Автор Тема: Скільки ще будемо жити у бруді?  (Прочитано 12370 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Скільки ще будемо жити у бруді?
« Reply #17 : 15 Травень 2011, 08:17:36 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Мені здається, що поки не почнуть штрафувати, як в Європі, то ніц не зміниться d104.
штрафи - це добре. Але, я думаю, найголовніше у цій справі - культура, якої в українців фактично повна відсутність. А ще в нас нема відчуття "свого". От у Європі всі прибудинкові території обгороджені парканчиками і всі знають, що оце  територія мого будинку. Та й десь у парках, приміром, вони не смітять, бо це ж іх парк, вони тут гуляють, їхні діти, логічно? А  в нас "своє" починається лише за дверима нашої хати. І коли виходимо на вулицю, то ніби не своїми вулицями йдем, а  десь до ворога в город залізли і тут нас нічого не гребе.
Ну, але як не доходить через голову, то треба втовкмачувати черз інше місце (дупу або гаманець). Але, нехай наша влада запровадить таки штрафи - то хто буде то контролювати?

ну і тема суботників тут доречна... Я не знаю, мені вона не подобається. Я не проти чистого довкілля, але неїай я тоді ЖЕКові не буду платити, ок? Бо мене ламає віддавати гроші. котрі мене дуже тиснуть, а потім ще й чути такі пафосні патріотичні заклики йти на суботник. По-перше, це повернення до радянських традицій (ще б почали грамоти давати за хорошу роботу, між іншим, на АВК моїму чоловікові давали, він гордився, а я казала, що то фігня, аби відмазатись і не давати людині грошей). А по-друге, це звична для нашої влади перекладання своєї роботи на простих людей. Замість того аби налагодити господарство, організацію роботи в ЖКГ, вони самі лажають, а нам треба прибирати, робити ремонти в під"їздах за свій кошт, облаштовувати пісочниці і майданчики  d109

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #18 : 15 Травень 2011, 08:20:19 »
От в ЖЕКах катастрофічно не стає двірників.
а навіть якщо є двірник, він не обов"язково роботь свою роботу. Я вже десь вроді писала як одного разу моє терпіння закінчилось і я пішла до начальника ЖЕО. То він мені сказав "я не можу просити двірника то прибрати" В мене просто щелепа відвисла. Як не можеш просити!?!?!7!7 а ти якої сраки в цьому кріслі сидиш?!?!7 як не можеш просити, то або йти сам прибирай, або гроші в людей не бери!

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
« Reply #19 : 15 Травень 2011, 08:53:38 »
Цитувати
а навіть якщо є двірник, він не обов"язково роботь свою роботу

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 15 Травень 2011, 09:00:01 »
ну то давайте ліквідуємо посаду двірника і будем прибирати самі, або, може, варто на цю почаду брати не немічних жіночок, а дужих дядьків? всяка робота в повазі...

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #21 : 15 Травень 2011, 09:02:14 »
Я прекрасно знаю роботу двірників, бо сама працювала майстром в ЖЕКу і мала бригаду двірників. І тому дуже добре знаю, що вони роблять і як.
А те, що начальник ЖЕКу не може заставити двірника поприбирати..... я в шоці! Наш начальник, нас майстрів, розтер би в порох і місця мокрого не лишилось б, за те що ми не контролюєм їх. Бо були всякі у мене "категорії", через таких часто получала втики.

Offline Olli Polli

• omnia mea mecum porto! :)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Юлій, 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #22 : 15 Травень 2011, 09:40:45 »
Цитувати
та ні, ти якраз бидлом не була, просто в тебе був такий етап в житті, що ти просто не заморочувалась, куди що викинути, а бидло до кінця життя буде кидати що попало де попало, матюкатись всюди, навіть вдома, створюючи зі своїх дітей собі аналогічних...
Нє, ну дякую, звичайно, Оля... d100 Та це правда, то вік такий був - в мене той вік взагалі протестний був до ручки.. d30

От мама моя недавно з Німеччини приїхала, їздила туди на наукову конференцію, була у Франції. То вона каже що у німців з їх педантичністю вже явний перебор. Звісна річ, що вони мають сепаративні урни - от є собі місце для смітників - там стоїть смітник для органічного смітті, смітник для паперового, для скла окремо і для пластика окремо. То німці вдома вже фасують то все в різні мішки, а тоді підходять до смітника все дістають з мішків, викидають куди треба, а мішечки окремо в урну для полієтилену (ну чи пластику - брехати не буду, бо не бачила того...). А наші в себе в номерах викидали все в один смітник, а потім пішли викидати - то рились в тому кульку і сортували  d112. А ще вночі там смітники закривають на замок, щоб бомжі не рились і не розкидали біля нього.. І ще німці вважають, що що з нас, бідолаг взагалі хотіти, якщо ми сміття по-людськи не можемо викинути - вони дуже зляться на всіх "русскіх" за це.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 15 Травень 2011, 10:20:47 »
між іншим, згадайте, всі колись дивились Беверлі Хіллз. Ну і там була серія, де Бренда з Діланом вже зробили  "це" і Бренда боялась, що залетіла. І от показували, що мама її знайшла тест на вагітність саме перебираючи і сортуючи сміття ще вдома. Тобто це який рік, років з 10 тому назад, а за кордоном вже це робили, а ми лише зараз до цього дійшли і то не сприймаємо.

