Автор Тема: Інтерв'ю з сонячним настроєм, або sunny_mood в ефірі ;)  (Прочитано 2927 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Solomka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
Цієї нагородки ти дійсно заслуговуєш  d77  d53  d37
Повторюсь, дуже позитивна  :flv

В мене тут ще одне питаннячко назріло: як зрозуміла, що ти працювала юристом в Києві, юристи вони такі, трохи прикрі  d100 (хтось трохи, хтось не дуже) чи був період вигорання d112, себто тої деформації, як з ним справлялась?
І щодо професії, будеш повертатись?
І вже на кінець: наймиліше місто Кам"янець, а яке найзручніше для життя????

Offline sunny_moodАвтор темы

• and I've got a sunshine...;)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
Цитувати
Повторюсь, дуже позитивна
йоооой! d100 ну, падобнає прітягіваєт падобнає, так шо хоч і не знаємося особисто поки що ;), нажаль, та відчуваю, що сонячний зайчик вже з твого боку  d53
Цитувати
юристи вони такі, трохи прикрі
та всі абсолютно прикрі, без варіантів d27 Особливо, якщо справа заходить до обговорень, а тим паче - суперечок  d3
Профдеформованою (в значній мірі) мене можна було назвати на першому робочому місці. До того ж, то було якраз після завершення навчання, і нам янг енд бьютіфул запальним зовсім недавно ще студентам так хотілося походити на тих крутих дядьок в костюмах Бріоні та тьотьок у каблах Прада, котрі п'ють Вдову Кліко після закритія здєлкі, на яку приїздять на Вуетонах, Каррерах і Фантомах  ;). З часом все стало більш природнім і від цінносних орієнтацій та стереотипів сприйняття, перейшло просто до способу спілкування. Коло друзів тому сприяло (бо складалося переважно з таких же, як і я, юріків d142). І прашло как с бєлих яблань дим було заміщене прекрасною деформацією сприйняття Всесвіту (читати: мамством d9).
Що ж стосується вигорання, то його в принципі і не могло бути. Цьому сприяло місце роботи та керівник. Нє-нє, отак - КЕРІВНИИИИИК!!! d9 Працювала у компанії, засновниками та власниками якої були громадяни держави Ізраїль, а найманими працівниками якої були пересічні українці d30 Відповідно, сумувати нам не доводилося аж ніяк d27 бо завдання роздавалися достатньо цікаві, з характерним присмаком (пайдітуданєзнаюкуда, прінєсітонезнаюшто) ;) АЛЕ усю цю дивовижну і, до речі, згуртовану конструкцію утримував неймовірний професіонал та дуже хороша людина. З нього завжди намагалася брати приклад. І...так, власне поруч з ним,талантіщєєєм, доводилося дуже часто відчувати свою професійну нездатність, бо в тому нєвєроятному внутрішньому світі та природньоправничому способі мислення, можна було піти на дно одразу ж... :oox d112 але по-перше, я ж дєвочка  d100 а по-друге, значно молодша нього. А ще в мене на той момент був нєоспорімий козир - я набагато краще нього знала мову. Відтак, мали з ним такий собі бартєр: він мені правничі навики, а я йому ленгвідж скілз d53 тому жодна незадоволеність роботою, невротичні розлади, ні тим паче психосоматичні захворювання - для нас в принципі не могли існувати  z3 
Цитувати
наймиліше місто Кам"янець, а яке найзручніше для життя????
Добре, там де нас нема. Банально, але чиста правда. Тому, я б із задоволенням жила і в Кам'янці-Подільському, якби у нас з чоловіком була можливість мати там стабільну, хорошу роботу. Мій муж-романтічєска натура d27 мріє про хатинку в горах і господарку при ній. Та якшо говорити про місце проживання моєї мрії, то в ідеалі це буде щось подібне до картинки в околицях великих міст США: невеличкий будиночок, присадибна діляночка (огорожена не височенним суворим парканом, а та яка має живий паркан гарненькими кущиками) і звичайно ж гараж (без нього мій чоловік не згодився б там жити d27).   
“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Тетянка, привіт (я так зрозуміла, що таке звертання тобі найбільше подобається  :flv)!  :hi
Мала можливість зустрітись з тобою особисто, хоч і спілкувались мало, але позитив відчутний одразу  d9 Бажаю і надалі залишатись такою 18-ти літньою і життєрадісною  :flv дуже цікаво пишеш і у темках і у інтерв'ю, дійсно настрій піднімається. Читаю, що ти і у житті така оптимістична, одним словом, так тримати. А питань вже задавали безліч, тому виникло тільки одне:
Цитувати
3.Чи є людина,якою ти захоплюєшся,ідеал,приклад?
Mother Theresa
ти просто нею захоплюєшся? чи хотіла б спробувати жити згідно її принципів і чи змогла б?
дякую!

