Автор Тема: Кому ви можете довірити свою дитину?  (Прочитано 8428 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Кому ви можете довірити свою дитину?
« Reply #34 : 27 Червень 2013, 13:37:23 »
Незнаю, чи це в мене дитина ще замала, щоб переживати, чи я просто така "пофігістка"(в доброму смислі). Читаю, що багато дівчата переживають коли дітки йдуть гуляти з батьком. А чому, нерозумію? Ви що їм не довіряєте? Мені здається що якщо чоловік невідповідальний чи розсіяний, то саме тоді виникають такі хвилювання, або ж якщо дитина в постійній опіці мами, тоді це вже Пунктик в голові.  d27
   Я ніколи не переживаю про гулянку Насті і чоловіка, ну звичайно доця прийде трішки брудніша ніж коли гуляє зі мною, але це ж не кінець світу, правда? Вручну ніхто не стірає d41
  З свекрухою також можу лишити набагато спокійніше ніж своєю мамою, бо свекруха живе з нами, тому знає всі порядки по піклуванні, а от мама може щось непередбачуване викинути, питому що вона живе в селі, а там кардинально інші погляди на все.
   А ще у нас є класні сусіди, на яких я також з спокійним серцем можу лишити Настю. Коротче, циганська дитина,як кажуть в народі d140
  Просто я помітила, що мами які 24 години знаходяться біля дитини, стають якісь зациклені на тому, щоб більше нікого не підпускати до свого чада крім них самих. Це вже перебор d128
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline LUCKY

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка 2-03-2011 марко 14-08-2014
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана
« Reply #35 : 27 Червень 2013, 13:42:59 »
Цитувати
Просто я помітила, що мами які 24 години знаходяться біля дитини, стають якісь зациклені на тому, щоб більше нікого не підпускати до свого чада крім них самих
Я не знаходжусь коло дитини 24 год я працюю кожного дня,але і чоловік дуже рідко бачить дитину,і не знає,що треба 100 разів посадити на горщик,дати попити,дати побігати іт.д.Мені дуже подобається,коли тато з дитиною,особливо з дівчинкою гуляє і проводить час,але на жаль не у всіх сім"ях так і тому не треба писати "як ви так можете?" " зациклені " тощо В кожного по різному.Хтось не може на рідну маму лишити дитину і це нікого не обурює і не викликає дискусій
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
« Reply #36 : 27 Червень 2013, 13:50:34 »
Цитувати
"як ви так можете?" " зациклені "
Руслана де ви бачили в моєму повідомленні ці слова? Зациклені це я про мам які постійно біля дитини!!!! а не про чоловіків!!!! Поясню що я маю на увазі: В мене є знайома, яка має синочка і от наприклад, треба піти на ДН, ні вона не йде, або йде на 2 години з дитиною(навіть якщо була зима і це ресторан, де можна підчепити якусь інфекцію) або піти в магазин, навіть на вихідні коли є чоловік, вона всеодно бере малого в супермаркет. На питання, ну чому ти не лишиш дитину, щоб хоч трохи відпочити, вона відповідає : А він плакати буде! От про що я. Я вважаю що це ненормально, і потім з її лялі виросте мамусін пупсік.
   А щодо чоловіків, то я ж написала що може в мене ще замала дитина, щоб починалися якісь перестороги. Тому не знаю де ви побачили в моєму повідомленні якісь звинувачення???

Offline LUCKY

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка 2-03-2011 марко 14-08-2014
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана
« Reply #37 : 27 Червень 2013, 13:58:01 »
 Просто всі пишуть " Я не розумію як так можна"  В кожного по-різному :) і треба розуміти і поважати один одного
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #38 : 27 Червень 2013, 14:16:37 »
Цитувати
Ви що їм не довіряєте? Мені здається що якщо чоловік невідповідальний чи розсіяний, то саме тоді виникають такі хвилювання,

Деколи самий розсіяний тато дуже прискіпливо доглядає за дитиною і уважний по відношенню до неї. Тут не в цьому справа, просто більшість чоловіків не звертають взагалі уваги на всіляки , як на них, дрібниці, типу дитина впріла чи перелила на себе сок- треба строчно передіти , дитина замезла чи щоб її не продуло в машині, чи грязними руками їсть, голодна, сонна і.т.п. На такі речі чоловікі не зветрають уваги, бо не бачать в цьому нічого страшного, як ми жінки, вони завжди кажуть - нічого дитині не буде d27
Тому, мені здається, через це багато мамочок з острахом лишають дітей на тат, а якщо і лишають, то весь час трезвонять на телефон і дають настанови.

