Автор Тема: Особливі діти(синдром Дауна та інші генетичні захворювання): догляд,реабілітація  (Прочитано 3472 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Фісташкове морозиво

• Активна Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарій
  • Ваше справжнє ім’я: Наталочка
Дівчатка, дай вам Бог сили і наснаги! Ви такі молодці, я читаю ваші дописи і плачу. Дітки - то божа радість, нехай все у вас буде добре!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Лесья

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик 4 роки Святославчик 2,5 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Лесья
Ви знаєте дівчата мені здається навіть, що мій Богдан "особливий" не через свою особливість, а через те, що в дома він росте з характером впевненості, індивідуальності, люблячої і спокійної атмосфери. А нам уже 3,5 роки. Йому ніколи з сім"ї і родичів не було сказано що ти якийсь не такий, чи це не для тебе, завжди створювалась обстановка яка сприятлива для Богдана, і звичайно з розрахунком того, що крім дому є суспільство. І з народження було так , що не Богданчика готували, от вийдеш в двір а там дітки чи дорослі вони тебе можуть сприйняти чи ні, а на оборот все починалося з сім"ї, потім двір, знайомі, що от ми є і ми є такі і ми радісні і ми гучні і самі кращі.
Дитина коли виходить в двір і бачить сусідів, а він розпізнає своїх і чужих, то до кожного підходить і вітається, дітям кричучи емоційно піднімає руку вгору мовляв привіт.  
Що я мала на увазі під особливістю, що так він дійсно особливий тому, що оточують нас тільки хороші, доброзичливі, професійні і люди з великої букви - лікарі, ми їх шукали і знайшли, куди б ми не звернулися Богданчика завжди приймають не відмовляють. Ми деколи гуляєм містом і перехожі діти чи дорослі кажуть Богданчику привіт.(Я їх не знаю, бо з Богданчиком 1 рік в дикреті сидів дідусь).
Хоча були і прикрі моменти в нас, завідуюча садочка КРИСТАЛИК нам відмовила. В той час ми дуже боляче впали на коліна, але нам допомогли і ми встали і ще скоріше пішли вперед

Сказали спасибо: Prestige

Offline olya t.

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дзвенислава, 18.05.2012.
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Добрий день!!! Скажіть, будь-ласка, такі діагнози хто ставить, психіатр чи невропатолог ??? У нас щось схоже, не говорить, лиш деякі склади, та збоку видно як їй тяжко губки правильно скласти.... не все розуміє... як говорю до неї, звертаюся, вона часто не реагує... нам скоро 3 рочки... а ми вже відрізняємося від півтора річних... Ми до 2 років спостерігалися у невропатолога, та вона підозрювала, що щось зі слухом. Перевірили слух добрий. Лікування , яке нам призначали, не давало ходних результатів. Нам порекомендували  поїхати у психо- неврологічну лікарню №3, центр "НАДІЯ" на консультацію. Може хтось щось знає за цей центр?

Offline olya t.

• Новенька
  • *
    • Награды
У нас підозрюють аутизм... та не всі рідні мене підтримують... кажуть, настане час, і вона заговорить переросте...

Сказали спасибо: двічі мамуся

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +562/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
а до кого саме направляли в "Надію"?
[/url]
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline olya t.

• Новенька
  • *
    • Награды
Радив нам психіатр... а до кого не вточнив.. до психіатра чи невропатолога .. не знаю(((

Offline olya t.

• Новенька
  • *
    • Награды
Нам точно не сказали... радив психіатр... як мажте бажання... було би добре проконсультуватися... там дуже хороші спеціалісти... Те що не говорить,для мене не так страшно, як те що вона не реагує на мову,на оточуючих... таке враження що вона десь у своєму світі і занята своїми справами... а ще дуже збуджена... у нас часто бувають істерики...

