Автор Тема: Інтернаціональна сім"я  (Прочитано 6210 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline NourElShamsАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Інтернаціональна сім"я
« : 21 Червень 2013, 17:02:23 »
Чи є хтось серед мамок одружений з іноземцем? Яке ваше ставлення до такого шлюбу?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Інтернаціональна сім"я
« Reply #1 : 21 Червень 2013, 17:15:20 »
Мар"яна, от пару хвилин тому прочитала в іншій темці, що у вас відносини з іноземцем. І собі подумала: а як воно?  d27 Тому мені теж цікаво послухати))) 

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 21 Червень 2013, 17:53:11 »
У нас поки що лише початок стосунків, все на рівні цукерково-букетного періоду і приглядання одне до одного. Цікаво чи є у когось  чи у чиїхось знайомих стосунки з іноземцями і до чого вони привели, чи часто буває хеппі енду таких історіях?

Offline O.LKA

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +278/-1
  • Слава Героям !!!! Герої не вмирають ...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артурчик, 02.03.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #3 : 21 Червень 2013, 17:59:31 »
Мар'яна, а дитина його чи першого чоловіка  ?  Хто він за національністю ? У сусідньому дворі недавно було весілля  - інтернаціональне  -  чоловік наш світлошкірий, а дружина схоже афроамериканка, і дитинку мають чорненьку лялю

ще по сусідству живе сімя - чоловік пакистанець, двоє дорослих діток , але щось його рідко видно зараз

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 21 Червень 2013, 20:25:23 »
Дитина першого чоловіка, але я зразу повідомила що маюдитину. Я познайомилась з греком, поки що все складається добре  z4

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +173/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #5 : 21 Червень 2013, 20:35:10 »
Моя близька родичка працює в іноземця (з Македонії), який одружений на українці. Виховують троє спільних діток. Все чудово! І в його сторону не чула негативних думок.
Ставлення завжди буде двозначне, бо серед людей є екземпляри, які все не своє (в даному випадку націю) сприймають вороже. Але думаю адекватних людей більше, тут про расизм недоречно говорити, бо грек - це ж європеєць. Ви над таким не задумуйтеся, головне, щоб було все взаємно. Це Ваше життя, і нація тут ні до чого, головне стосунки в парі.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
« Reply #6 : 21 Червень 2013, 21:11:36 »
Я думаю що з часом ви самі зрозумієте чи це ваше чи ні, а національність тут взагалі ні до того :) Серед українців теж бувають різного роду "екземпляри", ваш колишній ж українцем був d112 Такщо я думаю пройде час і ви будете самі все бачити і думаю не мало ролі грає який цей чоловік для сімї і його ставлення до вашого сина, бо зустрічання то одне, а сімейне життя це зовсім інше d112
Буду слідкувати за темкою d30

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #7 : 21 Червень 2013, 22:25:34 »
Е ні, не скажіть що національність тут ні до чого, до чого якраз, бо менталітет зовсім інший  d112 d112 Так так, я розумію що дуууже багато залежить від людини особисто, але що не скажіть національність трохи грає ролі, не вирішальну можливо але грає ІМХО

Моя знайома живе у Лондоні і вийшла заміж за Англійця, говорить що хороша людина, але от не склалося бо зовсім інші життєві цінності, погляди на життя і таке інше, дууууууууже багато було нестиковок (Ну це зрозуміло що і у нас всіх є нестиковки, але вона казала що це саме через менталітет, і це заважало їм далі жити разом), вони розлучилися полюбовно і ця дівчина вийшла заміж там за нашого Івана d27 d27 d27

Offline sunny_mood

• and I've got a sunshine...;)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
« Reply #8 : 21 Червень 2013, 23:11:59 »
Особисто мені здається, що коли відважуєшся на такі (інтернаціональні) стосунки (тим більше з перспективою заміжжя), то завжди варто добре ознайомитися з культурою країни, звичаями та традиціями. Бо мало до чого, можливо, доведеться звикати після заміжжя... d104
Окрім того, законодавство країни заморського принця може теж виявитися достатньо жорстоким до Вас, як іноземки, відтак якщо є можливість убезпечити себе шлюбним контрактом, то не варто нехтувати нею.
Про офіційне працевлаштування без підтвердження диплому, вивчення мови, і теде, я взагалі мовчу. А це повна матеріальна залежність від того, з ким збираєтеся пов'язати долю d111 Взагалі, важливо з самого початку дати людині зрозуміти, що Ви вмієте відстоювати власну думку та зробити так, аби почуття поваги до Вас було непохитним (в цьому певна запорука того, що боячись, що Ви зможете в будь-який момент повернутися на Батьківщину, буде цінувати Вас та не дозволятиме собі образ).

І хоча у такому делікатному питанні дуже багато "але", все одно, все залежатиме від відкритості обидвох, щирості та позитивного налаштування, бажання працювати над стосунками, ну і звісно ж почуттів. Якщо вони будуть присутніми, то і мрія будь-якої дівчини про матеріальну стабільність, пізнання нового і романтичне кохання матиме повне право на те, щоб втілитися у реальність ;). Бажаю, аби у Вас все склалося саме так :flv  d4

“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #9 : 21 Червень 2013, 23:38:08 »
Моя подружка по свого часу по обміну студентами поїхала до Німеччини. Там вийшла заміж за пакистанця. Мають уже двоє діток. Ніби ні на що не жаліється. Він старший за неї чи то на 10 чи 15 років. У нього від першого шлюбу двоє діток (дружина померла), які живуть разом з ними. Ніби всім задоволена.

