Автор Тема: Багатодітні сім'ї!  (Прочитано 7887 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЛіляАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Багатодітні сім'ї!
« : 12 Червень 2010, 16:14:43 »
Зовсім недавно у мене появилась ще одна дитинка - бажаний синочок! І тепер у мене двоє діток d78 Але ніяк не можу адаптуватись до нових змін у своєму житті........ Напевно я погана мама, бо не можу бути одночасно з двома дітками d35 Якщо старша доця не в садочку, то я постійно її кудись відправляю - то до однієї бабки, то до другої........ Єдине місце, де я можу бути з ними двома - це на вулиці, коли синочок спить в калясці, а доця бавиться з дітками..... Сидіти з ними дома - це просто "катастрофа"  - синочок плаче, беру на руки - доця починає плакати, бо і їй захотілось  на ручки і т.д.
Не уявляю, що роблять мами з 3, 5 дітьми............
Цікаво було б дізнатись, як "справуються" наші мамки d130
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Багатодітні сім'ї!
« Reply #1 : 13 Червень 2010, 00:35:42 »
Отак і справляємось, то одне то друге плаче.
А нам ще і нема кому Арсенка втулити z5, в село не даю.

Нічого страшного, ще адаптуєшся, коли він трошки підросте, мала сама буде з ним бавитись.

Мої так класно бавляться, я лиш із-за угла наблюдаю і хіхікаю.
А коли вона вдариться і плаче, то зразу несе їй якусь ігрушку і каже "Аїнка ,не паць, чого пацєсь"і гладить по голівочці

І чогось зразу не беру її на руки шо вона плаче,а цьомаю Арсенка, що він так класно коло неї поводиться
А ще він не позволяє нікому чужому, даже бабусям, брати малу на руки

Так що Ліля не периживай, все нормально, ти ж не можеш одночасно з обома, потроху все владнається і ти справишся.

Ну ти ж жінка, а ми все можем z5

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
« Reply #2 : 10 Вересень 2010, 15:49:23 »
В нас 7 років різниці і то важко. Обоє діток потребують уваги. Я і не уявляю, як справляються мами з дітками, коли між ними невелика різниця.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 10 Вересень 2010, 23:33:10 »
А от така Іра перебиваємось,то всі зараз кричать  d24то по черзі плачуть,цілий день в роботі d6

Ще хоч би одна баба жила в місті,щоб коли треба підійшла посиділа,а то ні ,нема d104

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 27 Вересень 2010, 14:54:55 »
Таня, і важче стало із двома, але появилось якесь відчуття справжньої родини. Так приємно, як малий переживає за малу, "контролює" всіх, хто бере її на руки, щоб часом не образили її. Все-таки, хоч роботи додалося, але двоє дітей - це  z4

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #5 : 27 Вересень 2010, 16:22:47 »
ох, як згадаю перші Назаркові місяці... просто конала тоді. Дитина він неспокійна сам по собі, а ще ті коліки, алергію мав. Я годувати Андрійка, чи в туалет відвести - а воно волає. Назар майже не спав, то ми з Андрійком навіть побавитись не могли. Він тесувався біля мене і так я, залучаючи його до догляду за меншим, щось намагалась читати чи складати чи машинками гратись... Про якийсь режим нема мови, добре хоч Андрій сам міг лягти в ліжко та заснути. Ті пару місяців я сама не своя ходила, не знала котре число і які події в країні... Потім почала віддавати Андрійка бабусям по черзі, та й так живем. Мене мучить совість, бо сплавляю дитину, а ще ж сама за ним скучаю страшне. Але ж і самій з ними обома тяжко. Лиш щаслива, бо Андрій ну зовсім не ревнував до Назарка. Якось все разом та разом. Так смішно було спостерігати, як Андрій старався гойдати візочок чи казав "Ну цого плацесь, я тобі зараз принесу масинки і ти не будеш плакати". Тепер цьоматись та обійматись лізе, спасу від того Андрійка немає. Дуже сподіваюсь, що коли виростуть, то будуть близькі між собою. От зараз трохи намучимся, а потім, тішу себе , та мала різниця лиш на добре вийде  d30

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #6 : 20 Жовтень 2010, 16:48:32 »
Мені завжди було цікаво як мамусям які мають діток з малою різницею, бо мені здається, що я у виграші, дві однакові, що одній, те і другій...........А от зараз плануємо третє, хочеться страшенно, а страх збирає,як я з ними усіма справлюсь? Бо часом як почнуть обоє дертись кого візьму на руки, беру двох і то не догодила..........а як буде малятко, вже не зможу з ними так.........Намагаюсь постійно їм говорити, що коли буде братик(бо вони самі тільки про братика і говорять) то вже не зможу їх брати на руки, на секунду допомагає,а потім нові аргументи знаходять
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
« Reply #7 : 20 Жовтень 2010, 18:25:57 »
juli, вам треба пам"ятник ставити, якщо ви плануєте і хочете 3 дитину, я тут думаю, як з 2-ма справитися, щоб в дурку не попасти!!! пів біди, коли мала в садочку, але коли вона хвора вдома, або коли  вихідні в садіку, я тоді не знаю, що з ними обома робити, особливо з малою, вона в мене гіперактивна, і від цього дуже малий страдає)))а зараз коли обоє нараз хворі, і я також вірус підхопила, то взагалі на місяць втекти хочеться і вити там!! кришняк рве по повній програмі!
напевне щоб мати, більше як 2 дітей, треба мати стальні нерви

