Автор Тема: Інтерв'ю з сонячним настроєм, або sunny_mood в ефірі ;)  (Прочитано 2637 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
І ще от купалася і щось до голови прийшло таке запитання  d27 d27 d27

Є якийсь страх до чогось у тебе?? (Ну не так глобально типу "Боюся кінця світу"), а щось таке, чого ти боїшся???

А е якась смішна заморочка, типу плевать за пазуху, коли чогось налякаєшся, чи щось у цьому дусі??  d30 d30 d30

Offline sunny_moodАвтор темы

• and I've got a sunshine...;)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
Шо сі робит, шо сі робит...Нє, ну ви шо, вирішили мене засмущать вкрай, Наталочко, Аллусику? - Баришнє очєнь лєстно і пріятно, однако конфузно... d100 d100 d100 :* :* :flv
Цитувати
одразу тягне на Слінги
нехай тебе не просто вдома тягне на слінги, а одразу ж тягне до нас на зустрічі d53 Ми тебе там і завербуємо мотати навчимо, і натхнення на наступну лялу видамо  d77 z4
Даю маячок - четвер, 18.00 наступна ;))
Цитувати
якийсь блог ведете чи то я щось не так зрозуміла? Який і де? Хотілося б ссиль
Світланко, то сторіночка, пов'язана з моїми скромними витворялками, нічого особливого... :8 як тільки приведу там все до ладу (читати: прикрашу та розкладу по полицям, аби не встидно було з людьми ділитися) d108, то неодмінно узгоджу з адміністрацією і виставлю посилання у себе в лінієчці, якщо цікаво, то свисну в приват, коли справлюсь d3 А, ледь не забула - до мене ж запросто можна треба і на "ти"... ;)
“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Стосовно легенького милого бліцика ;), скажу наступне.
Цитувати
Якби тобі дали чарівний квиток, куди б ти не роздумуючи поїхала?
Ну, Гоа, Балі, Мальдіви – то банально, правда ж…;) А от якщо мені дуже хотілося б рванути в дитинство. Можна? d22 Бо там все таке гарне і дихається безтурботністю, і всі найдорожчі поруч. Мені видається, що то найкраща локація для такої особливої подорожі, угу? d83
Цитувати
Якби ти зловила золоту рибку, яке бажання було б третім?
В голові одразу ж пушкінківське нє хачю бить сталбавою дварянкаю, хачю бить вольнаю царіцей  d27
- А якщо серйозно і виходячи з того, що два перші Бажання ;) вже виконано, то ще й Донечку, будь ласочка… d9
Цитувати
Якою ти себе бачиш через 5 років і через 30?
Через 30... це вже шо, я пачті пєнсіанєрка буду, да? Ну, тоді бабушкою рядишкам з дєдушкою, з купою внуків, а потім, нас у подорожах. І далі все перелічене чергувати до безкінечності ;).
Через 5… хмм, це вже істінний рєбус… бо, наприклад, ніколи б не подумала 5 років тому, що все буде так, як воно є сьогодні. Та й як відомо: людина припускає, а Господь – розпоряджається.

Про чайок, Одрі і малий Гігапозитивчик d4 - дуже вже приємно d9, отож дозволю собі нахабно не відмовитись d27 бо все взаємно-ПРЕВЗАЄМНО, і не інакше!!! Цьом-цьом-цьом :flv :*       
“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
І ще от купалася
– атлічне джерело натхнення! z4 Я тож так люблю ;)  
Цитувати
Є якийсь страх до чогось у тебе?? (Ну не так глобально типу "Боюся кінця світу"), а щось таке, чого ти боїшся???
Не зважаючи на те, що усім і завжди розповідаю про те, що страхи – порочні, саме тому людині рано чи пізно судилося пройти через те, чого вона боїться, мені б не хотілося відчути що таке справжня самотність. Нє, я люблю бути наодинці, і дурному не скучно і самому – це про мене  d30. Але річ у самотності іншого характеру (у втраті найближчих та найдорожчих людей)… от саме про неї мені й думати моторошно.
Ще, щойно повернулись з гір, де зрозуміла, що стрємаюсь речей, котрих зовсім не боялася до пологів: в холодну воду браво залазити – нє палучяєца, на квадріку катнутись – увольтє…  d109
Цитувати
А е якась смішна заморочка, типу плевать за пазуху, коли чогось налякаєшся, чи щось у цьому дусі??

