Автор Тема: Серіал "Величне століття. Роксолана"-2  (Прочитано 19958 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +923/-6
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Серіал "Величне століття. Роксолана"-2
« Reply #85 : 07 Липень 2013, 17:00:54 »
Цитувати
і про сестер і про принцесу іспанську і ще багато чого.
так-так, та принцеса Ізабелла померла ще до правління Сулеймана і немала з ними ніякого звязку.
мусіли щось придумати щоб розтягнути на 150серій)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #86 : 07 Липень 2013, 23:25:47 »
Цитувати
Дівчата інтересно друге в нашій версії роксолани Ібрагім паша набагато старший за султана і зовсім не є його близьким другом. Цікаво де правильніше 
Наша версія знята по Загребельному, а його роман є художнім, а не історичним. Історичний роман "Роксоляна" Осипа Назарчука. Але про Ібрагіма там мало згадується. І що цікаво, що коханого Насті звали Степан, а не Левко. І він не їхав її шукати, а її шукала мати, яка приїхала в Туреччину і допомагала їй з дітьми. Крім того, Сулейман дозволив Роксолані паломництво до християнської святині, і навіть сам був там з нею. Також він пообіцяв їй, що вона в нього одна дружина і в нього не було більше жодної жінки крім Роксолани.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Улічка

• Своя Мамка
  • Репутація: +130/-3
  • Щаслива - тому що мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #87 : 07 Липень 2013, 23:32:53 »
Цитувати
Наша версія знята по Загребельному, а його роман є художнім, а не історичним. Історичний роман "Роксоляна" Осипа Назарчука. Але про Ібрагіма там мало згадується. І що цікаво, що коханого Насті звали Степан, а не Левко. І він не їхав її шукати, а її шукала мати, яка приїхала в Туреччину і допомагала їй з дітьми. Крім того, Сулейман дозволив Роксолані паломництво до християнської святині, і навіть сам був там з нею. Також він пообіцяв їй, що вона в нього одна дружина і в нього не було більше жодної жінки крім Роксолани.
Так я також таке чула.
Так розчарувалася у цьому фільмі, бо дійсно спочатку думала, що це історичний фільм і б дуже хотіла знати як все було насправді, а не те на що спроможна фантазія режисерів d104 :xmm

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +486/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #88 : 28 Серпень 2013, 16:57:04 »
Дівчата,ви бачили-наша Мер'єм Узерлі вагітна на 4 місяці d77  А казали депресія,гроші,піар ... d30
Ех,тепер вона точно не повернеться.

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
« Reply #89 : 28 Серпень 2013, 20:36:27 »
ага, вже точно не буде її, навіть не знаю, що то чекати від продовження :oox
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +639/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #90 : 28 Серпень 2013, 20:47:39 »
В однокласних є група "Величне століття.Роксолана" (хотіла скопіювати але чомусь немож  d104) так от там пише про те як будуть розгортатись події 4-го сезону.
Уже такого накрутили  d27 акторка буде та сама,що появилась у кінці серілу. У Хюрем появиться новий ворог Фатьма Султан але її як усіх інших спідкає неудача
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #91 : 28 Серпень 2013, 20:49:11 »
Мені нова актриса не подобається! До останнього думала, що наша повернеться, а тепер, побачивши її пузіко, зрозуміла, що точно її не буде! Серіал зовсім іншим буде!

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #92 : 28 Серпень 2013, 20:57:29 »
Ось найшла статтю про події 4-го сезону
Цитувати
Нові інтриги — нові смерті - Величне століття

Вибачте але там трохи поганий переклад  d100

Нурбану Султан стані наложницею Шехзаде Селіма. Вона буде привезена в палац з боку вірних людей Хюррем Султан, відповідно, вона буде віхована на корість Хюррем Султан. Коли Нурбану з’явіться в палаці, вона дуже сподобається Селіму. По це причині Хюррем подарує її своєму синові. Нурбану буде дуже амбітною і буде прагне до власти.в точності як і Хюррем Султан.