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #24 : 15 Травень 2011, 10:34:00 »
Ой, і ця тема вмене глибоко в душі. Я завжди, ще зі школи прибирала на річці ти пляшки, як ходили відпочивати, то мені всі казали, що я Грінпісивець. На справді, моя така думка, що тут справа не в ЖЕКах чи владі, а саме в наших людях. Якби ми менше смітили, то особливо і прибирати не було б чого, а урн зарас вистачає в місті, щоб піднести той папірець. Я памятаю колись додому тащила, а тепер є де викинути. І на річках обох є урни, звичайно вони не біля кожного куща, але все ж є. Взагалі це все відмовки і при бажанні можна зробити все, але для цого ж треба поворушитись і підняти одне місце...
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #25 : 15 Травень 2011, 10:37:33 »
Справді сміття не важко донести чи додому чи до смітника, але людей наших треба напевне якось навчити, бо не розуміють

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
« Reply #26 : 15 Травень 2011, 10:59:03 »
Не можу не поділитись своїм враженням. Поїхали вчора з чоловіком і малим на велосипедах покататись. Так як Пасічна для нас новий район вирішили проїхатись його окраїнами подивитись на достопремічательності. От поїхали ми в ту сторону де автосалон "Форд". Я була просто шокована, думала ми виїдемо до річки, а ми виїхали на справжнє звалище d16. Там і будівельні і побутові відходи, я не дуже сильна в письмі тому не можу передати свої враження в повній мірі, але вони мене переовнювали. Та це ще були цвєточки. Коли ми проїхали дальше наткнулись на якісь бараки, толі з бомжами, толі з циганами, но сморід там стояв такий, що мене чуть не вивернуло, добре, що вони нас не бачили, ми так з відти тікали в прямому смислі. Я такого навіть по ТВ не бачила d107  d16. Там як після війни.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #27 : 15 Травень 2011, 13:16:01 »
Цитувати
ну і тема суботників тут доречна... Я не знаю, мені вона не подобається. Я не проти чистого довкілля, але неїай я тоді ЖЕКові не буду платити, ок? Бо мене ламає віддавати гроші. котрі мене дуже тиснуть, а потім ще й чути такі пафосні патріотичні заклики йти на суботник.
Іра, ну ти даєш! А чого и так проти суботників? Я наприклад з задоволенням ходила б на суботник і цим:
1. подала б хороший приклад
2. робила б це для себе і своєї дитини, а не для когось, чи з почутя обов"язку
До того жеку ми крім прибирання багато за що платимо, не всі гроші йдуть на прибирання. От у нас нормальний двірник, він щодня ходить прибирає, замітаї, піднімає пляшки і обгортки, які наші люди щодня докидають, але він фізично не зможе то все прибрати. От у нас народ в будинках  - ну бидло бидлом. Скільки разів бачила, як з вікон викидають чорні мішки з сміттям, бо в лом на смітник віднести, борщі через вікно виливають. На власні очі це бачила і знаю з яких квартир, ну і що, думаєте зауваження цим людям щось дадуть? Ні! Такими темпами ми "засремося" по самі вуха. Так, я готова декілька разів на рік вийти в перчатках і поприбирати за такими свинями. Краще так, аніж ходити і те все переступати.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 15 Травень 2011, 13:43:16 »
Алла, а краще взагалі не смітити!  Бо я як вийду з віником, то ті свині, що блюють з вікна і викидають з вікон свої унітази, лиш будуть хіхікати з мене, а я й далі кожного разу буду за ними лайно прибирати. Бо воно буде нагромаджуватись, бо ж усі (і бидло і двірники) будуть знати, що от буде суботник і сумлінні люди, такі як Алла, самі все приберуть. І я не бачу вирішення проблеми (котра має корінь в голові, у свідомості) за допомогою тих суботників. Я теж за чистоту і готова вийти надвір, але стабільно виконувати роботу прибиральників я теж не готова. І свою дитину тими суботниками я навчу до того, що "мудрий" не має мати ніякої гідності, а прибирати гімно за бидлом. Бо то не так має бути!!!! Сумніваюся, що якийсь німець за своїм дибілом-сусідом прибирав би блювотиння, аби тому стало соромно  d140 ти вже вибач, Алла, але я не дуже схильна до такого роду самопожертвування, хіба ти мене ще якось переконаєш.
От весь під"їзд моєї мами знає, хто блює з вікна. Ми в себе також знаєм хто розводить бардак на поверхах. І якщо ми закличем ЖЕК (чи кого там), напишемо заяву чи типу того, і до тих жильців вжиють реальні заходи (як штраф, відключення води/світла так і до вилизування отого гімна)  - отоді бидло і навчиться.

