Автор Тема: Їжа для жирності молока після пологів  (Прочитано 19503 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline AdelitaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
З'явився на світло маля. Скільки радості, нових переживань і випробувань спереду…
Перше із чим ми зіштовхуємося після пологів – ця годівля немовляти. Як тільки виписалися з роддома, так і почалося, дитина плаче в грудей або десь через 30 хвилин після годівлі Відразу думки - він не наїдається, і, зціджуючи молоко, зауважуємо, що воно якесь водянисте. Молоді мами найчастіше проблеми із грудним вигодовуванням пояснюють нежирним грудним молоком.

Якщо після пологів грудне вигодовування правильно організоване, то маля почуває себе добре, а це значить, що воно повністю відповідає його потребам у цей момент. Їду для жирності молока після пологів неньці не потрібно переглядати

У противному випадку можна вдатися до народних засобів, які можуть допомогти збільшити неї. Приміром, для жирності молока застосовуйте горіхи. Гарні будь-які горіхи: волоські, лісові, білі орешки "кешью",

Використайте такий рецепт: 2 столові ложки очищених горіхів заварити склянкою киплячого молока, дати настоятися півгодини, приймати 2 рази в день по третині склянки. Горіхи збільшують жирність молока матері, але потрібно не забувати про те, що вони можуть викликати розлад шлунка в дитини

Усі знають, що жінці, що годує, потрібно правильно формувати раціон харчування, щоб її дитина була здоровим

Їжа для жирності молока жінки, що годує, повинна бути повноцінної й різноманітної. Необхідно в раціон включати всі основні групи продуктів. Розглянемо, що ж їсти мамі? Яка повинна бути їжа для жирності молока після пологів?

Їжа для жирності молока має свої правила:

Головне правило для жирності молока – від «порожніх» калорій необхідно відмовитися, точніше, максимально зменшити їхнє вживання. До такої їжі ставляться: молочний шоколад, насолоди (кондитерські виробу), фаст-фуд, а також все інше, де присутні консерванти, барвники, концентрати

Наступне правило для жирності молока - готовимо різноманітні блюда. Але, половину всього денного раціону повинне доводитися на фрукти й крупи. Приблизно третина – це частка повноцінних жирів у щоденному харчуванні. А відсотків 20 приділяється білкам

Кальцій – один з основних елементів, необхідних для жирності молока. При цьому якщо ви не любите коров'яче молоко, пийте козяче, у ньому білок дуже маленький і засвоюється на сто відсотків, додаючи жирності грудному молоку. Ще одержати достатню кількість кальцію й інших корисних речовин можна з бобових, лососевих риб, капусти, капусти брокколи, зелені, ізюму, морквяного соку

Суп їжте 3 -4 рази в добу! Капусту в ньому використайте дієтичну - брокколи або кольорову. У брокколи в їжу можна використати суцвіття, що не розкрилися. Через свій ніжний смак цей сорт капусти іноді називають спаржевим. Зберегти смакові якості брокколи можна, якщо дотримувати правила - не переварювати. Якщо ви готовите суцвіття, то буде досить бланшировки, а не обробки в окропі, тобто додаємо брокколи в останню чергу. Суп повинен бути теплий, коли їсте й густий. Відразу відчуєте різницю. Інструкція: ніч, невеликий голод, незабаром годувати, пішли й «навернули» більшу тарілку супу. Спочатку апетиту особливого не буде. Потім усе нормалізується!

А ще гарний салатик для жирності молока. Готовимо просто: Опустити брокколи в киплячу підсолену воду й варити 5 -7 хвилин, злити воду й дати охолонути. Отварную курку або індичку порізати невеликими шматочками. Брокколи розділити на суцвіття й додати в миску. Твердий сир натерти на великій тертці й усе перемішати. Заправити маслиновим маслом

Їжте яблука й груші запечені. У такому виді губляться алергійні властивості цих фруктів

У їжу для жирності молока після пологів включаємо каші будь-які з вершковим маслом, але якщо маля страждає запорами – рисову кашу потрібно виключитися

Ще для жирності молока включаємо в раціон чорний хліб, сир, вершкове масло. Печиво "Марія", сухарі, сушіння счаем.

