Автор Тема: Інтерв’ю з PAPARAZZI  (Прочитано 1449 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PAPARAZZIАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Інтерв’ю з PAPARAZZI
« : 28 Травень 2013, 11:58:54 »
Всім привіт! Не сказала б що я в захваті від того що також виявилась під вашим прицілом,бо не дуже люблю багато писати,мені краще десь за кружечкою кави побесідувати і відповідати наочно  d30 Та всерівно мені приємно  :flv

Цитувати
Як ти потрапила на мамку?
Я була вже трошки вагітною другим малюком,як Марта мене запросила на форум.

Цитувати
Чому обрала такий нік?
Спочатку у мене був нік повне моє імя та прізвище,потім побачила що ніхто так не пише і вирішила поміняти на PAPARAZZI,повязано це з фотографією! d30

Цитувати
Розкажи про свій характер, як би ти себе охарактеризувала?
Мені здається що у мене дуже складний і не передбачуваний характер,по крайній мірі так каже моя мама  d27

Цитувати
Звідки ти родом?
Все життя прожила у місті Івано-Франківськ,до 5 років на пасічній,після на Будівельниік ,дуже мені подобається наш райончик  d2 Інколи жалкую що не їхала кудись вчитись в інше місто,щоб пожити десь в якомусь гуртожитку чи на квартирі  d27 
  В школі вчилась дуже погано і випадково після 11 класу попала у 18 учлище  d100 по професії я технолог по приготуванні їжі. Не дуже горжусь цим d100
  З своїм чоловіком знаюсь практичне все своє життя,ми разом заселились в один будинок тільки я на 3 поверх,а він на 5,от так і бігали грати в козакі разбойнікі,футбол,волейбол......я всюди тягалась за своїм братом і теперішнім моїм чоловіком  d30
  Шось я розійшлась,чекатиму від вас запитаннячок
 А ось і я

Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
Re: Інтерв’ю з PAPARAZZI
« Reply #1 : 28 Травень 2013, 12:21:29 »
вітаю з інтерв'ю )) бажаю тобі цікавих питань та отримання максимального задоволення від опитування )

1. в яких країнах ти вже побувала?
2. де більше всього сподобалось?
3. опиши як проходить твій день.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #2 : 28 Травень 2013, 12:27:32 »
Привіт, а мені цікаво, як ти почала займатись фоторафією? де навчалась цьому мистецтву ? чи творча ти людина :flv :flv :flv

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 28 Травень 2013, 12:34:28 »
Дякую Валя! ;)
Цитувати
1. в яких країнах ти вже побувала?
2. де більше всього сподобалось?
Майже в ніяких,три рази в Чехії,Прага мені дуже подобається.Маю надію що у мене буде можливісь відвідати багато країн,та зараз трошки немає можливості  d112
Цитувати
опиши як проходить твій день.
якщо це будній день то я сплю до останнього,поки діти не почнуть мене зтягувати з ліжка(я страдаю хронічним недосипанням),тоді готую сніданки,йдем гуляти,поки меньший на обід спить я готую..прибираю...працюю,в залежності до чого є настрій.Вечером знов гуляєм,ввечері робота... Якщо це вихідний день то я сплю до останнього,якщо не потрібно кудись йти по роботі.....ем якось скучно я живу :xmm

Дякую Неждана
Цитувати
Привіт, а мені цікаво, як ти почала займатись фоторафією? де навчалась цьому мистецтву ? чи творча ти людина  
Фотографією я цікавилась ще коли мій тато робив з зеніту в ванній фотографії,памятаю то червоне світло,фіксатор проявка...я правда мало що тоді ще шарила,але результат мене вражав,як на очах появлялось якесь зображення  d30 Коли батьків не було вдома я часто брала фотоапарат і просто ходила в холосту клацала зенітом.А в серйоз почала займатись тоді коли народився мій перший синок,я хотіла кожну хвилинку його зберегти  d9 На курси ніякі не ходила,основну базу дала мені знайома...а далі інтернет,відвідування МК.....

