Автор Тема: Благодійні внески в садочках.  (Прочитано 13993 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +342/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Благодійні внески в садочках.
« Reply #323 : 15 Грудень 2016, 21:37:56 »
я через те, що написала прохання в наш відділ освіти отримала війно лайна вилите завідувачем закладу. кілька разів під час розмови навіть казала ставати в кінець черги і чекати безкоштовної освіти. вони там всі повязані. в цій країні нічого не змінити. мене вже другий день трясе від тієї розмови. навіть дитину в садочок нен веду

Offline Олюсік_Б

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка, Маргаритка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #324 : 16 Грудень 2016, 08:03:17 »
Я вже теж писала, що на зборах спитала, про фінансування потреб групи з бюджету. То вихователі засміялися і кажуть, що нічого не виділяють. Я запрапонувала їм звернутися до завідуючої з тими потребами на групу, а завідуюча нехай звернеться до Департаменту, тоді щось і виділять.
А самі батьки  (мами) почали казати, що в завідуючої є справи важливіші і вона не буде ходити просити для конкретної нашої групи, а це наші діти і треба самим це вирішувати.
Я, чесно кажучи, була в шоці, що жодна людина мене не підтримала і всі були за те, щоб здавати гроші.

Offline Віка555

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
« Reply #325 : 21 Лютий 2017, 22:24:48 »
Незважаючи на те що мер заборонив збирати гроші на миючі засоби і інші потреби садків, оскільки цього року для цих цілей виділено 347 млн.грн !!!   Вихователька в садочку і надалі дре по 100 грн на 3 місяці (((
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Martysechka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +91/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3.1 рочки і 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #326 : 22 Лютий 2017, 10:30:27 »
А кажуть вам на що саме? Бо в нас вроді теж збирають по 20 в місяць на канцтовари і т п, але щось я це питання цього кварталу не прозондувала...

Offline Олюсік_Б

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #327 : 22 Лютий 2017, 22:19:47 »
Незважаючи на те що мер заборонив збирати гроші на миючі засоби і інші потреби садків, оскільки цього року для цих цілей виділено 347 млн.грн !!!   Вихователька в садочку і надалі дре по 100 грн на 3 місяці (((
в нас аналогічна ситуація!
мені не дуже розходиться по 30грн. в місяць, але на що і куди тоді йдуть бюджетні кошти?

Offline Ксена1702

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем 2 рочки 4 місяці, Андрій, 15 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #328 : 24 Лютий 2017, 00:46:19 »
Звідки така інформація?? На 2017 рік владою виділено рівно 2 млн. 963 тис.грн. на дані цілі (інформація від 17 лютого 2017 року, озвучена на зустрічі з мером та заступником начальника Департаменту освіти..)

Подумала і додала ще: 24 Лютий 2017, 00:49:14
Я вже теж писала, що на зборах спитала, про фінансування потреб групи з бюджету. То вихователі засміялися і кажуть, що нічого не виділяють. Я запрапонувала їм звернутися до завідуючої з тими потребами на групу, а завідуюча нехай звернеться до Департаменту, тоді щось і виділять.
А самі батьки  (мами) почали казати, що в завідуючої є справи важливіші і вона не буде ходити просити для конкретної нашої групи, а це наші діти і треба самим це вирішувати.
Я, чесно кажучи, була в шоці, що жодна людина мене не підтримала і всі були за те, щоб здавати гроші.
Ну-ну, не виділяють... З 1 березні усі освітні заклади будуть зобов'язані вивішувати кошторис з виділеними коштами на кожний конкретний заклад і поруч звіт про використання цих коштів.

