Автор Тема: Чи перевчати дитину спати в своєму ліжечку в 3,3 рочки?  (Прочитано 9456 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Листопад

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
  • Твистинг - моє хоббі!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Ми спимо окремо десь з 2,5 міс. Зараз нам 3 р.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ira Sabadash

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка,4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Нам уже 4, і досі не хоче спати сама, хоч і купили їй спеціально диванчик. Каже що буде спати сама а потім всерівно ввечері приходить до мене. Незнаю як її перевчити. Надіюся що ще трошки і зрозуміє що треба спати самій.

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +194/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Привіт, дівчатка ) Моїй донечці 3,3 рочки і вона спить з нами до цього часу, як з народження почали практикувати сумісний сон, так і до сьогодні спимо, а ліжечко стоїть собі і чекає. От ми з чоловіком подумали, може пора вже доці в своє ліжечко завітати. Але навіть не знаю як це зробити, як переконати, питались її, то на відріз відмовляється спати окремо. Може хтось стикався з таким, буду вдячна за поради z1
У мене так само. Ще до року доця сама в ліжечку спала. А потім був такий період,коли вона вночі кожних 15 хв плакала,бо хотіла їсти. Раз чмокне і засне, тільки в ліжечко переставлю і знов те саме. Я вже як зомбі ходила. Тоді вона почала з нами спати, посерединці. Зараз їй 2,11р.     ГВ завершуємо(1 раз в  2 дні)
 3тижні тому я їй сказала,що вона вже велика і ліжко трісне, Якщо ми дальше будемо спати всі разом.  Взяла і переставила її в ліжечко. Вона якось це дуже легко сприйняла і з того дня спить сама. Але перед сном треба казочку+спинку гладити.

Offline nataд

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Нам 4 рочки. Категорично відмовляється спати в своєму ліжечку. Приходить до нас і все! І як то відучити від батьківського ліжка? сама собі винна d111

Offline Оlala

• Самый главный вклад в воспитание ребенка - правильно выбранный папа:)
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +94/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
нам 2 з хвостиком. від народження спить окремо. зараз вже прикупили підліткове ліжечко(замість колиски).

Але в нас проблемка в іншому.На вечірній сон, хоче щоб його трохи підгойдали і сам собі співає.Люлька то колишеться, а доросле вже ні. z5

Жизнь — это то, что случается с нами, пока мы строим планы на будущее. (Т.Ла Манc)

Offline Galyna0811

• Активна Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тетянка, 2013
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
До 2,5 спала переважно з нами. Але, мабуть, самій стало вже тісно, то якось попросилась в ліжечко і з тих пір спить сама. Бувають винятки, якщо їй холодно або хвора, то лізе до нас.

Можливо в цьому світі ти лише проста людина, але для когось ти цілий світ

Offline Нелл

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +6/-0
  • [url=http://mamka.info][img]http://mamka.info/Simp
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсеній 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
Нам скоро 4 роки і ми теж симоненка разом,навіть якщо засинає в ліжечку, всеодно др нас перелазить! Підросте, захоче сам окремо спати,буде тісно!

Offline Магнолія

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
  • синок - моє щастя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олег
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Менi здається, що все це iндивiдуально. Краще, привчати ранiше - тодi дитина звикає, що то - її лiжечко, а якщо пiзнiше, то класти поруч улюблену iграшку. Мiй синок привчився вiд народження спати в лiжечку, має друзiв /ведмедика, зайчика, / й з ними засинає,хоча ми й заколисуємо. Але є моменти, що хоче з нами - й,що поробиш, спить бiля нас. Проблема - вiдучити колисатися d102

Offline Anya1985

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
малому в травні буде 4,планую щоб зацікавити купити ліжечко в вигляді машини на день народження, інакше не знаю як відівчити)