Про плевать за пазуху чую вперше! Нада взять на вааруженіє, коли ще й що таке байк спробую згадати ;)

PS. Цікаво, чого ти там такого у ванні напудилася, що тебе так цілеспрямовано на тему страхів потягнуло… d27 d143
PPS. Впевнена, Кам'янець не вміє розчаровувати, бо шибко файно вміє огортати своїм відчуттям затишку та теплом, тому бажаю лише найпозитивніших вражень від поїздки  :flv  
― Mother Teresa

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Цитувати
Цікаво, чого ти там такого у ванні напудилася, що тебе так цілеспрямовано на тему страхів потягнуло…

Павук висів прямо над головою  :oox А я їх до смерті боюся  d111

Шкода що ти мене не дьорнула на виставці - полялякали б d27

І мені в приват посвисти про впорядкований блог  ;)

Крізь прочитане видніється така любов і ніжність до чоловіка, а скажи будь ласка... особисто на твоєму прикладі, любов крєпчаєт з роками, ніжність, тьохнання в груді.... ци такі речі вже трохи стираються з роками? Чи влаштовуєтете ви один одному якийсь романтік, ну типу вечеря при свічках, і якщо так, то хто ініціатор???

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Танюш, вітаю з інтерв"ю. :flv І хочу наисати, що дуже рада, що з Тобою познайомилась. Ти дійсно дуже позитивна, сонячна, приємна і красуня. А фото, де Ти з кудр"яшками - ну це щось. Краса неймовірна. d9 d9 d9
Поставлю і я Тобі кілька питаннячок.
1. Як саме Ти взнала про слінги і який був перший?
2. Ти писала, що хочеш донечку, коли плануєте друге щастячко? ;)
3. Була здивована, коли прочитала, що Ти юрист - вітаю колего. А де саме працювала до декрету?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Та я якось особливо нікого не дьоргала… бо багатьох особисто не знаю d112.
Але ти сама спалилась z5, використавши "Катюша" у звертанні до своєї малечі.
Сподіваюсь, ще випаде не одна нагода поспілкуватисб ;) d53
Цитувати
І мені в приват посвисти про впорядкований блог
бует зделана  ;)
Цитувати
Крізь прочитане видніється така любов і ніжність до чоловіка
насправді, ми з ним абсолютно однакові за типом темпераменту, дуже любимо сперечатися і стояти на своєму до останнього, навіть, бувало що  проводили з’ясування стосунків на людях, котре витікало з суперечок… d108 d111 за що добра половина наших друзів частенько вєлічала нас "маленька італійська родина" ;) d38 АЛЕ вдома, у сімейному колі, все абсолютно інакше d13 і мені здається, краще так, ніж навпаки  d3    
Цитувати
особисто на твоєму прикладі, любов крєпчаєт з роками, ніжність, тьохнання в груді...
- за тьохкання в груді, не скажу d30, а от за ніжність та любов, думаю, швидше - так. Ось, доживемо хоч до перлинного весілля, тоді я тобі вже скажу напевно ;)
Цитувати
Чи влаштовуєтете ви один одному якийсь романтік, ну типу вечеря при свічках, і якщо так, то хто ініціатор
– кстаті…давно не було d17, тре запустити імпульс ;). Чоловік каже, що оскільки я більш прагматична, то такі прояви романтичної натури мені не притаманні. Але, навіть, йа аднажди була замєчєна у ролі організатора… d100 Ось він у мене більше схильний до влаштування таких приємностей d9. Колись, коли ми вже були заручені, навіть на даху своєї дев’ятиповерхівки мене поїв та годував d51 Такоє, словом... ;)

― Mother Teresa

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Даю маячок - четвер, 18.00 наступна
Дякую, Тані але ми ще не повернуляся із сільського заслання ;)

Цитувати
Колись, коли ми вже були заручені, навіть на даху своєї дев’ятиповерхівки мене поїв та годував
О і в мене є така смішна мрія чи що, реально ще ніколи не була на даху...ну, чоловік в тебе романтік d37  ви там тільки їли і пили?.. d100  (це вже мого чоловіка мрія d27)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Галюсю, страшенно вдячна за добрі слова :* :flv.
Ти собі не уявляєш на скільки приємно мені було познайомитися з Красунею, нік якої повністю відповідає її особистості: ти суцільна ніжність і добро d9.

Цитувати
1. Як саме Ти взнала про слінги і який був перший?
Про те, що слінгуватиму знала ще задоооовго до появи малечі. Річ у тім, що одна із моїх близьких подруг свою першу донечку носила в слінгу вже 10 років тому. То був СЗК. А мені з ними подружитися до сих пір не дуже вдається, чомусь… d141 (от, нє пруть вони мене і всьо!.. d111) І коли у неї народився синочок, то вона носила його виключно у шарфику. Я з таким захопленням спостерігала за їхнім слінгоносінням :sling d22, а ще дуже запала на їхній Didymos Jan. Саме його вони мені і дали на покористуватися, разом з купою порад що і до чого. Наш же власний перший Друг – це Hoppediz Montreal. До сих пір нікого не любимо такою особливою любов'ю, як його. Він – вєчний… і віднайти ще один такий, щоб був наш-наш-наш, поки не вдалося.
Цитувати
2. Ти писала, що хочеш донечку, коли плануєте друге щастячко?  
Знаєш, коли відвідувала ЖК ще з животиком, то там зустріла мамусю, яка була на місяці 3му, здається… вже маючи семимісячного козака. От я собі і задумалась. Зробила висновок, що з такою різницею у віці тоооочно не справлюся, тим паче, що бабусі наші не мають можливості бути поруч і допомогати :xmm. А тепер, чомусь впевнена, що мусить бути так, як Господь дасть. Тим паче, що коли дивлюся на тебе, Mum, Halyna, Solya. То заряджаюся таким ентузіазмом!!! d9 Ви – просто молодці! z4 І ви, однозначно, мої мамикумири!!!  d124  
Цитувати
3. Була здивована, коли прочитала, що Ти юрист - вітаю колего. А де саме працювала до декрету?
В університеті, де навчалася, була можливість працювати паралельно з навчанням, то ж призвичаювати себе до роботи стала досить рано – підпрацьовувала вже з кінця другого курсу. Саме знайомства, здобуті на тому початковому місці роботи (теж, невеличка юридична компанія), з часом посприяли моєму влаштуванню на новому місці роботи. То була дуже гарна юридична компанія сімейного типу (створювалася сином під обслуговування бізнесу батька тут, в Україні). Компанія була маленька, тому атмосфера у колективі була дуже дружньою та затишною d22. Там знайшла собі Кума  d27 тобто, він знайшов мене, як Куму. А ще, з нашим водієм (наш офісний тато, котрий не лише готував обіди нам щотижня, але й допомогав та підтримував, як міг) до сих пір дуже дружимо, часто телефонуємо один-одному і принагідно бачимось  d53

ГАЛЮСЮ!!! ВІТАЮ ТЕБЕ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!! smile335  
- і біжу писати у відповідну темку ;) :flv :*
― Mother Teresa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
але ми ще не повернуляся із сільського заслання
ой, як шкода..!!! d24 так би позбирати вас усіх (вкупі з Панакотою та рештою тих, хто хоче, але не наважується просто приєднатися до нас!), ділєтантів ;) і кльовезно провести час разом!!!  d9 d91
(між іншим, ми ще один-одному колективну тренінгову зустріч торчимо  ;) d53)
Цитувати
О і в мене є така смішна мрія чи що, реально ще ніколи не була на даху...
во-во, в мене така ж ситуація була :hi Якщо просто вилізти на дах, то звертайся, спробуємо щось придумати  z5 за всім решта - то однозначно, лише до власного супруга  ;)
Цитувати
ви там тільки їли і пили?..
аб етам історія умалчіваєт... ;)
― Mother Teresa

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +327/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Але насправді лік спинився десь на цифрі 18...  От, не знаю чому саме 18 і все
Точно-точно!!! І зі сторони дууже добре видно твоїх 18  ;)
Лучше плакать у психолога, чем смеяться у психиатра!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Аййй... d100 приємноооо як, Іринко! Ваапчє... d9
PS. ...то, стопроцентово, заслуга рожевих кедів та джинсів з матнею z5
― Mother Teresa

