Автор Тема: Похресники і похресниці!  (Прочитано 29960 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ІрусяS

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсенчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Похресники і похресниці!
« Reply #102 : 20 Серпень 2014, 14:34:16 »
У мене 2 похресниці, одній вже 11років , а другій - 3,5. Старшеньку я не мала змоги часто бачити, а от молодшеньку сприймала як власну дитинку d79 (на той час у мене ще не було дітей). Один раз я відмовила бути хресною, якраз тільки завагітніла, а треба було їхати далеко, та й зима була. Думаю гріха в тому не маю, дитину до сих пір ще не бачила, тому хресна з мене була б погана (конкретно для цього хлопчика).
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Mary-Dina

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
« Reply #103 : 20 Серпень 2014, 15:37:26 »
Я маю трьох похресників: дві дівчинки (11 і 8 років) і хлопчика 10 років. Два рази відмовляла хрестити дітей - перший раз, коли двоєрідна сестра запросила до своєї третьої дитини бути хресною мамою, хоч я вже хрестила її першу дівчинку. :xmm Для мене це було не зрозуміло - чи то з корисних міркувань (бо завжди стараюсь її малій щось гарне купити, особливо на день народження, а то й коли просто в гості заїзджаєм, а живуть вони далекувато - Городенківський район), чи то не було їй кого запросити до цього діла. . .Не могла язрозуміти - для чого їй одна й та сама кума в 2-х дітей. Словом, я відмовила, зіславшись на те, що було зима і голольод, погані дороги, замело. . . d100 Навіть ходила до священника питатися - чи то так можна  2-х дітей з однієї сім'ї хрестити. Сказав, що можна, якщо я справді цього хочу, бо це великий обов'язок і т.д. і т.п. Ну, я щось зовсім не хотіла, не лежала мені душа, та й думаю, чого я маю себе мучити?  d104 d143 Другий раз я відмовила теж з родини далекої сестрі (чотири чи п'ятирідній). :xmm Не бачила і не спілкувалася я з нею років 5, якщо не більше, навіть і не знала, що вона народила. Тут вона дзвонить в п'ятницю, що в неділю хрестини. d104 Ну, що вже не має якоїсь подруги чи родички ближчої від мене?   :ooxНе довго думаючи, я сказала, що вибачай, не буде мене в цей час на місці - не зможу бути в тебе на хрестинах. d108 Я вважаю, що хресними мають бути близькі люди, люди з якими спілкуєшся, часто бачишся, живеш десь поблизу, бо це як-не-як є обов'язок і дитина має відчувати, що хресний чи хресна піклується про неї, при можливості приходить, щось купляє, навіть шоколодку чи цукерку, дитині ж приємно, чи навіть подзвонить - спитає як справи, і вже добре. :flv

Offline Fantazzy

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #104 : 22 Серпень 2014, 10:41:03 »
я взагалі не дуже розумію отакі запрошення  - в п"ятницю на неділю. це все заплановане кидай і біжи. я теж відмовилась одного разу. бо мені отак в четвер позвонили, а я у відрядженні, поверталась тільки в неділю в 10 ранку. теоретично можна було напрягтись і погодитись. але в мене і так вже 5 похресників, та й важко мені було б тоді.

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #105 : 22 Серпень 2014, 11:01:36 »
Маю одного похресника хлопчика 6років,син одногрупниці.Якщо б я відмовилася тоді( бо так само подзвонила запропонувала,а через 2 дні хрестини,а перед тим ми не спілкувалися більше року,плюс я мала підозру,що можу бути вагітна).Але я не змогла відмовитися як кажуть,що від хреста відмовлятися ніколи не можна.Потім уже знала,що їй відмовили 2 людини бути хресними в її сина і вона звернулася до мене,бо більше не було до кого.Значить так мало бути,чому я дуже рада.Бо потім так склалося,що мої рідні брати хресні тати моїх синочків,а чоловікові двоюрідні сестри наших дітей хресні мами.Чоловік хресний тато свого племінника,тому,немає уже кому мене кликати в куми хіба би якась далека родичка,в чому я сумніваюся,бо різниця велика зі старшими і з меншими далекими сестрами,ровесників або близьких по віку немає

Сказали спасибо: tanita28

Offline Karapuz

• Свідома Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #106 : 22 Серпень 2014, 11:32:57 »
Цитувати
я взагалі не розумію отакі запрошення  - в п"ятницю на неділю. це все заплановане кидай і біжи
Ну бувють же різні ситуаціі..от в моэі сестри так було, мала дівчина здалека прилетіти на хрестини, і білет купила і сумки зібрала а в останній момент не вийшло полетіти, довелось за два дня шукати нову хресну, про що досі абсолютно не жаліэ...

Offline Fantazzy

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #107 : 22 Серпень 2014, 13:29:09 »
Karapuz, бувають винятки, але так чомусь дуже часто трапляється і без форс-мажорів. а в людей плани руйнуються, бо всі вірять, що відмовлятись не можна. хоча насправді можна, священники кажуть, що ліпше відмовитись, ніж погодитись. а потім не виконувати зобов"язань.

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +670/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #108 : 22 Серпень 2014, 14:56:10 »
Про те що не можна йти в хресні вагітній - це забобони
полягають вони в тому, що одне з дітей типу не буде жити d110
я розумію, що десь ця "віра" тягнеться з сивої давнини наших бабок, проте думка церкви з цього приводу однозначна - це таки забобони

щодо неможливості відмови "від хреста", то це теж з тієї опери
скажу з свого прикладу, чоловіка покликали в хресні до моєї!!! далекої родички. ми не спілкуємося, взагалі бачимося дуже рідко.
ми питались в священника, він теж підтвердив, що головне - це бажання. якщо його нема то справді краще
Цитувати
ліпше відмовитись, ніж погодитись. а потім не виконувати зобов"язань.

