Автор Тема: Чи перевчати дитину спати в своєму ліжечку в 3,3 рочки?  (Прочитано 10527 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lastochka

• Своя Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка 10 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Люся
дівчата не варто вчити діток спати в батьківському ліжку,як цього б не хотілось.з трьох років дитина повинна спати в свому ліжку,своїй кімнаті,готувати до цього малявку слід заздалегіть,звичайно якщо квадратні метри позволяють.закордоном діти з народження сплять одні,не думаю,що це правильно,але наших діток ми можем і маєм навчити спати. самих хоч з 3 р.спання з батьками в ліжку,одній кімнаті відбивається на психіці дитини не найкращим чином
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
Він спокійно спить у своєму ліжечку з двома іграшками.
І коли мій так буде спати, вже рік вчимо і все одно встає, приходить в спальню по чоловіка і так разів 4 мінімум за ніч, що йому вже 3р d109

Offline valluts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: віка
Краще відразу вкладати дитину окрему. Старшому сину вже бл 5 р , а я й досі не можу його залишити спати самого. Зараз дивом вмовила спати на окремому ліжку і то за умови , що я і  його сестричка спимо на сусідніх ліжках. Ніякі піддурювання, казочки,фокуси з інтер"єром, пісеньки і підкладання іграшок не проходять - він весь час контролює чи я на місті, спеціально просинається, якщо я не на місці- галас божевільний. А дочечка (2,3) спить без проблем  бо я ніколи не вкладала її до себе

Offline Світлана

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Все ж таки, де має спати дитинка, залежить від неї самої. Старша моя донечка спала з нами, бо була неспокійною, майже всю ніч хотіла бути біля грудей. А коли відлучила - перейшла у своє ліжечко, а з 3 рочків спить у своїй кімнаті з м"якою лялькою. А молодша до 4 ранку спить у ліжечку, а потім після того, як поїсть залишається з нами, мені це зручно і вона засинає дуже швидко, зігріта з обох боків своїми татком і мамою.   

Offline Lastochka

• Своя Мамка
    • Награды
СВІТЛАНА,вам пощастило,що старшенька сама відчула,що треба перийти у своє ліжечко, кімнату,а молодша може спати і саменька і з вами.а є дітки,які чуть до школи уже не йдуть,а хочуть спати з мамою і нічого не відчувають,що їм треба кудись іти..тому треба цьому запобігати,ще коли вони маленькі,потім набагато складніше.

Offline Світлана

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Я не можу сказати, що вона сама перейшла у ліжко, тут ми приклали, звичайно, і свої зусилля. Коли переходили у колиску, то виходу не було, я відлучила від грудей, а вона звикла тільки так засинати, тому приходилось по півгодини колисати, але з часом почала засинати сама, тримаючись за мою руку. А в іншій кімнаті спочатку засинала після казочки, яку я читала (могла і 1,5 год. читати), іноді вночі я переходила до неї. Але до всього треба терпіння і тоді є результат. Звичайно, можливо, якби від народження ми з чоловіком цілу ніч колисали її в ліжечку, то вона б і там залишлась, але, після пологів, а я ще, потім, після операції на мастит, не витримувала такого ритму, тому робила так, як було зручно мені, а малятко теж краще спало з нами. А зараз, з другою дитинкою, вийшло якось все само собою: коли вона просинається (близько 4 ранку),залишається спати з нами, а в 6.30 чоловік встає, то в її користуванні половина нашого ліжка. Але, звичайно, дико, коли дитина в старшому віці спить з батьками (моєї дитини подружка у 8 років спить ще з мамою і татом! О тут я в шоці!)  d110

Offline Lastochka

• Своя Мамка
    • Награды
ви праві тут все в рухах батьків.

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +340/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 3 місяці
Дитину як навчиш так і буде. Моя маленька з народження спить у своєму ліжку. Після 1,6 почала вночі тікати до нас у ліжко але вона задрімає і я її назад в ліжко. Я як подумаю що в мене в подружки малий уже 8 років спить з нею разом. Це ж жах. А тепер дитина не винна батьки самі в тому винні.Навчать разом спати  а потім кажуть от мою не хоче окремо спати d128

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +913/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
Таня згідна з тобою на 100%, як навчиш так і буде!!!!!!

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
Цитувати
Ніякі піддурювання, казочки,фокуси з інтер"єром, пісеньки і підкладання іграшок не проходять - він весь час контролює чи я на місті, спеціально просинається, якщо я не на місці

Ото в нас таке, просинається і йде шукати чоловіка, а якщо чоловік з ним спить, то може і ні разу невстати.

