Автор Тема: Відпочинок у Хорватії та Чорногорії))))  (Прочитано 24845 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Andy

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр 28.10.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Андрій
Re: Відпочинок у Хорватії та Чорногорії))))
« Reply #17 : 03 Липень 2013, 14:02:15 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата, з польською візою у Хорватію-Чорногорію можна?
Читав на якомусь форумі, що Угорські прикордонники завертали з Польським шенгеном і люди змушені були їхати через Польщу хоча віза вже була прокатана! Тому не однозначно взагалі то по їхнім нормам і з національною візою ти можеш знаходитись на території держав Євросоюзу, проте не більше 90 днів на пів року, але як на кого попадеш до наших людей звикли так ставитись, а не знаючи мови докажи шо ти не олень !!! Вони самі ж пишуть що наявність візи не дає права перетину кордону це рішає прикордонник, от і висновки  внього проблеми з особистим життям і він Вас не пустив, а Вас броньт готелю і зіпсована відпустка !!!
Від себе рекомендую на Польщу а там літаком хтось писав здається в темі про Італію що літали за 80 баксів в Італію і назад, там ціни набагато нижчі чім в нас !!!

Offline НежданаАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #18 : 03 Липень 2013, 14:20:00 »
ой машинально помилилась спочатку описала ціни Хорватії, а зі слів з приводу мало бути Чорногорії. d100

Offline Христик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +277/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #19 : 03 Липень 2013, 16:48:10 »
теж відмічусь і почитаю)

Offline Vazelinka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #20 : 04 Липень 2013, 00:55:39 »
ми були в Чорногорії  z4 супер!!!!підписуюсь під кожним словом наталочки-мамочки!!!
якби ще раз туди їхали,то харчування я б не брала!!!!сніданки там , та впринципі так як і вечері, убогі....ми ходили десь два чи три рази снідати...потім тарились в магазині,і зранку:чай,кава,йогурт,бутерброд,фрукти...а так протягом дня харчувались де прийдеться!!!і набагато смачніше,ніж нам готували на віллі!!!!і аибирали,що кожному до смаку....
ще ми перші дні відпочивали на міському пляжі Будви...але він нам видався брудним,і почали розпитувати про інші пляжі..в результаті,решту днів відпочинку ми плевли або на острівець валятись на сонечку,або брали таксі і їхали на сусідні пляжі!!!!раджу пляж Язь!!!!вын знаходиться між скал...така краса!!!
інфа з нету про пляжі
(кликните для показа/скрытия)

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline Friskis

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія і Сашулька
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #21 : 04 Липень 2013, 01:12:40 »
А ми були в Хорватії, мені там абсолютно не сподобалось, море дивне пляжі дивні не то пісок не то глина а в основному каміння, хоча на фото така краса всюди була. Готель ніякий, харчування суперове було, без обіду обідали в кафе ціни високі, деколи не обідали перекусували, я вже й забула що дійсно не було обідів!

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #22 : 04 Липень 2013, 15:09:00 »
хотілось би цього року в Чорногорію в Будву, потім відпишу чи сподобалось, шкода що ніхто не пише тут в якій конкретно віллі (бо готелі досить дорогор) відпочивав і що може порадити...теж плануємо без харчування

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #23 : 04 Липень 2013, 16:28:10 »
Дівчата, пишу так сказити "не отходя от касси". зараз відпочиваємо в Чорногорії, приїду буду мати час розкажу все детально. ну а якщо коротко, країна дуже красива, природа, бомбезна, море гарнюще, але якщо ви плануєте просто пляжний відпочинок, то це все мало відчутно, для цього треба їздити на екскурсії, ходити, гуляти, одним словом активний відпочинок. якщо розглядати суто як пляжний - то ні, краси цієї ви аж так багато не побачите, море, так як адріатика - холодне, пляжі переважно галька, ну і умови проживання не дуже, плюс інфраструктура так собі, для пляжного краще Турція, Ьолгарія, тим більше з дітьми. до речі хто їде відпочивати з дітьми, дуже вас прошу звертати увагу на розташування вілл та готелів, бо на як правило цього вам не скажуть але до тої вілли можна сходинками піляти довго і нудно, а з коляскою це дуууууууууууууже важко, ну карочє все детально взнавайте. ну і ще беріть візочок якнайвузщий, бо ми тут з нашим ледве вписуємось в деяких місцях z5 ну це коротко, якщо в когось питання - звертайтесь
ну а на рах. Хорватії там ще не була, але обов*язково планую найближчим часом, а з розповідей своїх туристів і знайомих - то по природі подібна на Чорногорію, дійсно з пляжами є нюанси, просто треба знати в яку частину Хорватії їхати, бо є частина з нормальними піщяно-гальковими а є з плитами, ну і Хорватія на порядок дорожча від Чорногорії

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #24 : 05 Липень 2013, 01:32:51 »
Seld а на якому курорті ви саме відпочиваєте в Чорногорії, якщо в Будві, то хотілось би знати де саме, чи вам там подобається...