Особисто я теж до таких відношусь, і не через те що я не довіряю чоловіку, я довіряю йому на 100%, а через те що в деяких питаннях наші погляди розходяться d30
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
« Reply #39 : 27 Червень 2013, 14:22:34 »
Цитувати
Ну ,Іванка,в тебе ідеальний чоловік,добре,що він має купу часу і може цілими днями бути з дитиною.Мій чоловік ДУЖЕ занятий і бачить малу лишень ввечері 1-2 год.ів неділю цілий день.Я наприклад не можу лишити його з дитиною,
мій чоловік теж дуже зайнятий, малу так само бачить 1-2год на день і в неділю цілий день, але я без пробем її лишаю на нього d104 він знає що з нею робити, чим годувати і т.д., але добре ви пишите, в кожного по різному ;)

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #40 : 27 Червень 2013, 14:36:42 »
Цитувати
Тут не в цьому справа, просто більшість
чоловіків не звертають взагалі уваги на
всіляки , як на них, дрібниці, типу дитина
впріла чи перелила на себе сок- треба строчно
передіти , дитина замезла чи щоб її не
продуло в машині, чи грязними руками їсть,
голодна, сонна і.т.п. На такі речі чоловікі не
зветрають уваги, бо не бачать в цьому нічого
страшного, як ми жінки, вони завжди кажуть -
нічого дитині не буде
Тому, мені здається, через це багато мамочок з
острахом лишають дітей на тат, а якщо і
лишають, то весь час трезвонять на телефон і
дають настанови.
От в мене так, коли син з чоловiком, вiчно якiсь курйози у них, то намокли, порвали, загубили, десь купались при +10, колiна з чоловiком вiчно розбиваэ, при тому, що зi мною син навiть зашпортатись мало шансiв маэ, бо я його ледь не за капюшон постiйно притримую, але ж я розумiю, що то моя проблема!
А ще я чоловoка постiйно вводжу в курс справ, вiн знаэ який в сина розмiр одягу, i сам купляэ його, знаэ якi прививки в дитини э i т.д, тому, я спокiйна, коли син з татком на вci 100%, тим бiльше, що потiм бойовi рани чоловiк сам i обробляэ, бо я вiд вигляду кровi впадаю в панiку

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +163/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #41 : 27 Червень 2013, 14:41:55 »
Цитувати
нічого дитині не буде
я теж так кажу d30
З чоловіком малу залишала з перших днів на декілька годин, тепер вже можу і на цілий день, треба тільки провести детальний інструктаж і все d112
Він теж може її одягти не в то що треба, дати не то пити чи їсти, покласти спати на год пізніше і тд, але в цьому нема нічого страшного, цеж не кінець світу. Вони ж не можуть все зразу знати, з часом навчаться ;)