Я згідна, що тут батьки виноваті, як навчать так і буде...
Якщо дитина на штучному, то ясно, що вона буде спати в ліжечку, а якщо на груді...я так незмогла, Арсена пробувала після годувань класти в ліжко , це був кошмар, він їв що 1,5год, поставлю пробуджується, плаче, колишу, зранку вставала як зосбі.
Це було нереальтно, а коли лишила спати з нами стало набагаааато легша пробудився-ціцю і я далі сплю, що малий, так і тепер мала.
Правда спина зранку болить, бо в неудобній позі треба спати  d143.

Незнаю як буде дальше d143, але планую десь як буде Алінці 2р.її до Арсенка на одно ліжку переселити

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
Цитувати
Правда спина зранку болить, бо в неудобній позі треба спати 
  чисто як з мене змальовано...Те   саме...Пробуджується вночі так часто...і особливо коли я  в іншій кімнаті   Іллюша як нюхом чує що я не рядом....починає плакати...Я теж пробувала в ліжечко-але пару ночей і я вирішила як і Таня-хай краще рядом , дала цицю і сплю далі....А стрибати то мука і мені і дитині...І спина болить зранку  дуже...а що зробити...Я думаю малого навчити в ліжечко тоді як перестану годувати грудьми....Не знаю що з того вийде-але моя сестричка так робила і виходило...Діти зараз спокійно сплять в ліжечках...

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
ну й просто я теж півторамісяців після родів не могла ні сидіти ні ходити-тому в мене виходу не було....Щоправда в мене дитина спить лиш біля мене....і я відсовуюсь від нього. Він сить на своїй половинці, гарно розкидавши ручки, у своєму спальному мішечку-і всього йому вистачає-і мами, і повітря і простору.Хоча я погоджуюсь з тим-що потрохи, з року-потрібно перекладати-бо то неділо аби дитина спала з батьками....

Offline Yaska

• Своя Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іллюшка з 2008р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'янка
Мій малюк до року майже не спав у своєму ліжечку,і не гойдався,бо все плакав,а взяли друге ліжечко-величеньке,зняли поруччя,присунули до моєї сторони ліжка.І так він спав аж до тепер.Мені зручно було його годувати грудю,доречі так і привчила,спочатку пересувала у своє ліжечку,а потім він лежить в ньому,а я годую груддю,на половину його ліжка,скраєчку,і так він спав.А тепер,нам 2роки і 9 місяців він спить окремо і ліжко відсунуте від мого на пів метра.Так спимо уже кілька днів,поручя повернули,бо першу ніч падав без нього.Ні не налякався z5.Довольний був,як паравоз d27що спить сам.Правда на обід перейшов спати на наше ліжко,а на ніч у своє.
На мою думку треба плавно проводити процес переселення малюка у своє ліжечко.Поправді,я боялась чи согласиться він спати окремо?Маленькі,немовлята повинні спати з мамою,так висипаються всі,зрозуміло якщо це підходить усім. :8

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
В мене молодший ніколи не спав біля нас. Він навіть незнае і неможе спати. Якщо спати, то зразу сам біжить в своє ліжечко. А старший засинає в дорослому ліжку, а потім коли ми йдемо спати, то переносимо в дитяче. Правда вночі бігає до бабусі, і лиш засинає і знову в ліжечко

Offline Kirsten

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Владислава
Згодна.Хай дитинка вибирає собі ліжечко сама і речі до дитячої кімнати теж.Вона потім не захоче спати в іншій кімнаті,якщо все улюблене залишається у дитячій z1

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
вибирає собі

В нас так завжди. Тоді проблема сама відпадає

Offline lubochka

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка, Владик, Вероніка.
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
В нас також донечка довший час спала знами, тому що була на Г.В і я вже не мала сил в ночі по 20 раз вставати і її перекладати (тільки покладу і вона знову просинається і хоче ціцю). Коли ціця закінчилась, спільний сон не закінчився, вона хотіла тримати ціцю і так засинати. Але не попрактикувала один спосіб і він працює! Я постаралась її пояснити як дорослій дівчинці, що кожен має своє ліжечко і повинен в ньому спати, і коли Анютка лягає в ліжечко я розказую їй казочку про діток які сплять в своїх ліжечках (фантазую сама), і вона засинає.Не знаю як буде дальше поки що все виходить.