Автор Тема: Головоломки на співбесідах  (Прочитано 18224 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Головоломки на співбесідах
« Reply #17 : 10 Листопад 2016, 10:19:19 »
Розв"язувати головоломки на співбесіді- повна дурня. Роботодавець явно від вас вимагатиме невідомо чого, не ставлячи конкретних завдань, а в тому, що щось не так як він собі намріяв буде винна його команда, в тому числі ви, а він лиш постраждалий, який через вас не заробив грошей.
 Для чого знати у кого 100 голів і при цьому пів дня набирати одним пальцем правЕльно  z5 сторінку тексту.
якби я давала такі головоломки на співбесіді, то явно не для того, щоб хтось їх розв"язував, -така б людина точно в мене не працювала. ;)
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Ауроратен

Offline bonitkaАвтор темы

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1043/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #18 : 10 Листопад 2016, 10:43:53 »
Розв"язувати головоломки на співбесіді- повна дурня. Роботодавець явно від вас вимагатиме невідомо чого, не ставлячи конкретних завдань, а в тому, що щось не так як він собі намріяв буде винна його команда, в тому числі ви, а він лиш постраждалий, який через вас не заробив грошей.
 Для чого знати у кого 100 голів і при цьому пів дня набирати одним пальцем правЕльно  z5 сторінку тексту.
якби я давала такі головоломки на співбесіді, то явно не для того, щоб хтось їх розв"язував, -така б людина точно в мене не працювала. ;)
Звичайно, не кожен роботодавець буде вдаватись до головоломок на співбесіді, але, все ж таки, головоломки на співбесідах мають місце, їх цілком можна застосувати для спеціальностей, де такого роду завдання інформативні - для програмістів, інженерів, фінансистів, маючи відповідний склад розуму, вони легко мали б сприймати логічні головоломки. Наприклад, мені, як інженеру, навіть цікаві.  d143
А от для гуманітарних професій, думаю, головоломки не будуть доречними, там більше підійдуть творчі завдання.

Білоруська постільна білизна - якість перевірена часом

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #19 : 10 Листопад 2016, 10:48:56 »
Я більше сприймаю психологічні тести (коротенькі та інформативні), ситуативні питання або творчі задачі залежно від роботи. А якщо людина добре орієнтується в головоломках і відомих приколах, то для мене це чітка ознака заядлого користувача нету, тобто халявщика, а не хорошого працівника d30
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Ключик, Ауроратен, Чорничка, ...Я...

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #20 : 10 Листопад 2016, 10:50:00 »
високий рівень IQ не говорить, що людина професіонал у певній сфері. Це давно доведено.
Головоломки-це тренування для мозку, а не джерело для тестування.
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Сказали спасибо: milka-2010, Ауроратен, Чорничка

Offline Чорничка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
  • In love with books and languages
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #21 : 11 Листопад 2016, 00:58:19 »
почитала я пару перших питань і відповіді на них

Згадалася загадка з дитинства
Що стоїть велике і біле в туалеті? - Відповідь: Холодильник. 
- Як холодильник?! Холодильники в туалетах не ставлять.
- Мій холодильник - де хочу, там і ставлю.

Питання з розряду "а зараз ми з тебе будемо робити дурня"

Якщо начаЛник на співбесіді задає такі питання - він самодур і від такого треба швидше тікати, збережете собі багато нервових клітин
Все легко дают советы, но немногие берут за них ответственность.

Offline kara.bogut

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
« Reply #22 : 09 Грудень 2016, 15:27:10 »
Звичайно, не кожен роботодавець буде вдаватись до головоломок на співбесіді, але, все ж таки, головоломки на співбесідах мають місце, їх цілком можна застосувати для спеціальностей, де такого роду завдання інформативні - для програмістів, інженерів, фінансистів, маючи відповідний склад розуму, вони легко мали б сприймати логічні головоломки. Наприклад, мені, як інженеру, навіть цікаві.  d143
А от для гуманітарних професій, думаю, головоломки не будуть доречними, там більше підійдуть творчі завдання.

Спочатку засумувала, бо дала мало правильних відповідей. А потім вже згадала, що я гуманітарій до мозку кісток)  :flv

Сказали спасибо: bonitka

Offline likesummer

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: NIka
« Reply #23 : 18 Липень 2018, 10:26:18 »
цікаво  :flv
не пригадую, щоб на співбесідах давали головоломки розвязувати, а от незрозумілі анкети 100 питань частенько, при цьому часто не було можливості роботодавцю задати хоч 1-2 питання, бо одразу казали - ми Вам зателефонуєм -   моя думка: від таких теж краще тікати

Сказали спасибо: Романія

Offline олічка

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
« Reply #24 : 29 Листопад 2018, 18:07:20 »
А в мене на співбесіді колись питали чи не зареєстрована я на "мамському" форумі і чи не відвідую форумівки :xmm