П.С. Фаст уже шиють, так що, думаю, ми скоро зустрінемось  ;)
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дуже-дуже рада вітати ще одну колегу по цеху ;), особливо, коли вона ще й асоціюється з чимось, чому притаманні сердечне тепло та душевність :*
Перепрошую за вимушений прогул, в зв'язку з чим відповідаю лише тепер, але ж я не спєцом, то вже так склались обставини.
Ну, і дуже вже поспішаю відповісти.
Коли вперше потрапила в руки книжечка за Її авторством (здається, то була саме 'Love: A Fruit Always in Season'), просто брала почитати щось гарне в оригіналі, а коли почала перечитувати по декілька разів одну й ту ж сторінку, зрозуміла, що вибір був невипадковим і що все то було зовсім не просто так. Таке враження, що мудрість, світло та добро линуть безпосередньо до кожного серця крізь літери. Тому, з впевненістю скажу, що просто не захоплюватися Нею - неможливо. А от прагнути до такого способу життя, вчинків, відданості - то вже зовсім інша річ. Адже покласти себе на вівтар праведному служінню таким високим цілям це завдання для обраних. Тому, можу лише неймовірно захоплюватися такими постатями як Вона, Далай Лама чи Махатма Ганді. Вони є монументальним прикладом любові та співчуття, а їхні серця - безмежні, та без перебільшень здатні надихати лише на найкращі вчинки :)

PS. Новина про фаст - атлічнєйшая! З нетерпінням чекаю зустрічі та розповідей про вашого домашнього улюбленця ;)
“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Дякую за відповідь  d9
Цитувати
PS. Новина про фаст - атлічнєйшая! З нетерпінням чекаю зустрічі та розповідей про вашого домашнього улюбленця
я також, але улюбленець уже не домашній  :flv
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
Яке гарне і добре інтерв"ю d9
Дякую :flv

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Таня, кльове інтерв'ю  z4 люблю ідейних і непосидющих  d124

питати нічого не буду, напишу своє враження про тебе в смайликах :
:hi :flv :sling d27 d64 d43 d53 d9 d6 d42  :simja ну і звичайно d120 d120 d120 d120 d120 d120 d120

от цікаво? правдиве воно чи ні? ;)

пи си : мені на слінгозустрічі  :sling вже пізно ("меньшішому малюку" майже 5 і 23 кг живої ваги d27), але я теж заходжу в вашу темку  - "ностальжі"  d3  z5, тому приходь і на загальні зустрічі теж (наприклад, 28 липня Для того щоб побачити посилання: Register or Login])
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Цитувати
пи си : мені на слінгозустрічі   вже пізно ("меньшішому малюку" майже 5 і 23 кг живої ваги ), але я теж заходжу в вашу темку  - "ностальжі"    , тому приходь і на загальні зустрічі теж (наприклад, 28 липня Для того щоб побачити посилання: Register or Login])

Наталя, але ти молодець, так по-трохи, непомітно, ненавязчиво і прорекламувала зустріч  d27 d27 d27

А я особисто з Сонечком форуму не знайома, але ось таке відчуття що смайли ти підібрала дуууже навіть вдало :flv :flv :flv

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Галюсику, ти як завжди - коротко і по суті ;) і мушу сказати, що той твій суперський стиль (вдало протилежний моїм полотнам d27) - найкраща твоя похвала d100 ;) d9
Обіймаю  :flv :*
― Mother Teresa

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Мало не пропустила, d107 :oox іду читати з захопленням  :sling :chitaju про наше сонечко  :flv d120 d120 d120 d120 d120

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Наталочко, величеееезне спасибі за таку чудову графічну характеристику (єдину та унікальну ;)) Без перебільшень, я в захваті  d9  :flv :* Залишається лише додати, що мені страшенно імпонують твої погляди та думки, якими так гарно сповнюєш свої дописи, тому теж давненько вже мрію з тобою пізнатися  ;) d53 :flv а ще, хоч і слінги в якості спільного не проходять, маємо як мінімум ще одну найприємнішу спільність: у тебе Мітя і у мене такий самий манюній тезка  ;) Шкода лишень, що 28-го буду за межами Станіславова... :/ d104 тому у темку навіть не спокушаюсь заходити  d111 АЛЕ тепер не перестану сподіватись на особисте приємне знайомство і цікаву бесіду  ;) d9 :flv :*
― Mother Teresa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Настю, та ж знайома-знайома!  d77 просто, спілкування ми відкладаємо на наступну зустріч  ;) d53
Мартусю, сподіваюсь, я тебе не розчарую, дорога моя  d100  :flv Найкращим в світі сестричкам - НАЙсонячніший привіт!!!  d120 :flv :*
― Mother Teresa

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Цитувати
Настю, та ж знайома-знайома!

Ага, "тельняжку помню и походочку, ты был как лодочка, и пел о чём-то прибой" d27 d27 d27

А щоб ти не подумала що я на ніц злетіла з котушок, то мені здається ти була в майці чи футболці полосатій d30 d30 d30

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Чєво-чєво, а от пєсєн мені давно нє пєлі d142 ;) от спасіба, от пріятна  d30 :flv
- і нічьо такого я не думала, бо всьо ти праільна паняла ;) тепер, ждьом встрєчі  ;)
― Mother Teresa

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Наталочко, величеееезне спасибі за таку чудову графічну характеристику (єдину та унікальну підморгування) Без перебільшень, я в захваті    daruju чмок Залишається лише додати, що мені страшенно імпонують твої погляди та думки, якими так гарно сповнюєш свої дописи, тому теж давненько вже мрію з тобою пізнатися  підморгування daruju а ще, хоч і слінги в якості спільного не проходять, маємо як мінімум ще одну найприємнішу спільність: у тебе Мітя і у мене такий самий манюній тезка  підморгування Шкода лишень, що 28-го буду за межами Станіславова... хм не знаю тому у темку навіть не спокушаюсь заходити  АЛЕ тепер не перестану сподіватись на особисте приємне знайомство і цікаву бесіду  підморгування daruju чмок

Ну що ж, якщо 28 - "нє судьба" d112, а  "образовался" такий приємний унісон d9, то треба буде якось домовитися додатково і пересіктися нам з Мітьками "напєрєвєс" d27
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ідєйка "набальшой"! z4 У такому випадку, як тільки завершаться наші лєтніє скітанія, неодмінно надішлю звісточку  ;) d53 Мммвуа!  :* :flv
― Mother Teresa

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Цитувати
Мартусю, сподіваюсь, я тебе не розчарую, дорога моя  ой  daruju Найкращим в світі сестричкам - НАЙсонячніший привіт!!!  
d9 d9 d9 дякую, наша сонячна симпатюлька форуму!  d4 :* :flv
ех... розчарувала ти мене, відповіла на всі запитання, які у мене виникали, коли я переходила з сторінки на сторінку  d27 z5 d112 d112 d112 нічого не лишилось мені... але я все ж найшла закарлючні питання: d142

1. У тебе буває "déjà vu"? Якщо можна випадок. z3
2. Якщо ти взнаєш що Діма в рочків так 15-16 почав пробувати курити і алкоголь (ттт), твої дії? d128 чи d105 чи  d79 (ну смайли умовні, ти зрозуміла що я маю на увазі)
3. Дзвінок чи смс?
4. Чи віриш в чудеса? І яке чудо з тобою траплялось і після цього змінило твоє ставлення до якихось речей?
5. Які цукерки любиш?

Ну і досить  d142 :flv