Автор Тема: Інтерв'ю з сонячним настроєм, або sunny_mood в ефірі ;)  (Прочитано 2720 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline sunny_moodАвтор темы

• and I've got a sunshine...;)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
Перше, що спало на думку, коли отримала запрошення на інтерв’ю – «То шо, виходить, я вже тоже гангам стайл?» ;)
Не буду приховувати втішилася, тим паче що на допит була викликана мамками, яких дуже поважаю та люблю.
А задумуватися над тим, на скільки серйозний та вагомий публічний крок мене чекає,  стала лише зараз, коли почала писати вам d143
Річ у тім, що мені не притаманні гучні заяви, шокуюча відвертість чи віддавання найсокровеннішого на загал (у мене це ніколи не виходило… а потім, я й не дуже прагнула: життя мене переконало, що найщиріші слова та найвідвертіші зізнання мають бути сказані на кухні, за чашкою улюбленого чаю/келихом чогось вишуканого після того, як годинник скаже, що вже за 00.00, або ж пошепки і з таким важливим атрибутом, як обійми) d104. Проте, мамки у нас цікаві та креативні натури, відтак коли читаю поставлені іншим запитання, часом, захоплююся тими, хто їх задавав та насолоджуюся тими, хто відповідав. Тому, аби по швидше познайомитися з вашою допитливістю та насолодитися нашим діалогом сповна, я нарешті розпочну.
З ім’ям все просто і інформація вказана у профілі – цілком достовірна, звати мене Таня. Раніше, я завжди писала/казала Тетяна. А з тих пір, як не стало однієї із найдорожчих у світі (моєї бабусі), яка в кожному, хто зустрічався на її шляху хотіла і намагалася бачити прекрасне, тому усіх величала у зменшувально-пестливих формах,  дуже ніжно і з любов’ю ставлюся до тієї форми імені, якою любили мене називати Вона – Тетянка. Її вказала і тут теж. АЛЕ ціную, поважаю і сприймаю будь-яку форму свого «Тетяна», тому ображатися на Танюха, Танька, та ін., в жодному випадку не стану d27
На мамку я потрапила власноруч. Власноруч, угу. Просто, як це часто буває, захопила мене під час вагітності тільдоманія, от і задалася пошуками. Останні привели мене у нашу гарну темку, і так не лише наважилася зробити свої перші спроби, а й намилувалася красотами ( і продовжую милуватися ними) які створюють ті, хто прописався за даною адресою. Та найважливіше – мене засосало… d140 З такою неймовірною силою, шомаламєста!!! d16 І якщо раніше я не сприймала форуми в жодному їх прояві (до слова, для мене існували геймерські, автолюбительські та рибальські), а тих, хто користувався таким різновидом спілкування сприймала лише як таких, у яких не має реального цікавого життя, то після того, як потрапила на мамку, не зчулася, як чоловік почав велічять мене – "мама-кіборг" d30 Під час вагітності більше читала, менше писала. Після появи мого найдорожчого в світі Причепчика, стало навпаки і занепало поглибилось після того, як ми з ним остаточно і безповоротно слінгозакохались d4 :sling
Нік обирала спонтанно, але від душі. – Ну в якому ще прекрасному настрої може бути жінка, коли вона при надії? Все правильно, лише у сонячному! Тому й вийшло – sunny_mood (нижнє підкреслювання, це як і смайлики – моя страсть!..;))), себто «сонячний настрій».         
Маю коханого чоловіка, з яким ми маємо коханого Синочка :simja
За фахом юрист. Стаж роботи присутній. Відбиток професії у повсякденному житті – теж. Страшенно прагну допомогати усім, хто цього потребує, і коли надання такої допомоги в моїх силах. Професійну деформацію – переможено пологами d27 
За покликанням… хмм, творчєска натура, певно d112   
Надзвичайно поважаю тих, хто не знає, але прагне навчитись і береться за навчання.
Терпимо ставлюся до ЛГБТ.
Не сприймаю коли хтось пнеться вище власного даху, а також, коли хтось прагне навчити мене не маючи відповідних знань, практичних навиків, чи власного досвіду. 
Не люблю – ну, тут все просто… все як у Володимира Семеновича в прекрасних рядках "Я не люблю…". До списку просяться ще алкогольне амбре та торт "Київський" d141 
Люблю Фріду Кало, слінгоноситися, витворяти щось руками, відчувати обійми коханого під ранок, Арбеніну (в машині по безлюдних дорогах), "Пікнік" (у поїзді біля вікна), м’ятний чай, коли приходить натхнення до письма, подорожувати, тримати в руках фотокамеру (і тут таки - використовувати її за призначенням), суші (більше крутити, ніж їсти), Body Shop, Мамин «Наполеон» d22, попадати під дощ (не зливу), коли забуваю вдома парасолю.
Обожнюю Аргентинське танго d9, світанки після плідних бессоних ночей (коли є вдалий результат: готовність до екзамену, завершений переклад, нова витворялка), фільми з Одрі Хепберн у паршиву погоду та Біллі Холідей.   
Це те, що спало на думку саме зараз, в даний момент. Тому, аби не займати цінного ефіру своїми письмо-лясами (я то люблю, як вам вже відомо ;)), нарешті запрошую до бесіди. Намагатимусь робити наше спілкування приємним та цікавим, звісно ж сповнювати його посмішками та сонячним настроєм  d120
- Ну, все, ходімо!