Offline shupeniyk

• Своя Мамка
  • Репутація: +148/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #329 : 24 Лютий 2017, 09:23:29 »
Дівчата, то не до мера треба бігати, а контролювати свої кошти на місцях. Чомусь в одних групах батьки здають гроші, і немають нічого проти,бо бачать куди вони йдуть, вихователі звітують. А в інших групах непонятно куди тікає та тисяча гривень/міс, от через таких недобросовісних вихователів і завідувачів і піднялась буча в інтернеті і в результаті зараз мають проблеми всі.
В нас садочок дуже доглянутий, видно що коштей в нього вкладено багато, все чистенько, вікна, двері майже всюди поміняні, ремонти зроблені. За 2 роки на садок (не на групу) мною здано 340 грн разом зі вступним благодійним, ці кошти йдуть на співфінансування різних проектів по садку, форсмажори які треба вирішити вже і зараз, а не подавати заявку коли сніг дерева повалив, або трубу в підвалі прорвало.
Мені приємно заходити у свій садок, тому і не шкода щось для нього зробити.

Online ameba

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
  • Люблю свого синочка!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
« Reply #330 : 24 Лютий 2017, 09:30:55 »
Звідки така інформація?? На 2017 рік владою виділено рівно 2 млн. 963 тис.грн. на дані цілі (інформація від 17 лютого 2017 року, озвучена на зустрічі з мером та заступником начальника Департаменту освіти..)

Подумала і додала ще: [time]24 Лютий 2017, 00:49:14[/time]
Ну-ну, не виділяють... З 1 березні усі освітні заклади будуть зобов'язані вивішувати кошторис з виділеними коштами на кожний конкретний заклад і поруч звіт про використання цих коштів.
Кошторису ще немає у завідуючих, гроші тільки на папері в депертаменті.А Марцинків забагато говориить недостовірної інформації

Offline Олюсік_Б

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #331 : 24 Лютий 2017, 14:05:30 »
[/quote]Кошторису ще немає у завідуючих, гроші тільки на папері в депертаменті.А Марцинків забагато говориить недостовірної інформації
[/quote]
Дівчата, я працюю в освіті, лише департамент інший обласний. Бюджет на 2017 рік був прийнятий швидко, тому наш кошторис був вже підписаний 13.01.2017р
А проект (попередні розрахунки потреби) був поданий ще у вересні 2016 року. Грошей, правда виділили не багато, але не менше ніж в 2016 році.
А сьогодні вже 24 лютого, тому про гроші тільки на папері...???

Offline Віка555

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
« Reply #332 : 28 Лютий 2017, 15:52:13 »
Так, 2017 рік владою виділено рівно 2 млн. 963 тис.грн. Для того щоб цю суму запланувати у 2017році кошториси складають у 2016!!! 

Offline Нов@чок

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #333 : 07 Червень 2017, 19:12:58 »
Дівчата скільки даєте благодійного цього року???

Online Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +342/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #334 : 07 Червень 2017, 19:16:18 »
минулого рівно 0 грн при поступленні на садочок. пройшли одразу по електронній черзі ясельна група. за що і для чого давати не розумію d104 в групу скільки сказали на потреби групи-стільки й здавала.

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +239/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #335 : 07 Червень 2017, 19:19:15 »
Дівчата скільки даєте благодійного цього року???
Теж цікавить
А ви вже написали заяву?не сказала вам завідуюча скільки платити?
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Нов@чок

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #336 : 07 Червень 2017, 20:12:13 »
Катя я маю тільки донести ще від педіатра, і от цю квитанцію про оплату. І незнаю скільки, хоча так як і Оля каже ми теж проходим в яслі легенько, так як перші по списку d112

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +239/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #337 : 07 Червень 2017, 21:46:12 »
Мій теж проходить,от і думаю.
А ви писали заяву,а тепер доносите довідку від лікаря?
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Knopochka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #338 : 07 Червень 2017, 22:19:16 »
Катя я маю тільки донести ще від педіатра, і от цю квитанцію про оплату. І незнаю скільки, хоча так як і Оля каже ми теж проходим в яслі легенько, так як перші по списку d112

Яку квитанцію? Звідки?

Offline Нов@чок

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #339 : 08 Червень 2017, 00:44:34 »
Так, написала заяву, віддала копію свідоцтва про народження, і той бланк з того реєстру (забула як правильно називається)

Подумала і додала ще: 08 Червень 2017, 00:46:20
Яку квитанцію? Звідки?
d27  d27 з банку про оплату благодійного

Сказали спасибо: Едель