, морозиво... За самі купальні, територія дуже велика багато басейнів лікувальних і звичайні хлоровані, з різною Темп. Води від 22 до 38 градусів. Там сподобалось 3 днів там вистачає, планували бути довше  але на 4 день поїхали в Будапешт бо надоіло.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 15 Липень 2013, 18:37:53 »
ви їхали самі чи з дітками? яку візу відкривали?
ми колись були в Мішкольц-Топольце на термальних купальнях, то вкінці вересня було дуууже тепло, і купалися на вулиці в купальнях, і вдень в футболці на короткий рукав гуляли, тому можна сміливо їхати)