Автор Тема: Скільки ще будемо жити у бруді?  (Прочитано 11762 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Alenka-28

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Re: Скільки ще будемо жити у бруді?
« Reply #187 : 12 Березень 2015, 13:40:14 »
Цитувати
У чому причина такого грандіозного успіху? Адже не тільки в штрафах. Я думаю, в менталітеті. В історично склалася звичкою ототожнювати себе, жителя міста, з державою. Держава це кожна людина, це сім з половиною мільйона людей, які кожен день вирішують проблеми воістину державного значення.
Коли була в Італії, була свідком такої сцени: чоловік ішов  по набережній, вигулюючи двох собак- вівчарку на повідку і пуделя, який біг без повідка. В якийсь момент пудель наклав купу і власник собак це побачив, але пішов далі, думаючи, що ніхто не побачить. Через кілька секунд по сходах піднявся інший чоловік, побачив купу і почав сварити власника собак, який неохоче повернувся і зібрав те фе. Так що не дивлячись на штрафи закордоном теж є ті, що не хочуть прибирати, але в нас це взагалі капець. Майже кожен день нові купи на асфальті, всіх довколишніх псів вигулюють чомусь у нас в дворі і ніхто з людей їм нічого не говорить...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #188 : 12 Березень 2015, 14:19:07 »
Цитувати
Так що не дивлячись на штрафи закордоном теж є ті, що не хочуть прибирати, але в нас це взагалі капець.
У Франції теж далеко не всі прибирають за собаками, але там протягом дня їздять на скутерах з спеціальним пилососом люди, які то все збирають, тому такої катастрофи, як в нас, нема.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline inna32Автор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #189 : 19 Березень 2015, 19:15:18 »
 А ми нагадуємо, що 4 квітня відбудеться загальноміська передвеликодня толока. Просимо всіх долучатись! Просимо усіх небайдужих мешканців, громадські організації, політичні партії, бюджетні установи та організації, суб'єктів господарської діяльності зголошуватися для участі та пропонувати місця проведення такої толоки. Пропозиції по місцях, видах робіт, а також кількості учасників будуть прийматися до 27 березня включно. Відповідальна особа - Галина Гринів.

Більш детальна інформація на сторінці Департаменту комунального господарства, транспорту і зв'язку (Комуналка ІФ).

Offline inna32Автор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #190 : 21 Березень 2015, 13:42:50 »
 можна роздрукувати

Offline inna32Автор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #191 : 29 Березень 2015, 13:31:17 »
Сортуй сміття - врятуй життя! Саме під таким лозунгом пройде наступна ювілейна 5-а акція з прибирання "Зробимо Україну чистою!"
25 квітня ми приберемо країну, відсортуємо сміття, здамо його на переробку, а отримані кошти направимо на допомогу постраждалим в АТО.
Співорганізатором акції виступає Асоціація заготівельників та переробників вторинної сировини, яка забезпечить вивезення та переробку відсортованого сміття.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +589/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #192 : 05 Квітень 2015, 10:04:45 »
цікаво, чи мали б такі послуги попит в нашому місті
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Тoma

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Красуня
  • Ваше справжнє ім’я: Тамара
« Reply #193 : 05 Квітень 2015, 16:43:04 »
Цитувати
цікаво, чи мали б такі послуги попит в нашому місті
Думаю, що не мали б, тільки тому що за це ніхто не платить, компанія просто приїзджає і забирає. Свідомість на такому низькому рівні, що ніхто зайвий раз не подзвонить. d16
За гроші також дуже мало громадян здає макулатуру. Пропоную провести голосування серед форумчанок, хто здає макулатуру та скло у пункти прийому. Тоді буде видно середньостатистичний показник жителів міста :xmm
Ау d77 модератори, хто за?

Offline Тoma

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Красуня
  • Ваше справжнє ім’я: Тамара
« Reply #194 : 05 Квітень 2015, 16:45:45 »
За себе додам, що ще зі школи здаю макулатуру, і дитину привчила - вдома є окрема коробка куди складається весь непотрібний папір і т.п.
Хоча іноді, коли стаєш у черзі на пункті прийому за бомжем, думаєш:"- А воно мені потрібно?" d111А

Offline Alino

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 р
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #195 : 09 Квітень 2015, 18:16:57 »
У нас під під'іздом є лавочка. До вечора там купа сміття. Не можу на це дивитись- принесла ящик для сміття. Сусід пізніше приніс бетонну урну, щоб не вкрали. Подіяло. Уже рік чистота і порядок і прибиральниці легше. Почнемо з себе. Поставте старе відро біля лавки у дворі і самі будете здивовані. Не такі вже всі ми і дикі. І діти будуть вчитись

Offline G-U

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
« Reply #196 : 16 Червень 2015, 09:24:47 »
У вихідні перший раз цього літа виїхали на річку все те саме , чоловік вбирає рукавиці збирає сміття , кульки одноразові серветки ,все в пакет а тоді розкладаємось , і головне більшість на машинах , а прибрати за собою важко , але замітила що пляшки від пива залишають місцеві які з села приходять купатись , посиділи попили і пішли, пляшки залишили роблю зауваження вдають що не чують, дикуни!