Автор Тема: Макіяж для незвичайного кольору волосся!  (Прочитано 4734 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline КукусяАвтор темы

• Найщасливіша мамуся...
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія

Ви вирішили поекспериментувати з кольором волосся? Не боїтеся яскравих експериментів - і фарбуєте волосся в вогненний колір?

У будь-якому випадку, позитивних емоцій дуже багато, особливо якщо результат збігся з очікуваннями. І тут виникає проблемка: звичайний макіяж не підходить, хочеться підкреслити саме ту кольорову родзинку, яка зачаїлася у вашому волоссі і вимагає до себе уваги.

Макіяж для яскраво-червоного волосся або окремих пасм, будь-яких відтінків червоного!

Варіант макіяжа на день: тон + туш + підводка (чорна, як і туш - але необов'язково) + помада або блиск для губ. Але: помада або блиск - обов'язково в колір волосся, будь-якої насиченості.  Таким чином максимально підкреслюється колір волосся, і  макіяж стає дуже гармонійним.
Ще один варіант для губ - не помада, а олівець в колір волосся + Розтушовування + прозорий блиск для губ: більш легкий і, знову ж таки, гармонійний макіяж.

Ще можна сміливо використовувати коричневі (якщо відтінок волосся теплий) або сині (якщо волосся відливають прохолодою) тіні різної насиченості: вдень світлішими, ввечері - пояскравіше.

Безпрограшний варіант при червоному (як, власне, і при рудому) волоссі - зелені тіні. Також - до теплих відтінків волосся - теплі, до холодних - холодні.

Макіяж для фіолетового, бузкового, рожевого волосся (або пасм)!

Універсальні варіанти - точно такі ж, як і до червоного волосся - тон, туш і помада / блиск (в тон волосся). Тільки варто враховувати одну підступну якість фіолетових і бузкових помад: їх можна використовувати, тільки якщо зуби ідеально білі, інакше жовтизна зубів, навіть якщо вона насправді незначна, зіпсує весь ефект.

Тому набагато безпечніше виділяти не губи, а очі. Тут нам на допомогу приходять яскраві тіні, і як варіант - яскрава підводка.  Варіантів - дуже багато: стрілка може бути товста або тонка, по всьому повіку - чи тільки в куточках очей: поєднання кольорів в будь-якому випадку буде дуже ефектним.

Ще одна ефектна деталь - кольорова туш для вій (на вечірках - особливо актуально): бузковій та рожевої я, якщо чесно, не зустрічала, а от фіолетову знайти можна.

Можна нафарбувати всі вії, а можна тільки нижні (а верхні - чорною тушшю), а ще - можна нафарбувати кінчики вій кольоровою тушшю. Деталь, здавалося б, маленька, але погляд за неї чіпляється.

Макіяж для синього, зеленого, бірюзового волосся !

Досить сміливий крок. Помаду беремо або прозору (бальзам для губ теж підійде), або бежеву нейтрального кольору. Тому що виділяємо однозначно очі - знову ж таки тінями або олівцем в тон волосся.

Причому краще брати моно-тіні: поєднання різних відтінків синього буде виглядати трохи блідіший, а от одні тіні відповідного волоссю кольору -  те,що потрібно. Запечені тіні в цьому випадку нададуть нам велику послугу: сухим способом наносимо тіні хоч до брови (тут вже від кольору і тону залежить ... можна тільки на рухому повіку), а вологим нанесенням - проводимо стрілки або підводимо очі зверху і знизу. Тон і колір - один і той же, насиченість - різна (краса виходить!)

Блакитне волосся + блакитні очі...

Ще одне важливе зауваження: якщо волосся, наприклад, з блакитними пасмами, і Ваші очі (або контактні лінзи) теж блакитні - відкладайте в бік кольорові тіні і робіть макіяж очей у сірих тонах - варіант дуже сильний! Підкреслює очі і волосся одночасно, тонів сірого можна брати кілька, а значить, і можливостей для макіяжу з'являється набагато більше.

Тут є одна родзинка: після виконання в сірих тонах макіяжу очей підведіть внутрішнє віко олівцем у колір очей (або волосся, що в даному випадку - одне й те саме) - деталь маленька, а ефект великий.

Мінімальний макіяж - універсальна рекомендація!

Яскраві кольори волосся вже самі по собі привертають достатньо уваги (на те вони й яскраві, власне), тому мінімальний макіяж - чорна туш, прозорий блиск для губ і рівний тон обличчя - це універсальна рекомендація.
І поменше рум'ян - це зайвий раз відволікає від очей, волосся і губ.

Природно, це не всі можливі варіанти: багато чого залежить ще й від одягу. Але це просто кілька корисних порад та дієвих рекомендацій!

Offline КукусяАвтор темы

• Найщасливіша мамуся...
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
elena0709 То перше, про макіяж для червоного волосся...декілька корисних порад,я думаю вам підійде!
Це все що я змогла знайти!Якщо щось не так - вибачайте! :*

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Я б на таке не зважилася, але образи дуже красиві. z4
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Макіяж для червоного волосся дуже красивий  z4.Дуже ніжно виглядає і навіть пом"якшує яскравий відтінок волосся. Перший варіант теж гарно виглядає, але це явно не повсякденний варіант. Викликає якесь містичне почуття - така собі жінка-вамп. Я колись пробувала зробити щось схоже, але тіні були інших відтінків - чорний і фуксія. Виглядало дуже ефектно  d53

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
Дякую Кукуся поради справді дуже корисні. Другий варант справді актуальний, я в принципі так і малююсь z4.

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +130/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Я малююся завжди в рудий колір. А макіяж люблю такий - тіні оливкові, хакі, темно-сині. Люблю підкреслювати очі темними тінями а не підводкою. Помади використовую ніжних рожевих або персикових тонів. На мою думку під мій колір волосся таке підходить  :)

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."