Автор Тема: Чи перевчати дитину спати в своєму ліжечку в 3,3 рочки?  (Прочитано 10522 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline пупс

• Активна Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій, Анастасія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
ваш чоловік, випадково, можливо Міша називається?

Offline мама Ді

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діаночка 6р Христинка 2 р
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
а я не знаю чи моя мала погодиться із свого ліжечка перелягти в підліткове,бо зараз коли чоловік каже ,що будемо купляти нове ліжечко ,кричить що не хоче,це іі і чуть не плаче,а ще я сама не знаю як адабтуюсь до того,що мала буде спати в своій кімнаті,здаэться мені я більше неготова до цих з мін чим моя дитина  :oox
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
А я все ж схиляюсь до думки,що в дитини має бути окреме ліжко,а згодом і окрема кімната,тому що батьки також мають право на свою територію, не тільки діти. А коли дитина з ними в ліжку, то на "кохання" не хвататиме часу, тай дитина збоку,якось то дико.... А коли дитина вже свідома,то обов'язково в свою кімнату,щоб часом не натрапити на "цікаву картину"  d60 d72 d63 і щоб вчилась доглядати за своєю територією....

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
А коли дитина з ними в ліжку, то на "кохання" не хвататиме часу, тай дитина збоку,якось то дико....
Але якщо дитина з батьками в одній кімнаті, то вже не має значення чи в одному ліжку чи в окремому, все одно для "кохання" треба йти в іншу кімнату d27

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
Але якщо дитина з батьками в одній кімнаті, то вже не має значення чи в одному ліжку чи в окремому, все одно для "кохання" треба йти в іншу кімнату
Коли дитина(до 3 років) спить,то це помітно що вона спить,підглядати точно не буде...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
Коли дитина(до 3 років) спить,то це помітно що вона спить,підглядати точно не буде...
Я все одно так не можу, незалежно якого віку дитина d27

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
Але якщо дитина з батьками в одній кімнаті, то вже не має значення чи в одному ліжку чи в окремому, все одно для "кохання" треба йти в іншу кімнату
Це не так, принаймні у нас. Малий з нами в кімнаті і спить в своєму ліжечку та не підглядає точно.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline miss pozitive

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
в мене в чоловікової сестри малий 3 рочки спав з ними разом в одній кімнаті, то потім розказував в садіку, що мама робила з татом. а вони і не поняли, що він підглядав d30

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Цитувати
в мене в чоловікової сестри малий 3 рочки спав з ними разом в одній кімнаті, то потім розказував в садіку, що мама робила з татом. а вони і не поняли, що він підглядав
z5 є такі дітки,які все всім розказують d30 Я думаю що від початку дитина має спати в свому ліжку і так буде значно легше перевчити її спати в своїй кімнаті, але те що дитина повинна спати окремо від батьків це однозначно d112 Я взагалі думаю щоб перевчити спати в кімнаті своїй вже в 2 роки,правда не знаю чи вийде, ну до 3 точно

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
в мене малий спав в своєму ліжечку, а потім якось непомітно перебрався до нас, хоч і спить скраєчку(до нашого ліжка присунуто його) та всерівно треба знов його в своє перекладати, можна вже напевне пробувати його в окрему кімнату ставити спати, але то ще треба ремонт робити.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
У мене на цей рахунок думка однозначна, своя кімната, хоч по троху після 2-х років пробувати. При дитині кохання-табу, хіба чоловік, як миш там буде під ковдрою шорушитись, а який тоді кайф?! d104
У мене син в іншій кімнаті по коридору спить з закритими дверима, і то себе контролюєш, а в сосідньому ліжку як?, не уявляю d141 d27
Доречі, я вже писала в іншій темі, що після відселення дитини, 2,5, у наз с чоловік прям 2-й медовий місяць відбувся d100, так класно було відчувати, що спальня тільки наша, та й син дуже задоволений, що має свою територію! d41

Offline miss pozitive

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Я взагалі думаю щоб перевчити спати в кімнаті своїй вже в 2 роки,правда не знаю чи вийде, ну до 3 точно
моя мала в своїй кімнаті спить від рочку...моя мама ще каже, що я мать-терористка. d30

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
Цитувати
моя мама ще каже, що я мать-терористка.
ви не терористка а героїня, як то вам так вдалось, але то напевно меншу дитину легше привчити, бо як своєму кажу що спатки буде в ліжечку то він ніяк не дається впроситись.

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
При дитині кохання-табу, хіба чоловік, як миш там буде під ковдрою шорушитись, а який тоді кайф?! не знаю
У нас так само,ми взагалі психологічно не можем розслабитись при дитині, дуже некомфортно, навіть коли вона ще зовсім маленька була... тому йшли завжди в іншу кімнату d112

Offline miss pozitive

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
ви не терористка а героїня, як то вам так вдалось, але то напевно меншу дитину легше привчити, бо як своєму кажу що спатки буде в ліжечку то він ніяк не дається впроситись.
до мене на ти ;)
та то була якщо чесно ініціатива чоловіка. але перевели і нічого, гарно спить. знає, що спить в своєму ліжечку.
але вона в принципі завжди спала в свому ліжечку, тому може так легко це вдалось. :)

Offline Ymk@

• Свідома Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Ymk@
я поки що лиш мрію про відселення...
мала ще грудна, тому спить в  своєму ліжечку, але воно присунуте до нашого. вона ще багато раз вночі просить груди, а відлучати ще не хочу. тому буду терпеливо чекати)

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
От і я думаю, що меншу дитину легше перевчити. Я от теж думаю може то зара починати, бо потім буде друге,треба буде ліжечко, а мала точно з нього не вступиться d30 а два ліжка в спальні в нас не помістяться...вже б робила зразу двохярусне на замовлення в дитячу але ж мабуть вона захоче в свому таки спати d112 навіть не знаю як то краще зробити :xmm