Offline ЛіляАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 20 Жовтень 2010, 18:27:37 »
jet, прочитала вашу відповідь і ніби про себе і своїх дітлахів читаю z5 Я також себе тішу, що потім буде легше d27 А якщо серйозно, то час все розставляє по своїх місцях і вже тепер, особисто я, зовсім по-іншому на все дивлюсь....... Доця 4-й місяць не ходить в садочок і я уже так до них двох звикла, що тепер, коли доця у бабусі, а синочок спить, мені аж скучно......якось так тихо, ніби я не дома.......... Уже не можу дочекатись, коли Ігорчик буде трішки більший, ото Аделінка уже з ним і набавиться d27 d93

Offline ЛіляАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 20 Жовтень 2010, 18:30:59 »
Цитувати
напевне щоб мати, більше як 2 дітей, треба мати стальні нерви
Все ще напевно від дітей залежить.... В мене дітки більш-менш спокійні (покищо) і мені не страшно про третю дитину думати d3

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 20 Жовтень 2010, 19:12:17 »
В мене малий такий активний, що років до 5 про друге я навіть не задумувалась. А в малої вже інший характер. Теж і вночі треба вставати декілька разів, і на руках ми носимось півдня, але все по-іншому.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #11 : 20 Жовтень 2010, 20:18:28 »
І я хотіла б трьох діток. Поки що маю одного синочка, але думаю з другою дитинкою справилася б.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 03 Листопад 2010, 23:03:31 »
Цитувати
ох, як згадаю перші Назаркові місяці... просто конала тоді. Дитина він неспокійна сам по собі, а ще ті коліки, алергію мав. Я годувати Андрійка, чи в туалет відвести - а воно волає. Назар майже не спав, то ми з Андрійком навіть побавитись не могли. Він тесувався біля мене і так я, залучаючи його до догляду за меншим, щось намагалась читати чи складати чи машинками гратись... Про якийсь режим нема мови, добре хоч Андрій сам міг лягти в ліжко та заснути. Ті пару місяців я сама не своя ходила, не знала котре число і які події в країні... Потім почала віддавати Андрійка бабусям по черзі, та й так живем. Мене мучить совість, бо сплавляю дитину, а ще ж сама за ним скучаю страшне. Але ж і самій з ними обома тяжко. Лиш щаслива, бо Андрій ну зовсім не ревнував до Назарка. Якось все разом та разом. Так смішно було спостерігати, як Андрій старався гойдати візочок чи казав "Ну цого плацесь, я тобі зараз принесу масинки і ти не будеш плакати". Тепер цьоматись та обійматись лізе, спасу від того Андрійка немає. Дуже сподіваюсь, що коли виростуть, то будуть близькі між собою. От зараз трохи намучимся, а потім, тішу себе , та мала різниця лиш на добре вийде 

Ну слово слово як про нас d27
Все те саме, але мені хоч трохи чоловік з малою сидів, коли вона синедавала мені нічого зробити.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 03 Листопад 2010, 23:05:42 »
Цитувати
jet, прочитала вашу відповідь і ніби про себе і своїх дітлахів читаю  Я також себе тішу, що потім буде легше 

Ліля, ну ти мене аж розсмішила d27, та в тебе такі тихенькі діти, тай мала все в бабусі.

Я от раз дала Арсена в село і вже он кашляє d109

Offline ЛіляАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 03 Листопад 2010, 23:13:15 »
Цитувати
тай мала все в бабусі.
Таня, ну ти трохи перебільшуєш d128
А Дітлахи хоть і спокійні в мене, але перші місяці (десь до трьох) було дуже важко. Ігорчика постійно мучив животик (добре, що мала твій кремик - виручав часто), він постійно плакав.......... Я вже в днях губилась і не могла дочекатись часу, коли він трохи підросте............ От і дочекалась - тепер хоть забавити іграшками можна. І то все йому щось недобре.............. Тільки на руках спокійний........ Аделінка зовсім іншою була, а я ще колись на неї жалілась........

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #15 : 03 Листопад 2010, 23:29:24 »
А я теж хочу третього,бо зайчики вже великі.Багатьох мамусь цікавить як це,коли різниця маленька...Спочатку важко,але зараз (донечці 3, синочку5) ляпота, правда лупляться трохи d105,але сильно люблять один одного, навіть на прогулянці в садочку Сашка підходить до Насті обнімає,цілує її, все питає як вона,вихователі аж плачуть від прояву таких почуттів. Ніхто нехоче вірити мені що дома вони зовсім інші,навчились спирати на іншого щоб самому недістати,тому правди від них недоб"єшся.Якщо одного сварю,то другий кричить на мене що я погана.....одним словом сумувати немає коли......я щаслива. d30

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 07 Листопад 2010, 23:33:06 »
Я теж не проти третього маляти. Але ще років так за п*ять і матеріально треба підготуватись.  ;)