“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
 :hi Привіт!!!!!!!!!!!

Вітаю з опитуванням  d27
Ти наздвичайно цікава і позитивна мамочка, бо коли читаю на форумі нік "ПОЗИТИВНА", то чомусь завжди згадую тебе d27

Рада була побачити тебе вживу, хоча осознаніє, що це ти дійшло пізніше  d30 Молоденька, маленька, симпатична мамочка (фото в студію :flv)...

Скажи будь ласка, як ти ставишся до Діда Мороза?? d30 d30 d30 (Тобто, коли перестала в нього вірити?) Чи хто тобі подарунки під ялинку пхав??

Опиши трьома прикметниками своє дитинство.
Поки дякую :flv

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +478/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Привіт! Прикольно спілкуєшся))
Що таке "гангам стайл"?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Аргонна зварка алюмінію, наприклад, дитячих візочків
узгоджено з адміністратором

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
"гангам стайл"?

Оп-оп-оп-оп-оп-опа гангам стайл  d30 d30 d30 d30 І ти цього не знаєш???? d27

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Таня, нічо тебе тут питати не буду (завжди краще при зустрічі полялякати), просто хочу цими двома смайликами виразити своє відношення до тебе -  d124 d4
Отак  d27
Надзвичайно рада нашому знайомству :)

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
Цікава слінгомама, цікава особистість, сонячний нік, тому, беззаперечно, очікую на цікавезне інтерв"ю  d41 d41 d41
Задам і кілька нескромних запитань.... d142 d142 d142
1. Скільки тобі років  d27 d27 d27 мене ця гадка дотепер неполишає  d100 ( можеш мені відповісти, що то не коректне питання - не ображусь)
2. Чи не задумувалася про те щоб написати якусь книгу, чи стати блогером  ;), думаю, що то було б неперевершенно  d9 ???
3. Ти завжди у відрядженнях та роз"їздах  :flv - це пов"язано з професійною діяльністю чи просто подорожуєш  :sling  ?
4. Івано-Франківськ твоє рідне місто  :) ?
5. Чи ти мрійниця і чи здійснюються твої мрії  d77?

Пи.Си.  Коли ми збиремося для валяння сумки????  :hi :hi :hi

Дякую :*

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +328/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Пи.Си.
Ну-ну, до цього Наталіного "Пи.Си." приєднуюсь  :8  d27
А взагалі допитувати не буду, але почитаю з задоволенням  :*
Лучше плакать у психолога, чем смеяться у психиатра!

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +701/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Танюша,вітаю з інтерв"ю!!Дуже цікаво тебе читати d77
Від мене кілька питань :flv
1.Як любиш відпочивати?активно чи пасивно,валяючись десь в гамачку?
2.Чи є рідні брати-сестри?
3.Чи є домашні тваринки?
4.Як познайомилась із чоловіком?
5.Чи є в тебе справжні друзі?