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #4 : 28 Травень 2013, 12:34:55 »
Привіт, Мирося! Вітаю з інтерв"ю! :flv
Мої питання:
1. В якому жанрі тобі найбільше подобається і не подобається фотографувати?
2. Якщо б ти не була фотографом, то ким?
3. Яка фотозйомка тобі найбільше запам"яталася (найцікавіша, найвеселіша, найекстремальніша)?
4. Виклади будь ласка кілька своїх улюблених фоторобіт і поясни, чому обрала саме їх.
Дякую! Поки-що все. :)
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #5 : 28 Травень 2013, 12:36:08 »
Від мене такі питаннячка:
1.чи допомогла тобі у господарстві твоя освіта,тобто чи ти любиш куховарити?
2. чи не було відчуття,що надоїли однин одному, знаючись стільки років з чоловіком?
3. Чи підтримує тебе чоловік у фотомистецтві?
4. Чи мала ,або маєш погані звички,такі як куріння і вживання алкоголю?
5. Ти коли була вагітна другою дитиною кого більше хотіла?

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #6 : 28 Травень 2013, 12:39:05 »
Вітаю з інтерв"ю :flv Дуже подобаються твої роботи d124 d9
Задам кілька питань :)
1. В тебе багато друзів і чи є справжні?
2. Чи віриш в дружбу між чоловіком і жінкою?
3. Де ти мрієш побувати(країна,місто,гора...)?
4. Чи є улюблена страва,напій?

Дякую :flv
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #7 : 28 Травень 2013, 12:47:31 »
дякяю за відповідь, так цікаво d9 мені дуже довподоби ваші роботи дуже сподіваюсь, що в скорому часі скористаюсь вашими послугами :flv маю ще кілька питань d100 1) яким фотоапаратам надаєш перевагу, що порадиш початківцям , 2) ти романтик в душі,  3)  розкажи про подію , що запам.яталась на все життя)) 4) як любиш розважатись)))0 :flv

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 28 Травень 2013, 12:53:10 »
Дякую Романія за запитання!

Цитувати
1. В якому жанрі тобі найбільше подобається і не подобається фотографувати?
 Дуже люблю фотографувати те ,що мені прийшло в голову,коли я вечером не можу заснути  d30 В основному це є люди яких я знаю,і у мене з ними асоціюється образ.....в основному як ви замітили це портретна зйомка! А ще я обожнюю знімати діток,кажуть їх важко знімати,але вони справжні щирі і ніколи не скажуть що не вдалий ракурс я їм підібрала  d140
 Не люблю знімати репортажну зйомку.Тобто коли відбувається якесь дійство і я маю то фотографувати,де мене взагалі ніхто не сприймає і всі відвертаються від обєктиву  d141 Не люблю знімати там де дуже погане освітлення,і треба брати спалах,я обожнюю природнє світло,тому для мене використання спалаху значить нічого цікавого  d104
Цитувати
2. Якщо б ти не була фотографом, то ким?
  Хм...навіть не знаю,думаю по примусу виконувала б якусь роботу і не получала б від неї задоволення!

Цитувати
3. Яка фотозйомка тобі найбільше запам"яталася (найцікавіша, найвеселіша, найекстремальніша)?
 Хм..... :xmm  Кожна зйомка якось запамятовується по своєму,а от якщо брати найвеселіша і найекстримальніша то це ті зйомкі які проходять з собачками.
  Згадалась зйомка як ми їхали в Підгорецький замок з двома канарськими догами і 7 дорослих людей,і це все в одній машині рено канго  d140 екстримальна поїздка, а чому весело бо переважно на таких зйомках всі гавкають і нявкають щоб привернути увагу собачок і вони гарно піднімали вушка,а не просто собі спали в процесі .....

Цитувати
Виклади будь ласка кілька своїх улюблених фоторобіт і поясни, чому обрала саме їх.
Улюблених робіт у мене дуже багато,та все ж одна зйомка яку я просто обжнюю,мабуть тому що в ній приймав участь мій син і це перший раз коли він себе так проявив.Мені як і кожній мамі просто дуже приємно що він старався мені вгодти,та ще й з такими моделями  d9 d9 d9

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 28 Травень 2013, 13:19:25 »
Дякую Людочка за запитання!

