Автор Тема: Інтерв'ю з сонячним настроєм, або sunny_mood в ефірі ;)  (Прочитано 3111 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline айстра

• Активна Мамка
  • Репутація: +142/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Такого мегапозитивчика я ще не зустрічала!
Дуже цікаво читати такі оформлені любов"ю до всього думки. А який талант письменника  d16!
То я не хвалю - правду кажу d108.
Симпатія форуму однозначно d4.

Offline sunny_moodАвтор темы

• and I've got a sunshine...;)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
Цитувати
Такого мегапозитивчика я ще не зустрічала!
а от купу-купу разів взаємно і лише так! ;) d9
Від душі дякую тобі, Оксанко, і за усі приємності, і за той шальонопрекрасний подарунок, котрий чекає зустрічі зі мною, і за твою широчезну, сповнену добра душу, і за те, що прикрасила мою писанину своїм неповторним промінням  :* :* :* :flv 
“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

Mum

• Гість
Цитувати
а ти ж то мене знаєш , ти ж знаєш, яка я можу бути прикра
Так ми всі отак можемо здаватись мілашками у віртуальному павутинні в статусі онлайн, але отакі маленькі "прикрощі"  d27 і , скажем так, особливості d27 характеру людини і ліплять її справжню, а я тебе справжню люблю і ціную  ;) і вашу піккола фамілья італьяна  d27

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Граціє міллє, Белліссіма  ;) d9 :*
Цитувати
але отакі маленькі "прикрощі" і, скажем так, особливості  характеру людини і ліплять її справжню
- ну, от як завжди, краще і не скажеш z4 d77
Цитувати
а я тебе справжню люблю і ціную
множу на сто, додаю :* і ставлю "return to sender" ;)

“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Ай,ну приємно читати і все!!
класно пишеш,багато,цікаво!Писати книги тобі потрібно! d77
Шкода,що не знайомі поки що d108
І ще щось спитаю ;)
1.Ти грала в лотерею чи вигравала і взагалі чи азартна ти людина?
2.Який улюблений колір?
3.Якби була відомою персоною,то ким саме?(політик,акторка....)
3.Чи є людина,якою ти захоплюєшся,ідеал,приклад?
4.Чи є в тебе улюблена страва?і чи любиш ти готувати?
5.Повернешся до роботи?і чи не виникало в тебе думки відкрити власну справу?
6.Не жалієш про вибір професії?
7.Скільки мов знаєш і чи любиш вчити нові?
Поки все :xmm :chitaju
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Слінгсонячна ти наша :* От вчора нічого не писала, бо захопилась читанням інтерв"ю, а сьогодні вже й додати щось важко до тих приємних слів, якими дівчата тебе описували. Бо дійсно, враження від спілкування (і реального, і віртуального) тільки позитивні, сонячні, з посмішкою і трохи шальоні d30
Вдень мала якесь питання до тебе, але до вечора вже забула d39 Тому просто скористаюсь нагодою ще раз подякувати долі, що зводить мене з такими мамусями, як ти; надіслати тобі "лучікі" позитиву і насолодитись твоїми письменницькими перлами
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
А я тебе знаю d53 бачила якось на скрап-зустрічі з Валюшою, і одразу зрозуміла, що це той самий милий kokocuk, та сама хороша Машуня. Потім, дызналася що вона не лише альбом робить, а ще й тільдами захоплюється d22.
Тепер от бачу, що й з питаннями вміє d53 z4. - От спасибі, от цікавенькі (потираю руки від задоволення ;)).
З задоволенням приступаю.
Цитувати
1.Ти грала в лотерею чи вигравала і взагалі чи азартна ти людина?
Скільки разів збиралася попросити куму дати мені копняка купити квиток і навчити шо там і як тре закреслювати, все ніяк не складалось… Мабуть, то не моє.
З азартом, зазвичай, обережна. І завжди намагаюся добре відчути момент, аби не прогадати. Якщо мій внутрішній хавбек ачкує не спішить, радше скажу собі досить. 
Правда, повернутися колись в Штати, добратися до Вегасу і поставити всьо на краснає, я не проти
Цитувати
2.Який улюблений колір?
Під час вагітності стала фанатом зеленого. До сих пір йому не зраджую. І хоча речей в цьому кольорі маю зовсім небагато, все одно дуже тішуся йому завжди й усюди.
З особливою привітністю ставлюся до його смарагдового відтінку.   
Цитувати
3.Якби була відомою персоною,то ким саме?(політик,акторка....)
От, як у тому анекдоті, не можу визначитися "умная я диктор теленовин чи красівая актриса…" Хоча друге й мала нагоду розсмакувати у студентські роки, все ж схиляюся до першого. До того ж, мені часто казали колись, що схожа на Катю Андрєєву (ведуча програми "Врємя") та й скоровимовити "кукушка кукушонку купіла капюшон, как в капюшонє он смєшон" з набитим ліщини ротом у мене виходило завжди d27
Цитувати
3.Чи є людина,якою ти захоплюєшся,ідеал,приклад?
Mother Theresa  d9
Цитувати
4.Чи є в тебе улюблена страва?і чи любиш ти готувати?
Ооххх… з любовю до готування у мене зара пічалька…  d30 d111 Колись до вагітності страшенно кайфувала від цього процесу, особливо любила щось випікати. А зараз, якщо чесно, готую дуже звичні страви і роблю це майже автоматично. Щоправда, дрібку любові ;), котру мене привчив кидати у кожну страву той самий співробітник, що був нашим офісним татом у свій час, кидаю завжди.
От і складається так, що з улюбленими стравами мушу покладатися на чоловіка d108.
Бо коли на нього находить натхнення, то тримайся кожен!  d4 Такої смачної лазаньї чи плову, в житті не їла!!! d22
А ще, страшенно сумую за бабусиними незрівнянними голубцями…
Цитувати
5.Повернешся до роботи?і чи не виникало в тебе думки відкрити власну справу?
За натурою я більше виконавець, ніж керівник. Мені завше простіше запрягтися, ніж запрягати когось. А у власній юридичній справі без того буде неможливо. Тому, поки що залишається лише мріяти про те, щоб попрацювати колись ще зі своїм улюбленим директором  d62 
Цитувати
6.Не жалієш про вибір професії?
Аніскілечки! Хоча обирала її майже спонтанно… Тяжіла до філології, і навіть вступила паралельно до Київського національного лінгвістичного університету, на факультет сходознавства (саме так, планувала братися за китайську мову ;)) Але коли постало питання вибору, спробувала зважити всі "за" і "проти", і вирішивши що мова все ж повинна бути більше інструментом, ніж фахом, подалася у правознавці (напевно, питання універу теж відграло свою роль у виборі ;))

7.Скільки мов знаєш і чи любиш вчити нові?
Мови – то, напевно, моя наступна за рахунком пристрасть після подорожей d38. Знаю українську (рідна), російську (вільно), англійську (раніше завжди писала вільно, а от тепер призадумалась…  :xmm давно активно не використовувала,хто зна, може вже й до базово скотилася d30), польська та німецька (базово – зумію щось придумати, коли дуже потрібно ;)). Бралася колись за іспанську, а потім за італійську… але всьо якось карамба d111 словом не склалося поки.
Зате, я ще можу пару слів на івриті зліпити, якшо шо... ;) 
― Mother Teresa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Вдень мала якесь питання до тебе, але до вечора вже забула
згадуй, маєш час до завтра ;) я ж чекатиму його на слінгозустрічі d142
Цитувати
надіслати тобі "лучікі" позитиву
кррраааса! вже полощусь в них вовсю d53
Люблю тебе не менше, ти то і сама добряче знаєш d4 :flv :*
― Mother Teresa

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Дякую за відповіді d77
Цитувати
А я тебе знаю  бачила якось на скрап-зустрічі з Валюшою,
ай нє,то не рахується d128 d27
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Підтримую, Машунь! z4 - І думаю, що наступного разу треба неодмінно роззнайомитися та наспілкуватися d53
― Mother Teresa

Offline optimizm

• - Будьте зайняті. Це найдешевші ліки на землі і одні з найефективніших. © Д. Карнегі
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
цікаво тебе читати  z4 :flv
 d108 якщо не забудеш, то скинь будь ласка в приват ссилочку на блог  :flv

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Solomka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
Прочитал інтерв"ю на одному диханні  :flv Дуже класно і легко пишеш  d124
В мене кілька птаннячок:
1. Замітила в інших темах і тут ти вживаєш слова разом, наприклад:
Цитувати
шальонопрекрасний
, це така фішка, як вона народилась???? (ну дуже прикольно z4)
2. Який найприємніший; найекстремальніший і найнепередбачуваніший випадки були в твоєму житті?
3. Ти швидко приймаєш рішення чи довго думаєш, все зважуєш? Ну, наприклад зібралася б за 2 год. в подорож?
4. Який твій рецепт для релаксу чи заспокоєння душі?
5. Що ти згадуєш коли закриваєш очі чи коли кажуть згадати щось приємне?

Вибач, що от так купа питань  d112
Ти дійсно пишеш дуже позитивно  d41
І точно зайду ще в слінготеми, щоб почитати твої дописи  :sling

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
шальонопрекрасний
це така фішка, як вона народилась???? (ну дуже прикольно  )
Та вона родом десь з часів світлої постмогилянської юності  ;). Десь зріло собі, а потім вирвалось зсередини. Взагалі, люблю каламбурити тулити слова докупи. Я така прідумщіца, шонемаради d27 
Цитувати
2. Який найприємніший; найекстремальніший і найнепередбачуваніший випадки були в твоєму житті?
Найекстремальніший. То певно дорога Львів-Франківськ, були з двома дітьми в машині (своїм Парубком, а також сином друзів) коли на під’їзді до Рогатина невдало обїхали ямку (най там так посадовцям Укравтодору гикається без перестанку і так десь до ранку..!) погнули диск… відчуваючи хвилювання чоловіка, всю дорогу до Франківська, коли минали кожну ямку, просила Господа, аби все було добре і аби колесо не спустило остаточно. Черпнули по асфальту, якраз добравшись до карману зупинки навпроти магазинчика зовсім недалеко від будинку. За словами нашого водія, доїхали дивом. До сих пір мурашки по шкірі, як згадаю, ну містіка і всьо…
Найнепередбачуваніший. Це коли мені сказали, що через 4 години в мене літак на Москву (а відрядження планувалося не раніше ніж за тиждень) d30
Найприємніший. А їх багато... тому, аби нікого з них не ображати z5, пріоритети розставляти не буду d112     
Цитувати
3. Ти швидко приймаєш рішення чи довго думаєш, все зважуєш? Ну, наприклад зібралася б за 2 год. в подорож?
У прийнятті рішень намагаюся покладатися на внутрішні відчуття. Не можу прослідкувати якоїсь закономірності у тому, як роблю вибір. Такий собі парадокс: коли той вкупі з ким примається рішення думає швидко, я навпаки задумуюсь, а коли ж рішення зріє довго, я рублюсплєча.
З подорожами теж цікава історія – дай мені тиждень, я не зберуся, бо мені… не вистачить часу d140. А от дай мені 2 години, буду як штик! :sling
Цитувати
4. Який твій рецепт для релаксу чи заспокоєння душі?
Релакс у мене тотожний словам кайфова музика (=джаз), завершення заняття з йоги, мілонга у післяробочий час, дорога крізь вікно автомобіля, коли за кермом мій чоловік. А ще - приїзд Мами, будь ласка, запишіть туди ж  ;)
Заспокоєння душі, то візит до таких особливих місць, як Манявський скит, наприклад. 
Цитувати
5. Що ти згадуєш коли закриваєш очі чи коли кажуть згадати щось приємне?
Секундне здивування на обличчі Малого, коли я з ним намагаюся бути строгою, і розпливання у такій солодкій посмішці, шонемаради d27
Колись завжди згадувала дитинство, особливо часи, коли їздила до бабусі.

