Автор Тема: Виключно грудне вигодовування до 6 місяців.  (Прочитано 15755 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline РіднаАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
Чи хтось годував дитину виключно грудьми (без допоювання і догодовування) до 6 місяців?

Offline Ірчик з Франківська

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +459/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, 10 років, Денис 7 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я годувала малу тільки грудьми до 6 місяців, єдине, що давала, то еспумізан або порошок від кольок. Забула як він називається
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline РіднаАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Інформація з офіційного сайту Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я

До якого віку виключно грудне вигодовування залишається повноцінним харчуванням для дитини?

Для забезпечення найкращого росту, розвитку і здоров'я немовлят протягом перших шести місяців життя вони повинні знаходитися виключно на грудному вигодовуванні, тобто отримувати тільки грудне молоко. "Виключно грудне вигодовування" має на увазі виключення з раціону немовляти будь-який інший їжі і напоїв, навіть води, крім грудного молока. Однак при цьому немовлятам можна давати краплі і сиропи (вітаміни, мінерали та ліки). Грудне молоко є ідеальною їжею для забезпечення здорового росту і розвитку немовлят; воно також є складовою частиною репродуктивного процесу, що має велике значення для здоров'я матерів.
За рекомендаціями ВООЗ, немовлятам у віці шести місяців (180 днів) на додаток до грудного молока слід починати давати прикорм.

Далі читайте тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

А також

Виключно грудне вигодовування

Грудне вигодовування є найкращим способом надання ідеального харчування для здорового росту та розвитку дітей грудного віку, воно також є складовою частиною репродуктивного процесу з важливими наслідками для здоров'я матерів. Як показує аналіз фактичних даних, оптимальним способом годування дітей грудного віку на популяційної основі є виключно грудне вигодовування протягом 6 місяців. У подальшому вони повинні отримувати додаткові харчові продукти при продовженні грудного вигодовування до 2 років або довше.
Для того, щоб матері мали можливість почати і продовжувати виключно грудне вигодовування протягом 6 місяців, ВООЗ та ЮНІСЕФ рекомендують:

ВООЗ
• приступати до грудного вигодовування в першу годину життя;
• здійснювати виключно грудне вигодовування - тобто давати дитині грудного віку тільки грудне молоко без яких-небудь додаткових харчових продуктів або пиття, навіть води;
• грудне вигодовування на вимогу - тобто так часто, як цього хоче дитина, вдень і вночі;
• не використовувати пляшечок, сосок або пустушок.

Продовження тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Відредаговано модератором snakewife

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Я нічим не догодовувала, і нічого не давала пити першій дитині до 4 міс.,
 другій дитині десь до 5,5 міс.,
 а третій дитині до 6 міс.!!!

Offline РіднаАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Ми поки що теж нічого, крім ціці не пробували. Думаю до початку сезону домашніх овочів протримаємось. Тому цікавить такий досвід ГВ, особливо у літній період без допоювання водою.

Offline Luisik

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Мене теж цікавить чи потрібно давати водичку в літній період?

Offline Галочка25

• Свідома Мамка
  • Репутація: +41/-0
  • Наша радість
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна 12.01.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
А ми теж до 6м. нічого в рот, крім циці, не брали d100. Декілька разів давала їй чайок з фенхелю від кольок (нам дуже допомагав), але з ложечки...
Кажуть, що того мала тепер бутилочки не бере d104, але я не думаю... Вона погодилась на непроливайку, та й мені добре...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
в літній період я б давала, зрештою, як малечі буде треба - то буде пити. Обох малих годувала без ніяких прикормів до півроку, а Назарчика практично й до7.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Цитувати
Мене теж цікавить чи потрібно давати водичку в літній період?

Лікар мені казала, що можна спробувати, якщо дуже жарко і тільки з ложечки і якщо дитятко хоче а не плюється. Я попробувала, але дитина не хотіла ну і я не силувала. Я тоді більше годувала грудьми і сама більше пила, щоб було молочко.

Offline Галочка25

• Свідома Мамка
  • Репутація: +41/-0
  • Наша радість
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна 12.01.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Моя мала навіть в літній період вже після півроку нічого пити, крім циці, не хотіла d128 Ми так намучились, бо давали, а вона ледве 10 грам випивала за день.  І аж коли перестала їсти цицю, почала пити сочки, кампотики, водичку...

Offline Лесик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Я теж поки що нічого крім свого молочка не давала, але всі так сильно радять у жару давати хоча б водичку з ложечки, а в нас і в дома духота, то напевно буду трошки давати питки!!!

Offline РіднаАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Ще знайшла гарну статтю про виключно ГВ до 6 місяців.

Грудне вигодовування

За медичними даними, лише 2-3% жінок не можуть годувати дітей грудьми через патології в анатомічній будові грудей, перенесені операції на грудях чи ендокринні захворювання. То ж чому за статистикою в Україні у 2005 році рівень виключного грудного вигодовування дітей до шести місяців склав лише 6% ?

У різні часи щодо грудного вигодовування були різні рекомендації. Однак останні рекомендації українських і закордонних фахівців – неонатологів, педіатрів, дієтологів – ще раз підтверджують тезу: нове – це добре забуте старе.

Можливо, ця інформація частково або і повністю розходиться із загальними уявленнями про грудне вигодовування дитини але вона дає ту основу знань яка допоможе Вам без проблем годувати грудьми дитину до моменту вгасання в неї потреби в грудному вигодовуванні.
Кожна жінка повинна знати, що її молоко є ЄДИНОЮ й найбільш ПОВНОЦІННОЮ їжею для її дитини В ПРОДОВЖ ПЕРШИХ 6 МІСЯЦІВ ЖИТТЯ. Тому вона повинна прагнути виконувати правила успішного грудного вигодовування, щоб забезпечити для своєї дитини здоров’я, а відповідно і кращі умови для росту й розвитку її організму.

основні правила успішного грудного вигодовування з коментарями можна почитати тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Free Spirit

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
  • Life is good!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Тетянка - 25.01.2009, синочок Денисик - 04.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
І я не давала нічого крім циці до 6 місяців. Страшій навіть до 7,5 місяців, пробувала їй після півроку дати чайочку, водички, та вона не хотіла, тільки цицю. Денисик також нічого крім циці не п"є (не хоче), та їсть вже 1 раз в день картопельку.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]<br /><br />Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Я годувала виключно грудьми до 6 місяців. Літом теж груди, бо воду мій син навідріз відмовлявся пити, то я й не давала. Молока йому цілком ставало. А прикорм почали як стукнуло 6 місяців. І взагалі, ми до року були  на 90% на грудному

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Але якщо дитинка спокійна то може і  не треба допоювати..?

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +435/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
І я до 6 місяців давала лише груди. Синок березневий, то провів все літо на циці, без води.

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А я даю зараз водичку, мій пє по трошки, бо в хаті в нас реальний ташкент