Автор Тема: Інтернаціональна сім"я  (Прочитано 6253 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Інтернаціональна сім"я
« Reply #51 : 24 Червень 2013, 09:28:28 »
Цитувати
Ну для мене це взагалі виглядає вже як неповага до жінки  Дуже шкода таких жінок
По сусідству моїх батьків теж живуть мусульмани, і в них теж там ціла купа тих дітей, я спочатку не могла зрозуміти що то вся та арава дітей то брати та сестри, там їх штук 6 мінімум(точно не дорахувалась ),жінки взагалі я ніде не бачила перший рік після того як вони оселились,діти гуляли самі,старші вигулювали завжди менших аж цього літа я вперше побачила маму(мабуть вагітна  і чоловік дозволив їй гуляти), не змогла зрозуміти чи вона наша чи теж десь звідти, була дуже закутана і якась дуже втомлена на вигляд, але на моє здивування вона дуже молодо виглядала ну максимум 32 роки, а старшій дівчинці десь 14-15 років  Видно що сімя забезпечена, діти завжди доглянуті,гарно вбрані, ну але навіщо ж от-так тих дітей штампувати, цього я не розумію
якщо діти доглянуті та одіті, то хай народжують, вони певне й освіту їм нормальну зможуть дати і виховання. навпаки побільше б було забезпечених батьків, що давали б дітям освіту та виховання. а не так як наші українці, що дійсно штампують обірванців, без виховання, без моральних норм, живуть на дитячі гроші, бухають, а ті діти, то чесно якісь далекі від людей. то наші бідні за рахунок дітей живуть, а там навпаки заради дітей. принаймні суджу з вашого допису. я вважаю, коли є гроші, бажання, то чому б і не народжувати, але коли заради грошей плодяться, то ви мені вибачте

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #52 : 24 Червень 2013, 11:18:07 »
хочу теж додати до раніше написних постів))) тут прозвучала фраза, про те, що наші дівчата "гуляють з арабами" ( не в дуже хорошому значенні), так от сиділа собі і думал, чому наші дівчата гуляють з арабами, ну звісно є дівчата котрі живуть і думають лише про наживу і тд, але є і серед них порядні , нормальні дівчата, вони зустрічаються з арабами , бо зверніть увагу, нове покоління чоловіків, вибачте перестало навіть розуміти, що таке справжній чоловік, як потрібно залицятиь до жінки, як її поважатиі тд.... крім того ці араби чи мусульмани, дуже гарно вміють обкрутити, дуже добре вміють брехати, од допустимо мій однокурсник, все говорив , що він європеєць , виріс в Німеччині, приїхав вчитись сюди, бо батька направили по роботі, батьки були люди заможні... справді викликав враження людини котра поважає і сприймає устави по яким живемо ми, але суть рано чи пізно все одно проявить себе, тому до вього треба підходити з обережністю. :xmm О
От недавно прибігла поя сестричка з побачення вся в сльозах і каже, не буду більше зустрічатись із хлопцями, лише зі старшими чоловіками я в повному ауті d107 питаю: "чого", а вона, каже, що хлопці першим ділом питають на чому вона приїхала, чи часом це не твоя мама катаєтья на лексусі по місту.........  останньою каплею стало, коли якійсь юнак запросив її на побачення, а в кінці розрахувався тільки за себе ( добре я навчил сестричку мами в гаманці заначку) ось такі теперішні чоловіки....... d111

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +589/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #53 : 24 Червень 2013, 12:05:34 »
Любов, як кажуть зла, полюбиш і козла і це не обов"язково араб.
Але наші жінки терплять і зневагу, і побої, пияцтво, неробство і т.д. уявляю, що з жінками відбувається в подібних сім"ях за кордоном, особливо в мусульманських, якщо в себе вдома дууууууууже багато поставили хрест на особистому і терплять, бо дитина, бо кв.метри...
Я не підтримую шлюби різних релігій, якщо головною умовою є перехід у віру іншого. Тут потрібно домовлятися наперед або жінка(чи чоловік) повинні самі прийти до того що хочуть перейти у віру своєї половинки. Жінки повинні чітко усвідомлювати, що жених-мусульманин в Україні може цілком щиро йти на поступки, поважати бажання своєї дружини, але на батьківщині все може змінитися, під впливом родини, середовмща
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #54 : 24 Червень 2013, 12:10:03 »
щодо стосунків авторки, то Ви повинні добре роздивитися і зрозуміти мотиви Вашого жениха. Існує ж ще й інша жахлива сторона як торгівля людьми. І відомо не один випадок, коли шукають тут дружин, а вони потім потрапляють в сексуальне рабство.
 тим більше, що це інтернет знайомство, я так зрозуміла