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +375/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Оля поъдьте на Коновальця у реабилитацийний центр, там э хороший невролог Тромпак Руслана Миколаъвна, хороший ликар и прекрасна людина :bo
вона порадить и направить вас туди куди треба
вона завидуюча центру, туди ходить багато диток, дкмаю вона вам допоможе.......
якщо ще щомь вас цикавить пишить мери в приват :flv
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
я вважаю, що чим швидше треба звернутись до фахівця. Бо то вже не той вік що переросте.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Нашому Данькові в рак і пару місяців поставили аутизм.Теж дехто з родичів казав-перепосте.Не переріс,до сих пір не розмовляє.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +375/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Ната 100% правда......
найчастише мамина увага тришки запизнила, бо все ж таки кожна мама надиэться,що все буде добре, а ще родичи пидказують,що все буде добре......
Оля обов'язково зверниться до фахивцив, чим скорише ви почнете працювати в правильному напрямку, тим скорише у вас будуть результати  
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline olya t.

• Новенька
  • *
    • Награды
Обовязково! Планую в наступний тиждень поїхати туди. Це на вул. Медична,15 ? Може знаєте, як приймають, жива черга чи по запису? До 2 років ми їздили на  Коновальця в ОДЛ... нам ставили діагноз ' затримка психічно-моленнєвого розвитку,гіперактивність,аутичні риси.

Offline Sweetmay

• Без кави не йдуть справи:-)
  • Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
  • Тільки вперед!)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Костя, 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Доброго дня дівчата) Не знаю як правильніше написати..
Хоча питання особливих дітей напряму мене не торкається, дана тема дуже хвилює мене.
3 роки тому після дуже тяжких родів я потрапила в дитячу патологію новонароджених і бачила там самотність і приречені погляди багатьох мамусь, які наче маленькі роботи оплачували все можливе і неможливе лікування і чекали присуду лікарів. Мене особисто лякали ДЦП, але на щастя все обійшлося.
Але з тих пір я маю велике бажання допомагати таким сім'ям.Я музикант, закінчую цього року 4 курс і в подальшому хотіла б займатись музикотерапією. Це дуже дієвий метод,особливо для дітей, які не говорять. Адже музика - це мова емоцій, своєрідний засіб спілкування.
У Івано-Франківську є реабілітаційні центри для особливих дітей?Можливо з вами навіть хтось проводив подібні заняття?
Пряжа для в'язання - Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Цитувати
Я музикант, закінчую цього року 4 курс і в подальшому хотіла б займатись музикотерапією.
Дуже хороше бажання. У нас у відділі алергології також проводили. І ефект був. Нажаль, цієї людини уже нема... Бракує таких людей.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +562/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
я би хотіла спробувати з малим музикотерапію
а ще
бачила по телевізору сюжет, що гра на фортепіано значно покращила мовленнєвий розвиток дитини з синдромом Дауна чи дцп-не пам"ятаю, дитина ця виграла конкурс піаністів, ніхто і не помітив, що вона особлива, також знаю, що вокальні вправи допомагають боротися з заїканням.
[/url]
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Sweetmay

• Без кави не йдуть справи:-)
  • Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
  • Тільки вперед!)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Костя, 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Музика - це особливий вид мистецтва, адже джерело її походження у самій людині. Перші ритми і танці були наслідуванням биття людського серця, а духові, струнні та інші інструменти - це продовження людського голосу.У первісні часи музика прирівнювалась до магії, а в Древній Греції вона широко використовувалась для виховання дітей і в лікувальних цілях.
Сучасні дослідження підтверджують, що правильно підібрана послідовність звуків здатна впливати на людину не лише психологічно, а й на клітинному рівні.
У фільмі Вода, який був знятий вченими років 5 назад дуже добре висвітлена дана тема.

Подумала і додала ще: 03 Жовтень 2015, 23:30:13
я би хотіла спробувати з малим музикотерапію
а ще
бачила по телевізору сюжет, що гра на фортепіано значно покращила мовленнєвий розвиток дитини з синдромом Дауна чи дцп-не пам"ятаю, дитина ця виграла конкурс піаністів, ніхто і не помітив, що вона особлива, також знаю, що вокальні вправи допомагають боротися з заїканням.

А який у вас діагноз?
Пряжа для в'язання - Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Euphoria

• Своя Мамка
  • Репутація: +103/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 18
  • Ваше справжнє ім’я: Таня

я тут лікувала спину. мені допомагає, тата від операції врятували. спілкувалася з іншими людьми-дуже хороші відгуки.
так от бачила там і діток. почитайте відгуки в інтернеті.