Можливо, вам підходять і подобаються кисломолочні продукти (знежирені)? Вони неодмінні продукти в дієті для жирності молока при грудній годівлі й чудове джерело кальцію

Залізо потрібно для утворення гемоглобіну. Він у свою чергу допомагає живити киснем всі тканини й органи організму. Ні для кого не секрет, що основне джерело заліза – різні види й сорти м'яса. Щоб поліпшувати засвоєння заліза, разом з м'ясом рекомендують включати до складу їжі для жирності молока продукти, богатые вітаміном З – зелень (особливо петрушку, кріп, фенхель), овочеві соки

М'ясо краще використати різне: язик, нежирні сорти свинини, біле м'ясо птаха. Готовити краще отварное, тушкованого або запечене, а блюда - різні тефтельки, фрикадельки, вареники

Використайте для жирності молока нежирні сорти риби (короп, судак, тріска, хек); їх також краще вживати не частіше 2-х раз у тиждень в отварном виді. Можна солоний огірочок або солону рибку, іноді, щоб рідина затримувалася в організмі.

Пийте багато рідини для жирності молока. Причому, це й фруктові соки, і чай, краще зелений з молоком по–английски. А от Вам рецептик, якщо кроху турбують газики: беремо в аптеці травички сушені аніс, фенхель, кмин, лимонна вербена й мелиса. Кожної травички по одній чайній ложці. Заварюємо літром окропу, наполягаємо 5-7 хвилин. П'ємо чайок цілющий для жирності молока!

Воду пийте, коли з'явиться спрага (якщо немає протипоказання у зв'язку з патологією в роботі бруньок або інших органів). Однак їжа для жирності молока має на увазі не вживання напоїв, які містять кофеїн: чай, кава, кола. Ну й зрозуміла справа, не можна вживати алкогольні напої

Здоров'я Вашої крохе й уживайте їжу для жирності молока після пологів
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline оляшка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна 7 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Re: Їжа для жирності молока після пологів
« Reply #1 : 12 Червень 2012, 20:57:19 »
Чи впливає безалкогольне пиво на організм дитини???

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #2 : 12 Червень 2012, 22:00:25 »
Звісно що впливає як і люба інша хімічна рідина  d112, алкоголю там дійсно немає, але іншої гадості повно. Хоча я вже біля року своєї малої то пила пару разів безалкогольне, але для дитині виключно на грудному тобто до 6 міс не радила би d143

Offline Горобчик

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #3 : 17 Липень 2012, 11:19:13 »
Порада для мамусь після пологів: не заганяйтесь особливо на рахунок жирності молока, бо по кольору і прозорості ви не визначите його жирність (особливо не слухайте бабусь, які говорять "ой твоє молоко якесь синє, прозоре чи рідке" - це все несенітниці!) природа створила жінку так, що її молоко підходить для її дитини! У мене до 3 місяців часто з'являлись сумніви щодо якості і кількості молока, але брала себе в руки, бо до цього віку в дитини формується животик і вона може плакати не тільки від голоду! А від холоду, спеки, зубчиків, животика! Тому, якщо дитина набирає вагу ( при виключно ГВ досить нерівномірно), не спішіть дуже підвищувати жирність молока, бо дитині може стати його важче смоктати. просто раціонально харчуйтеся, спіть з дитиною вдень, гуляйте на свіжому повітрі, годуйте за вимогою, насолоджуйтесь материнством і буде з молочком все гуд.
Коло, риску, закарлючку
 На папері пише ручка.
 Все з’єдналось загадково,
 І з’явилось перше слово.
 Здогадались, яке саме?
 Наймиліше в світі – «мама».

Сказали спасибо: олічка

Offline ванілька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: катя , андрій, павлик
  • Ваше справжнє ім’я: вікторія
« Reply #4 : 07 Серпень 2012, 09:16:45 »
та ну, дурня це все. таке чи  не таке молоко не може бути.
можна подумати наші пра-пра-пра бабки сильно переймалися тим що їдять. і яке в них молоко.
я їла і їм абсолютно все. може до місяців 3 не їла майонезів, ковбас і всякої нездорової їжі.
і пиво п"ю. і вино часом по трошки.