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #55 : 26 Червень 2013, 14:50:28 »
Цитувати
бо зверніть увагу, нове покоління чоловіків, вибачте перестало навіть розуміти, що таке справжній чоловік, як потрібно залицятиь до жінки, як її поважатиі тд....
Ну, тому мамусі хлопчиків вся надія на вас, виховуйте із своїх синочків, справжніх мужчин, тоді нашим дівчатам вже й думати не захочеться про заморських принців d27

Offline NourElShamsАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #56 : 27 Червень 2013, 19:19:16 »
Ну розрахуватись за себе , а не за обох на побаченні це взагалі просто жах. Чесно кажучи, коли я після розлучення пару раз ходила на побачення з нашими хлопцями, то дуже цього боялась, але принципово йшла з пустим гаманцем. Як не заплатить, то хай сам віддувається. Але наші хлопці останнім часом на побаченнях пригощали мене лише чаєм або кавою, навіть без десерта. Мабуть боялись сильно потратитись.

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #57 : 27 Червень 2013, 19:39:22 »
Мар.яна  може й побоювались потратитись, а може тратити було нічого d27 

Offline NourElShamsАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #58 : 28 Червень 2013, 08:13:56 »
ну як нема що потратити то нема взвагалы запрошувати

Offline КуКуся Ice

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нехед
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #59 : 21 Липень 2013, 18:33:17 »
ох і начиталася я тут всього!!! в мене таке враження, шо тут сидять половину наївних дівчат!!!  Я у шлюбі з арабом (сирійцем), він мусульманин, а я як була християнкою так і залишилася!!! я не розумію і відмовляюсь розуміти поняття - прийняла віру добровільно-примусово. Якщо людина не хоче її жодна істота не змусить!!! потім, шо це за маячня не випускає з хати, не дозволяє малюватися і тому подібне!!! жодна жінка не буде терпіти до себе поганого ставлення якщо їй це не подобається!!! і доречі арабські жінки накладають макіяж як зірки сцени, нашим дівчатам до них ще далеко, а хеджаб кожна жінка одягає за власним бажанням, тим паче у  нас в біблії теж сказано, що жінка повинна покривати голову, але не всі цього дотримуються!!

Offline Віруньчик

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, Назар
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #60 : 21 Липень 2013, 23:54:31 »
добре, що вам так пощастило з іноземним чоловіком, але не у всіх таке щастя. на моїй пам"яті тільки один приклад інтернаціонального шлюбу, і то він не дуже вдалий. Чоловік араб, правда, з якої країни, поняття не маю! факт в тому, що дітей штампував, як станок, жінку люпцював як боксерську грушу, навіть тоді, коли вона вагітна ходила, а пив так, що не просихав, в селищі, де він жив, побоювалися його всі, і старі, і молоді, і малі, і не дарма, бо в кінцевому результаті він вбив людину і тепер в тюрмі, а вона сама тих всіх дітей тягне і ставить на ноги, от така то любов!

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #61 : 22 Липень 2013, 00:51:56 »
така цікава темка, я лише сьогодні побачила :xmm

відмічаюсь щоб не загубити ;)

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #62 : 22 Липень 2013, 10:12:47 »
Цитувати
Ну розрахуватись за себе , а не за обох на побаченні це взагалі просто жах. .
Це цілком в укранському менталітеті - одним поїсти на халявку, а другим задовольнити інші фізіологічні потреби за харчі.
Цитувати
ну як нема що потратити то нема взвагалы запрошувати
З іноземцем у Вас таке не прокатить. В Україні він, звичайно, заплатить, бо не захоче неприємностей. Крім того вони вже обізнані з тим, що за наших дівчат треба платити в закладах харчування і передбачливо пригостить
Цитувати
лише чаєм або кавою, навіть без десерта.