Offline TaniaMAXNO

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Тетянко, тебе завжди приємно читати, та і в житті ти красива, яскрава молода!!!! Залишайся такою завжди!
Вмене такі питання:
1. Яка з прочитаних книжок найбільше запамяталася?
2. Яка пісня постійно в голові?
3. Ти багато подорожуєш; в яких краінах побувала, де мрієш побувати?
 Дякую!
Декор для дитячих свят Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
*   *   *

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дуже дякую, Танюш! :flv :* І за приємності d100 і за файні питання z4  d3
Цитувати
Яка з прочитаних книжок найбільше запамяталася?
Швидше за все, то "Сто років самотності" Маркеса… :xmm (перебивається хіба тим, у що зараз заглядаю періодично: відкрила для себе Ларису Денисенко (не як колегу, адже вона ще й прекрасний адвокат d22), і почасти насолоджуюсь її "Кавовий присмак кориці"; висить пара гаріків Губермана (то так, в настроєніє  d27); тільки-но прочитано оповідання "Якого кольору ваші танці" Макс Фрай. Але то все через те, що воно актуальне d112, а так, щоб вразило і зап’яталося на довший час, то то все ж таки перше згадане d3)
Цитувати
Яка пісня постійно в голові?
Мій малий Меломан ;) зара тащиться від "А ти мєня любіш, ага…" то вона мені точно з голови не вилазить d27. Що ж стосується більш дорослого репертуару, то то напевно "Ain’t got no… I’ve got life" Ніни Сімон (дуже люблю джаз... d9). О, придумала! z5 Ще ж Квітка Цисик зі своїм "Коханий" у вуха недавно вскочила, то в них якась така почергова тусня у тому мому внутрішньому плейлісті  d53   
Цитувати
Ти багато подорожуєш; в яких краінах побувала, де мрієш побувати?
Ой, подорожі...  d9 :oox - встигла побувати у Польщі, Росії, Єгипті, Туреччині, Болгарії, Ізраїлі, Австрії, Німеччині, США, Великобританії та Нідерландах (ну, але то візит з казусом ;)) тому, не знаю, чи чесно його враховувати d27). Дуже хочу потрапити до Індії (колись мала їхати, але у вирішальний момент склалося… :/), і на якесь попсове Гоа, одним махом, звісна річ ;), Куби, Мексики; європейські країни перелічувати не стану, бо там взагалі – все запущено d30 і віш-ліст - безкінечний d108 d16.
Але, певно найзаповітнішим пунктом призначення є Тибет.     
Ось так  d112
― Mother Teresa

Mum

• Гість
Розпитувати тебе поки що не стану, надаю перевагу живому спілкуванню з тобою  ;). Але із компліментом не забарюсь, бо читати твої відповіді - задоволення близьке по відчуттям на читання книжки, коли читаєш рядок за рядком і не можеш спинитись і твоє інтерв'ю то ще одне яскраве підтвердження цьому  z4

Offline TaniaMAXNO

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Цитувати
Квітка Цисик зі своїм "Коханий"
;)

Мене теж якийсь час вона "перла", значить щось вній є!

Дякую за відповіді!
Декор для дитячих свят Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
*   *   *

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
надаю перевагу живому спілкуванню з тобою
як і личить настаящим родствєннікам  ;) :*
Цитувати
Але із компліментом не забарюсь
здалось мені тільки шо, що у мене невидимками шось до голови пришпилено, я така оп - а це корона!!! ;) І вже не просто така скромна як у принцес, а така рєально, як шапка Мономаха  d27
Блііін...шо сі робит, шо сі робит..?! - направду не знаю куди подітися від тих приємних слів, шо були написані. Нє, ну ладно решта мамок - вони ж то мене не знають в реалі, і думають, шо я така мілаха d100, а ти ж то мене знаєш d108, ти ж знаєш, яка я можу бути прикра  ;) d16 :oox і все одно так і сиплеш пріятностями...  d38 :8 - ВСЕ абсолютно взаємно d9 і вже з нетерпінням чекаю завтра аби віддати тобі бампер від строллера і слінгобандану d27 аби побачити вас нарешті і потеревенити. Скучила, німагу!!! d4 d17
Цитувати
Дякую за відповіді!
Танюшка, то тобі ще раз дякую за запитання на які хотілося відповісти ;) d53
Цитувати
значить щось вній є!
або шо родствєнниє душі  ;) (беручи до уваги однаковий "фонтанчик"  d27 - всьо может бить, всьо может бить... d53 ;))
― Mother Teresa