Автор Тема: Благодійні внески в садочках.  (Прочитано 14573 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline М@мульк@

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Re: Благодійні внески в садочках.
« Reply #51 : 23 Липень 2013, 01:31:45 »
500 грн це дуже багато! по 20 чол в групі це 10000 грн! А якщо груп декілька, наприклад 3-4. Це ж яка кругленька сума! На що потрібні такі гроші, якщо в попередні роки основний інвентар, меблі закуплений? Це просто здирництво!!!

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #52 : 23 Липень 2013, 09:13:37 »
Цитувати
На що потрібні такі гроші, якщо в попередні роки основний інвентар, меблі закуплений?
Ну, зима йле..треба шубу купити d27  Цікаво, а що якщо хтось не заплатить то його в садок не візьмуть??? Коротче понавидумували, а наш народ як завжди нічого не питає ,а смиренно платить d111 
Цитувати
Я думаю, що це нормально, що батьки чимось допомагають - держава не дуже допомагає. Л
І що ви точно знаєте, що помагаєте Садочку чи окремим особам.

О, я знаю чому вони всім кажуть мінімум 500грн., бо їм хабарі обрізались за рахунок електронної системи, то тепер треба хоч трохи повернути втрачене d107
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ксюня77

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богдан, Марія
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #53 : 23 Липень 2013, 09:32:37 »
А як бути тій мамі котра виховує дитину сама і зарплата мінімальна вона не те що няню благодійнийвнесок і 100 гривень непосильний деколи буває. МАМОЧКИ для кого 500 норма а для кого захмарна сумааааа

Offline ксюня77

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богдан, Марія
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #54 : 23 Липень 2013, 09:36:02 »
Мамочки самі ви вчите на такі великі суми завідувачку краче допомагати протягом року вихователям здаючи по 10 гривень щомісячно чи не так? Гроші підуть на групу в яку ходить ваша дитина.

Offline Westa

• Активна Мамка
  • Репутація: +58/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #55 : 23 Липень 2013, 09:51:59 »
Цитувати
Мамочки самі ви вчите на такі великі суми завідувачку краче допомагати протягом року вихователям здаючи по 10 гривень щомісячно чи не так? Гроші підуть на групу в яку ходить ваша дитина.
  А щомісяця і так здається на групу по 10-15 грн d112

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +461/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #56 : 23 Липень 2013, 09:58:19 »
Я два роки тому заплатила 200 грн. благодійного, багато мамочок і по 100 грн. кидали на рахунок. Завідуюча сказала скільки можете. Ніякої такси не встановлювала і на хабара не натякала зовсім (оформлялись згідно черги).
Кожен місяць по 20 грн. здаємо в групі. Минулого року поламався бойлер, то здали по 40 грн., на нові люстри, каструлі, килим по 70 грн. здається, на ремонт в туалеті по 60 грн. і на ремонт в ігровій та спальні по 200 грн. Кожен рік у вересні по 200 грн. на канцтовари і миючі засоби здаємо. Минулого року ось так прийшли в садок у вересні після відпустки, то зразу ж 700 грн. віддала виховательці на всякі оті вище перераховані потреби.

Цитувати
На що ті суми з благодійних внесків йдуть?! Нехай завідуючі звітують перед батьками: "Ось зібрано таку-то суму, витрачено стільки-то на те, те і те."
Мені завідуюча сказала, що міняються по всьому садку вікна і ці кошти підуть саме на їх закупівлю та встановлення. І це так я реально бачила це.

Цитувати
Ну тоді просто можна сказати, що якщо хочете помогти садку... бо потрібне то і то,
Ага так моя знайома в Пасічній хотіла дитину оформити в садок, то їй завідуюча сказала, що потрібно їм конче ксерокс. Мамочка думала, що до спілки з кимось можна і купити, але завідуюча наполегливо доводила, що то особисто від них має бути той ксерокс.  

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +263/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #57 : 23 Липень 2013, 10:30:05 »
"А як бути тій мамі котра виховує дитину сама і зарплата мінімальна вона не те що няню благодійнийвнесок і 100 гривень непосильний деколи буває. МАМОЧКИ для кого 500 норма а для кого захмарна сумааааа"
Оксана цілком права.Я взяла рахунок на благодійний внесок і так як ми пішли в садочок аж 42, тобто ми не пройшли б і нас по знайомству влаштували, то я проплачу благодійний, але 200 грн.