У Манісе решта наложніць Селіма ревнуватіме його в Нурбану. А Нурбану буде сражаться.в точності як Хюррем Султан. . Хюррем лестітіме, що Нурбану дуже схожа на неї.

Беязіду теж сподобається Нурбану, але вона вібере Селіма. Ці події тільки збільшать пропасти між двома братамі. У деяких походах браті навіть будуть соріться із-за Нурбану.

У 4. Сезоні в серіалі з’явіться Мехмет Орючи, який буде таким же амбітним, хитримо і розумнім, як Ібрагим Орючи. До того ж, мі побачимо як Мехмет Орючи, об’єднавшись з Хизір Хайреддіном Пашею, підтримуватиме Шехзаде Мустафу.
 Як же Соколлу Мехмет Орючи увійде до серіалу?
 У мінуліх серіях кілька разів згадувалося ім’я Мехмета Кричи, який славівся успіхами в своєму регіоні, на Радах Дивана. Мехмет Орючи увійде до Ради Дивана завдяки Хюсрев Паші. Мехмет Орючи братіме долю в багатьох походах і завдяки взятім успіхам він дуже швідко піднесеться на Раді Дивана.

Нурбану Султан в перші дні свого перебування в Манісе зіткнеться з Селіміє Хатун, яка подарувала Шехзаде Селіму сина. Селіміє Хатун не зможе змірітіся з тім, що Нурбану проводити багато ночей з Селімом і вирішить влаштуваті допитий Селіму. Мета Нурбану буде досягнута. Шехзаде Селімо дуже розгнівається на Селіміє за тих, що вона посміла влаштуваті йому допитий. Відтепер Селіміє не його фаворитка. Тім часом Нурбану ходітіме по гарему з гордо піднесеною головою, що дуже розсердіть Селіміє. Сутічки між ними двома ще продовжуватімуться.
 Селімо після знайомства з Нурбану захоплюватіметься і іншими жінками, але Нурбану діятиме як Хюррем. Вона така ж розумна, як Хюррем, тому зможе позбавітіся від всіх своїх суперніць.

У новому сезоні, Міхрімах Султан сильніше прив’яжеться до Рустему і все для нього зробить. Тому, оберігаючи свою Валіде в Гаремі, вона допоможе чоловікові на Раді Дивана. Оскільки Сулейман трепетно відноситься до своєї дочки, він зробить для неї все, що вона побажає і Міхрімах, таким чином, посприяє тому, що її чоловік стане Візір-і-азамом.
 Цей сезон пройде вельми важко, але завдяки новим персонажам, серіал стане вельми красивим.
 Хюррем зробить необхідні заходи для безпеки Баязіда.
 Рустем і Міхрімах прагнутимуть зробити так, щоб до Манісу відправили Селіма. У походах Рустем підтримуватиме Селіма і це нервуватиме Баязіда. Він не винесе того, що всі приділяють увагу Селіму і агітуючи, почне збирати навколо себе людей. Ця ситуація не сподобається Сулейману і він зробить попередження Баязіду.
 Після цього інциденту, Хюррем і Сулейман попросять Селіма бути обережніше ( упертість Баязіда зближувала Сулеймана з Селімом). Але Баязід нікого не слухатиме. Прийшовши з Амасьі в Анкару, 29 травня 1559 року в околицях Коньі він зіткнеться з військом Селіма і в цій війні переможе Селимо. Після цього інциденту, Ебусууд Ефенді скаже, що необхідно страчувати Баязіда.

