Автор Тема: Вакцина КПК (кір, краснуха, паротит): як ваші дітки перенесли дане щеплення?  (Прочитано 37408 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Вакцинація від кору, краснухи і паротиту проводиться вакциною Пріорікс (Бельгія) або Трімовакс (Франція). У нас частіше використовують Пріорікс. В ідеалі це однодозна вакцина. Але: останні роки у Львові почали випускати двохдозну вакцину за ліцензією бельгійскої фірми ГляксоСмитКляйн. Ця вакцина вважається теж хорошої якості, оскільки (за наданою мені словесною інформацією) у Львові багатодозну вакцину Пріорікс тільки ділять на двохдозні з дотриманням усіх правил і технологій.
На дільниці є тільки така вакцина і ще може бути Трімовакс (французька) - 10 дозна

НАКАЗ Про розподіл та раціональне використання імунобіологічних препаратів в Україні, закуплених за кошти Державного бюджету України, які передбачені на 2012 і 2013 роки
(кликните для показа/скрытия)

ІНСТРУКЦІЯ до застосування ПРІОРИКС™

Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Re: Вакцина КПК (кір, краснуха, паротит)
« Reply #1 : 08 Червень 2013, 00:52:33 »
ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату Тримовакс

Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Re: Вакцина КПК (кір, краснуха, паротит)
« Reply #2 : 08 Червень 2013, 00:54:12 »
Я, особисто, сину проводила щеплення на дільниці вакциною Пріорікс. Переніс добре, ні температури, ні ускладнень небуло.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
Я, особисто, сину проводила щеплення на дільниці вакциною Пріорікс. Переніс добре, ні температури, ні ускладнень небуло.
Мій також переніс добре Пріорікс. На 29 день після вакцинації поїхали в Трускавець відпочивати.  А ось племінник мав легку форму краснухи.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
А ось племінник мав легку форму краснухи.
Це вважається нормальною реакцією, залежить від стану імунної системи організму. Є дані (звичайно, не зовсім доказові), що такий варіант навіть кращий, бо забезпечує кращу імунну відповідь.

Offline Miroslavka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис 2 роки 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
А я дуже відтягувала проведення цього щеплення. В мене був якийсь безпідставний страх до цієї вакцини, не дивлячись на те, що всі попередні щеплення пройшли без проблем. В результаті зробила щеплення вакциною Пріорікс. Відбулися незначною температурою.

Offline Ljulja

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даниїл 23.04.2012р. Давид 10.03.2017р. Ілля 10. 03.2017р.
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Ми на 2м. пізніше зробили. Перенесли добре, температури не було.

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Ми зробили після ближче до 1,5 р.-перенесли дуже добре,нічого не турбувало.Це була наше перше щеплення
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline NataZZZ

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
  • 0985093112
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 7
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Ми щеплення перенесли без ускладнень, але через півроку хапнули кір. Відбулися легкою формою. Терапевт каже, що завдяки прививці мали тільки легку форму, а, якби не було вакцинації, то гарантовано нам світила би інфекційна.

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
А комусь робили щеплення Тривомаксом? Як переноситься?

Offline oli4_ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 2 роки 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
а яку зараз вакцину колять?? ніхто незнає???

Offline lenad

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Ми взагалі немає ні однієї вакцинації (ну...крім БЦЖ у роддомі)...постало питання йти в садочок. І не знаю яким таким чудом мене вмовила медсестра зробити малому КПК.. і таким самим чудом я погодилась...хоча проти прививок. Виходить що це наша друга прививка... Малий навіть не пікнув і не смикнувся - а я плакала  d24...зараз чудо спить. Страшно подумати чи будуть якісь наслідки чи ні. Жалію тепер що зробила...але дороги назад немає ((

Offline Olga21

• Щастя - це жити для тих, кого любиш, і знати, що хтось живе заради тебе…
  • Своя Мамка
  • Репутація: +141/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія і Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Ми перенесли цю прививку без будь-яких негативних реакцій, хоча після АКДП завжди піднімался температура.
When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile.

Offline совонька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 хлопці та дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: олександра
А ми ще тільки збираємось і ніяк не виходить піти, може не можу наважитись. Попередній раз вистояли таку довгу чергу, що ще не наважились.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Відмічусь поки, бо тема для нас актуальна - прививки ще досі не робили

Offline krapochka

• Своя Мамка
  • Репутація: +118/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
ми зробили дане щеплення в рочок, перенесли гарно, в принципі як і всі інші щеплення
Цитувати
завдяки прививці мали тільки легку форму, а, якби не було вакцинації, то гарантовано нам світила би інфекційна.
:bo дякуючи сучасній медицині і ми і наші дітки маємо захист від страшних хворіб

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Цитувати
« Пріорикс™» протипоказаний особам, стосовно яких відомо, що вони мають соматичну підвищену чутливість до неоміцину або до будь-якого іншого компонента вакцини (у тому числі до яєць)
Віро, склали будь ласка що означає чутливість  до яєць? Як це може проявлятись? Це ж не мається на увазі чутливість в плані харчування: споживання яєць, так?
П.С. Вибач, може питання дурне d112, але я хочу знати напевне

Цитувати
Обмеженого захисту від кору можна досягти за допомогою вакцинації, яка зроблена не пізніше ніж через 72 години після того, як людина спілкувалась з хворим на кір
24 листопада до нас в гості мала завітати моя подруга зі своїм 11-річним сином. День перед тим вона мені повідомила, що в сина мабуть краснуха. Через день аналіз це підтвердив. До нас вони так і не приходили, моя дитина не контактувала з ними.
Проте з його мамою (з подругою я зустрічалась після того). Звичайно, це через 10-ті руки, проте що ти порадиш: можна зараз робити моєму малому щеплення чи варто зачекати?
П.С.2: інтуїтивно я б зачекала, як дитина перед важливою подією - відтягую час d27