Автор Тема: Чи перевчати дитину спати в своєму ліжечку в 3,3 рочки?  (Прочитано 9775 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
В мене Ігорко теж десь до 1,5 року чемно спав в своєму ліжечку, я так тішилась....А потім раптово сказав що хоче з нами і все, і так протягом року з нами спав d104, а зараз поступово повертається до свого ліжечка
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
То і в 20 років може спати з мамою як так виходить що немає інших кімнат))))))))))
та там якраз з кімнатами проблем немає, проблеми в тому, як описує Метелик
до речі, я так само збираюсь переводити Яну в дитячу, пообіцяла її ліжечко сестрі, яка мє ось-ось народити, тому якраз сьогодні шукала матрац для неї, а це купу грошей, але все одно діватись немає куди, тому вже скоро відзвітую, що і як 

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
в мене мала може спати два дні в ліжечку а три з нами і навпаки, я не знаю від чого це залежить d104

Offline *Juli_Bear*

• Своя Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 рочки, Анастасія
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Дівчата, наклеїла різні квіточки та зірочки, листочки та місяць. Донечці сподобалось)) УРА!!! Дякую за поради :)

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
в мене старший каже, що в1н засне в моэму л1жку, а пот1м, щоб його перенесли 1 тут вже до нього л1зе менший. То получаэться, що вони обоэ сплять на моэму л1жку, а я на л1жку меншого (в них велике двох поверхове), бо в1друбуюсь 1 не переношу. Та правда як при1зджаэ чолов1к, то це питання зразу в1дпадаэ 1 кожень засинаэ 1 спить по сво1х м1сцях

Offline олюсінька 2002

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Коли малий родився,то спав зі мною,але і то не завжди.А потім у своєму ліжечку,я біля себе не привчала спати,а навіщо.Просто люблю розкинутися на половину ліжка та й до чоловіка притулитися.Буває ще таке,що може заснути біля мене і я його потім у ліжечко перекладую.

Online kalina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +225/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Сніжана
Привіт усім .  :) Моєму малому зараз 2.2р. тиждень назад чоловік розібрав його ліжечко яке стояло в нашій кімнаті, і синуля  перейшов спати в кімнату до старшого брата на звичайне ліжко.
Перші ночі я дуже переживала, по декілька раз вставала приходила дивитись як він, але усе виявилось дуже добре, він почав сам засипати, вночі не посипається, і дуже йому там подобається .  d41

Offline Friskis

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія і Сашулька
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Така ж історія, правда я впродовж всіх цих трьох років ставила ліжечко поряд і знімала боковинку так виходило що вона вроді і з нами але не займає місце. А потім поступово почала ставити перекладину, не відсовуючи від ліжка і тоді вже відсунула через деякий час, але то всерівно нас не врятувало від нічних походів туди сюди. Зараз коли є молодший питання встало більш гостро і ми просто їй облаштували свою кімнату, куди вона з радістю переїхала, не надовго, так і мурдуємся щоразу адже засинати вона сама не хочче, і серед ночі буває кричить МАААААМААА!!!!  d107 і лякає усі сім"ю.

Offline юльчик_22

• Я щаслива, у мене чудова сім*я
  • Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Артемко
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Мій старший любить спати в ліжечку, ми як тільки лягаємо зразу кладем його в ліжко. Інколи нехоче каже що зі мною буде спати, але нічого лягає бере ведмедика і засинає
Максимкові 5років
Артемкові 4 рочки

Offline Nadia S.

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олег 11р,Вікторія 4р.
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Краще від народження привчати дитину спати у власному ліжечку.Але якщо уже дитина привикла спати з мамою,то можливо лягайте з нею,а коли засне залишайте.Я так робила,спочатку капризував,але нічого...привик.А молодша з перших днів в ліжечку,на пару хв. ляже біля нас,але хоче засинати сама,в своєму ліжечку.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +478/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
А я переконалася, що просто треба дочекатися потрібного моменту, в 3,5 роки Настя сама попросилася спати в своє ліжечко і без всяких істерик і плачів зараз ми спимо собі окремо. Тому треба насолоджуватися поки дитина хоче спати з вами, бо вона так швидко виросте і вже сама захоче самостійності, а так приємно, коли збоку сопить маленький тепленький клубочок...

Offline Янінка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яніна
у нас точно так само, як з дочкою в Nadia S. Ми ніколи не привчали дитину спати з нами. Навіть ще немовлям, то я його брала до себе на ліжко вночі, щоб погодувати і назад до себе. навіть зараз, що ми вже, можна сказати, великі, то він ніколи з нами навіть у вихідний зранку не лежить. може прийти на 2 хв, а далі просто йде або до себе, або гратись

Online Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
У мене близнючки дівчатка,то маємо немалі проблеми зі сном.Вони сплять на двоповерховому ліжку,яке впритик до нашого дивана,якщо його розкласти.Внизу спить Антонінка,то ЩОНОЧІ плаче і я змушена її брати до нас.Нам дуже тісно,то чекаємо як засне,і переложуємо в її ліжко.Вночі також концерти,будить Іринку,то вже обидві плачуть.Вони б воліли спати зі мною-одна справа на моєму плечі,друга зліва.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline kravetstp

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Остап, 3роки
  • Ваше справжнє ім’я: Кравець Таня
моєму синочку 3,5 - вже в окремій кімнаті 3 місяці.
А до цього спав з нами(тільки на денний сон у своєму ліжечку).
Для мене і для мого чоловіка це було блаженство, коли твоє чудо тулиться, сопе, ноги розкидає...... поруч.
Я спочатку дуже скучала, коли переселила в іншу кімнату.
Але так не для всіх.
Якщо і мама, і татко кайфують - так, а якщо є якійсь дискомфорт - для чого?

Offline Yuliya1983

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • UAdim.com
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія,Святослав,Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
ой навчили свою та спала між нами до 4 років ,не давала навіть чоловіку біля мене лягти ,а з сином такої практики не хочу ,тільки колиска!

Offline Andy

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр 28.10.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Андрій
Наш спить з народження сам ! Але знаю шо кума і сестра дружини відучквали розмовами про те що дитина вже доросла, що треба спати окремо, показували як в фільмах, мультфільмах, улюблені герої сплять самі, якшо такі є, підключали родичів в розмову по переконанню і практично на другий тиждень розмов, дитина гонорово казала, шо вана вже велика, шо тільки манюні сплять в одному ліжечку з мамою і тамтом і звичайно з великою похвалою шла спати сама !

Offline Таня1111

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша- 5 років, Максим- 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
І в мене така ж проблема з синочками,їм вже 3 роки буде, ввечері як ставлю спати лягаю біля них, казку читаю поки не заснуть, а потім переношу їх у ліжечка. Так серед ночі спочатку будиться один плаче, що хоче до нас, а потім і інший. Хто швидше засне того і переносимо назад, так носимося півночі. А чотирьом спати на ліжку дуже некомфортно,бо на рано все тіло болить, бо для мене залишається мало місця, а так хочеться,щоб вони спокійно спали цілу ніч.