Автор Тема: Інтерв’ю з PAPARAZZI  (Прочитано 1368 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PAPARAZZIАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Re: Інтерв’ю з PAPARAZZI
« Reply #17 : 28 Травень 2013, 14:35:12 »
Цитувати
Цитата: PAPARAZZI від Сьогодні в 14:27:37
Цитувати
А як чоловік ставиться до такої дружби?
Нормально   Вони між собою знайомі   Не розумію до чого ти ведеш?

Ну маю на увазі, чи він не ревнує тебе до друга, от шо...... А напевно я до тебе так прицепилася    бо не дуже вірю в дружбу чоловіка і жінки  

Сопдіваюся ти не образилася?
 Думаю в стосунках саме головне це довіра.І ми як я писала вище не один день знайомі,я знаю його як облупленого і так само і він мене. У нас такого поняття як ревність взагалі немає  d104
  Я також мало вірю в таку дружбу,тому б також не зразу в таке б повірила якщо мені хтось би таке сказав d104
 Ні звичайно я не образилась,все нормально! :flv
Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #18 : 28 Травень 2013, 14:48:01 »
Мирося, ти молодець, я тобі це вже не одноразово писала, гарно вмієш обрати момент і увіковічнити його у фото, а ще маєш фантазію, судячи з різноманітності образів, бажаю тобі побільше вдячних клієнтів і відповідної винагороди за твій труд!
Ну і питання:
1. Чи є в тебе студія, чи ти працюєш вдома?
2. Як би ти хотіла відсвяткувати свій ідеальний день народження?
3. Які подарунки любиш? Чи любиш квіти і які?
4. Ти оптиміста по натурі? Що піднімає тобі настрій і що засмучує?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #19 : 28 Травень 2013, 15:08:36 »

Mandarunka

Дякую так приємно  d100 d100 d100

Цитувати
1. Чи є в тебе студія, чи ти працюєш вдома?
у мене немає стіді і у себе вдома я не працюю.
 Студії своєї я не хочу,так як мені це не цікаво,я вже говорила що люблю працювати з природнім світлом!І ще одна причина по якій я не хочу студії бо для мене це не цікаво,я не дуже люблю повторюватись,в студії важко з цим,треба мільйон аксесуарів......В любій з студів всі дівчата фотографуються на тому ж стільчику і за тим самим столиком...капелюшок який приміряли більша половина клієнток...ведмедик....не цікаво мені це все! Як не крути дерева завжди всі різні....будинкі....краєвид,сонечко яке змінюється з кожною годиною...відблиск води і ще багато всього!Я люблю те що є природнє на природньому!  d112

Цитувати
2. Як би ти хотіла відсвяткувати свій ідеальний день народження?
  Я дуже люблю несподіванки і сюрпризи(хороші),мені приємно коли я кажу що не святкую свій день народженя,але до мене приходять і кажуть "Ти собі як хочеш,але ми не можемо не прийти і тебе не привітати,бо ми тебе любимо"! Мені здається немає кращого привітання ніж саме такого!

Цитувати
3. Які подарунки любиш? Чи любиш квіти і які?
Я люблю подарунки і квіти,але приємніше коли я знаю що вони від щирого серця! Моє день народження одразу після 8 березня,тому я любі квіти люблю,лиш би принесли  d30
Цитувати
4. Ти оптиміста по натурі? Що піднімає тобі настрій і що засмучує?
Так я оптиміст,і завжди чоловіка настроюю бути таким самим!!!! Підняти настрій мені може навіть якесь миле словечко від моїх дітей,але так само і можу засмутитись від маленької дрібничкі....якось так  d112
 Дякую!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #20 : 28 Травень 2013, 15:37:33 »
Мирося, дуууже цiкаве iнтерв'ю.  Я завжди з задоволенням переглядаю твоi фото - шедеври, i кожен раз твоi роботи неймовiрнi , неповторнi, такi смiливi...
 Тепер питання!
1.  Тебе легко роздратувати, довести до точки кипiння, це може бути щось спонтанне, як на ногу наступили, чи маэ накопичуватись?
2. Ти легка на пiдйом?
3. Що з останнього ти б хотiла для тiльки для себе, якусь рiч чи подiю?
4. Як обирали iм' я для дiток?
5. Вiдкрий який свiй кулiнарний секретик чи улюблений рецепт! Я зрозумiла, що готувати ти не любиш, але нагодувати трьох хлопцiв це вже подвиг d124

