Автор Тема: Електронна реєстрація на чергу в садок - ваші відгуки - 3  (Прочитано 54852 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Уляна, я тут теж перший раз замужем, ще з таким не стикалась. Чула, що завідуючі зараз дуже перелякані, самі нічого не вирішують, і дітей зараховують суто за чергою.
Санаторний є в парку, для дітей зі збільшеним (реально або на папері манту). Його не можна наперед спрогнозувати, тому я чула, що туди не реєструють. Так от думаю, мені було б туди близько, бо живу майже в парку, і шанси мати велике манту в нас великі - Ромчик стояв на обліку, а Христина колись ходила в той садок. То, може, був би нам запасний аеродром, якщо в свій "Кобзарик" не попадемо.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
І що з санаторними садками, за яким принципом туди набирали? Треба було бути зареєстрованим будь-де?
Думаю, що в санаторні садки не реєструють, хіба в не санаторні групки, адже наперед знати що дитинка буде не зовсім здорова неможливо d104
знаю що ДНЗ №12 «Струмочок», вул. Довга 4, теж санаторний, для діток з реакцією манту

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
Чула, що завідуючі зараз дуже перелякані, самі нічого не вирішують, і дітей зараховують суто за чергою.
ага, щойно побачила, що дитина знайомої, що була далеко в 30 до зарахування проходить в зеленому списку, тобто в 20. до сраки така реєстрація вибачте на слові. бо тепер точно треба підплатити і то немалі гроші за влаштування дитини в садок. а в кого їх нема? що на роботу не виходити? то й далі не буде. замкнуте коло дякуючи нашій прекрасній владі

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Цитувати
якщо в свій "Кобзарик" не попадемо.
Де це? Ми теж близько біля парку живемо, то я хотіла б знати які в цьому районі хороші садки. Бо в Бджілку записались так, щоб записатись, не знаючи нічого іншого

Цитувати
Так от думаю, мені було б туди близько, бо живу майже в парку, і шанси мати велике манту в нас великі - Ромчик стояв на обліку, а Христина колись ходила в той садок
в мене сусідка теж туди дитину водила, то ніби задоволена була. Я ще цікавилась чому - думала, що є якась хвороба, а вона мені пояснила, що просто близько

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +701/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
і ми в Кобзарику стоїмо в черзі :)
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
відмічусь :flv

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза і їй 5р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
дівчатка, може я не дуже в темку дану,ви мене вже вибачайте.Ми по черзі пішли в №27 садочок "Карпатська казка" і в мене питання щодо пільг.Може хтось в курсі або знає куди зайти дізнатись чи подзвонити.бо в тому центрі якісь не зовсім компетентні працівники....Я вдова і чи маю я право на неоплату дитячого садочку?Наскільки знаю діти-сироти не оплачують, а от чи напівсироти мають також такі пільги?

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Знаю, що племінницю пішли і записали в садок на Сорохтея здається, зразу в старшу групу, напевне по пільгах як напівсироту, але чи платити будуть незнаю, бо йде аж з вересня d104

Цитувати
ДНЗ №12 «Струмочок», вул. Довга 4, теж санаторний, для діток з реакцією манту
але в нього такі списки, що ми як народилися, то вже не проходили, як і в №6, от так то народитися перед 1 вересня d30, а з наступним роком вже не записують d104 

Offline Тart

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Цитувати
дівчатка, може я не дуже в темку дану,ви мене вже вибачайте.Ми по черзі пішли в №27 садочок "Карпатська казка" і в мене питання щодо пільг.Може хтось в курсі або знає куди зайти дізнатись чи подзвонити.бо в тому центрі якісь не зовсім компетентні працівники....Я вдова і чи маю я право на неоплату дитячого садочку?Наскільки знаю діти-сироти не оплачують, а от чи напівсироти мають також такі пільги?
то треба питатись в завідучої. В мене в групі була дитини з сім"я яка без батька і малозабезпечена. То мама приносила довідки про склад сім"ї, доходи і ще вроді щось і несла до завідучої. То вони нічого не платили.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
Цитувати
Я вдова і чи маю я право на неоплату дитячого садочку?
Вам у садку все скажуть: чи є пільги, які довідки потрібні, якщо вони є.
Уляна, садок на Сорохтея. Санаторним у парку я була дуже незадоволена, забрала малу звідти і перехрестилася. Може, зараз щось і змінилося на краще. Її я туди влаштовувала, бо близько, Ромчикові випадало йти, бо було велике манту, але я вже не захотіла. 29 задоволена більше, хоча там є -: російськомовний персонал і багато дітей військових, часто теж російськомовних. Малий приносив додому багато російськихї матюків.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Уляна, садок на Сорохтея
Ой, значить про нього я і чула багато хорошого. В основному, що там гарно з дітьми займаються. Ми хотіли теж туди записуватись, проте вирішили, що нам туди "не по дорозі" - в окремому керунку прийшлося б дитину відводити

Цитувати
Санаторним у парку я була дуже незадоволена, забрала малу звідти і перехрестилася. Може, зараз щось і змінилося на краще.
дякую тобі, Мотречко, за відгуки!!! Не буду туди пхатися

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
Цитувати
в окремому керунку прийшлося б дитину відводити
Нам теж. Зато через парк! Ввечері можна зразу погуляти! Я малому брала їсти з собою, щоб додому не плуганитись, і ми ще гуляли. Бо Мазепи не переношу органічно, тому "Бджілки" не хотіла. А про санаторний... То було давно, може, зараз краще. Бо наша вихователька нарешті забралася на пенсію d41 d41 d41.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Бо наша вихователька нарешті забралася на пенсію   .
d27 "весело було як діда ховали: музика грала, цукерки давали..." d30

Offline renaaaa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
Дівчата сьогодні чоловік записував сина в садок ( на 2016 р.) - то  жінка яка записувала, сказала що ел реєст у 2016 році вже мають відміняти  :xmm

Offline PAPARAZZI

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Цитувати
Дівчата сьогодні чоловік записував сина в садок ( на 2016 р.) - то  жінка яка записувала, сказала що ел реєст у 2016 році вже мають відміняти  xmm
ади на маєш,вже натішились? d30 d140
Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +701/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Цитувати
у 2016 році вже мають відміняти
d140 оце новина! "прикололись"зрозуміли,що нічого не вийде і все???а що іншим робити,які не попали і не попадуть d105 d111
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
Може, їй впадло було в реєстр заносити: літо,спека...