Автор Тема: відпочинок у Карпатах із дітьми  (Прочитано 8862 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline yarina

• Активна Мамка
  • Репутація: +40/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Re: відпочинок у Карпатах із дітьми
« Reply #51 : 29 Серпень 2013, 17:12:34 »
і ми були минулого року в Ворохті на відпочинку просто супер, і доця поводилась чемно

Offline surikova

• Своя Мамка
  • Репутація: +271/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 19.10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #52 : 29 Серпень 2013, 18:46:27 »
ми цього року  в 9 місяців встигли і в наметі пожити і в двох садибах в яблуниці і на яблуницькому перевалі 2 тижні протусили.  то мені здалося шо з 4 місячною малою було б легше ніж з 9 місячною.
ми півхати вивезли з собою d27.
хоча вже на місці великих складнощів не виникало. взяли в оренду манеж (це вже коли в цивілізації жили), щоб дитині спокійніше спалося (але взяли на тиждень швидше і мала тиждень спала вдома в орендованому наметі) продуктів набрали, каструльок-блендерів. і нормально. дитина не вередувала. спала-їла нормально. навіть на їх гірській воді харчувалася і пила ту воду, то т-т-т і какала нормально.
думаю тут важливіше шоб батьки спокійно до поїздки ставилися і нормально переносили зміну обстановки і умов...

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +151/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #53 : 29 Серпень 2013, 23:04:47 »
коли в мене буде друга дитина,то я точно знаю,що в меншому віці легше кудись їхати. І гірське повітря піде дитинці тільки на користь. Я от переживала за все,тому і не наважувалась до року їхати кудись з ночовками,але коли дитина підросла і я вже можу порівняти,то однозначно підтримую мамусь,які активно проводять час з такими малявками  d41

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #54 : 29 Серпень 2013, 23:22:56 »
Цитувати
мене грузить мама, що в 4 місяці дитині зарано в карпати,перепади тиску і все таке,в неі буде голова боліти? хто як вважае?
з синочком якраз їхали в Татарів на 10днів, як йому було 3-4 місяці - супер z4
цілий день на вулиці спав-їв, донечка тільки очі відкривла відразу йшла на вулицю, в будиночку тільки спали і їсти готували місцями - в місті так не змогла б відпочити, а діти були просто щасливі d78 минулого і цього року знов їздили - дорога близенька z4
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #55 : 01 Вересень 2013, 12:17:19 »
Два тижні тому їздила у Карпати з дітками: задоволена - це мало сказано: відпочила дуже гарно!  z4. Були у приватній садибі, яку порекомендували знайомі "Стара правда" у Паляниці. Що сподобалось найбільше, що знаходиться серед гір, далеко від дороги і шуму (краєвиди просто чудові  d9). Номери у гуцульському стилі з усіма зручностями і щоденним прибиранням. Декілька різних альтанок, дуже гарні декорації з дерева і камню. Є своя кухня (накривали стіл нам щодня у різному стилі з квітами і листочками: романтика). Але здається можна і самому собі готувати (але я хотіла відпочити  d27). Є баня з басейном. Дитячий майданчик з батутом (що для сина було мегаважливо  d27). Для дітей були і машинки штовхачки і пісочниця з усіма іграшками На тереторії є і дитяча майстерня, де дітки щодня малюють, ліплять і т.д. Одним словом для дітей все продумано. Якщо потрібно у номер дають і ліжечко дитяче. Одним словом красота і спокій (а якщо хочеться багато шуму, машин і озера, то до Буковеля 10хв їзди  :flv). Як не забуду  d100- виставлю фото цієї красоти пізніше
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Сказали спасибо: olja-ja

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +261/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #56 : 01 Вересень 2013, 12:35:14 »
Вірусь,чекаєм фото :flv

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #57 : 01 Вересень 2013, 12:35:34 »
А які ціни на проживання?

Offline Христик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +277/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #58 : 01 Вересень 2013, 12:37:50 »
теж цікалять ціни і фото?

Offline Надюшка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #59 : 01 Вересень 2013, 16:33:10 »
я з малими теж в горах відпочивала, навіть незадумувалась, що може щось бути не так d27 Навпаки,і спали краще і подовились гарно, менший правда їсти нічого не хотів, я якраз прикорм була почала вводити, то виручала ціця, а вже коли повернулися додому, то знов до прикорму вернулися d27 Ми обрали для себе трохи інакший напрямок, бо Яремче, Буковель трохи проїлися вже, були в Шешорах, красота супер!!!! Правда з погодою не почастило щоб купатися в водоспадах, там вода і так льодяна постійно, а то ще й холодно було, але нічо, відпочили супер!!!! d41
Правда з собою вагон речей брала - з цим в мене вічна проблема, все здається що чогось не стане z5 d27