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 28 Травень 2013, 15:54:49 »
Аня рада тебе бачити у моєму інтревю,і спасибі за приємні слова! :flv
Цитувати
1.  Тебе легко роздратувати, довести до точки кипiння, це може бути щось спонтанне, як на ногу наступили, чи маэ накопичуватись?
  Мене легко до такої точки можуть довести тільки дуже близькі мені люди,чоловік...діти...мама ..тато.Тобто вони знаючи що мене дратує та чи інша тема піднімають в саму непотрібну хвилину.Але саме це стосується в основному моєї мами.А чоловік інколи спеціально робить такі жести щоб мене роздратувати,каже що йому це дуже подобається  d30 Наприклад я не люблю коли я на кухні щось готую,і в основному в цей момент я десь собі літаю,а він підходить і починає до мене відаерто приставати.... :/ ну і знає що я того не люблю,але робить...і сміється з цього d105

Цитувати
2. Ти легка на пiдйом?
Якщо той підйом мене зацікавив то я піднімаюсь по солдатськи,і взагалі вважаю себе легкою до всього на підйом. У мене була така подруга яку я пів дня будила,потом вона пів дня збиралась і я ще в пункті призначення її чекала пів години в кращому випадку  d105

Цитувати
3. Що з останнього ти б хотiла для тiльки для себе, якусь рiч чи подiю?
мрію про фотоапарат,ну тобто він у мене є.але хочу ще кращий(це так на хлопський розум)  d30

Цитувати
4. Як обирали iм' я для дiток?
  Під час першої вагітності і книжку кпили з іменами,і перебрали цілу купу всього,на листочках собі записували....Але в основному підбирали так щоб звучало і ми собі так подумали що Молитовник Станіслав Ігорович і Молитовник Владислав Ігорович звучить не погано  ;)

Цитувати
5. Вiдкрий який свiй кулiнарний секретик чи улюблений рецепт! Я зрозумiла, що готувати ти не любиш, але нагодувати трьох хлопцiв це вдек подвиг
Жодного секрету я немаю,не люблю готувати,тому все якось у мене проходить на ходу,зробила і поїли! Хоча найбільше люблю готувати кролика в сметані  d9 багато сметани  d9
 У мене деколи таке враження що мої хлопці з мене знущаються,бо їдять вони багато,але кожному ще попробуй вгодити  :/
 Дякую Аня за запитаннячка!

Offline Гринька

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #22 : 28 Травень 2013, 16:09:32 »
Мирослава привіт! :) І у мене є кілька питаннячок :)
1. Ти любиш своє ім'я? Тобі подобається коли тебе кличуть скорочено Мирося?
2. Чи мала ти якісь клички у школі?
3. Про що в житті шкодуєш?
4. Чого нового ти ще б хотіла навчитись?

Offline Христик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +277/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #23 : 28 Травень 2013, 16:14:07 »
привіт. фотосесія з дітками і собакою назавжди в моїй пам*яті, відколи побачила в соц. мережі d9
 тобі  d124 за таку роботу)))))) почитаю опитувальник із задоволенням)))який особистий рецепт щастя чи хоча б хорошого настрою???  плануєте ще діток? чи важко у людях віднайти ту саме рису, яку хочеться передати на екрані апарату?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 28 Травень 2013, 17:11:59 »
Гринька
 Дякую за запитання!

Цитувати
1. Ти любиш своє ім'я? Тобі подобається коли тебе кличуть скорочено Мирося?
Був період у моєму житті коли моє імя мені не подобалось,то було десь у підлітковому віці.коли всі були з іменами Юля...Наташа..Іра,і я не розуміла чому батьки мене так назвали що його завжди всі перекручують,як мене тільки неназивали і Маша і Маряна.... d16 Не подобалось мені також коли мене кликали повним імям,а тільки Мирося.....та одна начальниця моя так красиво вимовляла Мирослава що я полюбила коли мене так кличуть. Зараз мені дуже подобається моє імя, воно запяматовується,і коли дзвониш до малознайомої людини не потрібно пояснювати яка саме Мирослава,так як не часто з таким іменем зустрічаються люди.