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #58 : 23 Липень 2013, 10:32:44 »
Нам завідуюча сказала,хочете платіть внесок,хочете зробіть щось для садка.Для прикладу вона сказала завезти на мийку коврик з спортзалу,також його і оверлочити треба.Врахоуючи те,що машини в нас нема,то брати таксі туди-назад,мийка,везти на оверлочування,то майже та сама сума набіжить,що і благодійний внесок.А ще час треба потратити,і дитину няні пристроїти.
Тому мені краще дати гроші.І я також вірю,що вони підуть на благоустрій садка,куди буде ходити моя дитина.Я ці гроші дала для своєї дитини,а як ними розпорядиться завідуюча,то це буде на її совісті.Я запитаюсь куди саме пішли дані кошти.

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +245/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #59 : 23 Липень 2013, 11:02:44 »
Ми як йшли в садок здали батьківському комітету 400грн.на закупівлю прибамбасів,поличик,жалюзі і так далі.Благодійного внеску не платили.Тільки сказали купити всі канцтовари по списку,і купити хімію по списку на рік в перед.Дорого вийшло так як дитина була може 10-14 днів у садку

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #60 : 23 Липень 2013, 11:30:36 »
Цитувати
На що ті суми з благодійних внесків йдуть?! Нехай завідуючі звітують перед батьками: "Ось зібрано таку-то суму, витрачено стільки-то на те, те і те."
Почнете ходити в садочок і побачите d30 А ремонти в загальних приміщеннях на що робити? в коридорах, по майданчиках, в спортзалі, в муз. класі, на кухні?
Я не вважаю що здирати гроші з батьків це нормально, але за даного безладу в державі, за відсутності чи недостатньому фінансуванні, це цілком прийнятно, адже це для наших власних діток, які ходять у садочок протягом 3-4років і проводять там більшу частну дня. Приємно прийти на свято до дитини у відремонтоване чисте ТЕПЛЕ приміщення.
Зараз , поки молодший ще не ходить в садок із задоволенням розглядаємо яскраві малюночки на дитячих майданчиках, які регулярно оновлюють, щороку малюють на подвір'ї лавочки/гірки/драбинки і т.д.

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #61 : 23 Липень 2013, 11:41:38 »
Ви знаєте,мене не так вражає сума благодійного внеску,як саме подача і озвучення даної суми.Адже можна сказати-"скільки можете,стільки і заплатіть,ми будемо раді будь-якому внеску".Але завідуючі і так знають,що люди будуть платити менше тієї суми,яку вони називають,тому і кажуть "мінімум 500",бо знають,що мало хто 500 і заплатить

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +249/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #62 : 23 Липень 2013, 11:56:46 »
нам завідуюча також казала 500грн але я немаю такої можливості заплатити тому заплатила 300 як немаю звідки взяти то що нас  виженуть :oox
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #63 : 23 Липень 2013, 12:03:53 »
нам завiдуюча сказала, що заплатите скiльки можете, але нашi мами менше 200 грн. не платять :)

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +564/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #64 : 23 Липень 2013, 12:05:34 »
В нас стільки в місті будівельних компаній, які побудували фактично нові мікрорайони. З цих мікрорайонів діти ходять в садочки, які знаходяться поруч. Власники практично всі депутати міської ради і дуже "набожні" люди. ..і доларові мільйонери. Якщо не побудували нових садочків, то може б стали благодійниками для старих?!!! Питання, звичайно, риторичне - як крик душі.
[/url]
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
« Reply #65 : 23 Липень 2013, 13:49:09 »
ми заплатили 300 в банку,але малий ще не ходить в садочок -
(кликните для показа/скрытия)

Offline Олюсик

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 23 Липень 2013, 14:17:22 »
Цитувати
Ви знаєте,мене не так вражає сума благодійного внеску,як саме подача і озвучення даної суми.Адже можна сказати-"скільки можете,стільки і заплатіть,ми будемо раді будь-якому внеску".
Боюсь, що у нас такий менталітет, що як би так говорили, то більше 10грн. ніхто не платив, навіть досить забезпечені d112 Щиро зізнайтесь собі, якби вам сказали 50грн. благодійного внеску, дали б ви більше? d30 Я б напевно ні d100

Offline Олюсик

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #67 : 23 Липень 2013, 14:19:57 »
Додам, що у нас всі благодійні внески вносилися на р/р садочку, а не готівкою. А ще не чула такого, що хтось дав менше, то дитину не взяли в садок d112