Автор Тема: Як ви ставитесь до святкування свого дня народження?  (Прочитано 11297 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Христина93

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +141/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
я до 20 завжди бурно святкувала - у компанії друзів чи родичів. на моє дн щей храмове свято у місті, де я виросла.
21 дн зустрічала в роддомі z5, бо день перед тим родила синулю. і напевно вже до кінцяя життя наші дн будем разом святкувати. п.с. я і не проти.
чоловік завжди дарує рафаелло і купку грошей d53
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Аніта72

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
 Я люблю святкувати своє ДН. В мене в родині завжди святкували всі дні народження, вот і зараз так само притримуюся цих традицій.  :bo

Offline Меган

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: -
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
цього року мені виповнилось 25,і я дуже хотіла нарешті відсвяткувати цей день(адже до цього взагалі ніколи не святкувала).Та мабуть і дальше не потрібно цього робити.цього року це був жахливий настрій,сльози,заява на звільнення з роботи за власним бажанням...і багато людської підлості спрямованої в мою сторону..ненавиджу свій день народження((

Offline Христина93

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +141/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
цього року мені виповнилось 25,і я дуже хотіла нарешті відсвяткувати цей день(адже до цього взагалі ніколи не святкувала).Та мабуть і дальше не потрібно цього робити.цього року це був жахливий настрій,сльози,заява на звільнення з роботи за власним бажанням...і багато людської підлості спрямованої в мою сторону..ненавиджу свій день народження((
Таня, не треба так засмучуватись. Завжди знайдуться підлі люди. Завжди і робота інша знайдеться. А святкувати краще з близькими людьми, яких любиш і довіряєш.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Меган

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: -
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Таня, не треба так засмучуватись. Завжди знайдуться підлі люди. Завжди і робота інша знайдеться. А святкувати краще з близькими людьми, яких любиш і довіряєш.

насправді тільки одна близька людина була поруч в цей день,і мабуть це був найпозитивніший момент цього дня.
Тому Ви абсолютно праві,тільки найближчі люди можуть виправити будь яку ситуацію)

Offline olichka_sp

• Активна Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • www.stimma.com.ua
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Я люблю своє ДН, святкувати-то як коли, коли маю змогу то святкую, коли не маю то не святкую, але навіть якщо святкую, то це обмежене коло рідних :)

Offline Comemylady

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антон 2
  • Ваше справжнє ім’я: Антонина
Хорошо отношусь и лично свой всегда праздную :flv

Offline oleskulya

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максиміліан
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
Завжди святкую в родинному колі. d120

Offline kara.bogut

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
Останнім часом не дуже хотілося святкувати своє ДН. Максимум - сходити з чоловіком до якогось ресторану, а гучних посиділок - ні  :k58

Offline Інна)))

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Я не люблю бути в центрі уваги і сам процес організації свого дня народження, тому мій варіант - скромне невеличке свято з найближчими людьми. Але скоро "кругла дата" і ніби не хочеться великого свята але і треба...

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
Тільки в тісному родинному колі. Мене втомлюють довгі гучні гуляння. А приготування до них - ще більше.

Offline Lubava

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
А я не люблю свій день народження.  В цей день  відчуваю страшенний дискомфорт. Останні кілька років взагалі його не святкую, ні круглі, ні некруглі дати.