Автор Тема: Електронна реєстрація на чергу в садок - ваші відгуки - 3  (Прочитано 61270 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +343/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
Лайла i яка по рахунку стала та дитина?
кінець зеленого списку, тобто навіть не салатовий. 15 здається, вже не пам.ятаю, але те, що була спершу за 30 точно і кількість дітей залишилася великою, особливо тих, хто не проходить. там не 2-3 позиції вниз, бо таке впринципі реально, коли хтось забирає документи чи передумав давати дитину в садочок, а там вниз позицій так 20

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +98/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Мені подруга казала, що коли своїх дітей хотіла в садки давати- їй сказали, що черга в середньому йде 2-3роки... короче тепер з нашою системою треба ставати на ту чергу, майже як тільки дитина родиться  d111 Вона записала молодшого на 3 роки наперед, а їй подзвонили за рік, що вже черга підійшла, вона дуже здивувалась  :) То як де...

Offline LUCKY

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка 2-03-2011 марко 14-08-2014
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана
я не знаю,але їй сказали в різних садках,що попасти НЕМОЖЛИВО! саме через реєстр
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
дівчата, днями займалась цим питанням. кидаю сюди статтю, яку писала
Цього року майже 1000 дітей не потраплять в садочки
Згідно з електронною реєстрацією, на 2013 рік батьки 3798 дітей виявили бажання віддати своїх малюків у садочки. Проте реальна кількість місць – 2230 і ще додатково планують створити від 360 до 400 місць.
Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади Івано-Франківська вже зазнала багатьох ударів критики, як від батьків дошкільнят, так і від самих освітян. Раптом стало відомо, що садки міста, які раніше вміщали «за винагороду» батьків практично усіх бажаючих дітей, насправді, відповідно до норм, можуть прийняти чи не на половину дошкільнят менше.
«Станом на сьогоднішній день 3798 дітей потребують місця у дошкільних навчальних закладах Івано-Франківська, -- каже Галина Сич, головний спеціаліст з дошкільної освіти управління освіти МВК. -- 2230 дітей перейшли на навчання у школи і відповідно на їх місце будуть прийняті діти. Ми плануємо за рахунок створення додаткових груп та відкриття другої черги у садочку по вулиці Вовчинецька, 210 отримати ще від 350 до 400 місць».
Батькам, чиї діти потрапили до «рожевого» списку електронної реєстрації, освітянка не радить поки опускати руки. Адже рішенням сесії міської ради надано дозвіл керівникам ДНЗ збільшити кількість дітей відповідно до ліжкомісць, потужності групових приміщень і середньої відвідуваності. Відвідуваність діток у садках буде провірятися впродовж вересня. Відповідно, оновлюватимуться списки на сайті електронної реєстрації.
Аби охопити дошкільною освітою більше дітей, в обов’язковому порядку керівники ДНЗ повинні збільшити кількість місць у групах. В ясельних – до 25 дітей, в дошкільних, куди входять молодша, середня та старша групи, -- до 30 дітей. Якщо керівник ДНЗ буде відмовлятися збільшувати кількість місць, батьки зможуть звернутися в тимчасову комісію з контролю ведення реєстру, яка знаходиться в міській раді на четвертому поверсі. Допомогти батькам у вирішенні місць у ДНЗ може також комісія з питань неврегульованих положень, яка працює в міському управління освіти. Там зарадять, якщо виникла складна життєва ситуація, така, наприклад, як раптова втрата годувальника.
«Наша система формування електронного реєстру не є досконалою, -- зазнається пані Галина. – Але ми – першопрохідці, тому зрозуміло, що є помилки. В майбутньому намагатимемось їх виправляти, аби в наступні роки охопити дошкільною освітою усіх бажаючих. Ми багато говоримо про цю проблему, радимося. Можливо все вирішити, але, як завжди, не вистачає фінансування».
Наразі планують змінити систему сортування дітей в електронному реєстрі. Якщо досі вона була відповідно до дати народження, то її замінять на систему відповідно до дати реєстрації за роком народження з побажанням групи. Тобто якщо дитина в 2013 році не потрапила в список прийнятих дітей, наприклад, молодшої групи, її перенесуть в список молодшої групи наступного року. І не потрібно буде перереєстровуватись.
Вдалося відкрити лише одну групу у ДНЗ №36 та першу чергу ДНЗ №17. До кінця року планують відкрити другу чергу в ДНЗ №17. Існує проблема із відсутністю дитячих садків у приміських селах. Тільки цього року почався процес будівництва ДНЗ у селах Микитинці, Вовчинець, Угорники. Повернули відділу міської освіти садочок на Хоткевича, який був у власності Львівської залізниці. Але він потребує капітального ремонту.

Offline Гюля

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
Цитувати
та відкриття другої черги у садочку по вулиці Вовчинецька, 210 отримати ще від 350 до 400 місць».
Оксана підкажи що це означає у твоїй статті? :flv

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
    • Награды
відремонтували, за словами Галини Сич, усі не працюючі досі приміщення в садках міста, і ще до кінця року відкриють одну чи кілька (точно не знаю) груп в садочку на Вовчинецькій 210. Половину там уже відкрили. За рахунок цього збільшать кількість місць для дітей

Offline LUCKY

• Своя Мамка
    • Награды
А на сайті ,де реєстр,пише,що він закритий на реконструкцію
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
А на сайті ,де реєстр,пише,що він закритий на реконструкцію

Offline LUCKY

• Своя Мамка
    • Награды
та я розумію,що він вже прцює,просто чому не оновили інфо на тому сайті і туди відповідно не можна зареєструватись d104

Offline NataF

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +193/-0
  • життя прекрасне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
Цитувати
Наразі планують змінити систему сортування дітей в електронному реєстрі. Якщо досі вона була відповідно до дати народження, то її замінять на систему відповідно до дати реєстрації за роком народження з побажанням групи. Тобто якщо дитина в 2013 році не потрапила в список прийнятих дітей, наприклад, молодшої групи, її перенесуть в список молодшої групи наступного року. І не потрібно буде перереєстровуватись.
то це як? нас в молодшій можуть посунути ті діти, які попередній рік не потрапили в яслї? в наших яслях вже 75 чол.!ав молодшій-65чол. як то так?

Сезон меду 2017 відкрито!

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
та я розумію,що він вже прцює,просто чому не оновили інфо на тому сайті і туди відповідно не можна зареєструватись
Руслана, я не відповідаю за електронну реєстрацію і сайт їхній не пишу. А зареєструватись, думаю, можна. Адже від цього садка є список, і на ньому зареєстровані діти Ось Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline LUCKY

• Своя Мамка
    • Награды
Я вам нічого не кажу,  ;)я просто дивилась на цей садок і мені вибивало ,що він закритий,але тепер бачу що списки є d112

Offline Nikavvv

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наташа
от підкажіть мені як це може бути )))у наш садок Калинонька у ясельну групу на 2013 р зареєстровані діти в 4 і в 5 годині ночі Як це може бути?  d104

Offline NataF

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +193/-0
  • життя прекрасне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
про це вже писали,перечитайте, чергу заливали по даті народження тих, хто вже записаний був у завідуючої

Сезон меду 2017 відкрито!

Offline Nikavvv

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наташа
от тут і проколи реєстру-це якраз ті варіанти де можна заплатити і пройти-звідки я знаю хто там був записаний а хто ні

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
  Хтось знаэ, хтось нi, то вже iндивiдуально,
 Ми до прикладу знали чергу у завiдуючоi садка, i якби нас посунули, йши б на розборки, тобто проконтролювати все можна було, а хто тим не цiкавився, то може не так й треба в садок d112

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна