Автор Тема: Інтернаціональна сім"я  (Прочитано 6706 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Інтернаціональна сім"я
« Reply #68 : 22 Липень 2013, 11:56:29 »
Мені дивно чути тут різні висловлювання, типу от вони (іноземці) такі сякі - і так далі. Я завжди це повторювала і буду повторювати в кожній національності є "погані" і "добрі" люди. Такий світ. Ми ж не можемо сказати, що наші чоловіки погані, а іноземці хороші. (Хоча маю змогу перекладати на одному сайті знайомств, то скажу по правді наші жінки думають, що іноземці всі кльові, святі, грошовиті, галантні, культурні, красиві). В нас також є достойні чоловіки!!! Купу... А є і козли звісно ж, так як і серед іноземців. Проте, я дійсно вірю в щасливі шлюби, не лише інтернаціональні, просто в шлюби, де є взаєморозуміння та повага, про любовь мовчу, бо це й так зрозуміло. Звісно дівчина повинна бути готовою до інших традицій, менталітету. В цьому найбільша складність. Я знаю купу знайомих, які одружились з іноземцями, то все в них добре, в декого не дуже, в деяких взагалі життя немає... Але так само і в нас. Скільки в нас сімей розлучаються ??? Люди забули, що таке творити своє щастя. Я завжди притримуюсь думки, що завжди важко жити з кимось, завжди будуть труднощі в шлюбі (тут немає значення іноземець, чи наш чоловік, і тд) просто коли ти відчуваєш, що готовий ділити ці труднощі з цією людиною, тоді все вийде.
Я б дуже хотіла, щоб всі-всі шлюби були щасливими. NourElShams, надіюсь у вас буде все добре!!!!  d41
Денисик і Катруся
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]   

Сказали спасибо: mary2011

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +295/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #69 : 22 Липень 2013, 12:04:34 »
так, Іра, ти права на 100%.Що все це не залежить від національності.Тільки від самої людини - точніше - двох, готових поєднати свою долю чи навпаки, ні.Я два місяці спілкуюсь з наполовину іноземцем (майже не рахується, бо це як у мене - мама родилась від німця в Німеччині і після народження вона зі своєю мамою майже одразу повернулись без біологічного тата мами на Україну і моя бабуся все життя сама ростила мою маму, тому не вважаю, що німец. гени суттєво на мені позначились....Хоча мама абсолютно не схожа ні на українку, ні на свою маму:)))Але тим не менше мій дорогий напівіноземець ну дуже ревнивий і темпераментний відповідно своїй національності по татові і повірте, мені так неймовірно важко...Що я в житті перебачила й пережила ого-го.....а ТУТ....Доводить іноді просто до відчаю й на рівному місці....А я ж люблю й нікуди не дінусь...Тому вирішила пристосуватись,тобто не викликати-принаймі старатись-нічим його ревність.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #70 : 22 Липень 2013, 12:17:30 »
от за кордоном, коли ідуть на побачення, то зазвичай кожен за себе платить, а в нас в Україні дійсно всі звикли попити-поїсти-нажратися за чужий кошт d30

Online orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
« Reply #71 : 22 Липень 2013, 12:27:50 »
Цитувати
Яка любов!! Це вже вибачте називається БАБА ДУРА!
z4 z4 z4
Взагалі, про що тут можна дискутувати? Шлюб чи з іноземцем чи ні це робота двох людей і віра, національність, менталітет не на першому місці. Набагато важливіші любов, взаєморозуміння, взаємоповага і бажання зрозуміти і почути свою половинку. Прикладів десь порівну знайдеться як вдалих, так і не дуже, тому кожен обирає сам, виходячи з власної ситуації.
Я от пам"ятаю розповіді родичів, як сусідні села між собою ворогували, бо там церква католицька, а там православна. Наче одна нація, один менталітет, але як бозя чогось не додала, то не виправиш.... Людський фактор  d141

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #72 : 22 Липень 2013, 12:54:13 »
Цитувати
от за кордоном, коли ідуть на побачення, то зазвичай кожен за себе платить, а в нас в Україні дійсно всі звикли попити-поїсти-нажратися за чужий кошт
Ага, жінки прагнуть рівного ставлення до них, як і до чоловіків, то чому заплатити за себе це вже принизливо???
Незнаю, дівчата, любов любов"ю, але всетаки з часом може включитися якась Туга за Батьківщиною, своїми традиціями, своїми людьми і.т.д.  Знаєте ми часом з чоловіком згадуєм пісні Руки вверх (нашої молодості), і як світло виключали в 90-тих бо держава економила...ооо такого іноземцям "не понять" :xmm

Offline Lerine

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
« Reply #73 : 11 Серпень 2013, 19:52:20 »
Цiкава темка :). Я бiльше прибiчниця iнтернацiональноъ сiмъ (знаю двi сiмъ живуть нормально ),головне щоб релiгiъ були однаковi, а щож до ревнивостi то нашi чоловiки також рeвнивi :).Тож шлюб з iноземцем то вже як повезе ...

Offline Lerine

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
« Reply #74 : 11 Серпень 2013, 20:07:40 »
Щож до оплати рахунку на побаченнi. Я особисто коли ходила на побачення (давнень це було)мала правило, завжди мати грошi i замовляла на ту суму ,що могла собi дозволити, але платили завжди моъ хлопцi :), ось недавно сестричка розказала iсторiю свого знайомого, як вiн запросив дiвчинку на побаченя , а вона почала заказувати салати i стейки з сьомги а потiм десерт...бiдний студент був шокований  d107рахунок оплатив, але другого побачення у них уже не було...

Offline Птичка

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка 3,5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Віта
« Reply #75 : 04 Березень 2015, 01:12:46 »
У мене одногрупниця жила з арабом і українцем. В них така сім'я була, поки араб медуніверситет не закінчив. Потім поїхав геть. Після цього її і наш хлопець лишив. Як кажуть - біда не ходить сама... От така історія. До речі, вона дочка священика.

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #76 : 04 Березень 2015, 16:37:51 »
Цитувати
У мене одногрупниця жила з арабом і українцем.
може зустрічалася одночасно? Чи таки жила? Це у одній квартирі усі трьоє чи як?
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Дерія

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дерія,12.08.2014
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #77 : 17 Червень 2015, 13:27:15 »
з нашими легше це точно!бо до мого турка поки дойде шо я внього хочу.... d111, але нічого живемо є плюси і мінуси)) короче за консультаціями звертайтеся!!!

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #78 : 17 Червень 2015, 14:26:14 »
В мене знайома теж пару років зустрічалась і жила з турком. Але він жодної спідниці не пропускав :) розійшлась з скандалом, зараз одружена з нашим хлопцем, але до цього часу переживає, що чоловік взнає, що в неї було в минулому(він великий противник всіх отих арабів) :(
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Offline o_stin

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #79 : 01 Липень 2016, 20:05:29 »
Чесно кажучи, не розумію таких шлюбів. Люди різних культур, релігій, звичаїв, обрядів. Такі шлюби, як на мене не довговічні. І в разі чого, ні суду, ні поліції нічого не докажешь, забере дитину і до себе, кудись в свій Ірак чи Іран полетить.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +595/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #80 : 01 Липень 2016, 20:23:36 »
Чесно кажучи, не розумію таких шлюбів. Люди різних культур, релігій, звичаїв, обрядів. Такі шлюби, як на мене не довговічні. І в разі чого, ні суду, ні поліції нічого не докажешь, забере дитину і до себе, кудись в свій Ірак чи Іран полетить.
без вашого дозволу-ні.
Хіба поїдете до нього з дитиною, а повернетесь одна
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Viol4uk

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Захар
  • Ваше справжнє ім’я: Віола
« Reply #81 : 20 Липень 2016, 14:50:25 »
В мене чоловік турок,маємо синочка.живемо добре,він мені нічого не забороняє.є правда речі котрі йому не подобаються як от те що я можу випити спиртного.для мусульман це гріх,йому не подобається,але не забороняє.і на пляжі я нормально засмагаю,правда як умова фото в купальнику на фейсбуку не поміщувати щоб не розглядали знайомі))) я настояла на хрещенні дитини,чоловік не в захваті,але погодився якщо для мене це так важливо. Проте розумію що віру дитина вибиратиме сама коли виросте.все залежить від людини,не такі страшні мусульмани як їх малюють.мій мені і вдома допомагає і з дитиною, і їсти може приготувати.

Offline Marfa042

• Своя Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #82 : 14 Жовтень 2017, 19:15:19 »
Щож до оплати рахунку на побаченнi. Я особисто коли ходила на побачення (давнень це було)мала правило, завжди мати грошi i замовляла на ту суму ,що могла собi дозволити, але платили завжди моъ хлопцi :)
Аналогічно. Завжди могла заплатити за себе, але н і разу не довелося це робити.