Цитувати
2. Чи мала ти якісь клички у школі?
У школі вроді не було,не пригадую  :xmm Але мій чоловік мене від маленької кликав Моська,то ще деякі з нашої компанії так мене і кличуть ,я не ображаюсь мені як спомин дитинства   d100 Зара чоловік мене називає Мира,не памятаю щоб він колись мене кликав по іншому  :xmm

Цитувати
3. Про що в житті шкодуєш?
  Так щоб глобально про щось шкодувати і думати якби б було інакше ,то від цього інакшим було життя то немє......Хоча ні таки є,про те що не мала жодного бажання вчитись і здобути освіту. І дурниць в житті я чимало наробила,та стараюсь не повертатись в минуле,на даний час у мене є теперішнє яке мене повністю задовільняє!
  І взагалі шкодувати за чимось що було в минулому просто не потрібно,все що не стається то на краще і так воно і має бути.Я коли виходила заміж,стояла в церкві і шкодувала що я це роблю,я сумнівалась що це саме та людина яку я б хотіла бачити на протязі цілого свого життя,та тепер я рада що я так тільки думала і нічого не робила,бо зараз я думаю зовсім протилежно!
Цитувати
4. Чого нового ти ще б хотіла навчитись?
Я закінчила музичну школу по класу скрипка,але мрію навчитись грати на гітарі  d112 Для цього у мене немає часу і самого інструменту  d27

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 28 Травень 2013, 17:21:18 »
Цитувати
привіт. фотосесія з дітками і собакою назавжди в моїй пам*яті, відколи побачила в соц. мережі
 тобі   за таку роботу))))))
Ви собі не уявляєте як мені приємно  d41 d41 d41 d41 d41
Цитувати
який особистий рецепт щастя чи хоча б хорошого настрою???
Я щаслива тоді коли моя сімя здорова,і чоловік поруч.Дуже часто чоловік мене бачить щасливою тоді коли прихожу з роботи і лечу до компютера щоб глянути що там вийшло  d30  Я щаслива коли  мої діти чогось досягають вперше і вони від цього дорослішають! Я щаслива від того що моя свекруха приходить до мене тільки по днях народженнях  d30 Я думаю список може продувжуватись дуже довго!

Цитувати
плануєте ще діток?
Хочу для себе дівчинку,бо знаю що хлопці то хлопці,але дівчинка завжди мамі ближча  d9 І чоловік хоче,але гарнії ніхто не даст що то не получиться третій хлопчик  d30

Цитувати
чи важко у людях віднайти ту саме рису, яку хочеться передати на екрані апарату?
Все залежить від людини.якщо людина закрита і не хоче відкриватись то дуже важко.А є люди які відкриті і після слова привіт вже розумієш що потрібно робити і як розкрити її до кінця!
 Дякую за запитання!

Offline Гринька

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #26 : 28 Травень 2013, 17:30:25 »
Цитувати
так як не часто з таким іменем зустрічаються люди.
100% :) Мою донечку також звати Мирослава і ми її кличемо тільки так :) Інколи ще можемо казати Міруся, типу Міра :)

А коли святкуєш свій день Ангела? 

Цитувати
Я закінчила музичну школу по класу скрипка,але мрію навчитись грати на гітарі 
Прямо про мене сказано  d27

Цікаво, а у який період і у якій країна ти б хотіла жити?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 28 Травень 2013, 20:22:14 »
Цитувати
А коли святкуєш свій день Ангела?
я взагалі його не святкую,інколи в якись день мені дзвонять і вітають,правда я той день ніяк не запамятаю)))
Цитувати
Цікаво, а у який період і у якій країна ти б хотіла жити?
там де тепло і комфортно  d30

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #28 : 06 Червень 2013, 10:26:16 »
привіт! бачу, хочеш ще донечку, а ім"я якесь намітила? ;)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 06 Червень 2013, 12:17:57 »
Цитувати
привіт! бачу, хочеш ще донечку, а ім"я якесь намітила?
Я завжди мріяла про донечку Анічку  d9

