Автор Тема: Чи перевчати дитину спати в своєму ліжечку в 3,3 рочки?  (Прочитано 10256 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Амелія

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яночка,3-ри рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
це проблемка і для нас...
нам вже 3ри рочки,і спимо разом...
доня зовсім не хоче спати окремо...
поки не думаю ,щоб категорично її пересиляти,але щоб потім не було пізно d128

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1004/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
І ми спимо разом  d112 Я розумію, що це моя вина, адже сама привчила дитину спати з нами, ще з часів, коли годувала груддю - ліньки було відносити малечу до її ліжечка. Думаю, варто попробувати перевчити дитину спати з батьками, що і буду намагатися зробити.
Презервативи (оргигінал): Durex, Contex, Dolphi, гель-змазки, лубриканти
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

СП Indena - якісна нижня білизна

Гель лаки та все для манікюру

Ювелірна біжутерія - позолочені вироби 585 та 750 проби

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
,але щоб потім не було пізно
А як може бути пізно d104 Ви думаєте, що дитина в підлітковому віці захоче з вами спати, ще трошки подорослішає і сама попроситься окремо, так що краще максимально насолоджуватися, бо цей період дуже швидко пройде.

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1004/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Цитувати
так що краще максимально насолоджуватися, бо цей період дуже швидко пройде.
Так, справді, це дуже мило і ніжно, коли дитина спить з нами, я люблю цілувати її теплі ручки...але, у нас дитина любить спати поперек ліжка (там, де мають бути подушки  d27), а ми з чоловіком мусимо зсуватися з своїми подушками... мені то нормально - я мацьопа, а от чоловіку d27- ноги добряче виступають з ліжка...тому у нашому випадку, переучування просто необхідне, але ми так привикли до малечі у нашому ліжку, що поки що відтягуємо час переучування.  d112
Презервативи (оргигінал): Durex, Contex, Dolphi, гель-змазки, лубриканти

СП Indena - якісна нижня білизна

Гель лаки та все для манікюру

Ювелірна біжутерія - позолочені вироби 585 та 750 проби

Offline Olja

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта, Петрик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
І у нас така ж проблема - ніяк донечка не хоче спати окремо, але в обід спить тільки у своєму ліжечку. Не знаю як перевчити спати самій, не говорячи вже про те, щоб спати в іншій кімнаті.
Останнє слово завжди повинно залишатися за чоловіком....і воно повинно бути: "Звичайно, Кохана!"

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
Ми спали разом до 3,5 років, а потім в один день "відселили" малого на 2-й поверх ліжка. Без жодних проблем і плачів, він знає що це його ліжко і з задоволення лізе спатки на СВОЄ ліжечко. Усьому свій час, але як на мене після 3-х років це простіше зробити.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +460/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
А я переконалася, що просто треба дочекатися потрібного моменту, в 3,5 роки Настя сама попросилася спати в своє ліжечко і без всяких істерик і плачів зараз ми спимо собі окремо. Тому треба насолоджуватися поки дитина хоче спати з вами, бо вона так швидко виросте і вже сама захоче самостійності, а так приємно, коли збоку сопить маленький тепленький клубочок...
Підтримую Оксанку на всі 100. І я так кайфую. Спав зі мною від 6-ти місяців, на денний сон в ліжку,а ніч ніяк. Чоловік в сусідній кімнаті. Після 4-х сказав, що вже великий і хоче спати сам в своїй кімнаті. То я тепер бігаю до нього подивитись чи накритий, чи нормально сопить. А рано швиденько встаю, приляжу біля нього і милуюсь, бо що може бути миліше ніж спляча дитинка.
До народження сина категорично вважала, що дитина має спати в свому ліжку. А з народженням такого щастя, всі погляди переглянула.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
До народження сина категорично вважала, що дитина має спати в свому ліжку. А з народженням такого щастя, всі погляди переглянула.
І я так само думала, але потім погляди змінилися. А от до відселення в іншу кімнату я щось не можу наважитися, напевно буду чекати поки знову ж таки сама попроситься (може якраз до того часу кімнату доробимо d27). Я сплю дуже чутливо, тому завжди чую як мала дихає, коли обертається. коли треба накрити, крім того, вона інколи уві сні говорить, або кричить чи плаче, чи може навіть вставати з ліжечка. Не уявляю як би я за цим всім слідкувала з іншої кімнати d104

Offline Olja

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта, Петрик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля

Я сплю дуже чутливо, тому завжди чую як мала дихає, коли обертається. коли треба накрити, крім того, вона інколи уві сні говорить, або кричить чи плаче, чи може навіть вставати з ліжечка. Не уявляю як би я за цим всім слідкувала з іншої кімнати не знаю

Це особливоважливо якраз коли дитина хвора. 
Останнє слово завжди повинно залишатися за чоловіком....і воно повинно бути: "Звичайно, Кохана!"