Соломійко, питань дуже трішки, насправді… d142 Адже вони такі, що на них відповідав і відповідав би! d22 За що тобі щиро вдячна :*
Заходь не лише в слінготеми, а й приходь на слінгозустрічі ;)
Будемо завжди раді! :flv :* 
― Mother Teresa

Offline Ellenka

• Своя Мамка
  • Репутація: +199/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Альбінка, Полінка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Танюш, прочитала на одному диханні твої відповіді. Ну кльово пишеш, що тут ще скажеш, легко і з гумором d124
Бачу твій стиль спілкування продвигається потрохи в маси d27 особливо в темці для слінгозалежних d27.
В мене питання про творчу твою натуру ( бо знаю тебе саме з цієї сторони, хоча приєднуюсь до всіх хвалебних приємних відгуків про сонячну, маленьку дівчину ;))
1. Де була відправна точка для польоту в Hand made.
2. До чого тяжіє, в творчому плані твоє серце.
Ще хотіла щось спитати, але вже забула d30
P.S. Стаю в чергу на зустріч z5 з тобою.  ;)

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
шо сі робит, шо сі робит..?!
я не можу з цього "шо сі робит" d27
перечитала інтерв*ю на одному подиху і з впевненістю можу сказати що це найпозитивніше інтерв*ю за всю історію мамки! z4 дуже люблю читати твої дописи, а ще більше читати та переглядати фотозвіти з слінгозустрічей d124 хоч ми і не знайомі, але по твоїх дописах видно що ти надзвичайно розумна і МЕГА позитивна людина!  d120 d120 d120