Offline Olli Polli

• omnia mea mecum porto! :)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Юлій, 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #29 : 15 Травень 2011, 14:01:17 »
Цитувати
Тобто це який рік, років з 10 тому назад, а за кордоном вже це робили
Думаю, то вже років зо 20 тому назад...  d30 Не потемі, сорі, прикол: сидимо з чоловіком, дивимось телевізор, там починається якись Діснеєвський фільм. Чоловік і каже: От я памятаю, як ми з хлопцями років 10тому збирались отак компанією і дивились діснеєвські мультики про роботів - то було щось таке вау для нас... А я йому кажу, ти рахувати вмієш? 10 років назад тобі майже 19 років було, то ви в цьому віці кайфували від Діснеєвських мультиків??? Взагалі хлопці в цьому віці щось інше дивляться, коли компаніями збираються .. А у відпловідь: ой, а я щось думав,що мені зараз 23... d140  d140 d140
А тепер по темі:
Цитувати
Я теж за чистоту і готова вийти надвір, але стабільно виконувати роботу прибиральників я теж не готова. І свою дитину тими суботниками я навчу до того, що "мудрий" не має мати ніякої гідності, а прибирати гімно за бидлом. Бо то не так має бути!!!!
Повністю підтримую!!!!! Це повністю радянський метод - особистість ніщо - ідея все!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 15 Травень 2011, 14:09:24 »
або як в Макдональдсі та інших недобросовісних компаніях: аби менше платити працівникові, створюються всякі ідейні гасла, всіляко підкреслюється, що саме ТИ є незамінним, і окрилена та обвішана лапшою людина за ідею, на голому ентузіазмі воротить гори. А "верхи" (як і бидло) лиш самодовольно потирають руки та ухмиляються, наскільки легко народ ведеться  d140

з.і. між іншим, я чось думала, що зараз 2001 , а серіал йшов у 90-ті, то й виходить 10 років тому  d27

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #31 : 15 Травень 2011, 17:48:00 »
А мене вражає на галявинах,не собачі екскременти,а шприци,і це там де діти гуляють.І скорше всього там і двірники прибирають,але чомусь вони там всеодно є.І ще,недавно гуляла з малою на Валах десь біля 1-оі години дня.І там жінка-двірник замітала з таким виразом обличчя,що здавалось що вона тим віником би всіх нас поприбивала.Пилюка вся летіла на людей і дітей.Це нормальнo?Раз ми вже говоримо про закордон,то там все прибирається в 6-ій годині ранку,коли немає людей.

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #32 : 16 Травень 2011, 00:45:32 »
Цитувати
А мене вражає на галявинах,не собачі екскременти,а шприци,і це там де діти гуляють.
А під під*їздом, і то регулярно!!! Я вже десь три рази міліції жалілась і просила, щоб вони частіше нашою вулицею патрулювали! Добре, хоть вони послухались!!!

.
Цитувати
І ще,недавно гуляла з малою на Валах десь біля 1-оі години дня.І там жінка-двірник замітала з таким виразом обличчя,що здавалось що вона тим віником би всіх нас поприбивала
Я раз на Валах десь в 12 дня зробила зауваження, що треба зранку прибирати, зараз діти граються! А він мені каже, що він з ранку біля обласної ради прибирає, а потім вже тут! А я йому кажу, то зробіть навпаки, спочатку на Валах, а потім на обід там, коли якраз всі посадовці будуть йти обідати!  d27 То він так огризався, що на мене всі люди ззирались!

А на рахунок "бидла", яке виливає всяку бридоту з вікон, то тут треба жалітись однозначно! Правда потрібно міняти правила зверху, от пожалілись на людей приїхала б міліція забрала на пару днів вулиці прибирати, то другий раз точно б вже не лили нічого!
У Польщі бичок викидаєш з вікна машини, то з наступної яка їде, шофер може подзвонити в міліцію і продиктувати номера! правда наша мііліція точно б не шукала машину!

Offline Synjooka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 29.09.2009
« Reply #33 : 17 Травень 2011, 17:12:37 »
Знаєте, а я хочу сказати, що Франківськ одне із самих чистих міст в яких я бувала!!!! Звісно мусор є, бидло є, однак коли я тільки переїхала сюди, то була приємно здивовано, бо коли в нас на вулиці в більшості валяються поодинокі бумажки і лушпиння, то в інших містах це просто кучугури сміття...
То ж не все так погано в нас на сьогоднішній і напевно старання кожного окремо, щоб зробити наше оточення чистішим дає свій результат. А в глобальному маштабі вирішиння проблеми залежить лише від верхів і побудові переробних мусорних заводів, бо скоро потонемо в побутовому мусорі....(