Дякую :)
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
наздвичайно цікава і позитивна мамочка
- от спасіба, от пріятна! ;)
А насправді ж, така як і усі :)
Цитувати
Молоденька, маленька, симпатична мамочка
– від такої чую!!!
Цитувати
фото в студію
оскільки люблю робити знімки, але сама фотографуватися не дуже люблю (під дулом пістолета, фактічєскі, піддаюся на вплив найближчих і можу раз в рускій мєсяц відірватися), то буде як в тому анекдоті про лягушку «я балєю, а так я бєлая і пушистая». Себто, красівою себе покажу незадовго до мамства (да-да, в кучерях, тіко так ;))

а з актуальних виставлю ту, де в шароварах, з коханим Ліпучкою d9 і зі слінгом, канєшнаже!!! 

Цитувати
Скажи будь ласка, як ти ставишся до Діда Мороза??
Моя допитлива натура застукала на гарячому вивідала все досить рано, тому як і з рештою батьківських таємниць ;), у мене, нажаль, не склалось. Чітко пам’ятаю, як років у п’ять, чекала, коли мені під ялинку покладуть те, що купили батьки. Потім трохи шкодувала, що зруйнувала те прекрасне відчуття казки, і коли у мене з’явився братик, то запевнила себе в тому, що варто почати все спочатку ;) і чекати разом з ним на те, як стається диво, бо Дід Мороз, в принципі, міг просто використовувати батьків, як посередників. Походу, спрацювало  d27

Цитувати
Опиши трьома прикметниками своє дитинство
Дитинство у мене було прекрасне і про нього можу розповідати дуже-дуже багато, а ось описати трьома словами, та ще й прикметниками… ну ти й даєш, Настасья. Ну, нехай то будуть: радісне, строкате, справжнє… d22

Настю, а знаєш, я чомусь навіть не сумнівалася, що ти будеш перша ;)   
Дякую тобі за запитання і з нетерпінням чекатиму твого інтерв’ю  :flv :* (вапрос про Снігуроньку грядьот, нєіначє d140 реванш нєізбєжен  d30
“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Прикольно спілкуєшся))
рада, що тобі до вподоби, Людочко  :* :flv
А з гангамстайлом все в дійсності так, як переказала Настя. Думаю, ти теж чула цю незамислувату композицію Псая d27 просто, запозичивши його скажені рейтинги та кількість переглядів у ютубі, добревідоме "опа ган-гам стайл" зімпровізувало у мене в іменник, згідно контексту  ;) 
Цитувати
Надзвичайно рада нашому знайомству
Kinderчик!!!  :* :* :* А я, а я як рада!!!  d41 d41 d41 Словом, все абсолютно взаємно і навіть більше  d9 Цьом-цьом-цьом  :flv
― Mother Teresa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Скільки тобі років мене ця гадка дотепер неполишає ( можеш мені відповісти, що то не коректне питання - не ображусь)
Тюююю, а чому ж то некоректне? d77 Дуже навіть коректне. Я завжди з такою приємністю згадую, як бабуся однієї із моїх близьких подруг відповіла своїй співробітниці на "Ну да, Вам же уже 75 (здається)!", вона сказала: "Мне всего 75, милочка!". Хіба ж то не прекрасно, коли жінка зважає не на кількість набутих зморщок, а на незліченну кількість дитячих посмішок, обійм коханого чоловіка та невичерпний об’єм досвіду, котрий зробив її мудрішою. Мені повних 28. Але насправді лік спинився десь на цифрі 18... d27 От, не знаю чому саме 18 і все z5. Але завжди коли про це думаю, то сама собі тихенько посміхаюся.