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #5 : 07 Серпень 2012, 10:03:28 »
Як  на мене то це все бабусині казки.Хто ж вимірював грудне молоко на жирність d140 d140 d140 В статті все гано пише,вітаміни організму потрібні але на жирність це не вплине

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #6 : 08 Серпень 2012, 09:39:41 »
Моє молоко в бутилочці виглядало аж прозоре,та я вигодувала двох .Іруська була такий гарбузик-щоки вище носа.Тому харчуйтесь корисною їжею і не переймайтесь дурними питаннями.Я б не радила налягати на молоко з згущонкою,чи халву.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ванілька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: катя , андрій, павлик
  • Ваше справжнє ім’я: вікторія
« Reply #7 : 08 Серпень 2012, 11:36:05 »
Цитувати
налягати на молоко з згущонкою,чи халву.
Ага, таким харчуванням можна хіба дупу собі відгодувати, а не дитину.
я колись здавала молоко на аналіз. то з одної груді воно було прозоре і голубе, а з другої ховте. одне переднє, друге заднє.

Offline loja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +77/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #8 : 08 Серпень 2012, 12:14:35 »
Недавно почула таку річ: загальновідомо, що горіхи добре їсти під час годування груддю, але от арахіс, навпаки, погіршує лактацію. Хто таке чув?

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
« Reply #9 : 08 Серпень 2012, 13:48:23 »
В племінниці від горіхів були страшні запори, поки мама сама додумала, а то бабусі її підгодовували d112

Offline Friskis

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія і Сашулька
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #10 : 24 Жовтень 2012, 14:55:27 »
Я згідна з дівчатами, дурня це все, моя свекруха мене підгодовувала дуже всіма горіхами, і сирамиикалорійними щоб молочко було жирне. А  на результаті в малої вічні проблеми з животиком, знов ж таки від жирного. А сама мама як коровка була  d30. Тому з другим я себе задовільняла тільки тим чим мені хотілося, зочеться яблук їм хочеться шоколаду пробую,  і мама в формі і малюк як пончик, і ніякі животики нас не мурдували. Тому дівчата слухайте свій організм і здоровий глузд. Всю інформацію треба перепровіряти. А то накинутья а залякану  невпевнену мамочку, сама така була d128.

Online milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #11 : 15 Листопад 2012, 18:04:40 »
Я взагалі перші місяці була на дієті ,яка жирність молока Ви що d107 d107 d107 , грудне молоко містить все необхідне не потрібно наїдатися, навпаки контролювати, дитинка має поступово звикати чим легшу будити їсти тим краще буде перетравлювати молочко дитинка.Я і зараз до чаю додаю тільки знежирене молоко, дись в 4,5 місяці я додала собі до чаю вершків, то моя доця рвала фонтаном, викликали швидку повезли нас в лікарню , там лікар сказав, що жирне молоко і вона не сприймає, треба випоїти чайочком, отакз тго часу ніяких вершків і слідкую за харчуванням! d128Ніякої жирності молока!

Offline Ollya

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
  • я мама
    • Награды
« Reply #12 : 26 Листопад 2012, 16:24:47 »
пила чай з молоком,
 їла горіхи та
сир(творог) з сметаною

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #13 : 26 Листопад 2012, 16:37:56 »
Їла горіхи,творог домашній,халву,майже кожного дня кусочок відварного мяска і раз на тиждень рибку а раз печінку тушену!!Але мені теж здається що на жирність це не впливає просто годуюча мама має правильно харчуватися не їсти всякої хімії звертати увагу на домашню корисну їжу!!!!Але от горіхи то вони може і дійсно дають жирність молока я навіть десь читала що ними не варто зловживати бо можуть утворитися затвердіння в грудях!!

Offline Оля marmyljadka

• Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка 02.07.12.
« Reply #14 : 05 Грудень 2012, 15:55:43 »
Любі мамусі, їжте що хочете, пийте вітаміни - це все для Вас, щоб не розсипатись, а малятко витягне з Вас стільки поживи, скільки їй потрібно

ЖІНКИ, МАТЕРІ!!!!! МОЛИМОСЯ ЗА НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ, БАТЬКІВ!!!!!! ЦЕ ЗАРАЗ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!

Offline кс555

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
« Reply #15 : 12 Грудень 2012, 20:12:19 »
я їла дом сир з сметаною, телятину, печінку телячу, язик тушений телячий, риба, горіхи, але трошки

Offline Nата-лія

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля і Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #16 : 12 Грудень 2012, 21:23:14 »
я для жирності їла халву