Автор Тема: Скільки ще будемо жити у бруді?  (Прочитано 12923 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Re: Скільки ще будемо жити у бруді?
« Reply #102 : 18 Серпень 2012, 16:30:48 »
Цитувати
коли самі мамки смітять на дитячій території, їдять соняшник, а лузгу на землю. Деколи навіть гидко сидіти біля тих лавок
І мене це страшно бість, d109 я гуляю в парку, то там кожний день прибирають, замітають, а вона сяде на центральну алею і плює. Ну свинство.  :(

Offline tana255

• Любіть у коханні, в труді, у бою, як пісню, що лине зорею... Всім серцем любіть Україну свою,- і вічні ми будемо з нею!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +154/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #103 : 18 Серпень 2012, 16:43:34 »
Цитувати
І мене це страшно бість,  я гуляю в парку, то там кожний день прибирають, замітають, а вона сяде на центральну алею і плює. Ну свинство.

Вони не соромляться, бо Ви їх не знаєте
А вмене була ситуація, що сіли на лавочку біля підїзду 2 дівчинки 15-16 років (знаю їх батьків  :( нормальні люди ), наплювали  d111
Я їм зробила зауваженн. А вони у відповідь лише пореготали.

Це майбутні мами  d110

Online Radomska

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #104 : 18 Серпень 2012, 16:53:20 »
у нас краща ситуація-маємо власний будинок з подвір"ям, мала має де потопати, але коли виїжджаємо поза межі, то як всюди-де їли, там нагадили і пішли, основне, що на своєму подвір"ї ніхто не смітить, от би я їм  d57
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Что за фраза?! «Берегите мамы дочек,у меня растёт сыночек»?! ….ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!!!

Offline Міка1609

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимка, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
« Reply #105 : 18 Серпень 2012, 20:10:11 »
я сьодні знов подивувалась. сиділа я на лавочці на площадці, а біля іншої лавки була купа лузги від насіння. і тут підійшла дівчина з двору і возмутилась, що за свині сиділи що так насмітили. я подумала о  нормальна людина, не смітить. І тут сьогодні я йду, а вона йде недалеко від мене з чоловіком і обоє лузгають насіння на землю. Но що тут можна сказати d104

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +439/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #106 : 18 Серпень 2012, 22:28:02 »
Цитувати
а біля іншої лавки була купа лузги від насіння.
у нас у дворі таке саме. Приходять хлопці з сусіднього будинку полузати і насмітити. Сьогодні спитала чи їм так приємно сидіти як у свинарнику, а вони ще щось огризати почалися.  d109
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Міка1609

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #107 : 20 Серпень 2012, 10:30:43 »
Була така ситуація -ми пішли на нову площадку зробили нову дуже гарну біля білого 5 поверхового будинку на Целевича. сіли ми на лавочки, напротів 2 жінки сиділи, малий підходить до мене і каже "Мама а чого ці тьоті семочки на підлогу кидають" я дивлюсь а вони дійсно їдять і ціла купа лушпиння.Я йому голосно кажу" Бо ті тьоті не виховані і не знають, що смітити не можна , що для того є мусорка".(яка стояла прямо біля їхньої лавки). А він мені"Мамо то скажи їм щось нехай вони не смітять" А я знов голосно" А що я їм можу сказати вони вже занадто дорослі і мали б знати що лушпиння треба в кулак а потім в сміття"  Я дивлюсь на них вони вже почали в кулак збирати". а ми взяли і відсіли на іншу лавочку було дуже не приємно біля свиней сидіти.(нехай свині тварини мене пробачуть)
Ну що за люди, ну нехай би вдома на підлогу кидали, уже хочеться на фотик фоткати і фотки по стовбах вішати

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #108 : 20 Серпень 2012, 10:52:00 »
Цитувати
Я дивлюсь на них вони вже почали в кулак збирати".

Міка1609, може твої слова подіяли не лиш того разу, а й на наступні майбутні рази d112

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #109 : 20 Серпень 2012, 12:26:00 »
а ми вчора під вечір зібрались з малюком і з чоловіком на річку, так як живем рядом.Дівчата, це жах, ми не мали де сісти, бо всюди був мусор, не скажу шо його було дуже багато, просто він був всюди. Люди інколи після себе приберуть все в пакети, а потім собаки це розтягають і бомжі, бо шукають склянну тару d111. А потім ці пластикові тарілочки, стаканчики, кульочки, упаковки від насіння і чіпсів всюди.  Я цього не розумію d109 d109

Offline Міка1609

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #110 : 20 Серпень 2012, 15:30:13 »
Ліля 1981 я надіюсь.Може я кожен буде робити зауваження, то щось хоть на 10 процентів зміниться в свідомості в людей. Всі хочуть добре жити, але не думають що з початку кожен має почати з себе
Cinderella я навіть сфотографувала таке чудо на Бистриці Солотвинській. Люди це жахливі створіння і я вважаю що має ходити патруль і штрафувати за таке. Добре що йдучи на річку тягнуть на собі пакети з випивкою мясом і т.д. , а вот легкі пакети з мусором слабо забрати і викинути.

