Автор Тема: Чи перевчати дитину спати в своєму ліжечку в 3,3 рочки?  (Прочитано 10901 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ОлькаАвтор темы

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Привіт, дівчатка ) Моїй донечці 3,3 рочки і вона спить з нами до цього часу, як з народження почали практикувати сумісний сон, так і до сьогодні спимо, а ліжечко стоїть собі і чекає. От ми з чоловіком подумали, може пора вже доці в своє ліжечко завітати. Але навіть не знаю як це зробити, як переконати, питались її, то на відріз відмовляється спати окремо. Може хтось стикався з таким, буду вдячна за поради z1
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
тут потрібно підійти до питання дуже обережно а головне розумно. потрібно розуміти що дитинка може бути не готова тоді коли її батькам забаглося змін. почни з того що звертай ненав"язливо  її увагу у фільмах мультфільмах тощо що дітки сплять окремо в своїх ліжечках, говори  що вона вже доросла дітки це люблять! підіть до магазину нехай сама собі вибере постільну білизну, потворіть трішки обклейте ліжечко наклейками чи помалюйте разом тобто подекоруйте .Ліжечко поблище до вашого ліжка щоб ви були в полі зору, а то не дай Бог переляк серед ночі і усьо  d111
Тобі мамуть часто кажуть що 3,3 вже давно пора, а моя думка що це не є критичний вік!!!!
Головне розумій що це не день і не два роботи а може і місяці. Терпіння тобі і все буде добре!!!! z4
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Саме це і хотіла написати, що каже Іринадо.
Ми зробили гарну дитячу і Арсенка туда перевели і він зрадістю і без проблем знає ,що то його ліжечко і все,але в нас друга проблема, там з ним мусить спити чоловік,а якщо коли чоловік йде геть ,то малий, так якби відчуває, вночі пробуджується і кличе чоловіка назад.

Так що пробуєте, але це дійсно займе багато часу, хоча якщо ліжечко буде коло вас ,то може і не буде проблем.
А на рахунок час чи не час переводити, для себе я думаю, що до 3-х рочків це більш ніж нормально, а потім треба привчати до своєго ліжечка, бо чим старша дитина, тим вона буде боятися спати сама, ну це я так думаю d130

Offline ОлькаАвтор темы

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Дякую, дівчатка, будемо пробувати з походу по магазинах і вибирання ліжечка, сподіваюсь щось з цього вийде. Ми якось ходили меблевим магазином, Єва побачила двоповерхове ліжко, залізла і ніяк не могли стягнути її звідти. Може таке купити, але боюсь, щоб вночі вона не впала випадково... Не знаєте чи такі ліжка безпечні?
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +206/-0
  • stop narcotics
    • Награды
Цитувати
боюсь, щоб вночі вона не впала випадково... Не знаєте чи такі ліжка безпечні?

в таких ліжках має бути спеціальний захисний бортик....
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
В нас теж двоповерхове, але ми драбинку зняли,і малий поки що спить знизу, я йому казала, що то його хатка, а зразу брала зверху накривала покривалом і він получався дійсно як в хатці і бавився там

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
Оля головне щоб дитина сама цього захотіла, особисто в нас ситуація аналогічна донечці 3 рочки, але вона хоче спатки з мамою і татком, а синулька сказав що хоче спати сам, тільки коли засипає часто просить посидіти біля нього.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
А у нас доця спочатку спала з нами, потім деякий час в своєму ліжечку, потім знову з нами, а зараз майже вже місяць хоче спати сама на розкладеному дивані в сусідній кімнаті d104, правда у нас дверей там немає, а так ніби арка, що вночі чути коли крутиться чи встає, то зразу біжимо і на горщик садимо :) А ліжечко просто стоїть d104 Правда будемо бачити чи то надовго, чи знову до нас буде проситися :)

