Автор Тема: Дитяча любов до грудей. Як відучити?  (Прочитано 6724 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЖасминАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Дівчата, чи є ще в когось така ситуація, як в мене? Моїй малій вже от-от три роки, а вона до тепер не може забути груди. Я її годувала до 1,9. Постійно вона мені пхає руки до грудей, особливо вночі. Як тільки побачить, що я переодягаюся, побачить мене без бюстгалтера, то летить до мене, щоб поцьомати ціцю, одну і другу  d112
Якщо чесно, мене це дуже сильно вже почало дратувати. Я вже не можу це терпіти, особливо вночі, якщо вона опиняється біля мене в ліжку і починає "теребити" (як я це називаю) мені груди. І кричати на неї за це не можу, бо то якось не правильно, це ж її прив"язаність і любов до мене, мені так здається. І коли нормально пояснюю, щоб так не робила, то не доходить. Вона каже, що хоче гладити і цьомати ціці, що то її ціці. Ну і як це припинити? Коли це пройде в неї? Хочете вірте, а хочете - ні, але я вже це терпіти не можу, мене це дратує до кісток d16

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Re: Дитяча любов до грудей. Як відучити?
« Reply #1 : 19 Липень 2013, 22:06:41 »
Цитувати
Хочете вірте, а хочете - ні, але я вже це терпіти не можу, мене це дратує до кісток

А вона ж я так зрозуміла не плаче?

Ну я поки тебе зрозуміти не можу d30 d30 d30 Ще годую, і це мені приносить неабияку насолоду, так подобається як вона просить груди на ніч "Сіська....ням-ням"  d9 d9 d9 Ну мене твоя розповідь просто умиляет d27 І без посмішки дочитати не змогла :flv

Offline ЖасминАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
« Reply #2 : 19 Липень 2013, 22:14:44 »
та вона то не плаче, їй це заспокоєння приносить, спокій. І я це розумію! Тому і не можу на неї за це кричати, тому і терплю зціпивши зуби вночі! мабуть, для неї це якимось чином схоже на продовження ГВ.
Я коли годувала в мене таких відчуттів не було. І ще довший час не було. Але от вже більше року я її не годую, а вона груди в спокої не залишає. І мені вже це набридло, особливо коли вона мені сосок крутить в різні сторони  :oox
От хто мене розуміє?  d112

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +269/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #3 : 19 Липень 2013, 22:23:18 »
В мене таке було з старшим. Закінчилось все як я пішла народжувати другу дитину і мене не було 3 дні дома. А коли прийшла то ціцю вже гамав братик. Старший так і казав , що в нього ціцю забрав братик. А менший якось спокійніше відлучення сприймав( годувала теж довго 1,10) і до грудей вже не лізе, тільки за шлейку ліфчика тримається коли засинає.

Так що Жасмин , народжуйте другу лялю  d30

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 19 Липень 2013, 22:27:15 »
Але ляля вже досить велика - пряма дорога до свого власного ліжечка, або кімнати  :flv :flv :flv Там і теребити сосок не буде  d27 d27 d27

Ой на рахунок соска, брррр, раз мала заснула на грудях, і я заснула, то снився сон ніби тааак зудять соски і викручує, я у сні ніби їх чесала і що не хочеш робила, а зуд не проходив, а проснулася, а то мала посмоктує вночі  d27 d27 d27 Аж самій смішно стало  d30 d30

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #5 : 19 Липень 2013, 22:29:44 »
Я своїй малій(кормила до 2-х років) після відлучення груди певно пів року а то і більше не показувала взагалі!!! в мене прямо страх був... спала навіть в лівчику шоб не лізла туди.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Free Spirit

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
  • Life is good!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Тетянка - 25.01.2009, синочок Денисик - 04.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #6 : 19 Липень 2013, 22:37:57 »
Цитувати
От хто мене розуміє?
я розумію :) але в нас від відлучення пройшло тільки 1,5 місяця. Любов до циці  нас проявляється точно так само як і у вас.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]<br /><br />Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline lilineth

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія, 3.02.2011; Вероніка, 19.08.2017
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #7 : 19 Липень 2013, 23:00:25 »
В мене доця, також дуже любить груди :flv але вона їх не мне і не крутить))) Іноді залазить в ліфчик, бере губами за сосок і починає ніби пити молочко d27 коли питаю "ти шо робиш?" то вона робить такі хитрющі оченятка і каже " ціцю гамаю" і зразу вилазить з ліфчика і всьо поправляє на місце  d30

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #8 : 19 Липень 2013, 23:37:18 »
Цитувати
От хто мене розуміє?
Я розумію!!!!!!!!! Ситуація ідентична! d111 d111 d111 Малого годувала півтори року і уже рік і 8 міс ми воюємо! Щоб не тріпати собі нерви я просто здаюсь і засинаю з його рукою на циці d111 d111 d111

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
« Reply #9 : 19 Липень 2013, 23:44:58 »
Цитувати
От хто мене розуміє? 
я теж розумію,в мене Марк просто балдіє,я йому пояснювала,що він великий хлопчик,ціця для маленьких...на час проходило - а потім знову починає "фарширувати " в футболці мені.... d111 d111

Offline люба10

• Своя Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 6 і Христинка 2
  • Ваше справжнє ім’я: люба
« Reply #10 : 19 Липень 2013, 23:47:15 »
Я від багатьох чую, що коли одну ціцю їдять то другу трогають, це нормально. У мене забавка косичка, ми ціцю не трогаємо, зате теребанимо косою d30 Мені радили щось дати в руки наприклад ватку, бо дитина хоче щось тримати, але це не допомагає. Ми ще ціцю їмо, це мене не дратує, а ось теребанення косою піддратовує, хочу вже підстригтись, але думаю спочатку відлучу від ціці,а  потім від коси d30

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
« Reply #11 : 19 Липень 2013, 23:50:15 »
ми вже 1.5роки не їмо ціцю - але сам факт-що там його сісінька знає)

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 19 Липень 2013, 23:52:33 »
А мене мала пощипує коли їсть сісю  d27 d27 d27 Але поки роздратувань не викликає  d30 d30 d30

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #13 : 20 Липень 2013, 00:11:35 »
Цитувати
Хочете вірте, а хочете - ні, але я вже це терпіти не можу, мене це дратує до кісток
В моєї однокласниці так було: 2 роки годувала, а потім два роки малий мучив її соски d30 Теж казала, що вже не витримувала, але я тоді не дослухала історію до кінця, бо мене більше хвилювало питання налагодження ГВ, а не завершення d112
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ЖасминАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
« Reply #14 : 20 Липень 2013, 08:30:20 »
Цитувати
Але ляля вже досить велика - пряма дорога до свого власного ліжечка, або кімнати
вона спить у своєму ліжечку, але бувають різні випадки, що вона опиняється біля мене, чи хворенька, чи просто хоче спочатку полежати зі мною на ліжку, а потім проситься у своє.
Та й не тільки вночі в нас таке, але й в день. Просто вдень мої нерви стійкіші та й відволікти її швидше можу, а вночі, коли це починається, то просто кошмар, бо як забираю її руку, то вона починає плакати. То вже терплю тих пару хвилин, щоб вона заснула ніж потім годину заспокоювати від плачу і присипляти знову.

Цитувати
Я своїй малій(кормила до 2-х років) після відлучення груди певно пів року а то і більше не показувала взагалі!!! в мене прямо страх був... спала навіть в лівчику шоб не лізла туди.
ага, я також ховаюся від неї, коли переодягаюся.

Цитувати
Іноді залазить в ліфчик, бере губами за сосок і починає ніби пити молочко хі-хі-хі коли питаю "ти шо робиш?" то вона робить такі хитрющі оченятка і каже " ціцю гамаю"
от-от! в нас такі самі хитрющі очі і відповідь "хочу ціцю пити" ))) але я не дозволяю їй брати губами за сосок.
І взагалі, в нас відлучення від грудей пройшло дуже спокійно, безболісно. Я вже точно не пригадую, але мені здається, що такого не було саме після закінчення ГВ. А надмірним бажанням знову "пити ціцю" стало те, що у наших сусідів появився маленький хлопчик і вона бачила і бачить, як він їсть груди, то і собі знову так хоче. Каже "Я маленький Максимчик" і лізе до циці.
Цитувати
Щоб не тріпати собі нерви я просто здаюсь і засинаю з його рукою на циці
і я теж, але мені і далі це "лоскоче" нерви.

Цитувати
В моєї однокласниці так було: 2 роки годувала, а потім два роки малий мучив її соски
в моєї братови менший син до школи їй у пазуху ліз  :oox Так, від закінчення ГВ і до 6 років.
Вона вже і сварила його, і пояснювала, але він всерівно ліз трогати груди. Теж не міг забути.

Offline Мамася

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +449/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик 26.04.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #15 : 20 Липень 2013, 08:36:17 »
от у мене така сама ситуація.  d112 коли пє молоко, то обовязково руки мусить запхати до циці.  d108 навіть на вулиці хоче лізти, але знає, що дядя буде сварити  d27
[/url]

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #16 : 21 Липень 2013, 15:48:20 »
Жасмин а може вона так виражає свою потребу в увазі чи спілкуванні, чи ще чомусь...адже Ціця-стала для неї таким собі символом Зєднання з мамою, може про це подумайте :xmm