Автор Тема: Дитячий манеж. За і проти. Який краще обрати? Де купити?  (Прочитано 3514 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online masha-misha

• Своя Мамка
  • Репутація: +160/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
у нас ліжечко-манеж,то я ним задоволена.ми його лагідно називаємо  тюрмою z5,і хто нечемний той іде в манеж.ще він нам дуже помагає коли кудись треба вийти а нікого немає.У старшого сина небуло манежу незнаю чому,з ним набагато простіше :)

Offline совонька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 хлопці та дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: олександра
У нас теж не було манежу. Старший так кричав як тільки туди його засовувала, то малим я навітьі не купувала, виросли без нього

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
моєму сину уже 3 рочки і він спить в манежі, ми з Франківська його привезли, у Гані ще не було де купити ліжечко, виручило досі. Я гадаю навчити до манежа можна треба просто старатись і мати залізні нерви. Я ж якось привчила спати окремо і зразу ж відлучила від груді. а за 3 міс ще й від памперсів у 2 роки.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
в нас був звичайний манеж - круглий з сіткою, як у моєму дитинстві. Мене він дуже виручав. Діти хотіли завжди бути зі мною. Тому манеж носився по хаті. Де я - там манеж. Роблю щось, а дитина грається або просто за мною дивиться (переважно дивиться). Але служив мені він обидва рази недовго. Від 5 до 8 місяців. Спочатку малі в ньому лежали, потім навчилися сидіти, потім вставати, а потім як по паркану почали по сітці вилазити звідти. Перша спроба такого екстриму в обох завершилася перекиданням манежа...обійшлося без травм, перелякалися лише. А потім до них дійшло як треба навантажити якусь зі сторін манежа, щоб він легенько перевернувся і щоб потім з нього виповзти на підлогу. Тому в 8 місяців манеж перестав виручати. Та ті три місяці,що ми в ньому провели все одно багато.

Offline natarosja

• Активна Мамка
  • Репутація: +88/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик, Ілюша
Ми брали манеж напрокат в малючку, добре, що не купляли. В нас він не прижився. Малюк зовсім не хотів в ньому гратися, хоча манеж був великий, як для двійні. Він любив повзати і вивчати світ, а в манежі далеко не проповзеш... Через два тижні віддали, відразу стільки місця в квартирі звільнилося :)

Offline Veselka

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Манеж це дурна трата грошей. В мене мала не хотіла сидіти в манежі і лиш плакала. І всі мої знайомі і родичі, які купляли манежі, то кажуть, що діти не хочуть взагалі там сидіти.

Offline sladkoyeshka

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ксенія
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Скажіть будь ласка до якого віку дитинка може спати в тому манежі.. а то сама шось запалилась ліжко-манежем але незнаю чи варто.. там і заколисування є але чи краще звичайне ліжечко? Шось схоже на ваше і на це 2000грн Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline andjy

• Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 05.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Дитина може комфортно спати в манежі до 3-х років, так як і в звичайному ліжечку. На рахунок колисання - ми до цього просто не привчали, хоча така функція в ліжечку в нас була.

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +187/-0
    • Награды
Цитувати
Скажіть будь ласка до якого віку дитинка може спати в тому манежі.. а то сама шось запалилась ліжко-манежем але незнаю чи варто.. там і заколисування є але чи краще звичайне ліжечк
Grago, здається, не колишеться, хіба отой верхній рівень, але мало. А по довжині менше за звичайне ліжечко. Матрац до нього хіба на замовлення робити
наша слінгодонечка гамає цицю вже
код gwn671 дасть знижку 5% на Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Alla-R

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роман
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
У нас манеж і я задоволена ним на всі 100%. Зараз служить як корзина для іграшок...Але інколи сам проситься туда.
Якшо не відповідаю на форумі, пишіть в Viber 099 317 09 27

Offline **Надюшка**

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчинка 8 років і хлопчик рік
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
У мене старша донечка виросла без манежа.  Але зараз задумуюсь про купівлю манежа для молодшого синочка. незнаю чи варто. Чула, що  діти не дуже хочуть там сидіти і гратись.

Online Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
 У мене було два, і малий у них грався із задоволенням. А як вже нудився то лягав, сідав, підтягувався за ручки і вставав, коротше сам собі заняття знаходив. Особливо йому було цікаво коли вже добре навчився сам вставати, так міг і пів години стояти, і спостерігати за мною, а я  тим часом могла щось робити.
У мене був італійський, прямокутної форми, високий, із зручними ручками та щільною сіткою, яка не прогиналася так як в манежах укр. в-ва. Коротше манеж це дійсно практична і потрібна річ.

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +187/-0
    • Награды
Мені б певно згодився пересувний на колесиках  d30 бо дитина б криком кричала, якщо б вийшла з кімнати і саму залишила - тільки з собою
наша слінгодонечка гамає цицю вже
код gwn671 дасть знижку 5% на Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sladkoyeshka

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ксенія
Дівчата. От уже майже 11 міс. Не можу натішитись chicco lulabay. Манеж ліжко і незамінна річ . Ми з ним і в гості до батьків і в буковель і на закарпаття їздили. До 7м. Спали в ньому (маєм колиску на ніч) в день гралися дугою з іграшками міняли памперси. Ох... це найкраща покупка що ми зробили. А головне займає не багато місця. Дитина любить там гратись. Ну і наш двоюрідний братик теж частий гість в манежі. Варта річ любих грошей.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Світлана84

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
а моя дитина почула одну годину і більше не хотіла

Offline svitljachok

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик,9місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Ми теж взагалі не хотіли сидіти в манежі.

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
у нас манеж був замість ліжка, три роки спав син, а матрас ми поклали хороший туда