Інша подружка вийшла заміж за йорданця. Дочекалася поки він закінчить навчання і виїхала жити з ним до Йорданії. Трохи засуджую її поступок, бо так ніколи б не зробила. Одне діло виїхати за коханим в Європу, інше в азіатські країни, де жінка не може мати власного світогляду, власної думки і завжди стоїть на щабель нижче від чоловіка.

Сусідка вийшла заміж за італійця. Спочатку жили в Італії. Мають трьох дівчаток, і ще її одна дівчинка від першого шлюбу. Вже кілька років, як повернулися в Україну, розпочали власний бізнес - дитяче кафе. Ходять чутки, що він при можливості не пропускає жодної спідниці. Але можливо то тільки чутки, бо виглядає, що добре живуть.

Тому, добре дівчата писали, що все в першу чергу залежить від людини, а вже потім менталітет і т.д і т.п. А також залежить і від вас, наскільки ви зможете бути гнучкими, і зможете сприймати їхні традиції, спосіб життя...мабуть чимось потрібно буде поступитися, від чогось відмовитися.

Бажаю, щ0об у ваших стосунках все було добре  ;)
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 22 Червень 2013, 12:39:52 »
А колись ще у страшних класах мріяла про заміжжя зі східним принцом. От надивилась на той час популрного серіалу Клон і собі хотіла такого, смаглявого, красивого, багатого, пристрасного, патріархального. Постійно задивлялась на наших смаглявих студентів. Навіть якось випадково познайомилась в чаті з азербайджанцем. Але не склалось нічого мабуть тому щоми були ще майже діти і дуже залежні від батьків. Потім зустріла свого колишнього чоловіка і від великої любові забула про східних принців.
Але після розлучення згадала дуже щасливу історію своєї подруги, яка уже майже три роки живе в Афінах і вирішила розширити ареал пошуку своєї половинки і зареєструвалась на сайті знайомств. Конкретно на Греції я не зупинилась, але вийшло так що познайомилась також з греком. Дуже радує те, що багато іноземців зовсім не проти якщо у жінки вже є дитина. Навіть представники сходу досить толерантно ставляться до цього. От купив мій грек квитки і за пару тижнів буде тут, скоро знову побачимось d41 Єдине що мене смущає це те, що він такого ж росту як і я, а я дуже люблю каблуки. Напевно прийдеться від них відмовитись :(

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +163/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #11 : 22 Червень 2013, 12:46:57 »
Цитувати
А колись ще у страшних класах мріяла про заміжжя зі східним принцом.
а я б нізащо не вийшла за такого, нашим жінкам уже важко перестроїтися, так би сказати прогнутися, там зовсім інше життя, зовсім не схоже на наше d128
Цитувати
Єдине що мене смущає це те, що він такого ж росту як і я, а я дуже люблю каблуки. Напевно прийдеться від них відмовитись
о цим треба найбільше журитись d140 d140 d140
маряна, мій чоловік теж майже мого зросту, але це мене не зупиняє і його не смущає, що я трохи вища на шпильках d112

Offline Ulyana-if

• Своя Мамка
  • Репутація: +91/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #12 : 22 Червень 2013, 13:27:08 »
Моя одногрупниця з коледжу вийшла заміж за йорданця, то зараз сидить дома, вийти може тільки коли той на парах, він забороняє їй все: працювати, вчитися, фарбувати волосся і взагалі користуватися косметикою d111 І за роки спільного життя вже не раз спускав її по стінці d109
А її рідна сетра заміжня за бельгійцем, і там теж  "не медом намащено", бо той гуляє наліво і направо і навіть цього не скриває.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 22 Червень 2013, 13:47:43 »
Цитувати
А також залежить і від вас, наскільки ви зможете бути гнучкими, і зможете сприймати їхні традиції, спосіб життя...мабуть чимось потрібно буде поступитися, від чогось відмовитися.

Ага, чужому навчайтеся, але і свого не цурайтеся, якщо прогинатися під їх культуру і сприймати тільки їхні традиції, то з часом і повага до вас як до особистоті просто зникне...

Поступатися треба обидвом а не йти на жертви нікому не потрібні...

Я б нізащо не ходила в балахоні завернутому, бо то їхні традиції, себе також треба поважати... ІМХО

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 22 Червень 2013, 14:27:07 »
Серед  кожної нації є як і хороші люди, так і погані. Я на рахунок національноті ніколи не парилась. Але якось моя мама зайшла до мене у скайп і побачила що там мені турок пише, то так сварилась. А я не розумію чого.  Ну мусульманин він, а що з того. Хіба не буває хороших мусульман. Все залежить лише від людини особисто, а не від нації. До речі, коли цікавилась східними принцами ще багато років тому, то і вивчвлв їхню культуру і віру.Прочитала Коран. Дуже схожий до Біблії. І нема там ніяких принижень для жінки, а завжди говориться про рівність. Якщо уважно почитати Старий Завіт Біблії, то там також можна багато чого нарити не на користь жінки. Але то вже інша темка.

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #15 : 22 Червень 2013, 14:29:26 »
Цитувати
Я б нізащо не ходила в балахоні завернутому, бо то їхні традиції, себе також треба поважати... ІМХО
Для чого тоді одружуватись,якщо не поважаєш традиції чоловіка?
Тоді не поважаєш його!

Потрібно зважувати всі за і проти.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 22 Червень 2013, 15:43:47 »
Цитувати
Для чого тоді одружуватись,якщо не поважаєш традиції чоловіка?
Тоді не поважаєш його!

Потрібно зважувати всі за і проти.

А для чого тоді мене таку брати в дружини, якщо знаєш що для мене дико засмагати на пляжі обернутою в ковдру... Чи мені на пляж дорога закрита, бо я поважаю їхні традиції??