Цитувати
Чи не задумувалася про те щоб написати якусь книгу, чи стати блогером  , думаю, що то було б неперевершенно  ???
Ой, Наталочко, ні слова о драконах про блоги... d111 (я вже котре обіцяю Вікторії взяти у неї ссилочку на банер мамки і натомість вставити посилання зі свого блогу у підпис, але все руки не доходять до того, аби привести його до ладу… d112). Книга – то надзвичайно принадно, але до того мені ще тааак треба вирости граматично і духовно. На такий важливий крок зважуватися довго, тому, поки – хіба побавитися якимись статейками, чишолі… d142
Цитувати
Ти завжди у відрядженнях та роз"їздах - це пов"язано з професійною діяльністю чи просто подорожуєш     ?
Раніше саме так і було. А ще, у мене була хороша робота за фахом, то ж я могла дозволити собі багато подорожувати. Тепер же, як тільки видається можливість десь чкурнути, я буквально впиваюся у неї: будь то близенька поїздка до улюбленого Манявського скиту, чи подорож до дідуся. Мені пересування у просторі страшне як не вистачає..! От обожнюю подорожувати і все d9  
Цитувати
Івано-Франківськ твоє рідне місто?
Ні, Франківськ для мене став трохи ближчим та ріднішим з появою синулі, а сама я родом зі славного міста Камянець-Подільський d22. Своє рідне місто просто обожнюю. Шкода, що не маю можливості відвідувати частіше, але вважаю його НАЙкращим містом у світі!!! У моєму хіт-параді міст d27 воно безсумнівно посідає першу сходинку, наряду із Лондоном, котре теж має першість, але в класі столиць d53
Цитувати
Чи ти мрійниця і чи здійснюються твої мрії?
Ой, я така мрійниця, шо ого-го!!! ;) Дуже люблю мріяти. І мріяти не лише для себе, а й для інших. Відверто скажу, що для себе мріяти – то складніше: треба ж працювати не покладаючи рук :chitaju, а для когось мріяти, то трошки легша справа. Просто часто думаєш про людину, згадуєш її у молитвах, надсилаєш періодично бандеролі з хорошим настроєм та телеграми з зарядими працездатності d53. Чи здійснюються мої мрії..? d143 – Виходячи з того, що одна з них сидить зараз поруч у своєму стільчику для годування і бовтає ніжками (бореться зі сном таким чином  d27), а друга вже тихенько дрімає десь там у кімнаті, то певно що так  ;) d9
Цитувати
Пи.Си.  Коли ми збиремося для валяння сумки????  
Мені страшенно соромно, що не вдалося зібратися одразу… d100 АЛЕ ми неодмінно зробимо це!!! Шліфмашинку мені десь з наступного місяця нарешті виділять z4. Над питанням приміщення я теж працюю (нам же кожному окремий стіл би, і так щоб не шкода було водичку розплюскувати) d108.

Мерсі за такі хороші запитання, Наталочко! Дуже приємно було з тобою "побачитись" і у цій темці :*

PS. Іринко, тобі теж :hi Сподіваюсь, моя писанина виправдає очікування  :flv :*
― Mother Teresa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Як любиш відпочивати?активно чи пасивно,валяючись десь в гамачку?
Якщо є можливість, то звісно ж надам перевагу тому, аби десь вирватися, кудись поїхати, побачити щось новеньке, або помилуватися чимось знайомим d3. Та бувають дні, коли можна і в гамачку на дивані повалятись d108 d29– просто виспатись, наїстись та сходити на прогулянку :sling
Цитувати
Чи є рідні брати-сестри?
Так є d3. Маю рідного братика, молодшого за мене.

Цитувати
Чи є домашні тваринки?
Ні, немає. І хоча тваринок люблю, не є прихильником їхнього проживання у квартирах... d112 Мені так подобається, коли у песика чи котика є простір і можливість бути вдосталь на свіжому повітрі. Однак чоловік так просить…d16 :oox що відчуваю, як тільки його коаліція стане +1 (малий почне впевнено розмовляти ;)), мені доведеться віддати здатись d27
Цитувати
Як познайомилась із чоловіком?
Ніби й банально, бо на роботі (співпрацювали щодо одного проекту), а з іншого боку й не дуже. Бо були якісь такі складні часи, що в переддень свого ДР брала відпустку та вирушала попрацювати у монастирі (побути послушницею нетривалий час) і звісна ж річ помолитися, щоб мати сили видихнути й піти далі. Перед тим, як сісти у потяг і відключити телефон, мусіла ще подзвонити тому самому юристу ;).
Коли розмовляли, то відчула, що дуже привітна та приємна людина, але що він стане на стільки особливим для мене, не мала й гадки d9. Можливо, тому що на той момент нас розділяла відстань у 540 км (Київ-Львів). Те, що було найважливішим і починалось з тієї телефонної розмови, зрозуміла десь аж за пів року d11. Десь так :)      
Цитувати
Чи є в тебе справжні друзі?
З радістю кажу, що є d91. І я їх дуже ціную та люблю. У нас бвуває по-різному, стаються непорозуміння, а можемо взагалі - дутися один на одного, але то ненадовго і все через дрібниці… :/ проте, якщо комусь знадобиться допомога чи підтримка, будьте певні, її буде надано, при чому у двосторонньому порядку z4. Зараз я в цьому переконана на всі 100% d3