P.S. думаю ти точно заслуговуєш на якусь особливу нагородку! :flv

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ага, любі серцю питаннячка d9 Величезне дякую, Лєнусику!  :* :flv
Цитувати
1. Де була відправна точка для польоту в Hand made.
Таке комплєксне питання, я б сказала...  d27 точніше, відповідь на нього проситься бути саме такою ;)
Зараз дам волю емоціям, і мабуть на мене вже прррросто пальцями почнуть показувати за те шо так багато букафф z5
Трудове навчання в школі мене не приваблювало зовсім... d112 Тому, хустинку з горем пополам прострочувала сама, юбкукарандаш шила вже мама, а шкарпетки вязала подруга d142 Трохи прихильніше поставилася до розписування писанок. Пам'ятаю, як після того заняття, мала якусь передпасхальну лихоманку, навіть: шукала той писачок, наче невміняєма і ледве дочекалася, доки бабуся привезе мені бджолиний віск.
Але в мене мама дуже творча натура з фантастично золотими руками d9 І що найважливіше - усьому вчилася сама d124 І з таким природнім вмінням зацікавити та всеогортаючою сердечною добротою створювала щось своїми руками, що як сьогодні памятаю, як прийшовши після роботи, втомлена перекладами і постійними зустрічами, вона все одно виконувала мої прохання і ми сідали з нею, якщо не шити одяг для ляльок, то малювати його для паперових моделей (певно, теж памятаєш такі - лялька в купальнику, а до неї набір одьожок, мєчта кожної маленької модніци, ехх... ;)). Таааак шкодую, шо піджак з хутром і ще декілька люрексових вечірніх суконь ;) виміняла в той час на якісь фірмові пластикові та резинові прибамбаси для Барбі d20  
Абсолютно все: постільна білизна, предмети одягу, прикраси (броші, заколочки, обручі), що вона створювала для нас, запали в душу на стільки, шо одного дня просто не могли не спровокувати собіподібний вибух d3. Цікавіть до старенької ЛМЗшечки прокинулася вже в період закінчення школи. Більшою мірою завдяки моїй найкращій подрузі, яка стала наступним маячком творчості в житті. Оскільки, коли мама працювала з машинкою, мені було лінь не до того, аби розбиратися з тим, як правильно кроїти, то беручи приклад зі свого ще одного прімєра для падражанія, я лише перешивала якісь речі, а не створювала з нуля. З маминої офіційної блузи, вийшла блузочка-крєстьянка (популярна в той час), з татової сорочки - приталена блуза, ну а з джинсів мого друга - спідниця ;)
Більш предметно до хендмейдового питання повернулася під час свого передостаннього відрядження до Одеси. В соцмережах натрапила на альбом моєї хорошої знайомої з валяними (тоді побачила їх вперше) виробами. На стільки мене зацікавило те, як створюється така краса, що я одразу ж почала розбиратися що і до чого.  Оскільки Київ не тішив асортиментом і цінами на той час, то я вирішила скористатися нагодою придбати щось в оптових та з непоганою якістю одеських магазинах. Розгубилася, коли побачила те розмаїття  :oox d16 d9 Увлєклась, і сходу накупила аж на... соромно зізнатись, 800 грн. (нєхіло так, нє? z5 гарно заробляла в той час і могла собі дозволити, АЛЕ я ніколи ще не тримала в руках голки для валяння і ще не зовсім собі уявлала як я маю опанувати цей самий фелтінг). Дорогою назад придумувала куди б то податися, аби сплавити ту всю шерсть та інструменти, в разі чого d27 Добравшись додому, дозволила собі лише сходити в душ і навіть не снідавши сіла пробувати. Першу зваляну бусинку зберігаю до сих пір. Так, вона не ідеальна, однак вона стала моїм імпульсом і дала можливість ще раз зрозуміти простий життєвий принцип: якщо сильно прагнути, неодмінно розібратись що і до чого, то повільно але впевнено, все вийде. Далі, мєня засасала апачная трясина спинитись не було вже сили... ;) Пішло знайомство з тільдами, коли носила маленького під серцем. Далі, трішки розбиралась з амігурумі. Потім, з Валюшкиної легкої руки - заскрапило d38 Який пункт призначення чекає далі, поки невідомо d14. Чергую кожен із вищезазначених і страшенно кайфую від того d9 А ще, така вдячна своєум чоловіку за розуміння d100 :*    
Цитувати
2. До чого тяжіє, в творчому плані твоє серце.
Покрокова історія "хвороби" d30 вже викладена у попередній відповіді. Говорити про перевагу - складно. Бо світ хендмейду він же увесь такий захоплюючий, шо нема ради d22 Але особливе місце для мене у ньому завжди буде зайняте валянням d9
Ще, маю таку сокровенну творчу мрію - коли матиму можливість, навчуся ткати d108, заімєю невеличкий станочок і витворю шось едакоє ;), напевно, вже для слінговнуків d27 (хто слінгомама, той точно поняв :hi)

Цитувати
P.S. Стаю в чергу на зустріч  з тобою.
черга? нє нє слишалі  d112 давно-предавно цього хочу! d41 тому тре якось неодмінно втілити бажане у реальність ;) d53 :flv :*

― Mother Teresa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Наталочко, вельми вдячна за купу-купезну приємностей  d100 d9 :flv :*

Цитувати
P.S. думаю ти точно заслуговуєш на якусь особливу нагородку!
Мамія! Дівчатонькааааа! Мені дали "Сердечко"... :oox d9 я ж, ета... я ж не очікувала зовсім, шо матиму таку моцну промокампанію d9 Усім моїм прекрасним продюсерам - отаке величезне ДАНКЕШОН, бо то ВСЕ ЗАВДЯКИ ВАМ :* :* :*
― Mother Teresa