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #30 : 06 Червень 2013, 12:38:20 »
ООО, Мирося!!! Хммм, і від мене кілька питань.
Але спочатку оду тобі заспіваю. Мирося, ти талантіще. Я, познайомившись з тобою, віднайшла не лише фотографа, чесно, а й приємну у спілкуванні людину. Щира, добра, весела. Дуже приємно бути разом, хоча скажу чесно спочатку як побачила, то якось побоювалась Миросі, якась така строга мені здалась. На рахунок роботи, то ти в правильному напрямку. Я зажди з задоволенням переглядаю твої роботи, не тому що навіть просто цікаво, а щей тому, що ці фото дуже "Не такі як всі" . Мене найбільше вразили фото з твоїм синочком і тією дівчинкою "француженкою". Вона мені насправді запала в душу!!!  d53 d53 d53

А тепер питання :
1.Чи вважаєш себе романтичною особою?
2.Чи не виникало в тебе бажання вчинити щось таке, ну божевільне, на твою думку... Можливо  б навіть люди за це тебе зацькували, але ти отримала б кайф від цього!?
3. Чи часто ти згадуєш дитинство?
4. Якщо б тобі довелось зіграти роль у кіно, на яку б роль ти погодилась, якби звісно, тобі б дали вибір?
5. Чи погоджуєшся ти з твердженням, що мої думки - то мої вороги?
6. Книга, яка вразила? Фільм?
7. Готова б була зараз залишити свою країну і поїхати з сім,єю закордон?
8. Ти часто мріш, і якщо не секрет поділись хоть одною з твоїх мрій з нами?
Денисик і Катруся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 06 Червень 2013, 13:10:49 »
Iren4ik
 Іренчік дуже-дуже приємно читати такі слова  d100

Цитувати
хоча скажу чесно спочатку як побачила, то якось побоювалась Миросі, якась така строга мені здалась
чомусь не ти одна так думаєш,але я насправді зовсім не така  d104
 Мені також дуже приємно що я з тобою знайома не тільки по форуму,але й в реальному житті!!!!! Ти кльова!!!!! z4

Цитувати
1.Чи вважаєш себе романтичною особою?
Вже здається вище мене питали  :xmm Думаю в душі я точно романтика,але побут ту романтику приглушив.

Цитувати
2.Чи не виникало в тебе бажання вчинити щось таке, ну божевільне, на твою думку... Можливо  б навіть люди за це тебе зацькували, але ти отримала б кайф від цього!?
Хаах я розумію про що ти говориш  d27 У мене таке враження що я часто витворяю щось таке божевільне,але з появою дітлахів стараюсь себе стримувати.Якщо ці божевільні вчинкі не будуть впливати на чієсь здоровя і небезпеку,то я звичайно що готова  d112

Цитувати
3. Чи часто ти згадуєш дитинство?
У мене на видному місці стоїть альбом з моїми дитячими фотографіями,я дуже хотіла б повернутись в дитинство  d9 Люблю коли моя мама приїжає і ми починаємо говорити про те, якими я з братом були маленькими.....З чоловіком також часто згадуємо ,яка я мала шмаркачка за ними бігала хвостіком  d27

Цитувати
4. Якщо б тобі довелось зіграти роль у кіно, на яку б роль ти погодилась, якби звісно, тобі б дали вибір?
Хм.... :xmm Не думаю що з мене б вийшов гарний актор,та все ж бачу себе більше в комедійних ролях  d112
Цитувати
5. Чи погоджуєшся ти з твердженням, що мої думки - то мої вороги?
Не завжди.....точніше думаю що скоріше ні,ніж так! :xmm

Цитувати
6. Книга, яка вразила? Фільм?
Перше що згадала з останнього то фільм "Песни о любви",дуже рекомендую подивитись.Фільм про важку жіночу долю, в одному сюжеті у мене здається на мить серце зупинилось  d35

Цитувати
7. Готова б була зараз залишити свою країну і поїхати з сім,єю закордон?
Так готова,навіть думаю що вже давно до цього готова була.Але коли була можливість то чоловік грався у патріота, а тепер коли немає можливості то він вже й готовий їхати,а то нема  d112

Цитувати
8. Ти часто мріш, і якщо не секрет поділись хоть одною з твоїх мрій з нами?
Я дуже багато мрію,особливо коли лягаю спати то починаю мріяти пів ночі  d27
 Якщо брати хоч одну якусь,то я дуже-дуже мрію поплавати з дельфінами  d9 d9 d9 d9 d9
 Іренчік дякую тобі за цікаві запитання!!!  d53