Так і хочеться сказати ЛЮДИ! ЇЖТЕ СОНЯШНИК З ЛУШПИННЯМ, ЧІПСИ І Т.Д З УПАКОВКОЮ

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +876/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #111 : 20 Серпень 2012, 15:38:58 »
Мар"яна, я цю купу вчора бачила, ми пішли на спаса собі з чоловіком і малюком поїсти фруктів на річку, то хоч людей було мало, але сміття мооооре. В кожному гарному кутку вже видно , що побувало бидло, і не одне. То в нас тепер традиція, перш ніж розташовуватись, ми беремо великий пакет і сміття в окрузі все збираємо, аж після того ми можемо сісти відпочити.Бо до того - це реально жах. І щ оне кажіть Європа=Європа, ми українці, страшне бидло в цьому плані, ви мене вже вибачте...
Вчора малюк приніс мені від бульбулятора кришечку, під кущем найшов, ну як так, стріляти чи що???
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
« Reply #112 : 20 Серпень 2012, 18:29:52 »
ми вчора трохи на озеро пішли - то там тоже не очень мусор за собою забирають.....я часто фантики.і навіть лушпиння від насіння складаю у сумці і потім викидую в мусорку...а на рахунок роздільного мусору то в нас нема ще спеціальних мусорок  d16 d16

Offline Міка1609

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #113 : 20 Серпень 2012, 20:33:40 »
Маша86 я цю купу сфоткала ще 2 місяці тому і поставила на однокласниках з відповідним підписом. так мтільки одна людина нажала клас, а всі інші мабуть і нанесли того мусору. В мене прогулянка на дитячій площадці тоже начинається з того що я прибираю там бутилки фантики і складаю в спеціально відведені коробки для сміття.
Зарівнав нас тоже ссуть особливо зимою. Сморід неймовірний, а деколи навіть і по великому ходять між поверхами.Бідні прибиральниці.
Я сьогодні в ліфті застрягла, то як відкрили йшла з 8 поверху на низ пішки. Скільки там сміття! а найгірше-ціла купа шпріців з відкритими голками d16. Я навіть незнаю до кого звертатися

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #114 : 21 Серпень 2012, 11:44:17 »
коли читаю про те, що твориться в під"їздах і в дворах, то така рада, що живу в особняку і дитинка зможе спокійно гуляти на подвір"ї :) а от на рахунок сміття на берегах річок, та й навіть у самі річки кидають бутилки, кульочки і т.д., отцікаво - в них у ванні теж таке валяється d30 а у лісах теж нічим не краще - приходять відпочивати, а потім залишають після себе бутилки з-під пива, горілки, бляшанки, кульки......ну що за люди такі? невже їх мозок не може усвідомити, що таке не перегниває, нехай в хаті своїй порозкладають це все d111

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #115 : 21 Серпень 2012, 12:06:46 »
Цитувати
коли читаю про те, що твориться в під"їздах і в дворах, то така рада, що живу в особняку і дитинка зможе спокійно гуляти на подвір"ї
Роксолана, ти навіть не уявляєш як вам повезло d27 Коли я з дітьми їду в ліфті, тільки тримаю їх, щоб вони ніде не доторкалися нічим, так гидко d16 Найбільше не розумію людей які смітять в ліфтак собі під ноги. Ще є взагалі дегенерати, які в туалет там ходять d104 А підїзд, як катакомба якась... d111
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #116 : 21 Серпень 2012, 13:06:50 »
Цитувати
коли читаю про те, що твориться в під"їздах і в дворах, то така рада, що живу в особняку і дитинка зможе спокійно гуляти на подвір"ї
Роксолана, ти навіть не уявляєш як вам повезло d27 Коли я з дітьми їду в ліфті, тільки тримаю їх, щоб вони ніде не доторкалися нічим, так гидко d16 Найбільше не розумію людей які смітять в ліфтак собі під ноги. Ще є взагалі дегенерати, які в туалет там ходять d104 А підїзд, як катакомба якась... d111
от на рахунок використання ліфта замість туалета, то взагалі ужас, це треба трішки відсталим бути, щоб таке робити d110

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +876/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #117 : 21 Серпень 2012, 13:18:40 »
Цитувати
Маша86 я цю купу сфоткала ще 2 місяці тому і поставила на однокласниках з відповідним підписом. так мтільки одна людина нажала клас, а всі інші мабуть і нанесли того мусору.
Таки  є там ця купа, сьогодні теж вона там була, видно люди собі це місце примітили як свалку
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #118 : 21 Серпень 2012, 13:39:13 »
Знаєте, так перечитую цю темку чи якусь іншу на суспільну тему - і погоджуюсь з кожним написаним вами словом. І в самої все аж кипить від цього безладу який кругом нас. А от писати ,обурюватись вже навіть не хочеться.  d112 Бо ми тут декілька свідомих мамок повозмущаємся,а ті засранці далі підуть загадять все кругом...Все безнаказно - ніякої відповідальності  d109
А всі  органи державні бачили десь далеко нашу екологію.Дуже прикро за нашу державу, коли приїжджають іноземні туристи до наших визначних місць,а їх там зустрічає купа мусору,побиті пляшки  і інші прєлісті  :8