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #42 : 27 Червень 2013, 15:20:03 »
Цитувати
приходили десь в 13.30 - самі їли і чоловік вкладав малу, а сам на три години її жденного сна йшов по справам, потім в 17.00 прибігав і забирав її з собою вже до 22.00 і сам вкладав спати. І так 4 дня,
.
Я б теж на чоловіка дітей лишала на пів дня, але не має такоі можливості, на роботу хто буде ходити? d111
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #43 : 27 Червень 2013, 15:46:46 »
Цитувати
що він має купу часу і може цілими днями бути з дитиною
та ні в нього не купа часу. Він з дитиною з 8.30-9 коли вона прокидаєтся і до 10-11 коли я прокидаюсь, а потім вже ввечері годин в 21.00-21.30 - він її миє, годує і вкладає. Якщо я часто кудись ходжу, то я намагаюсь домовитись з дівчатами на годин 9 вечора, бо тоді чоловік завжди можє побути з дитиною, а вже сидимо до пізна до 1-2 години. У вихідні чоловік часто гуляє з малою першу половину дня.  Звичайно як я захворіла, то він був з дитиною багато часу в ущерб роботі, але таки ситуації не дуже часто. Так що получаєтся, що він проводить з нею майже весь свій вільний час, просто йому це не напряжно - бо і Варя спокійна, що з нею можно і футбол подивитись і пацанів до себе позвати ввечері (коли я десь йду) ну і він з самого народження  з нею, тому для нього це природньо.
Цитувати
Мені здається що якщо чоловік невідповідальний чи розсіяний, то саме тоді виникають такі хвилювання,
Так в мене найнай най розсіяніший чоловік у світі! він телефон забуває кожен день! але це не впливає на мою довіру до нього в плані дитини  d112, такщо я вважаю, що то точно пунктик в голові.
Цитувати
о треба 100 разів посадити на горщик,дати попити,дати побігати іт.д.
а ось доречі на рахунок цього, то я вже давно замітила що з чоловіками все навпаки! чоловік навчив варю пити з чашки дуже рано, з 1,5 року вона вже повністю їла сама (теж завдяки ньому), бо на рахунок чашки він не знав, що то діти не вміють  d30, тому малій прийшлося пити, бо він просто ставив кефірчик і щось там собі родив - а вже дитина мусила якось сама справлятись. Так само і з їжою - йому ліньки було дитину годувати і вона стала їсти сама. Ну а з останнього саме коли я пару тижнів тому хворіла, то саме при чоловіку мала навичлась остоточно на горщик, це при тому, що не було жодного проколу ні вдома ні на вулиці!!! Просто я зі своєю материнською заботою на вулиці її питала і висажувала, як будто брала відповідальність за цей процес на себе! А чоловік то звичайно не памятає про таке, тому в нього мала почала повністю сама проситись, певно накінц то відчула відповідальність саме свою!!! В цьому як мені здаєтся і є головна функція чоловіків - вони набагато більше вірять в можливості дитини і вона для них доросла! А мами можуть і до школи з ложки годувати))))  d30.
Цитувати
ому не треба писати "як ви так можете?" " зациклені " тощо В кожного по різному.
нє, я кажу не те, що коли папа по поважній причині рідкео з дитиною - таке вже життя. Я про те, що все рівно треба чоловіку довіряти і навіть як в нього дитина раз попісяєтся (для обох то буде вже наукою) чи не попє! Та вот іменно що дитина накінец-то зрозуміє що таке спрага і навится сама це відчуття контролювати  d30.
Цитувати
Хтось не може на рідну маму лишити дитину і це нікого не обурює і не викликає дискусій
Я можу залишити зі спокійним серцем за дитину, але так не роблю, бо мені не подобаєтся як я себе при цьому відчуваю - будто то послуга і я приношу незручності без нагальної на то потреби.
Цитувати
Тут не в цьому справа, просто більшість чоловіків не звертають взагалі уваги на всіляки , як на них, дрібниці, типу дитина впріла чи перелила на себе сок- треба строчно передіти , дитина замезла чи щоб її не продуло в машині, чи грязними руками їсть, голодна, сонна і.т.п. На такі речі чоловікі не зветрають уваги, бо не бачать в цьому нічого страшного, як ми жінки, вони завжди кажуть - нічого дитині не буде
ну то і добре! тому татові діти здорові, міцні, загортовані і самостійні, бо татусям не до дрібниц!  d112

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +151/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #44 : 27 Червень 2013, 15:52:52 »
А я відношусь до тих мам,які з дитиною 24 год. на добу. Нам немає на кого залишити дитину,тому або їдемо всюди разом або залишається чоловік на декілька годин (я залишаю їду,одяг і тоді йду спокійна),а якщо це якісь гулянки,то йдемо всі троє ненедовго,не буду ж я постійно ходити сама.Наталя-ховрашка,добре,якщо у Вас є можливість залишити дитину на когось,тому Ви і не розумієте батьків,чи маму,яка постійно з дитиною і бере її  з собою на дні народження,весілля в будь яку пору року. Звичайно я втомлююсь від цієї одноманітності,особливо зимою,коли прогулянки не такі довгі як літом,але няні я поки що не довіряю. Тому розраховую тільки на чоловіка,хоча це не так часто,але коли необхідно,я знаю,що він справиться.

Offline Лесик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +84/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #45 : 27 Червень 2013, 16:11:11 »
Цитувати
бо татусям не до дрібниці!
з цим я повністю погоджуюся, але нічого страшного теж в цьому не бачу. Ось наприклад, мій чоловік зовсім, ну дійсно зовсім не вміє готувати (з дитинства не навчений), то якось коли я залишила їх самих, він варив малому супчик. Я перед тим розказала, що в киплячу воду кинути картоплину, кусочок моркви, кусочок гарбуза і т.д. ,а повернулася трошки раніше, і побачила що в каструлі так і вариться ціла картоплина, величенький кусок моркви і т.д. То я просто з чоловіка довго сміялася, але через це зовсім не стала йому менше довіряти. Тим більше чоловік мене дуже переконував, що вже не одноразово так все варив і суп виходив нормальним, просто трошки довше готувався.
А сьогодні знову раненько їх лишала в двох, то чоловік мені дзвонить і питає, що дитині вдягти і де все стоїть. Я не мала часу довго розмовляти, і сказала, що можуть вдягнути все що самі виберуть, а де стоїть синочок все сам покаже. То тепер подивилася, що вони оділи, то "вибрали" все що перше зверху стояло, і байдуже що воно зовсім не підходить одне до одного. Але це ж насправді  все дрібниці і дурниці головне,що їм добре разом навіть без мене.