Цитувати
1.чи допомогла тобі у господарстві твоя освіта,тобто чи ти любиш куховарити?
Якщо чесно то ненавиджу готувати,нерозумію чому  d104 Але як і у всіх проявляється бажання приготувати щось смачненьке!
Цитувати
2. чи не було відчуття,що надоїли однин одному, знаючись стільки років з чоловіком?
Бували моменти коли я говорила що нам треба розлучитись і все таке,але то було тільки з моєї сторони,чоловік до вагітності терпів всі мої витівки і чекав коли я нарешті схаменусь  d112 Та коли я завагітніла я зрозуміла всі цінності сімейного щастя,і зара просто не уявляю собі іншого чоловіка в своєму життя.У мене таке враження що чим дальше тим більше ми любим одне одного  d100

Цитувати
3. Чи підтримує тебе чоловік у фотомистецтві?
коли я сказала що буду фотографом у нього зарухались кутикі губ))тобто думаю що він хотів сміятись,та я його переконала що я жити не можу без фотографії і якщо він мене не підтримає,то я зневірюсь в собі на завжди!!! На той момент він єдиний хто в мене повірив.Зараз він   надалі мене і підтримує  d53

Цитувати
4. Чи мала ,або маєш погані звички,такі як куріння і вживання алкоголю?
до вагітності першої  курила,але про це не знали мої близькі люди і чоловік  d108 потім я дууже довго не курила і чоловіка заставила кинути.....зара ми з чоловіком в тіхаря покурюєм,але цього ніхто не знає і не бачить.Ми вечерком коли діти сплять таким чином собі розслабляємось  d108 Алкоголь вживає,але де немає 40 градусів.Вино..пиво..коктейлі...Водку взагалі ніколи не пю  d128

Цитувати
5. Ти коли була вагітна другою дитиною кого більше хотіла?
Звичайно що дівчинку,та я рада що у мене здорова дитина,значить так має бути,зара хлопці мають спільні інтереси і бавляться разом без моєї участі!

kokocuk
Цитувати
Вітаю з інтерв"ю  Дуже подобаються твої роботи 
  Дякую!Мені дуже приємно!!!! d100
Цитувати
1. В тебе багато друзів і чи є справжні?
Я боюсь цього слова по деяким причинам! Вважаю що у мене багато хороших знайомих яких я дуже люблю,але справжній друг є один,він чоловічої статі,йому я розказую все,і він мені також,ми як дві сопливі подружки завжди жаліємось одне одному  d112

Цитувати
2. Чи віриш в дружбу між чоловіком і жінкою?
так-так звичайно! правда вважаю це рідкістю!

Цитувати
3. Де ти мрієш побувати(країна,місто,гора...)?
  Країн є дуже багато де б я хотіла бути,мені все цікаво...кожна культура і архітектура...мови. Та все ж я думаю що свою думку завжди зупиняю на індії..африці :xmm

Цитувати
4. Чи є улюблена страва,напій?
Оо в їді я не перебірлива,дуже люблю добре поїсти і попити!В основному це мясні страви,від солодощів можу взагалі відмовитись!
 Дякую!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 28 Травень 2013, 13:29:26 »
Неждана  Дякую!Буду рада з вами попрацювати! :flv
Цитувати
1) яким фотоапаратам надаєш перевагу, що порадиш початківцям
Фотографую кеноном,і їм же надаю перевагу.Для роботи маж бути хороший дзеркалий фотоапарат! Починала з простенького кенона 450д ...Для початківців також би радила починати з чогось дешевшого.Тобто не купляти за 20-30 тис фотіки,а такі як кенон 500-550-600-650 д   кому який дозволя бюджет!

Цитувати
2) ти романтик в душі
Думаю що так,хоч ніколи цього не показую  :xmm

Цитувати
3)  розкажи про подію , що запам.яталась на все життя))
на все життя мені запамятались дві події,це поява моїх синочків на світ,для мене то самі зворушливі моменти яких я ніколи не забуду!

Цитувати
4) як любиш розважатись)))0
розважатись....оо я люблю розважатись,будь як лиш би це була весела компанія,я дуже люблю на дискотеках потрясни своїми костяшками...мене вже як несе то несе  d100
 Дякую!

Offline Solomka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
« Reply #11 : 28 Травень 2013, 13:55:54 »
Цитувати
одна зйомка яку я просто обжнюю
дуже класна  зйомка d124
твої роботи дуже класні  d124
В мене виникли каверзні питаннячка:
1. скільки максимум фотосесій ти можеш зробити протягом тижня???
2. чи бували такі люди, яким ти відмовляла у зйомці, не через зайнятість, а тому що просто не хотіла чи не могла з ними працювати?
3. як тобі подобається більше обговорювати всі моменти і слідувати у зйомці якомусь плану чи імпровізувати?
4. на твою думку, запорука успіху фотографа -  талант до фотографії чи навчання, практика, постійна праця і вдосконалення?

