Автор Тема: Кому ви можете довірити свою дитину?  (Прочитано 7683 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Re: Кому ви можете довірити свою дитину?
« Reply #17 : 29 Травень 2013, 17:38:05 »
я абсолютно спокійно залишаю сина або з чоловіком або з мамою. і ніколи не видзвонюю не питаю чи все добре, якщо не дзвонять - значить все добре.
Рейнбов, ти мабуть просто дуже "тривожна" мама, треба в собі це побороти, бо чим більше собі надумаєш, тим більша вірогідність що щось сьанеться

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +437/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #18 : 29 Травень 2013, 20:11:42 »
Я можу залишити і з мамою і з татом і з чоловіком і з свекром і з свекрухою і раз з подружкою залишала. Оскільки знаю, що якщо я попрошу не давати дитині той чи інший продукт, то вони не дадуть. Правда спочатку свекруха молоко намагалася давати, але чоловік поговорив з нею і більше вона не давала. Єдине з ким би не залишила, це з бабою чоловіка, вона і грязні пальці дитині хотіла в рота запхати, щоб подивитися чи зуби ростуть і канапками нагодувати  d111
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #19 : 29 Травень 2013, 21:08:58 »
Я свого сина довіряю тільки чоловіку і ще можу на маму лишити, але лише вдома. Гуляю з синульою тільки я і дуже рідко чоловік так щоб сам, а в основному я всеодно присутня. На свекрів дитину не лишу навіть якби не знаю що сталося, бо є на то дуже багато причин. На ніч ми ще жодного разу не залишали дитину і на відпочинок він завжди і всюди їде з нами. Я би не змогла кудись поїхати відпочивати, знаючи, що мій син лишився вдома. От така я квочка  d30

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #20 : 30 Травень 2013, 01:34:01 »
Цитувати
Я свого сина довіряю тільки чоловіку і ще можу на маму лишити, але лише вдома. Гуляю з синульою тільки я і дуже рідко чоловік так щоб сам, а в основному я всеодно присутня. На свекрів дитину не лишу навіть якби не знаю що сталося, бо є на то дуже багато причин. На ніч ми ще жодного разу не залишали дитину і на відпочинок він завжди і всюди їде з нами. Я би не змогла кудись поїхати відпочивати, знаючи, що мій син лишився вдома. От така я квочка
І у мене подібна ситуація  d27 Але з появою другої дитини вже двічі віддавала до родичів чоловіка сина, аж у віці майже 3 років  (але тільки на пару годин d108). Менша вся "моя"  d79
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +474/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #21 : 30 Травень 2013, 08:02:13 »
Цитувати
я попрошу не давати дитині той чи інший продукт
А моя мама вічно йому всуне заборонений продукт і скільки б не наголошувала, що я не дозволяю, не помагає. Змушена інколи залишати з нею, але весь час переживаю і дзвоню. Тепер син більший, то сам каже, що йому не можна або телефонує мені і питає дозволу. Ще один раз залишала в подруги-куми, були на весіллі, а ночувати завезли до неї (3,6 рочків). Про чоловіка і писати не потрібно, ми ж сім"я, звичайно з дитиною буде без проблем, але така нагода випадає дуже рідко.

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1034/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #22 : 30 Травень 2013, 12:08:52 »
Цитувати
Спокійно дитину можу залишити лише з чоловіком
І у нас така ж ситуація...Проте, наша дитина і так ні з ким  не хоче залишатися, крім мене і чоловіка, навіть на пару годин.  d104
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #23 : 30 Травень 2013, 13:55:12 »
чоловіку найбільше довіряю, на другому місці чоловіка мама і моя мама :)
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline ВікторіяS

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #24 : 31 Травень 2013, 14:36:52 »
Хоча мій синочок ще маленький,але буває що дуже необхідно мені вілучитись на пару годин....то найспокійніше лишаю з мамою........з чоловіком можу лишити на 1год-1,5.....

Offline mawka

• Своя Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Маруся
« Reply #25 : 31 Травень 2013, 14:45:14 »
Коли, Максу не було року, то я залишала тільки на чоловіка. Чоловікові батьки не дуже спішили (раза 2 залишались), а мої жили за 1000 ки від нас. Потім син підріс, то вже стало спокійніше. Залишався і з чоловіком, і з його батьками, і з моїми. Зараз уже не знаю, як залишати Макса на його батьків, бо вони малого не бачили цілий рік....і вже не орієнтуються що він любить, як перевести деякі слова, чим кормити і т д. А з моїми проблем не має. Хіба, балуються трохи. d111

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +474/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #26 : 31 Травень 2013, 15:40:33 »
Оце мені завтра треба довірити дитину моїм батькам, ми збираємось на весілля далеченько. Думають їхати з ним на дачу. Мама вже склала плани, що в ліс підуть, тато вирішив з ним факели палити та ще й ночувати будуть в сирій хаті, а з його аденоїдами це не бажано. Я вже вся на голках від вчора. Розумію, що великий вже, що батьки його обожнюють, але тривожно, бо ще ніколи на добу не залишала з ними.

