Автор Тема: Чи перевчати дитину спати в своєму ліжечку в 3,3 рочки?  (Прочитано 10897 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +481/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
При дитині кохання-табу
Для мене так само. Маю дуже неприємні спогади з дитинства і то досить раннього, мені точно було менше 3-х років і батьки думали, що я сплю, тому ніякого "кохання" d128
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
я теж думаю малому ліжко гарне купити, можливо ліжко машинку, зробити гарну дитячу, щоб дитина хотіла бути там,я вже план розробила як малюка відселити в окрему кімнату, я б лягала біля нього, так б він засну,бо 5 хв і він засинає, та й тепер вже спить цілу ніч. але це все теорія,

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
У мене на цей рахунок думка однозначна, своя кімната, хоч по троху після 2-х років пробувати.
Я теж тільки за, але у нас наразі такої можливості нема  :)

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline miss pozitive

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Цитувати
От і я думаю, що меншу дитину легше перевчити. Я от теж думаю може то зара починати, бо потім буде друге,треба буде ліжечко, а мала точно з нього не вступиться ги-ги-ги а два ліжка в спальні в нас не помістяться...вже б робила зразу двохярусне на замовлення в дитячу але ж мабуть вона захоче в свому таки спати навіть не знаю як то краще зробити
моя мала спить ще в свому ліжечку, я боюсь, що вона впаде. бо наприклад на ліжку вона спить нормально, коли встане, то собі злізе. але от дуже крутиться у вісні. тому може впасти по любому. в моєї куми в дівчаток різниця 1.5 роки, то обидві ще сплять в ліжечках своїх. просто відкупила ще одне d112

Цитувати
При дитині кохання-табу
теж такої думки. неважливо скільки дитині, 3 рочки. чи пів року тільки

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Цитувати
вже б робила зразу двохярусне на замовлення в дитячу але ж мабуть вона захоче в свому таки спати  навіть не знаю як то краще зробити xmm
Розкажу, як було в нас. Син був дуже прив,язаний до мене, в 2,4 до 10 раз вночі вставав пити, тулитись, нити, на ручки, просто гойдатись d111, я думала, що нічого толкового з переселення не вийде, але ми почали з того, що облашвали йому гарно кімнату, поставили велике ліжко, всі іграшки і я почала його там в обід вкладати. Вийшло без проблем, а ще він  дуже гордився таким великим ліжком, через 2 тижні і на вечір спробувала, то він ніби засинав, але щось капризував, так не дуже, що я часом його забирала в спальню, в результатиі ми на тиждень поїхали в село, поки ми там були чоловік мале ліжечко розібрав, зробив невелику перестановку в спальні, і коли ми повернулись з села, Олег толком і не зрозумів, що до чого d112, я не акцентувала уваги на зникненні ліжечка і він одразу почав спати в себе, і що головне- встає тепер не більше 3-їх раз і ніякого колисання-я така щаслива d41

Offline Ninysja

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломія, Олексій
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
В нас на ніч нема проблем, засинає сама, або просить посидіти, а вдень не хоче спати, треба щось придумувати, хоча в садку засинає одна з перших.

Offline LenaBond

• Свідома Мамка
  • Репутація: +174/-2
  • You can do anything, but not everything.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Nicolas 4 year
  • Ваше справжнє ім’я: Lena
divchata, poradte byd laska, v kogo 2 xlopchika... V mene malomy vipovniyetsia 3 roki i ochikyemo inshy ditinky - xlopchika takozh, riznicia v vici byde 3 roki. Kozhnomy planyjy okremy kimnaty, lizhechko starshogo byde v kimnati molodshogo , a dlia starshogo planyjy kypiti novi mebli y kimnaty. Poradte chi dryxiarysna krovat e garnojy ideejy v kimnaty dlia starshogo??? Bo dymaja , koli molodshij pidroste - voni bydyt gratis razom, chi krawe ne vitrachati groshi na taky krovat?

Offline Galochka...

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галочка
 LenaBond, гратись вони будуть точно.  Якщо є можливість робити окремі дитячі, то для чого двух"ярусне ліжко? Чи Ви маєте на увазі те, що спальне місце зверху, а ігрова зона внизу??? Тоді так!  Я таке своєму синочку приглядаю, вже давно цю ідею виношую. В неті повно таких фото... воно варте уваги, якщо площі дитячих невеликі...

Offline LenaBond

• Свідома Мамка
    • Награды
Цитувати
LenaBond, гратись вони будуть точно.  Якщо є можливість робити окремі дитячі, то для чого двух"ярусне ліжко? Чи Ви маєте на увазі те, що спальне місце зверху, а ігрова зона внизу??? Тоді так!  Я таке своєму синочку приглядаю, вже давно цю ідею виношую. В неті повно таких фото... воно варте уваги, якщо площі дитячих невеликі...