Машунечко, дякую! І за гарненькі запитаннячка теж  :* :flv
― Mother Teresa

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
а сама я родом зі славного міста Камянець-Подільський

Опа, а я й не знала, хех, а ми восени збираємось у фортецю туди з"їздити  d9

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Випадково натрапила на твоє інтерв"ю, чесно кажучи здивувалася що тебе до цього часу ще ніхто не "допитував" d27
 Коли читала твої повідомлення, то так завжди "умілялася", тому коли побачила тебе вперше ніяк не могла повірити, що така маленька дівчинка(реально я подумала, що тобі десь 18 років) вміщає в себе стільки слів :flv
А ще я завжди "стіхаря" d108  підчитую кометни про ваші зустірічі слінгиків і реально завідую, що також на це не підсіла, а особливо ТВОЇ коменти...одразу тягне на Слінги :sling
  Незнаю, щось хотіла запитати і вже забула. Тому просто напишу залишайся і надалі таким Позитивчиком....ооо, а може Тані якийсь титул присвоїти..типу Позитифффчик Форуму :flv?? :xmm

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
а може Тані якийсь титул присвоїти..типу Позитифффчик Форуму :flv?? :xmm
Десь я колись зустрічала такий титул як "Симпатія форуму", то цей титул мусить бути Тетянчин, прийнято одноголосно ;)

Offline Stella

• Свідома Мамка
  • Репутація: +65/-0
  • ГЕРОЯМ СЛАВА! Воля понад усе!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Стелла
Привіт, моїй улюбленій блогерші на мамці!!!!!!!!  :hi
От чесно, досі в мене мамки за дописами не викликали бажання з ними зустрітися (ні, було один раз, що після інтерв'ю одна майстриня форуму мене вразила прямо в серце сповіддю про себе, але з нею я не познайомилася поки), а от після твоїх дописів я просто зафанатіла від тебе. І настільки приємно було зустрітися з тобою....і, виявляється, ти в житті така ж, як і у віртуальному спілкуванні-позитивна, ерудована, цікава... Мегапозитивчик!!!!!! Я додому прийшла тоді в таааакому піднесеному настрої....:-)
Тепер мушу тебе запросити на чайок, щоб ти познайомилася з Одрі, яка мешкає в моєму коридорі.:-) ;) z4
Про гангнам стайл-маю вдома його фанатку, яка має 10 зубів і піднімає йому лайки і пергляди на ютюбі!!!!!!! d140

Щось я відволіклася, але не можна про тебе не написати всяких приємностей...;)
Отож, бліцик легенький:
1. Якби тобі дали чарівний квиток, куди б ти не роздумуючи поїхала?
2. Якби ти зловила золоту рибку, яке бажання було б третім?
3. Якою ти себе бачиш через 5 років і через 30?

Цьомулькаю, йду робити чяйок і читати твоє інтервю. :-)

Offline optimizm

• - Будьте зайняті. Це найдешевші ліки на землі і одні з найефективніших. © Д. Карнегі
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
sunny_mood, якось ніде ми не пересікались, а тут натрапила на таке цікаве інтерв*ю . Посиджу, послухаю d3 (Так до теми, не люблю читати довгу писанину і взагалі дурно тратити час, але не пойму чого я ось уже півгодини сиджу у цій темці  d30 Цікаво ;) )
А, десь тут прочитала, що якийсь блог ведете чи то я щось не так зрозуміла? Який і де? Хотілося б ссиль  :flv