Offline Тетяна

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #27 : 07 Червень 2013, 16:12:07 »
Я можу залишити і з мамою і з татом і з чоловіком
Ідеальних стосунків немає.Є жіноча мудрість не помічати чоловічі дурощі. Є чоловіча сила прощати жіночі слабкості. А ідеальність... Залиште її серіалам.

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #28 : 07 Червень 2013, 16:32:40 »
Почитала темку і відчуваю себе кукушкою d27
Я спокійно залишаю дітей і на чоловіка, і на маму, і на його батьків d112
При потребі можу і на кілька днів залишити. При цьому абсолютно спокіно себе почуваю - знаю, що з бабусями-дідусями діткам добре. Єдине, що всі мають бути на звязку. Якщо я телефоную, а трубку не беруть - починаю нервувати d108
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline andjy

• Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 05.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #29 : 08 Червень 2013, 00:09:47 »
Цитувати
Почитала темку і відчуваю себе кукушкою
В мене майже так само :). Малого лишаю і з тітками і дядьками, навіть іноді знайомими, якщо терміново кудись потрібно вибігти. Але є одне але - це все ненадовго, на пару годин. Якщо на цілий день, тоді або з чоловіком або мамою. А більше ніж на один день, навіть не знаю чи лишила б - починаю дуже сумувати і переживати d104

Offline miss pozitive

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #30 : 26 Червень 2013, 10:36:35 »
я без сумніву довіряю дитину чоловікові, і мамі. :) навіть, буває,що ми з чоловіком чи на весілля йдем, чи в гості,(чи десь їдем на пару днів) мама завжди приходить(чи ми малу відвозим до мами)і я 100%впевнена, що все добре.залишаю з сестрою, в окремих випадках.коли мама на роботі. більше нікому дитину я не лишаю(свекруха за кордоном) а родина чоловіка живе в Тернополі. а знайомим я б не лишила(ну незнаю, напевно б переживала дуже) d112

Offline Сакура

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарія
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #31 : 27 Червень 2013, 02:27:34 »
Спокійно можу залишити з чоловіком,свекрухою та свекром

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #32 : 27 Червень 2013, 12:33:33 »

rainbow, не розумію як можно не довіряти дитину чоловіку???? То ж його дитина, та невже він щось зробить не так??? Це чсито твої компелкси і заморочки з якими треба боротися обовязково, щоб чоловік не віддалився від догляду і виховання дитини (для дівчинки це надзвичайно важливо!!!! для неї папа точно важливіше ніж мама, мені взагалі здаєтся, що для будь якої дитина папа важливіший в плані виховання).
Думаю така ситуація в тебе склалась через безвідмовну турботливу бабусю (твою маму), тому в тебе був вибір кому залишати дитину і ти віддала перевагу своїй мамі.

Я не відношусь до "переживательних" матусь, можу дитину залишити майже на будь кого. АЛЕ я цього не роблю. Бо я не можу розлабитись через те, що я когось навантажила своєю дитиною, що я комусь буду винна за послугу і т.д. Ну его в баню! Тому дитину ми з чоловіком виховуємо тільки вдвох. Ходжу я кудись дуже часто, за 4 дня залишала дитину на чоловіка разів 8 - на 2 години вдень і на 6 годин ввчереі вночі - дівішніки, свята, дні народження. Чоловік з малою справляєтся краще за мене, бо має більш спокійний і легкій характер.
Недавно був в мене кишковий грип  з високою температурою, то я 4 дні не бачила дитину - прокидалась в 11 ранку їх вже не було вдома, приходили десь в 13.30 - самі їли і чоловік вкладав малу, а сам на три години її жденного сна йшов по справам, потім в 17.00 прибігав і забирав її з собою вже до 22.00 і сам вкладав спати. І так 4 дня, а я лежала телек дивилась. І це не складно для нього, він навіть нічого не сказав, типу  що тепер пару днів я буду малою повністю займатись. Так що на мою думку чоловік має таки самі права і обовзяки як і жінка і часу дитині повинен приділяти багато.
Я навіть не знаю звідки ця довіра в плані дитини взялася, бо чоловік в мене спеціфічний  d30, ну ось вчора зранку він пішов по справах, я попросила його погуляти з собакою і купити мені ряженку в магазині біля будинку. Пішов, немає його півгодини, дзвоню питаю "Где ряженка, я есть хочу???" А він забув!!!!!! Він вийшов з собакою з підїзда, подзвонив телефон, він поговорив сів в машину і поїхав! d30 А собака???  :oox  Бідолаха, сама повернулась додому  d30. І це типовий мій чоловік))) але чогось в мене немає навіть питання "довіряю чи ні", то його дитина має право робити все що хоче  d112

Offline LUCKY

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка 2-03-2011 марко 14-08-2014
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана
« Reply #33 : 27 Червень 2013, 13:24:21 »
Ну ,Іванка,в тебе ідеальний чоловік,добре,що він має купу часу і може цілими днями бути з дитиною.Мій чоловік ДУЖЕ занятий і бачить малу лишень ввечері 1-2 год.ів неділю цілий день.Я наприклад не можу лишити його з дитиною,бо він не знає,що з нею робити і буде дзвонити по 100 раз за різні дрібниці.Я спокійно лишаю тільки на маму,сестру і на няньку.Ніколи не лишала ше на свекруху,бо цеще гірше ніж на чоловіка
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]