Автор Тема: Чи перевчати дитину спати в своєму ліжечку в 3,3 рочки?  (Прочитано 11297 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
просто переносила їх у свої ліжечка і дитина, прокидаючись у своєму ліжку так і звикала, по-моєму не поганий метод
Я теж так робила,помагало ,як каже Комаровский "мама должна спать с папой",чим дальше затягуєте,тим важче буде потім привчити дитину спати самій.

Offline Tanyushka

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артур, 3,5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Дівчат, для нас це теж болюча тема. ...  :8 Щоб заснути, каже мені: "Мама обнімайся"  d27 Ну, тобто, щоб я його обіймала. Так і спимо, на мене ножки складе і спуняє.
Підбиваю чоловіка, купити дитяче ліжечко, можливо, спрацює "це моє" і буде спати окремо, а то на діван, який ми пропонували йому перелягти не працює.  ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MNP

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антон
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Наш ніяк не перейде в свою кімнату.Боїться.Спить в своєму ліжку,але біля нашого.Як перевести його в кімнату -поки що не уявляю

Offline Айрен

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: іра
Ой таж проблема на 3.5 а Мілан зі мною спить я себе переконую що всьо з весни буде сам. підем виберем ліжечко і будем привчати. Коліжанка мене не розуміе у неї діти з народження сплять по ліжечках. вони не розуміють як може бути по іншому d104

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
Коліжанка мене не розуміе у неї діти з народження сплять по ліжечках. вони не розуміють як може бути по іншому
Я так само раніше не розуміла, бо мала до 1,3 року спала в ліжечку, а потім перевчилася. Тепер спить як коли, бо ліжечко присунене до нашого і вона деколи перелазить до мене, а деколи спить сама. Але мені це зовсім не заважає, навпаки я дуже люблю коли ми разом спимо. Так приємно, коли вона собі сопить солодко біля мене d9 Нічого поганого в цьому не бачу, підросте і сама захоче мати свою. територію.

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
Маркус любить і з нами спати і в своєму ліжечку,це більше для мене ломка,якщо він окремо,бо так люблю його обнімати і цьомкати :)

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
Я не розумію як це можна спати з дитиною :/Мої обидві як прийшли з роддому мали свої ліжечка і ніколи не спали в нашому ліжку. це навіть не обговорювалось, хоча також були на ГВ але циця не іграшка а їда, тому з"їла і спати, а бавитись треба ІГРАШКАМИ відповідними до віку.

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
от так і можна...просто вночі не потрібно 250раз вставати і давати цицю,тут ніхто не каже що діти сплять коло мами лиш би ціцями гратися...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
В мене мала ніколи вночі не їла, тому на рахунок циці сказати не можу. Але не розумію як я раніше лишала себе такого задоволення і ложила малу в ліжечко d104, а тепер насолоджуюся поки вона ще маленька і хоче біля мене спати, бо виросте і вже сама потім не захоче.

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
тепер насолоджуюся поки вона ще маленька і хоче біля мене спати, бо виросте і вже сама потім не захоче.
-золоті слова z4

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
А мені здається, що коли дитина схоче, тоді і сама ляже у СВОЄ ліжечко. І силою, і прозьбами її не заставиш.

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
власне як виросте то захоче часом спати з кимось з батьків. Мої дівчитка мають такі захцянки і тоді я або чоловік "випрошуємось" з власного ліжка, щоб дитина була щаслива як і ми батьки також. Та це буває не часто, тільки за бажанням дітей

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +124/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
У мене діти також сплять у своїх ліжечках від народження. Не можу сказати, що забороняю їм полежати в нашому ліжку. Старший коли щось присниться страшне може попроситись до нас, але то не впливає на любов до його власного ліжка. Малюк теж гамає цицю в нашому ліжку, а спить у своєму.
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline Krissti

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя 4 Катя 1
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Моя Настя якраз в 3.3  почала спати окремо, ми їй пояснили, що так добре спати, коли тебе ніхто не штовхає, коли Миколай кладе подарунок саме тобі під подушку. Вона трохи понила і десь на четвертий день вже спокійно заснула сама.

Offline Ксюшка@

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кароліна 23.03.10 р.
Моя засинає біля нас з своїм ведмедиком, а потім я переставляю її у ліжечко, і там спить до ранку.

Offline annuchkaif

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мірик
  • Ваше справжнє ім’я: анничка
а наш малюк - як йому заманеться: інколи сам лягає в ліжечко, а інколи не хоче, каже, що сьогодні хоче спати з нами (йому в лютому буде три)

Offline marina 90

• Своя Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя Діма
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
В мене доця спить постiйно в лiжечку,ще з народження.Так набагато краще кожен маэ свiй простiр для сну.Думаю ,краще дитинку переносити в лiжечко коли вона засне,кожен ранок буде прокидатись в свому лiжку,а там по маленько тай привикне! d112