У четвертому сезоні Рустем Паша стає Великим Візирем. З огляду на те, що страта Шехзаде Мустафи доведеться на момент чергового походу, яничари почнуть готувати повстання. Вони не зможуть пробачити Рустему Паші смерть Мустафи. Султан Сулейман з метою запобігти повстанню звільнить Рустема Орю від посади. Його місце займе чоловік Фатми Султан Кара Ахмет Орючи. Фатма Султан буде дуже рада своїй перемозі, оскільки тепер у неї є влада в Раді Дивана. Але таке положення подій продовжиться недовго. Коштувало Фатме Султан похвалитися своєю перемогою перед Хюррем Султан, як тут же Хюррем і Рустем придумали черговий план. Після закінчення походу Рустем Паша підставить все так, що Кара Ахмет Паша з’явиться перед Сулейманом винним. Ахмет Паша повторить долю Ібрагима Паши- він буде страчений. Таким чином, Рустем Паша знову займе пост Великого візиря.
 Кара Ахмет Паша прослужив на посту Великого візиря всього лише два роки. Коли Фатма Султан отримає звістку про страту свого чоловіка, вона зрозумієщо подальша боротьба з Хюррем Султан безглузда.

Селимо і Шехзаде Баязіт теж приєднаються до походів. Але Баязіт буде набагато умелєє, чим Селимо, унаслідок чого яничари знов жартуватимуть над Селімом. Але Рустем Паша завжди подаватиме підтримку Селіму. Він по-одному каратиме тих яничар, які наважилися образити його. Це дуже сильно розсердить Баязіта, але змінити що-небудь він буде не в силах.
 Підтримка Рустема виявиться ще більше у момент визначення Селіма в новий санджак. Хюррем радитиметься з Рустем щодо того кого ж потрібно визначити в санджак Манісу. І Рустем скаже, що Селимо повинен відправитися в цей санджак.
 Хюррем однаково любитиме своїх синів. Особливо вона буде старалаться оберігати Баязіта від необдуманих вчинків. Навіть у питанні вибору шехзаде, які поїде в Манісу, Хюррем залишила право вибору за Міхрімах і Рустемом, оскільки не могла зробити вибір.
 Трохи пізніше союз Хюррем-міхрімах-рустем зможе переконати Сулеймана. Таким чином, Сулейман призначить служити в Манісе саме Селіма
Не знать, а чуствовать!

Offline Тетяна

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #93 : 29 Серпень 2013, 16:45:36 »
цікавий  розвиток подій, шкода що Мер'єм Узерлі більше не буде, на мою думку крім неї ніхто так не зіграє.... побачимо
Ідеальних стосунків немає.Є жіноча мудрість не помічати чоловічі дурощі. Є чоловіча сила прощати жіночі слабкості. А ідеальність... Залиште її серіалам.

Offline Ірчик з Франківська

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +459/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, 10 років, Денис 7 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #94 : 29 Серпень 2013, 17:04:43 »
а онлайн вже є нові серії?

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #95 : 29 Серпень 2013, 18:52:37 »
читала в неті що мають бути з 11 вересня  d41
уже цікаво подивитись  :xmm
Не знать, а чуствовать!

Offline Ірчик з Франківська

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +459/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, 10 років, Денис 7 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #96 : 29 Серпень 2013, 20:32:59 »
так, цікаво, але жаль що не з нашою "Роксоланою"

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
    • Авторські торти Наталі Федишин
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #97 : 02 Вересень 2013, 19:04:27 »
Всім привіт! Найшла цікаву інформацію про Мерьем Узерли.....

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #98 : 03 Вересень 2013, 11:43:06 »
уже є перший анонс  d41 але шось там нічого не зрозуміло  d104

Цитувати
читала в неті що мають бути з 11 вересня
буквально пару днів назад також читала на сайті що нова серія вийде 11 вересня, а сьогодні заглянула а то вже пише що 18 вересня

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
« Reply #99 : 03 Вересень 2013, 12:01:45 »
11 вересня в турції, а в нас поки перекладуть то буде 18 d30
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline zabenja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #100 : 04 Вересень 2013, 20:53:12 »
Дівчата,а по телевізору йде продовження серіалу чи повтор? Бо тільки що клацала і побачила, але щось не пам'ятаю щоб це бачила вже раніше d104 d100

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #101 : 04 Вересень 2013, 20:58:05 »
Цитувати
Дівчата,а по телевізору йде продовження серіалу чи повтор? Бо тільки що клацала і побачила, але щось не пам'ятаю щоб це бачила вже раніше
то повтор
Не знать, а чуствовать!