Автор Тема: Вітаміни та препарати, що "допомагають завагітніти"  (Прочитано 14201 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline solonaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Всім привіт :). Дівчата, хотіла з вами порадитись. Вчора лікар порадила (саме порадила, а не приписала) приймати мені і чоловікові препарат "Трібестан" на нашому теперішньому етапі планування дитинки. Ввечері трохи читала в неті про цей припарат (вона так і радила, почитати і вирішити), щось ... ну, не дуже багато позитивного. Більшість, я б сказала, нейтральних відгуків. Проте при перечитуванні  часто згадувався "Спеман", там вже більше позитивних відгуків. Напишіть, будь ласка, може хтось з вас приймав той або інший, поділіться враженнями, відчуттями, результатами. Також напишіть, хто що приймав на етапі планування. Буду дуже вдячна! Ваші відгуки важливі для мене.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MoniK

• найщасливіша дружина та мамуся!
  • Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
  • Зародження життя-це безцінний дар небес!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Чула про такий препарат від подруг, сама не пробувала, але думки такі були поприймати бо були безрезультатні місяці. Та якщо чесно сказати, то почитавши інструкцію я від них не в захваті, не думаю що вони дійсно допомагають, думаю що якщо вагітність не наступає довгший час то потрібно знайти проблему в себе або чоловіка і вирішувати її, а якщо проблем нема то можна прості вітамінки попити,чисто для себе, багато хто фоліо пє та вітамін Е, я от нічого не пила коли вагітність наступила :)

З чого починається Щастя?
З смужок на тесті твоєму,
З УЗД що сердечко покаже,
З того, що тепер ви вдвох... :)

Offline solonaАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Дякую, Оля, за відповідь :). Я власне і запитую, хто що пив. Фолієву, вітамін Е я п"ю. А чоловікові щось давали?

Сказали спасибо: Настіа14

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
Іруськін, до речі, моя братова зараз також починає планування, то її чоловікові також сказали попити фолієву кислоту..
про препарати ці не чула..
що приймати? тут залежить від роду проблеми.. маленький ендометрій - один препарат, недостаток гормону другої фази (плід не закріплюється) - другий препарат, не відбувається овуляція - третій препарат.. d104

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
solona, я мриймала дикий ямс, буквально на наступний мiсяць був результат, але у мене не було якигось серйозних проблем зi здоров'ям

Online Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +639/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
У мене теж серйозних проблем не було, то лікарка приписала вітаміни в укольчиках (курс 21 день), фолієву кислоту та вітамін Д. Чоловікові нічого  d104  А ще порадила поміняти клімат (ми поїхали на море) і ніяких нагрузок (так як я любітєль по горах полазити, то вона мені заборонила).
Незнаю,що пологло але буквально майже за два місяці я попачила дві полоски на тесті  d41
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Svеta

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Svitlana
Привіт, Іринко, У мене серйозних проблем завагітніти не було, можливо через те, що я була слухняною клієнткою своєї лікарки-гінеколога. На етапі планування вагітності вона радила провести ОЧИСТКУ організму і НАСИТИТИ організм вітамінами, макро - і мікроелементами. На той час (а це було чотири роки тому) лікар мала напрацювання з препаратами Вівасан. Спочатку я думала, що вона хоче "на мені заробити", але потім цю думку відкинула, бо реально бачила результати. І ще, чоловік також приймав комплекс вітамінів, куди обов"язково повинен входити ЦИНК.
До речі, ще дві мої товаришки завдяки такій свідомій підготовці мають здорових малюків.
Удачі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline solonaАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Дівчатка, дякую за відповіді!

Offline Lenko

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +252/-1
  • http://nosova-lena.blogspot.com
    • world of creativity
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсен 1,2 рочка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
мені лікарка теж прописала вітаміни до скаду яких додатково входила фолієва кислота, я пропила курс 5 місяців і тепер планую вже малятко :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ivanka.

