Автор Тема: Правила "Дошки оголошень"!  (Прочитано 7041 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline admin

  • Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • *****
  • Повідомлень: 4022
  • Поблагодарили: 18 раз
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Правила "Дошки оголошень"!
« : 29 Червень 2013, 02:58:36 »
ПРАВИЛА "ДОШКИ ОГОЛОШЕНЬ"!

- Створювати теми в "Дошці оголошень" можуть користувачі, що написали на форумі не менше 100 корисних повідомлень. Накрутка кількості повідомлень беззмістовними повідомленнями з метою отримання доступу до дошки оголошень карається видаленням таких повідомлень і зниженням репутації в профілі.

- Повідомлення в "Дошці оголошень" не зараховуються до загальної кількості повідомлень користувача на форумі.

- Продавати можна лише свої речі або речі своїх дітей, котрі з якоїсь причини Вам не підійшли (подарували/купили замалі, виросли і т.д.). Причину продажу ОБОВ’ЯЗКОВО вказуйте в першому повідомленні теми. Теми "Подружка/сусідка/сестра попросила продати" будуть видалятися без попередження, а їх поновлення буде каратися зниженням рейтингу (попередження).

- Перед розміщенням оголошення його автор повинен уважно ознайомитися зі структурою розділу.  Оголошення повинно бути розміщено у відповідному підрозділі. Оголошення, що не відповідають тематиці розділу (підрозділу) будуть перенесені або видалені без попередження.

- Заборонено без дозволу адміністрації розміщувати оголошення комерційного характеру, тобто займатись підприємницькою діяльністю (реалізація товарів, надання послуг з метою отримання прибутку та ін.). Такі теми публікуються лише за наявності відмітки про дозвіл від адміністратора та розміщуються у відповідному розділі "Коменрційні оголошення". Автор теми отримує статус Бізнес Мамка.
Для розміщення комерційних тем та оголошень звертайтесь - Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

- Тема, в якій є елементи реклами - буде видалена. Автор отримує попередження і зниження репутації.

- Назва теми має бути короткою і чіткою, і відображати суть оголошення.  Для дитячих оголошень - містити стать і вік дитини (наприклад Продам: «Автокрісло. 0-2» або Куплю: «Куртку для дівчинки. Ріст 104-110».), Для оголошень про продаж дорослого одягу - коротке найменування товарів, які містяться в оголошенні  і розмір товарів.

- Забороняється створювати теми-клони ("Одяг для дівчинки", "Одяг для красунечки" ...). Карається зниженням репутації та видаленням теми-клона без попередження автора 

- Забороняється створювати окрему тему для кожної речі.
Користувачу дозволено створити тільки одну тему в кожному підрозіділі Забороняється створювати окремі додаткові теми з одягом для дитини однієї статі (всі речі для хлопчика мають бути в одній темі, всі речі для дівчинки в іншій, для взуття є окремий розділ, де діє це саме правило). Забороняється створювати окремі теми для нових речей та б\у (розділ створенний для допомоги мамам звільнити шафи по мірі дорослішання дітей, а не для створення міні-магазинів розпродажів).
Дозволяється створювати дві різні теми продажу одягу чи взуття, якщо діти різної статі.
При порушення правил такі однотипні теми будуть видалятись без попередження.

- Забороно створювати теми в яких продається більше 5-ти речей з бірками чи позначками "нова річ". Якщо у Вас таких речей більше, таку тему потрібно узгоджувати з адміністрацією і тільки після цього Ви можете створити дану тему.
Теми, які не узгоджені будуть видалені, а автор теми отримає попередження.

- Забороненими для продажу є: алкоголь (міцність та місткість не відіграє жодної ролі), тютюн, хендмейд та ліки. Кошенят, рибок, квіти, дерева та т.п. можна пропонувати у розділі взаємодопомоги. Інакшими словами - безкоштовно.

- У розділі "Куплю" свої пропозиції щодо купівлі мають право виносити користувачі із кількістю корисних повідомлень не менше 100.  Усі запитання/відповіді надсилаються у ПП. В  темі «Куплю …» дописи комерційного характеру: мій вуйко/тато/сват продає і навіть доставляє – заборонено і автор отримує попередження в особисту карму при повторних порушеннях бан.

- Забороняється писати тему та/або текст оголошення ВЕЛИКИМИ літерами, використовувати кольоровий шрифт та збільшувати розмір шрифта, використовувати в темі лапки, елементи псевдографіки, писати кожну букву через пробіл, та інші методи виділення свого оголошення серед інших.

- Автор оголошення зобов'язаний розмістити реальне фото товару (максимальний розмір 480*640 пікселів).  Повідомлення типу "Фотографію відправлю на електронну пошту" ЗАБОРОНЕНІ. Усі речі , які реалізовуються в даній темі повинні знаходиттись виключно у першому повідомленні для зручності покупців.
Будь ласка, пам'ятайте - новий товар і "абсолютно як новий" - це дві великі різниці. Автор має чітко описати стан/недоліки товару. При виявленні неправдивого опису - автора буде покарано зниженням репутації.

- Автор оголошення може в будь-який час повідомляти про зниження ціни в своїй темі (із зазначенням конкретної суми), відповідати на питання, задані в темі.

- Оновлення існуючої теми безглуздими смайлами і фразами, а також вставка одних тільки смайлів в порожні повідомлення заборонена.

- Оновлення своєї теми власними повідомленнями, що не несуть нової інформації (типу "ще продається", "можливий торг", "нікому не треба?" і т.д.) частіше, ніж раз на 7 днів (з моменту останнього повідомлення у темі), заборонено (виняток - зниження ціни на товар) це веде за собою безповортнє видалення теми.

- Користувач має право просто піднімати своє оголошення не частіше, аніж раз в 7 днів. Більш часте апання дозволене у випадку зниження ціни. Порушення даного правила тягне за собою зниження рейтингу у вигляді попередження в особисту карму користувача.

- Заборонено засмічувати тему повідомленнями "заброньовано до ранку", повідомте, якщо якусь річ з переліку вже продано.
Якщо у модераторів виникнуть підозри у зловживаннях (багато продажів від однієї людини, продаж нових речей тощо), ваші оголошення можуть бути видалені без додаткових пояснень.

- Забрононено одночасно оновлювати всі свої теми з дошки оголошень  (мається на увазі усі теми, які знаходяться у різних розділах дошки оголошень) це розцінюється, як спам та карається винесенням попередження автору теми при повторному порушення атору буде вимкнено доступ до дошки оголошень від одного місяця, оскільки дані дії розцінюються, як спроба створити на форумі міні-магазини розпродажі своїх речей. Одночасно можна підняти не більше 3 тем кожні 2 дні.

- Автор теми являється модератором своєї теми і має всі можливості для редагування теми (видаляти чи редагувати непотрібні повідомлення), тому зобов"язаний після продажу своїх речей сам видалити тему.

В іншому випадку теми будуть видалятись без попередження, якщо з моменту останнього повідомлення пройшло 2 місяці.
- При порушенні правил користувачу виноситься попередження.  У випадку численних порушень правил, а також
багаторазового порушення одного і того ж правила, користувач може бути відключений від форуму назавжди (бан).

-Оголошення, створене з порушенням правил, видаляється модераторами і адміністраторами без пояснень і додаткових обговорень! Не потрібно вияснювати в модераторів розділу причини за допомою особистих оголошеннь чи тем на форумі.

Якщо Ви не пробачили свого оголошення в ДО значить воно було видалено по наступним причинам:
 • з останнього повідомлення  від автора теми пройшло більше двох місяців;
 • не було виставлено реальних фото речей;
 • не було вказано в назві теми коротке найменування товарів, які містяться в оголошенні  і розмір товарів.
 • не була вказана причина продажу;
 • не було реальних фото речей;
 • тема була створена з порушеннями правил дошки оголошеннь;
 • тема була оновлена раніше умовленого правилами терміну;
 • тема була оновлена безглуздими смайлами і фразами, а також за допомогою тільки одних смайлів в порожні повідомлення;
 • тема було комерційною і не узгодженою з адміністрацією (при повторному порушенні Вам буде обмежено доступ до ДО на термін 2 місяці)

Увага! Поновлювати тему на форумі, після видалення можна не раніше, ніж через 7 днів з дати видалення!

-   Писати листа адміністратору та \ або модераторам, а також задавати питання типу "А чому моє оголошення видалили?"  на форумі НЕ МАЄ ЖОДНОГО СЕНСУ, на них відповіді не буде.  На сайті сотні активних оголошень, і якщо видалили саме Ваше, значить на то була, як мінімум, одна з причин, зазначених у цих правилах.  При виникненні подібних питань рекомендуємо Вам ознайомитися з правилами.

-  Повідомлення типу "Я у Ваших правилах не можу розібратися" або "У Вас такі заплутані правила" караються попередженнями в особисту карму користувача.  Якщо у Вас є конструктивні пропозиції - пишіть в приват або на електронну адресу адміністратора Для того щоб побачити посилання: Register or Login] з проектом змін.  Якщо адміністрація вважатиме його розумним і зручним для подальшої роботи, Вас про це повідомлять.

- За виконанням даних правил слідкують модератори форуму. Модератори та адміністратори не зобов’язані пояснювати іншим користувачам та відвідувачам свої дії (чому? за що?).

- За "придирання" до дії модераторів та адміністраторів - бан по ІР.

- За численні попередження - бан по ІР.

- Адміністрація не несе відповідальності за текст оголошень.

УВАГА! Користувачі, які постійно порушують правила ДО, та ігнорують зауваження модераторів чи періодично вступають у  конфлікт з ними, що заборонено правилами форуму, без попереджень та додаткових пояснень будуть відключенні від ДО терміном від 1 місяця та отримують статус з обмеженим функціоналом на форумі "Порушник ДО".

При повторних порушеннях, користувач буде відключений назавжди!


ВАЖЛИВО!!! В дані правила можуть вноситись зміни і доповнення без додаткового попередження.
Тому, ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕЧИТУЙТЕ правила ПЕРЕД створенням черговї теми.