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
« Reply #25 : 05 Липень 2013, 01:58:14 »
Настя :hi ти скоро об*їдеш пів світу і будеш нам тут все детально описувати і розказувати d27

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 05 Липень 2013, 14:09:58 »
Цитувати
Настя  ти скоро об*їдеш пів світу і будеш нам тут все детально описувати і розказувати
буду старатись :hi
Цитувати
Seld а на якому курорті ви саме відпочиваєте в Чорногорії, якщо в Будві, то хотілось би знати де саме, чи вам там подобається...
ні, ми не в Будві, Будва для відпочинку з дітьми мені зовсім не подобається, ми в Рафаіловичах, це 5 км від Будви, маленьке селище, тут тихо, спокійно, є піщяні пляжі, до Будви можна дойти пішки по набережній за годину або доїхати на автобусі 1,5 євро або таксі 5 євро. в 10 хвилинах хотьби розташований однин з найкрасивіших пляжів Чорногорії - Каменово. одним словом якщо з дітьми то краще сюди. в Будві мені не подобається - дуже шумно, особливо вечером, ну і тут ми живемо на першій лінії, в Будві ж практично нічого немає на першій лінії. в Будві гарно звичайно в старому місті, але ви і так там жити не будете, а пару разів погуляти можна і з інших курортів приїхати

Offline НежданаАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #27 : 05 Липень 2013, 22:40:11 »
Настя розкажи а як там з харчуванням????

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 07 Липень 2013, 14:51:44 »
ми відпочмваємо в готелі, в нас двох разове харчування- сніданки і вечері, ми вечері поміняли на обіди. їжа простенька, але за такі гроші чого хотіти (получається десь 5 євро з людини), сніданок - шведський стіл, омлет, яйця, булочки, пластівці, кукоруза, кукурудзяна каша, СИРИ, овочі, солодке, ну і там всяке масло, мед  і т..д, кава, чай, йогурт. на обід - суп, салат з капусти, друге на вибір мясо або риба, короче 4-ре блюда на вибір з гарніром і десерт. до речі вони пропонуєть це харчування не тільки гостям свого готеля а і усім бажаючим. якщо їсти в ресторанах то дорого - в середньому за вечерю на двох без десерту, з вином - 30 євро. ну звичайно що є всякі фасф-фуди, то там дешевше, але як на мене то краще взяти такий обід як в нас за 6 євро, ніж травитись фаст- фудами. ось так.

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 07 Липень 2013, 14:52:27 »
ну і якщо у вас є кухня, то продукти тут купити можна, ціни приблизно як у нас

Offline Yuliya1983

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • UAdim.com
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія,Святослав,Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #30 : 08 Липень 2013, 15:51:03 »
уточню, віза шенген багаторазова  потрібна в Хорватію!Надя ,а в червні там море холодне ? Я про Хорватію ,коли ви відпочивали ,я цю тему вже два роки вивчаю на другий рік їдем машиною .

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
« Reply #31 : 08 Липень 2013, 16:07:26 »
Цитувати
уточню, віза шенген багаторазова  потрібна в Хорватію!Надя ,а в червні там море холодне ? Я про Хорватію ,коли ви відпочивали ,я цю тему вже два роки вивчаю на другий рік їдем машиною .
на рахунок візи,все залежить куди їхати,якщо через Польщу то потрібний польський шенгень,якщо через Венгрію то транзитну і ще треба відкривати тоді Хорватську національну,правда зараз вони ввійшли в Євросоюз тому не знаю,але як на мене це взагалі нереально,тому краще через Польщу  d104.Минулого року ми їздили в кінці червня то було дуже тепло і море було супер,моя мала мала рочок то з води не вилазила,цього року їдемо цього тижня,швидше не получилося,трохи переживаю щоб не було жарко,але про це вже напишу після ;) ;) ;)

Offline Yuliya1983

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • UAdim.com
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія,Святослав,Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #32 : 08 Липень 2013, 20:01:06 »
ок,і ваше житло ,яке ви знімали якщо не секрет d41

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
« Reply #33 : 08 Липень 2013, 20:59:22 »
жили в приватному секторі,знімали будиночок,апартаменти їхньою мовою  d108,вибір є ,кімната одна ,дві на вибір,кухня повністю укомплектована,ванна і туалет,веранда.Минулого року в Хорватії таке житло коштувало від 30 євро,на острові ціни дорожчі на 10-15 євро.Готувала сама,дуже зручно було,якщо чесно їхня кухня не сподобалася зовсім  d112 d112 d112.Продуктів вибір ну дуже величезний,є все що хочете і все свіженьке і гарно запаковане,ціни такі ж як у нас.Є супермаркети а є невеличкі ринки,ми там тарилися фруктами z4 z4 z4