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Коли хвора, то спить тільки з нами, мені так простіше за нею слідкувати і спокійніше.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Я теж думаю що дитина мусить дорости до цього і усвідомити що вона вже виросла і потрібно спати окремо в своїй кімнаті :)  І я так само до народження доні думала що діти завжди повинні спати окремо,спочатку у ліжечку,потім у своїй кімнаті...спочатку так і було,мала спала у ліжечку але десь у місяців 8 вона раз якось поспала з нами і від тоді спить тільки з нами d112 і ніяк не могла її вже перевчити назад спати в ліжечку та я не шкодую, в цьому є багато плюсів - мала моя крізь сон дуже крутиться,може вставати,сидіти і в ліжечку вона через це могла битись головою об перерила, чомусь інколи в ліжечку могла крізь сон плакати d104 ще й до того ж розкопувалась весь час. А тут сплю собі спокійно,накриваю завжди і малеча коло нас спить набагто спокійніше...єдине що незручно це інколи в такій позі спить що я ледь не на самому краю,але всерівно мені дуже подобається коли вона тихенько собі сопе коло нас d22, такщо насолоджуюсь поки такими моментами а про переучування спати окремо подумаю пізніше, думаю по дитині буде видно :)

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +460/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
Після 4-х сказав, що вже великий і хоче спати сам в своїй кімнаті
Я забула написати. Зробила провокацію, тому перейшов туди спати. Було в нас СП постільної білизни. Я довго підбирала собі комплекти, а синок побачив постільне з тачками і каже: "Мама, замов мені таке". Коли принесла той комплект (1,5) додому, він попросив зразу ж одягнути його, а застелити прийшлось диван в залі, бо на 2-х спалку замалий. І от тоді мій син і вирішив, що буде там спати.
Цитувати
Не уявляю як би я за цим всім слідкувала з іншої кімнати
  Я також дуже чутливо сплю і двері в кімнатах залишаю відкритими постійно. А коли хворий, то забираю до себе.

Offline Алллла

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Дитина 3-х років вже багато чого усвідомлює, і можливо їй слід все пояснити.
Наприклад, моя, все розуміє, але засинати відмовляється в своєму ліжечку, засинає зімною, а потім пепеношу. d104

Offline таньчик 01

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владик 4 роки,Дениско
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
наш окремої кімнати ще не має,в ліжечку спати не хотів і ми йому купили диванчик,то він пів ночі спить на ньому,а потім перелазить до нас.Коли хворіє то теж беру його до себе.

Offline Sonatina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
а ми якраз сьогодні "відселили" сина в свою кімнату  :) Правда ліжечко в нас нове - вже велике , і лягали спати вдень десь днів 4 , а вчора запропонували лягти туди на ніч .Син без всякого погодився , ще й попросив двері закрити (причому коли з нами в кімнаті спав , то мусили залишати двері відкритими) Спав цілу ніч спокійно ,а ми з чоловіком по черзі бігали дивитись як він там  d27. Будем бачити як буде далі
Без підготовки , звичайно не обійшлось, я вже давненько так ніби між іншим , розсказувала сину що є його кімната де всі іграшки , всі його речі , от тепер і ліжко є .Що він вже виріс з маленького ліжечка і т.д.Думаю , головне проговорити все з дитиною .

Online пупс

• Активна Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій, Анастасія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
в мене синочок з 2р спав в свому ліжку, а на днях почали дивитись мультфільм каю(cailou),  то він захотів спати ще й у своїй кімнаті.

Offline brand

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
Моя до року спала в маленькому ліжечку, потім ми попали в лікарню, і мала такий страх дістала, що сама спати ніяк не хотіла. А зараз нам 3 роки, то спить як собі хоче )))) переважно сама в ліжечку, але вночі сама може і до нас прилізти))