Offline Camry

• Активна Мамка
  • Репутація: +24/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настенька 4р
  • Ваше справжнє ім’я: Ліда
« Reply #46 : 27 Червень 2013, 16:12:48 »
На своїх батьків я залишаю свою Настюшу макс. на 2год,вони з нею і погуляють,і покатають(вот недавно пішли гуляти,а мама мені дзвонить і каже ,що вони на лодці катаються на озері,Настєха тащиться,а я була холодна до того часу,поки мені не перезвонили і не сказали,що вони вже на березі),і нагодують і т.д,але це має бути на вулиці,тоді вона забувається,але через 2год доця починає-маміка і сісюка(бо я ще годую) і  все-її вже нічим не заманиш,не надуриш!якщо вдома -то починає ходити до кожних дверей і казати-маміка,тобто дома це не реально зараз. На чоловіка....тут треба подумати...загалом чоловіка дома просто немає,і навіть на вихідних,я його сама бачу коли він спить z5,чесно кажучи боюся,тому що в мене в голові так і в Маріни починають пригати картинки-Настя впала,плаче,він її заспокоїти не може,машина-таке ж саме!!!в мене тоді паніка-незнаю чого  так зараз,раніше,коли я ще навіть не думала про вагітність,то завжди казала(самовлюбльонно)-та шо там сидіти з дитиною!а зараз зовсім все не так!!!але тата ми любимо страшенно,тато дозволяє дитині їхати з ним за рульом,він її повезе в Вулик,пограється. Правда звичайно не так реагує на не миті руки в роті і т.д-нічого не буде!я думаю,що в татів не таке розуміння дитини як в нас мам,ми виношуємо під серцем дитину 9міс,потвм в болях і муках народжуємо,з першого дня біля своєї дитини ми мами,не спимо ми,коли в дитини коліки-ми,коли хвора-ми,годуємо-ми,гуляємо-ми мами і в першу чергу дитина хоче мами і їй тоді спокійніше,чоловіки просто такого не розуміють,їм напевно не дано!!!а всі свята,весілля-Настєнька з нами,і на море плануємо з дитиною!!!-та і я не хочу дуже лишній раз напрягати батьків побути з дитиною(така я є просто),хоч деколи так хочеться!!! я згідна з тим,що чоловік має поділяти обов'язки ы з дитиною, і по дому,тоді не буде проблем в лічних отношеніях-та якби чоловіки це розуміли б ,то було б прекрасно!!!

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #47 : 27 Червень 2013, 16:35:31 »
Цитувати
,не спимо ми,коли в дитини коліки-ми,коли хвора-ми,годуємо-ми,гуляємо-ми мами і в першу чергу дитина хоче мами і їй тоді спокійніше,чоловіки просто такого не розуміють,їм напевно не дано!!
Не чоловікам це не дано! А це ми мами їм це не даємо відчути  d128 коли дитина хворіла чи просто навіть просиналась іноді вночі то тільки чоловік до неї шов, вона вже з 1,5 року при прокиданні зранку і вночі тільки його кличе, годуємо ми однаково по частоті, гуляю більше я - бо маю більше часу.Так що тут все відносно. Мала в мене ніколи не мамкала, хоча крім нас за нею ніхто не дивися, то ми з чоловіком 24 години в добу, 7 днів на тиждень з нею, раза 4 за рік на пару годин лишали і то більше сплячу. На мою думку саме через те, що вони так багато часом двоє, то чоловік до малою я думаю має більш сильні почуття ніж я.  d112

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +384/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #48 : 27 Червень 2013, 16:54:30 »
Цитувати
Не чоловікам це не дано! А це ми мами їм це не даємо відчути 

Панакота  вам насправді дуже пощастило з татусем   z4
і справа зовсім не в тому, що ви так його вчили, а справа в тому, що він просто класний татусь і чоловік !!!!!
і це зовсім не заслуга мамусі  d112

думаю, що довго б ти не витримала, якщо б чоловік зовсім до дитини не вставав вночі ( а таких набагато більше).......і не мав елементарного терпіння для того, щоб пояснити щось дитині  ( а такі майже всі......за винятком декількох)......

і справа тут зовсім не в тому, які ми,   а справа в тому, які наші чоловіки!!!!!
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #49 : 27 Червень 2013, 17:02:52 »
Цитувати
і це зовсім не заслуга мамусі
ну блін я думла, що то я таке виховання провела  z5

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #50 : 27 Червень 2013, 17:06:39 »
Цитувати
і справа тут зовсім не в тому, які ми,   а
справа в тому, які наші чоловіки!!!!!
Я тут не зовciм погоджуюсь, бо знаю купу випадкiв, коли жiнки видихнути чоловiку бiля дитини не дають, не так взяв, не то дав, пiдгузник неправильно вдягнув, вже, як залишать з дитиною, то видзвонюють кожнi пiв години- контролюють кожен крок, а не дай бог, щось не так на ii погляд, то накинеться, як цербер, то як в такiй ситуацii чоловiк може себе проявити, як дбайливий татусь?!