Дякую за відповіді :flv

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #12 : 28 Травень 2013, 14:00:30 »
Привіт, я звичайно з тобою не знайома, і навіть не спілкувалися в темках, але думаю, дай зайду почитаю d30 d30 d30
І тут натрапила на таке
Цитувати
ми як дві сопливі подружки завжди жаліємось одне одному

Особисто у мене напрошується таке питання...він правильної орієнтації? d108 Бо я собі щось не уявляю чоловіка, який жує соплі і жаліється комусь d142

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 28 Травень 2013, 14:24:34 »

Solomka

Дякую мені страшно приємно що не тільки мені одній подобаються ці роботи  d30
Цитувати
1. скільки максимум фотосесій ти можеш зробити протягом тижня???
У мене немає нянькі і з моїми дітьми ніхто крім мого чоловіка і мене не сидить,тому у будні дні чоловік працює,а я у вихідні,правда за терміновість можуть бути і виключення.Тому стараюсь більше ніж 2-3 зйомки за тиждень не робити,так як робота накопичується і треба її вчасно віддавати,а коли її дуже багато у мене виникає паніка...за що братись і як її швидко зробити  d16

Цитувати
2. чи бували такі люди, яким ти відмовляла у зйомці, не через зайнятість, а тому що просто не хотіла чи не могла з ними працювати?
є люди з якими не має взаємоконтакту,і з перших слів я розумію що це не мій клієнт,і мені буде важко порозумітись і вгодити,в такому випадку я даю зрозуміти що я або зайнята,або просто не доросла до того рівню щоб задовільнити їхню уяву  d112

Цитувати
3. як тобі подобається більше обговорювати всі моменти і слідувати у зйомці якомусь плану чи імпровізувати?
буває так що я собі все планую на перед,це буває з тими людьми яких я хоч раз в житті бачила або багато спілкувалась.Якщо я людину в очі не бачила і взагалі ніколи не чула про неї то все якось проходить спонтанно...я б сказала що частіше у мене проявляється апетит під час споживання їжі!
Цитувати
4. на твою думку, запорука успіху фотографа -  талант до фотографії чи навчання, практика, постійна праця і вдосконалення?
  думаю тут самим талантом не обійтись,і яка би талановита людина в цьому не була завжди треба вчитись!Я не вважаю себе страшне талановитою у фотографії,завжди стараюсь вчитись і вдосконалюватись,багато мені дали МК,і ще планую багато відвідати....практка ,навичкі це все в собі поєднюється!
 Дякую за запитання! :flv

Stacey

Цитувати
І тут натрапила на таке
Цитувати
ми як дві сопливі подружки завжди жаліємось одне одному

Особисто у мене напрошується таке питання...він правильної орієнтації?  Бо я собі щось не уявляю чоловіка, який жує соплі і жаліється комусь
   d140  Не думаю що йому б сподобалось те як я це написала! Та він справжній мужчина який тільки може бути.Просто у нас багато спільного і по характеру ми дуже подібні. Насправді ніколи ще ніхто з нас не плакав в цих розмовах d27 Просто він єдиний кому я довіряю,і думаю з його сторони така ж ситуація...

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 28 Травень 2013, 14:25:46 »
Цитувати
Не думаю що йому б сподобалось те як я це написала! Та він справжній мужчина який тільки може бути.Просто у нас багато спільного і по характеру ми дуже подібні. Насправді ніколи ще ніхто з нас не плакав в цих розмовах  Просто він єдиний кому я довіряю,і думаю з його сторони така ж ситуація...

А як чоловік ставиться до такої дружби?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 28 Травень 2013, 14:27:37 »
Цитувати
Нормально  d140 Вони між собою знайомі  d108 Не розумію до чого ти ведеш?

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 28 Травень 2013, 14:28:41 »
Цитувати
Нормально  d140 Вони між собою знайомі  d108 Не розумію до чого ти ведеш?

Ну маю на увазі, чи він не ревнує тебе до друга, от шо...... А напевно я до тебе так прицепилася d30 d30 d30 бо не дуже вірю в дружбу чоловіка і жінки d30 d30 d30

Сопдіваюся ти не образилася? d107