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #63 : 22 Липень 2013, 11:18:26 »
ну от я нічого поганого не бачу в тому шоби за себе плати в кафе, це нормально, бо ти розраховуєш на тусумму яку з собою взяв, а якшо чоловік вирішить за тебе заплатити, то це просто буде приємним сюрпризом. І взагалі чого чоловік має за двох башляти?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #64 : 22 Липень 2013, 11:28:07 »
Цитувати
ну от я нічого поганого не бачу в тому шоби за себе плати в кафе, це нормально, бо ти розраховуєш на тусумму яку з собою взяв, а якшо чоловік вирішить за тебе заплатити, то це просто буде приємним сюрпризом. І взагалі чого чоловік має за двох башляти?
Погоджуюсь. З якої радості? Коли у вас просто побачення. Для мене це не принципово, я якщо й колись ходила на побачення, (це правда було дуже давно)))) То я завжди розраховувала на саму себе, якщо чоловік пригостить добре, ні, то заплачу за себе, не бачила в цоьму ніякої проблеми.
Денисик і Катруся

Offline КуКуся Ice

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нехед
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #65 : 22 Липень 2013, 11:35:10 »
Цитувати
Чоловік араб, правда, з якої країни, поняття не маю! факт в тому, що дітей штампував, як станок, жінку люпцював як боксерську грушу, навіть тоді, коли вона вагітна ходила, а пив так, що не просихав, в селищі, де він жив, побоювалися його всі, і старі, і молоді, і малі, і не дарма, бо в кінцевому результаті він вбив людину і тепер в тюрмі, а вона сама тих всіх дітей тягне і ставить на ноги, от така то любов!

Шо за маячня!??? Яка любов!! Це вже вибачте називається БАБА ДУРА! Яка нормальна жінка буде терпіти побої щей тоді коли вагітна! В неї клепки в голові немає?! На кожну силу знаходиться вища сила і вона сама винна в цьому, бо допустила таке! Подала б вона на розлучення і заявила в міліцію то нічого б не сталося! повторюся це не любов а маразм!

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 22 Липень 2013, 11:38:47 »
Цитувати
Погоджуюсь. З якої радості? Коли у вас просто побачення. Для мене це не принципово, я якщо й колись ходила на побачення, (це правда було дуже давно)))) То я завжди розраховувала на саму себе, якщо чоловік пригостить добре, ні, то заплачу за себе, не бачила в цоьму ніякої проблеми.
І я про це ж...
Побачення чи просто зустріч передбачає в першу чергу спілкування, знайомство один з одним, а не демонстрацію свого гаманця. Цікаве спілкування можливе і при чашці кави чи навіть без неї. Ну, коли нема про що поговорити, то хіба що жувати.
Чоловіки завжди відчувають, коли жінка міряє його гаманцем. Це задіває і багатих і тих, хто може дозволити собі оплатити тільки Вашу каву. Тим більше, будучи в пошуку він не може нагодувати півфранківська

Цитувати
Шо за маячня!??? Яка любов!! Це вже вибачте називається БАБА ДУРА!
мені таких навіть не шкода...

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +292/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #67 : 22 Липень 2013, 11:53:46 »
а я люблю грузинів....І взагалі відважилася б на шлюб з іноземцем, якщо б він був "моїм" як то кажуть і ніякий менталітет не вплинув би ні на нього, ні на мене...Тому що все насправді залежить від людини.Хоч кажуть, що дорослого не зміниш...Та так...Але якщо він сам не хоче змінюватись...А от заради любові, якщо вона справжня й безкорислива і така самовіданна, що любиш протилежну стать як самого себе, то на все підеш і все зіниш.Хтось палити кидає чи іншу шкідливу звичку..А хтось переїжджає в іншу країну...Все заради кохання.а на що готовий і хто піти - це вже кожен сам для себе вирішує.От я дуже саможертовна ще в ім'я любові, але з арабом не поїду нікуди...Не люблю я арабські держави й їхні звичаї, традиції.і тому не дивлюсь ніколи в їхню сторону.