Offline zoryanchyk

• Активна Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: zoryanchyk
« Reply #60 : 01 Вересень 2013, 21:34:18 »
Цитувати
. Були у приватній садибі, яку порекомендували знайомі "Стара правда" у Паляниці.
І ми там відпочивали декілька разів! Там справді чудово, неординарно, приємно. Хочеться туди повертатися знову.
Цитувати
теж цікалять ціни і фото?
Є сайт, так і називається "стара правда" - наберіть в гуглі і знайдете- на сайті є фото готелю, всіх номерів, території; також там знайдете ціни на проживання. Влітку любителям ягід там дуже урожайно -  малинник поруч і за чорницями недалеко йти. Ми минулого літа назбирали стільки малини, що вистачило на весь рік (заморозили)  :)

Цитувати
На тереторії є і дитяча майстерня, де дітки щодня малюють, ліплять і т.д.
А минулого року ще не було цієї майстерні, господарі розповідали  нам, що планують її відкрити - класно, що вже вона існує! z4 Для діток це дуже цікаво

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #61 : 01 Вересень 2013, 21:58:38 »
Садиба на самому вершечку схована  :flv

Номер стандарт 320грн з сніданком. Не порівнювала ціни з іншими садибами, бо не хотіла поїхати з двома маленькими дітками і застати "кота у мішку". Просто їхали знайомі і дуже рекомендували.

Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline andjy

• Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 05.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #62 : 01 Вересень 2013, 23:38:54 »
Ми 2 тижні тому іздили на відпочинок у Верховину, були в селі Ільці садиба Красна Хата, ось ссилка Для того щоб побачити посилання: Register or Login]. З плюсів - це краєвид, низька ціна ( хоча є й дешевше) та більш-менш умови ( хоча тут багато всяких але...). З мінусів - неприємна власниця, хотілось більш теплого прийому, сподівались поспілкуватись з газдами-гуцулами d27, а власниця виявляється живе у Франківську. Вона не дозволила нам користуватись кухнею в будинку :(, бо ми не замовляли в неї харчування d111. Я вважаю це справжнім неподобством, адже ми були з малими дітками. Вона виділила нам електрочайник та маленьку електричну плитку, а готували ми на вулиці в закритій альтанці. Добре що хоч нам пощастило з погодою, але в тій альтанці було повно ос (в них там ціле гніздо, але власниці до того байдуже d105), так що умови в нас були майже екстремальні. Платили ми за цей диво відпочинок 70 гривень з людини. Туалет та душ там лише на першому поверсі. Садиба прямо біля дороги, але огороджена парканом (діти не пролізуть), машини їздять рідко. Висновок - більше туди не поїду, та й іншим не раджу d128. Хоча можливо когось таке і влаштує... Покажу кілька фото.Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline andjy

• Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 05.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #63 : 01 Вересень 2013, 23:54:51 »
Хочу додати, що садибу ми знайшли в інеті і на той час майже все було зайнято або не підходило нам по кількості кімнат ( нас було 11 чоловік і 3 дітей). Хочу дати пораду тим хто буде їхати на відпочинок в Карпати навмання як ми d27 - з"ясовуйте все до дрібниць про кухню, ліжка, туалет... Бо на сайті може писати одне, а потім все виявиться зовсім не так d16. Ця газдиня нам навіть посуд свій не хотіла давати, добре що мали свого трохи. Ми перший раз іздили на відпочинок з малим, тому речей в нас було надзвичайно багато z5, ледве в машину все запакували. Чоловік ще жартував, що мені треба брати холодильник та газовий балон, а виявилось що це справді би нам там знадобилось...

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #64 : 02 Вересень 2013, 11:13:39 »
Цитувати
Хочу дати пораду тим хто буде їхати на відпочинок в Карпати навмання як ми  - з"ясовуйте все до дрібниць про кухню, ліжка, туалет... Бо на сайті може писати одне, а потім все виявиться зовсім не так
я це знала, тому вирішили не ризикувати і поїхати на перевірену садибу  :sling

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #65 : 02 Вересень 2013, 13:48:35 »
Я "Стару правду" знайшла в неті і теж дуже сподобалося, але тоді коли ми їхали у них не було вільних номерів, бо ми бронювали ввечері на ранок, потім ще знайомі рекомедували, то ми взяли собі на замітку  z4

Online Pasadena

• Своя Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #66 : 17 Вересень 2013, 17:05:18 »
Дівчатка, можливо хтось відпочивав в Татарові. В яких колибах чи ресторанах можна смачно поїсти?

Offline tanja976

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евгенія 6р, Сергій 3 р
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #67 : 18 Вересень 2013, 17:26:59 »
"Романтік Спа Готель" в Яремче , рекомендую! d41 Дитячий майданчик, дитячий та дорослий криті басейни, басейн під відкритим небом, сауни(3- фінська, пивна та аромагрот), діти до 9 років безкоштовно, ціни залежно від пакету. Детальніше тут:http://romantikspahotels.com/