Автор Тема: Правила СП (проведення спільних закупівель)  (Прочитано 3990 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline admin

  • Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • *****
  • Повідомлень: 4022
  • Поблагодарили: 18 раз
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Правила проведення спільних закупівель - СП
Дані правила вступають в силу від 05.01.13 і діють виключно для всіх!

Загальні положення:
СП - Спільне Придбання - це захід щодо організації придбання товарів і послуг (будь-яких) на підприємствах оптової торгівлі (або в будь-якому місці, де передбачені знижки при покупці певної кількості товару) з метою мінімізувати торговельну накрутку на товари  та послуги. Для втілення цього заходу в життя існують т.зв. Організатори - це людина, яка бере на себе обов'язки щодо організації процесу.

Організатором СП може стати зареєстровані користувачі форуму, які мають більше 100 повідомлень.
Новачки та користувачі, які не мають 100 повідомлень можуть звернутись з заявкою до адміністрації Для того щоб побачити посилання: Register or Login]. При розгляді заявки Вам може бути дозволено або відмовлено у створенні теми СП.

Організатором Сп не може бути користувач в якого негативна репутація на форумі більше 5 мінусів в репутації від адміністраторів/модераторів та інших користувачів (немає значення за що). Такий учасник вважається конфліктним і не може займатись будь-якими організаційними заходами.
Дане правило втрачає чинність, якщо з дати отримання останнього мінуса в репутацію пройшло більше 2-ох місяців і учасних може подати заявку Сп на розгляд. Але адміністрація залишає за собою право її відхилити з поясненням причини.

Відкриття БУДЬ-ЯКОГО СП узгоджується з Адміністрацією.
Всі заявки та всі питання щодо ВП/СП приймаються виключно на поштову скриньку* Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
* заявки надіслані в приватному повідомлені розглядатись не будуть.

Адміністрація форуму не несе відповідальності за дії Організаторів і Учасників і не дає гарантій на успішну організацію, проведення, реалізацію, за однаковий асортимент на різних сайтах та завершення СП.

Всі СП проводяться виключно на платній основі.
Відкриття теми після 100%-ій передоплаті.


Розцінки на теми СП:
- СП з вітчизняних сайтів - 100 грн./міс.
- СП з закордонних сайтів, які містять 1 сайт - 100 грн./міс.
- СП з закордонних сайтів, які містять від 2 до 8 сайтів - 150 грн./міс.
- СП з закрдонних сайтів , які містять від 8 до 16 сайтів - 200 грн./міс.
- СП з закордонних сайтів, які містять більше 16 сайтів  - 200 грн./міс + 10 грн./міс. за кожний сайт починаючи з 17-го.

Гроші при невдалому здійсненні закупівлі не повертаються!
Ми не можемо Вам гарантувати вдале СП, це Ваш вибір, як організатора. Ми надаємо тільки місце для його здійснення. Скарги та висловлювання «Я ж не назбирала мінімалки», «Люди відмовились», «СП ще не відбулось» «Зрозумійте мене, я у декретній відпустці», «Поверніть тему ще на 2 дні», "Я не встигла повідомити людей", "Я загубила номер телефону"  та ін. - не приймаються і не розглядаються.

Якщо Ви згідні співпрацювати на запропонованих умовах, то:

1. Права та обов'язки організатора:
1.1 Вам необхідно надіслати заявку про створення теми СП
на поштову скриньку* Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
з текстом:
- логін на форумі!!!
- назва сайту з якого бажаєте організувати СП
- з якого числа і на який період Ви хочете розмістити одну або кожну тему СП
- Ви повинні повідомити чи потрібно Вам спочатку вивчити попит на пропонований товар, або Ви відразу будете відкривати закупівлю (вивчення попиту безкоштовне). Вивчати попит можна не більше як з 3-х сайтів одночасно.
- мінімальне замовлення, яке потрібно зробити з запропонованого сайту
- орг.збір (як розраховується кінцева вартість)
- доставка та термін отримання замовлення
- форма оплати
- номер телефону

1.2 Тільки після дозволу адміністрації форуму Ви можете створити тему на форумі «Вивчення попиту". Вивчати попит на кілька різних потенційних СП в одній темі не можна. Період вивчення попиту - не менше як 2 тижні і не довше 1-го місяця. Вивчення попиту може бути закрито раніше при умові відкриття СП.
Дозвіл на створення нової теми ВП форумчанин отримаєте за умови, якщо у розділі Вивчення попиту у нього не буде жодної протермінованої теми.

1.3 Якщо дане СП можливе для розміщення, Ви отримаєте підтвердження, розрахунок та вартість розміщення, та реквізити для оплати.
1.4 Організатор СП може створити не більше 3-х СП одночасно або по черзі.
1.5 В одній темі СП, може існувати тільки закупівля з одного сайту. Не можна створювати тему, де проводиться СП з декількох сайтів одночасно.  Даний пункт не поширюється на теми СП з закордонних сайтів однієї країни, наприклад: «СП з Англії», «СП з Німеччини», тощо.
1.6 На кожне нове СП створюється нова тема. (Якщо СП закінчилось і Ви бажаєте його продовжити, то створюється нова тема за назвою, наприклад «СП товарів-2,3,4...10»)
1.7 Організатор СП повинен надати в першому пості максимально повну інформацію про організацію СП. 
Проінформувати про те, як розраховується підсумкова вартість речі, які додаткові витрати будуть враховані (орг. збір, доставка, комісія за перерахування грошей).
1.8 Вказати спосіб доставки та очікуваний термін одержання товарів. 
1.9 Запропонувати спосіб оплати за замовлення. 
1.10 Інформувати про стан закупівлі, про перенесення закупівлі та інших непередбачених змінах умов закупівлі.
1.11 Організатор може на свій розсуд встановлювати розмір орг.збору, але не більше 15% від вартості товару/послуги.Інше узгоджується з адміністрацією (комісія банку, додаткова комісія від постачальника) Ви не вправі обдурювати покупців при оголошенні комісії чи відсотка.
Якщо Ви не хочете оголошувати свій відсоток, то пишіть у повідомленні остаточну ціну, яка включає в себе доставку, витрати на телефонні розмови, таксі, комісію банку та інше.
1.12. Дозволяється відкриття тем з закордонних сайтів одночасно з однієї країни, при умові що сайти не будуть повторюватись у переліку.
1.13. Організатор СП не має права розсилати в приватних повідомлення оголошення про відкриття теми СП. При виявлені порушення тему буде закрито достроково без повернення коштів.
1.14. Видаляти та редагувати повідомлення в темі СП можна тільки в тому випадку, коли буде проведено повний розрахунок організатора та покупця і дана інформація не є важливою. В іншому випадку видалення та редагування забороняється.


ВАЖЛИВО:
При переказі грошей обов’язково відписуйтесь про точний час оплати (год., хв.), в іншому випадку при надсиланні однакових сум адміністрації буде вкрай складно розібратися, чиї це гроші.
Після оплати Ви зможете розмістити СП тему.

На протязі всього оплаченого періоду Ваше СП знаходиться у розділі.
При необхідності продовження розміщення, Ви повідомляєте про це адміністрацію за 3 дні до кінця оплаченого періоду. Отримуєте підтвердження і оплачуєте далі.

Якщо такої інформації не надійшло, тема переходить до закритого розділу без попередження.
Тому, прохання слідкувати всіх за своїми темами і не турбувати модераторів, думаю це буде не складно.2. В обов'язки організатора, входить:
2.1 пошук охочих брати участь у СП для збору мінімальної партії закупівлі;
2.2 прийом і обробка замовлень учасників СП;
2.3 оплата і придбання товару (в т.ч. вирішення питань транспортування і складування) для учасників СП згідно з їх заявками;
2.4 консультування, наскільки це можливо, учасників СП з питань параметрів товарів (якості, комплектації і т.п.);
2.5 оповіщення учасників СП про всі можливі зміни в поточному замовленні, про хід закупівлі взагалі, інформуванні про терміни та умови викупу;
2.6 роздача товарів;


Закупівля може бути закрита, за серйозні порушення правил роботи розділу.


3. Права та обов'язки Учасника:
Беручи участь у закупівлі Ви розумієте, що терміни можуть затягнутися, товар може прийти не того кольору або фасону та ін. Організатор зробить все від нього залежне, щоб цього не сталося, однак такий ризик є завжди.
Спільне Придбання - справа добровільна.  Ви повинні бути готові до того, що на складі може не виявитися замовленої Вами речі.
Замовлення, розміщене в темі, є підтвердженням того, що Ви згодні з усіма умовами закупівлі!

Оформити замовлення необхідно способом, який вважає за краще Організатор в першому пості теми з СП.

Після узгодження замовлення і ціни відмовитися від участі в закупівлі не можна. Можна спробувати самостійно прилаштувати свій товар в "Дошці оголошень".

Забороняється висловлювати в темі з СП невдоволення вартістю товарів. Вислови "чого так дорого?", "я знаю де є дешевше" є неприпустимими(якщо є бажання, створюйте своє СП з нижчими цінами).

Учасник не може повернути Організатору річ, котра не підійшла з причини "завелика" / "замала", "не той відтінок", "не та м'якість" та інші, і повинен пристроювати цю річ самостійно.

Редагувати своє повідомлення із замовленням забороняється. Будь-яка зміна в замовленні повинно йти окремим повідомленням.

Учасник повинен залишати замовлення і всі зміни по ньому тільки в темі, в особистому повідомленні така інформація організаторами не приймається.
 
Учасник зобов'язаний забрати своє замовлення в організатора протягом місяця (максимальний термін), якщо учасник цього не зробив, і заздалегідь не домовився з організатором про продовження зберігання його замовлення, всі не розібрані товари викладаються в "Дошці оголошень" або йдуть благодійним організаціям.

Учасник зобов'язаний своєчасно оплачувати замовлені товари, якщо оплата не була здійснена без поважної причини, і у нього є замовлення в інших організаторів, то він зможе отримати свої речі від них, тільки сплативши всі замовлення.

ВАЖЛИВО!!! В дані правила можуть вноситись зміни і доповнення без додаткового попередження. Тому ОБОВЯЗКОВО ПЕРЕЧИТУЙТЕ правила ПЕРЕД відкриттям чергового СП.