Diakyjy za porady, planyjy 2 kimnati rizni, ale dymala wo riznitsia 3 roki mozhe voni kolis cherez 2 roki zaxotiat v odnij kimnati byti. Podrygi meni goroviat , a mozhe we 3 ditiny zaxochesh, a v nas tilki 3 kimnati spalni na verxy, odna nasha i 2 ditiachi,  d104 a we e odna znizy ale vona azh 2 poverxi vniz tomy ne znajy chi xtos z ditej zaxoche tam byti  d112, a dvoxpoverxovy xochy, tomy we ja dymajy wo ce prikolno byde dlia dvox xlopchakiv. Ale sama we vagajys, malomy 3 byde cherez misiats i dymajy , wo malenkij we dlia 2 poverxy, bojys wo vpade, ale v magazini vin zrazy na 2 poverx zaliz , iomy spodobalos. cholovik proti ciei idei , kazhe , wo v kozhnogo byde svoe lizhko i vse  :xmm

Offline LenaBond

• Свідома Мамка
    • Награды
Цитувати
Я таке своєму синочку приглядаю, вже давно цю ідею виношую.

Galochka... a skilki vashomy sinochkovi rokiv

Offline LenaBond

• Свідома Мамка
    • Награды
Цитувати
Цитувати
Я таке своєму синочку приглядаю, вже давно цю ідею виношую.

Galochka... a skilki vashomy sinochkovi rokiv

meni takozh cia ideja podobaetsia, wo krovat na drygomy poverxy , a znizy igrove misce

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Я думаю це гарний варіант - двохповерхове ліжко.
Вашому малюку буде три рочки, але ж він вже зараз не спатиме на верху. Новонароджена дитина до років двох точно спатиме в дитячому ліжечку, а потім можете переселяти - старшому буде вже 5р то спокійно буде спати на другому поверсі, це навіть цікаво, а меншенький буде внизу.

Ми вже Даню переселили на диванчик, гарно там спить, сам розстеляє його кожного вечора  :) :)

Offline Galochka...

• Активна Мамка
    • Награды
Нам 2 рочки. І плануємо робити дитячу... Ну дуже мені це подобається така ідея, і місце для ігор є... дітки люблять різні хатинки робити і там бавитися. Ну то моя думка, і я  все-таке втілю в життя

Offline Галюська

• Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +332/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Лєна, дві окремі кімнати зовсім не потрібно для хлопчиків,  тому що різниця не велика і їм буде веселіше разом. 
в мене різниця 4роки, але навіть хлопчик і дівчинка гарно уживаються в одній кімнаті. Коли будуть доросліші, тоді розселим по різних кімнатах , а зараз вони хочуть разом бути, бо мала трохи боїться сама.
В нас два різні ліжка, але в малого таке високе,  а внизу шафи. Можу завтра фотки скинути, якщо цікаво.  ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Galochka...

• Активна Мамка
    • Награды
На цю тему у кожного своя точка зору. Якщо б у мене було 2 діток і мождивість зробити окремі кімнати, то я б і не задумувалася над тим...
LenaBond, Малеча буде у спальні разом з Вами, чи одразу в окремій кімнаті?

Offline Ninysja

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломія, Олексій
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
от і в мене така ж історія. Засиная деколи сама (з бутилкою молока), а деколи зі мною а я потім ставлю в її ліжечко, але в ночі як будиться то проситься до мами і тата.

Offline LenaBond

• Свідома Мамка
    • Награды
Цитувати
На цю тему у кожного своя точка зору. Якщо б у мене було 2 діток і мождивість зробити окремі кімнати, то я б і не задумувалася над тим...
LenaBond, Малеча буде у спальні разом з Вами, чи одразу в окремій кімнаті?
V nas e mozhlivist dlia kozhnoi ditinki okremy kimnaty zrobiti. Persha ditinka z nami ne spala, tilki pershij misiats v nashij spalni v okremomy lizheshky, a koli vipovnivsia misiats , vin pijshov v svojy kimnaty, Ja homys ne prixilnik, wob ditina spala z batkami v odnomy lizhky, vchila iogo z samogo pochatky zasinati samostijno, te same planyjy z drygojy ditinkojy, Ale majzhe na 99% prijshla do dymki, wo ne bydy zaraz kypyvati dvopoverxovy krovat, a kypliy kimnaty dlia starshogo z mebliami z odniei kolekcii, a vsi rechi z kimnati starogo pidyt do kimnati molodshogo, planyjy tilki dokypiti malenky liylky, krislo- kochalky dlia grygnogo vigidovyvania, ta novy malenky shafky wob miniati pampersi. diakyjy divchata za poradi  :flv