отак і в нас вийшло, ми погодилися, дуже не хотячи, просто пожаліли, бо думали, що не має кого взяти в куми. її чоловік не звідси взагалі, друзів не густо.
а на хрестинах виявилося, що їй просто не вистачало пари для другої куми, бо доконче їх мало бути дві mish
зараз ми й далі не спілкуємось, той перший кум закордоном, також дитина його не знає...
цього року чоловік привітав малого з днем народження по телефону, то кума на питання "коли можна заїхати до них", відповіла "я тобі передзвоню", ото дзвонить донині z5

от і я такої думки, що потрібно вибирати справді близьку людину, а не так "аби було"
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #109 : 22 Серпень 2014, 15:06:25 »
а я б ще хотіла похресницю...та напевне вже ніхто не візьме.дівчата трохи не в тему але як ви ставитись до того що коли беруть в куми то кажуть що треба купувати золото. мій чоловік недавно був в кумах в моєї рідної сестри(я хресна її першої дитини) то свекруха сказала що хресний обовязково має купити золоту цепочку і хрестика, сестра казала що нетреба, але ....  мене так то розізлило .ну для чого дитині цепочка щоб стояла. свекруха там після хрестин щось возмущалась ,що як то так...але ж ми дали таку суму що можна було і цепочку купити..але нащо вона дитині.я минулого тижня була в кумах там хресний теж золото подарував,

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #110 : 22 Серпень 2014, 15:23:21 »
У мене ще немає похресниці, на жаль.
Всі пишуть за золото,подарунки. А яку духовну науку ви даєте дітям, крім подарунків?

Offline Оlala

• Самый главный вклад в воспитание ребенка - правильно выбранный папа:)
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +107/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #111 : 22 Серпень 2014, 16:00:31 »
Цитувати
А яку духовну науку ви даєте дітям
ну духовну науку пока маленьке дитинча не даш, але любов і свою увагу це так!
золото-індивідуальна річ- хто бажає і має можливості,той і купує! То в нас чомусь така "традиція" повелась,ав інших містах(Києві, Полтаві)маю знайомих, в них такого немає.
Особисто ми з чоловіком хрестик купили,але тільки тому, що знали що в похресниці все є і гроші батькам не потрібні(а так буде память)
Жизнь — это то, что случается с нами, пока мы строим планы на будущее. (Т.Ла Манc)

Offline Karapuz

• Свідома Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #112 : 22 Серпень 2014, 21:14:58 »
Ну особисто я за місяця 2-3 до родів питалась, в обох випадках, щоб потім знайти заміну в разі чого..хоча мені казали всі а нащо, та народиш тоді і клич...

Offline Ярославна

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юлечка
  • Ваше справжнє ім’я: Ярослава
« Reply #113 : 22 Серпень 2014, 21:56:53 »
А я маю двох похресників хлопчика і дівчинку двом вже 7 років.в різницею 2 тижня))))хлопчик син моєї сестри бачимся майже кожний день.а от дівчинку бачила я їй було пів року але це не моя винна(((не розумію нащо брати хресний коли не хочеш з ними спілкуватись

Offline Ангеля

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надюша
« Reply #114 : 22 Серпень 2014, 22:10:19 »
в мене 4похресників-2хлопчика і 2дівчинки.Хлопчикам 7 і 2,5роки,дівчаткам по 5рочків. Двх дівчаток і старшого хлопчика бачу рідко-між нами велика відстань d24 але дуже їхлюблю,знаю яквони ростуть,розмовляю з ними по телефону н і звісно про подарунки не забуваю d100 Найменший похресник близько мене,то його відвідую найчастіше.... а  от мого синочка хресні про нас напевно забули d24 так образливо,не за себе,за сина(хоч він напевно ще не розуміє)...
МЕД В НАЯВНОСТІ)))

Offline Оlala

• Самый главный вклад в воспитание ребенка - правильно выбранный папа:)
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +107/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #115 : 22 Серпень 2014, 22:25:04 »
А в мене  мого чоловіка похресниця навіть називає його "Тато Льоша" :) і каже що в неї два татуся) це звичайно приємно.Мені подобається,коли батьки не заборонять так називати своїх хресних. Тож все таки не чужі дядь-тьотьки :bos
Жизнь — это то, что случается с нами, пока мы строим планы на будущее. (Т.Ла Манc)

Offline Fantazzy

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #116 : 25 Серпень 2014, 12:05:08 »
Olka, про духовну участь - я щоранку молюсь за усіх своїх похресників, замовляю служби. перше причастя було тільки в самого старшого поки що. так от, на це перше причастя я купила йому дитячий катехизис і гарну книжку з казками на біблійну тематику. мені дуже непрозоро натякнули, що це зовсім не той подарунок, якого очікували. от так.
в більшості в нас від хресних чекають якраз роботів, машинок, золота і грошей. не всі і не завжди, але в більшості.

Offline masha-misha

• Своя Мамка
  • Репутація: +165/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
« Reply #117 : 25 Серпень 2014, 15:28:37 »
Я дуже хочу похресницю,так як у мене 3 синочка.дуже люблю дівчаток angel1 angel1 angel1

Offline Вітамінка 88

• Модератор форуму!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яночка 03.07.2014
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #118 : 28 Серпень 2014, 22:28:00 »
В мене ще, на жаль, немає похресників, в чоловіка аж троє- дві дівчинки і хлопчик, то я з задоволенням вибираю їм подарунки на іменини, Миколая та день народження, завжди стараюсь прикупити щось гарне і корисне, а так як всі дні народження протягом двох місяців, то купую заздалегідь :flv

СП товарів ІКЕА Для того щоб побачити посилання: Register or Login]