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
моя коліжанка на рахунок цього взагалі не парилася, вона має 2 доньок, 5 і 3 роки, то просто переносила їх у свої ліжечка і дитина, прокидаючись у своєму ліжку так і звикала, по-моєму не поганий метод :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
А можна ще дитинці якусь іграшку купити типу зайчика (для хлопчика), чи ляльки матерчатої (для дівчинки) і пояснити дитинці, що лялька буде з нею спати щоб їй (дитинці) не було страшно. Ми знайомим на рочок донечці таку ляльку подарували, то дівчинка ледь не до 5 років з нею спала.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
мій малий спить з мавпою. Вона з ним і перекочує в окреме ліжко )))

Offline PAPARAZZI

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Наш Стасік також довго з нами спав,і мені це трошки набридло,бо він практично мене зкочував з величезного ліжка,я навіть собі крісло збоку ставила для голови d112Потім сказала досить,і зняли одну боковинку з ліжечка,і присунули до нашого,давала туди його улюблені іграшкі мякі,машинкі,все що йому подобається,але це було безрезультатно d104Допоміг нам чудо рушничок d27який купила нам наша бабуся,він дуже великий і з цілою командою машинок з мультика "Тачкі",і на пів рушничка молнія маквін!Ми повішали рушничок на ліжечко і сказали що машинка буде спати разом з тобою,він просто обожнює цю машинку,до тепер він постійно говорить щоб я гарно поправила рушничок коли він трошки зїде не туди d27Так що деколи маленька дрібничка може допомогти!Бажаю і вам знайти улюблену річ вашій дитині для солодких снів,у своєму ліжечку;)
Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
Максимчик засинає в своєму ліжечку, але поки він не засне або я або чоловік сидимо коло нього і читаємо книжечки, або співаємо. Раніше деколи він вночі прилазив до нас з подушкою і одіялом, а тепер якщо він пробує прийти до нас, то я кажу, що його ведмедику (зайчику...) страшно без нього в ліжечку і синуля одразу ж лізе назад до свого ліжечка. Десь від року Максим спить в обнімку з мякою іграшкою d45

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
Я так люблю коли дітки з мякими іграшками сплять, просто балдію.

Мій вже спить давно в своїй кімнаті в своєму ліжечку, але від недавна сам(раніше з ним там спав,як я вже десь писала чоловіек).Та все одно приходить до нас в спальню десь зо 3рази протягом ночі по чоловіка, чоловік йде з ним вкладає в ліжко і знов вертається до нас з Алінкою.Отак d104.

А в кого дітки наніч самі вже засинають?
Ми в день давно самі засинаєм, а на ніч ще й непробували

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
Та це чиста комедія з Максом. Він коли обертається на другий бік, потім рукою намацує іграшка позаду себе і також перекладає її на свій бік і обнімає (а іграшка може бути і не одна) то він кожну по черзі до себе, обнімає. І це повністю в сплячому стані!!!

Offline Малинка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максік
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
Я взагалі проти сумісного сну, може мене хтось осудить, але по моєму це не гігієнічно. Дитині потрібен свій простір, кисень,а не коли на нього дихиє з одного боку мама з іншого тато, ще й потіють,чим тій дитині дихати? Моя дитина не спить зі мною навіть коли хворий, а якщо ми десь їдемо далеко в гості і приходиться спати разом, то це не сон а якась каторга він просинається по ...надцять разів за ніч і в результаті не висипається ні він ні я. Він спокійно спить у своєму ліжечку з двома іграшками.

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
Малинка Усе залежить від дитини, у мене син майже до року спав у ліжечку сам, але сном це було назвати дуже важко, він за ніч міг вставати до 20!!!! разів. А як ітльки переклали його до собе то дитина почала спати цілу ніч. Просто йому у ліжечку було тісно і він не мав де крутитись. А зараз все просто супер. Він лягає в своєму ліжечку, а потім вночі коли почнає плакати я його забираю до себе і він спить далі. Кожному своє і кожна мама краще знає, що найкраще саме для її дитинки.