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ivanka
І я мала справу з препаратами Вівасан, не можу сказати нічого поганого про них, пропила їх близько пів року, але результату не було ніякого, хоча по словах лікарки, проблем із здоровям (по жіночому) у мене немає. І коштують вони не мало  d16 Це напевне в кожного індивідуально. :(

Online Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
А що таке дикий ямс?

Offline solonaАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
А що таке дикий ямс?
Дикий ямс - рослина така. Не буду оригінальною, загуглила d30 і ...
Дикий ямс применяется при:

климаксе и приливах
    предменструальном синдроме
    нервном напряжении
    атеросклерозе
    ожирении
    для улучшения мозгового и коронарного кровотоков
    для нормализации артериального давления
    для снижения уровня холестерина в крови
    для улучшения пищеварения
Стаття величенька, але саме більше зацікавило речення:
Дикий ямс перспективен в качестве одного из самых эффективных и безопасных противозачаточных средств предотвращающих, к тому же, женские онкозаболевания.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Olka, та рослинка якась, то моя мама десь вичитала, що древні індіанки його пили, і він дуже корисний для жінок, то я по фіто аптеках побігала і знайшла його в капсулках, я якось так в той ямс повірила, що от так миттєво і результат з,явився d101
Цитувати
Дикий ямс перспективен в качестве одного из самых эффективных и безопасных противозачаточных средств предотвращающих, к тому же, женские онкозаболевания.
Ну, як видно з нижче написаного, ця рослинка-панацея від всіх бід, то помагає і як конртрацепція і, як засіб для завагітнення, кому, що треба походу  d27

Offline YanaO

• Своя Мамка
  • Репутація: +236/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
 :hi дівчатка а фолієву кислоту ви пили в таблетках, чи це якась рідина  :xmm?

Offline Olga21

• Щастя - це жити для тих, кого любиш, і знати, що хтось живе заради тебе…
  • Своя Мамка
  • Репутація: +141/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія і Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Фолієва кислота в таблетках.
When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile.

Offline Oljusja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +55/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
вітаміни ніколи не зашкодять, але завагітніти навряд чи поможуть, якщо з цим є проблеми то треба знайти хорошого спеціаліста і визначити в чому саме проблема і вже тоді приймати якісь препарати, я сама не могла завагітніти після викидня майже 1,5 року, але в мене низький рівень прогестерону, то я його піднімала вже після того як завагітніла майже з 3 тижня вагітності і до 32, а на рахунок моря і зміни клімату то це так, бо якраз після відпустки і завагітніла, але найголовнішим чинником було те, на мою думку, що я просто вирішила розслабитися і перестати планувати ту вагітність, і як тільки я перестала думати про овуляції, вимірювати БТ і т.д. і навіть не сподіваючись на це - тест показав 2 полоски

Offline solonaАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
Всім привіт посмішка. Дівчата, хотіла з вами порадитись. Вчора лікар порадила (саме порадила, а не приписала) приймати мені і чоловікові препарат "Трібестан" на нашому теперішньому етапі планування дитинки. Ввечері трохи читала в неті про цей припарат (вона так і радила, почитати і вирішити), щось ... ну, не дуже багато позитивного. Більшість, я б сказала, нейтральних відгуків. Проте при перечитуванні  часто згадувався "Спеман", там вже більше позитивних відгуків. Напишіть, будь ласка, може хтось з вас приймав той або інший, поділіться враженнями, відчуттями, результатами. Також напишіть, хто що приймав на етапі планування. Буду дуже вдячна! Ваші відгуки важливі для мене.
Дівчатка, я вважаю за потрібне відзвітуватись і тут, оскільки створювала цю темку : я вагітна!!!!! d41 Нам вже 16 тижнів. Приймала борову матку(спиртовий настій), а чоловік - левзею і родіолу рожеву (теж спиртовий настій), проте це відбувалось всього декілька днів до наступившої по розрахунках вагітності, так що беззаперечно свідчити на їх користь не буду :), не думаю, що вони б так швидко подіяли. Хоча - хто зна... :chitaju :)