Автор Тема: Інтерв'ю з сонячним настроєм, або sunny_mood в ефірі ;)  (Прочитано 2688 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline sunny_moodАвтор темы

• and I've got a sunshine...;)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
О, зявився привід знову розім'ятися ;)
Такі змістовні запитаннячка, шо аж пальці чешуться (шоб ше кнопочки у ноута не позападали часом  d27)))
Цитувати
1. У тебе буває "déjà vu"? Якщо можна випадок.
Ага, бувало! І не раз... Тому, певно, привести конкретний приклад ось так в момент досить складно. Зазвичай, стосувалося якихось побутових подій. І все було так, як книжка пише: ніби читала вже давно прочитане, або переглядала давно побачене. Чіткого відчуття того, що буде далі (наближеного до передбачення), нажаль, не виникало. Але реальності переглядуваному було нє занімать d30.
Мурашок не викликало, швидше, пробуджувало якусь пізнавальну цікавість ;).
Цитувати
2. Якщо ти взнаєш що Діма в рочків так 15-16 почав пробувати курити і алкоголь (ттт), твої дії? d128 чи d105 чи  d79 (ну смайли умовні, ти зрозуміла що я маю на увазі)
Максимально стараємось усиплять його цікавість до проявів соціалізації сучасного суспільства, невід'ємними атрибутами яких є клуби тютюнового диму чи спиртовмісні рідини. В його присутності намагаємося вживати (в тих рідкісних випадках, до речі) з закритих горняток, або ж взагалі - чоловік ходить ковтати пиво на кухню d112. Прогнозувати на скільки така політика спровокує його цікавість до того, аби пробувати власноруч у ранньому віці, мені досить складно. Не зважаючи на те, що запрєтний плод сладак, мені все ж дуже хочеться сподіватися, що власним прикладом вдасться донести до нього/переконати, що то не є щось позитивне d3.   
Цитувати
3. Дзвінок чи смс?
Канєшна саапчєніє!!! d27 d53
Мартуся, я ж так люблю строчити, шо мало місця!!! :oox d108
Маю дуже багато друзів, яким простіше зателефонувати мені у відповідь, або ж взагалі - відповісти емейлом... ;)  на стільки інформативними вмєстітєльними бувають мої телефонні полотна d140.
Але тішуся тому, що в світі ще є бодай пара таких же месседжманьяків як я, тому мені є з ким потягатися на равних ;)  d142
Цитувати
4. Чи віриш в чудеса? І яке чудо з тобою траплялось і після цього змінило твоє ставлення до якихось речей?
Ось тут нє ВЄРЮ Станіславського зовсім не про мене d128 - вірю-вірю-вірю!!! d41 Усім серцем! І дуже хочу аби решта людей вірили так само :flv, бо ж не дарма у Одній мудрій книзі написано - "По вірі вашій нехай буде вам". Тому, як водиться, свою тенденцію реалізації чудеса будуть тримати для тих, хто в них по-справжньому вірить d3
Останній власний приклад (не беручи до уваги того, як ми з Мітькою доносилися до правильного терміну аби народитися, звісна річ :sling) то те, як "з'їздила" (можливо, не зовсім корректно звучить, але інакше не мож сказати d112) за своїм коханим до одного чудового монастиря в Криму. - Вже згадувала, здається, про ту найособливішу свою відпустку. Маючи намір зробити щось добре, з вірою в найкраще, вирушала в дорогу, і ще задовго до того, як добралася до благодатного місця та здійснила задумане, - перед потягом туди отримала той самий важливий дзвіночок d4 Трохи згодом, цей самий (тепер вже рідний голос) підтримував мене і допомогав перебути важливі життєві зміни, які, як виявилося, були лише до найкращого d8 d9. Озираючись на те, що залишилось позаду, могла лише дивуватися тому, як це я раніше могла жити інакше, а не саме так... :simja   
Цитувати
5. Які цукерки любиш?
То однозначно - After Eight. Як справжньому тільцю, точніше бичку в квадраті (бо ще й з року бика ж... d30) мені положена навіть шоколадна мєгапастаянна пешн, так от - це воно :))) Знаю їх з років семи, якщо не раніше. Тоненька шоколадна пластиночка з ніжним м'ятним наповненням всередині, мамаміа :oox  d38, то ж точно пусть вєсь мір падаждьот!!!!!!  d9 d142

Оспасібаданкешон за такі різносторонні та цікавенькі запитаннячка z4 d77.
Ніби пару конвертиків афтер ейту злопала ;), так приємно було набирати відповіді, Мартусику! :* :flv
Обіймаю, а Золоткам прекрасним передаю ВЕЛИЧЕЗНИЙ привіт, для меншенької ще й додаю, що буду робити все, що у моїх силах, аби мілєйшая Дама сєрца d22 не мала жодного приводу для розчарування Кавалєром ;) Любимо вас дууууууууже  d9 :* :flv
“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa