Автор Тема: Дитяча любов до грудей. Як відучити?  (Прочитано 6244 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Re: Дитяча любов до грудей. Як відучити?
« Reply #17 : 21 Липень 2013, 16:35:37 »
Цитувати
А надмірним бажанням знову "пити ціцю" стало те, що у наших сусідів появився маленький хлопчик і вона бачила і бачить, як він їсть груди, то і собі знову так хоче. Каже "Я маленький Максимчик" і лізе до циці.
Так може це в неі тимчасово - і в цій фраза причина!!! Якщо такої "любові" після відлучення не було і ви гарно та спокійно перенесли закінчення ГВ, то сьогоднішня ситуація може бути спровокована сусідами d30. Якщо це так, то єдине, що залишається - це пояснювати, що ти не маленька, не маленький Максимчик, у тебе теж колись буде ляля, якій ти (!) будеш давати ціцю (нехай прикладає ляльок до грудей d108, а потім буде встидатися і перестане). Короче, можливий варіант - що це в неі така гра. То в цю гру треба погратися ;)

А якщо чесно, то я теж вкотре хотіла написати тобі, Оксано, що я тебе теж прекрасно розумію. Ми ще на ГВ, проте малий вже як бачить груди, то в нього такий азарт появляється, хоче при цьому їсти чи не хоче. А що таке "крутити" другий сосок коли їсть іншу грудь або засинає, я знаю d111
Я якось пробую йому казати, що ціця - це не гратися, а гамати... По всякому буває, не завжди Богданчик Володимирович мене розуміють..., як буде далі побачимо

П.С. А ще можна сказати, що ціця вже не донечки, а таткова ;)

Offline ЖасминАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #18 : 21 Липень 2013, 17:58:39 »
Цитувати
П.С. А ще можна сказати, що ціця вже не донечки, а таткова
d27 Та татко вже їй так казав, а вона свариться з ним і ображається ще й за це на нього.

а щодо того, що це гра - не знаю... мені це на гру не схоже. От навіть сьогодні, та то кожен день таке, взяла її на руки і притулила до себе, а вона руки бігом в ліфчик.

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +439/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #19 : 21 Липень 2013, 18:19:50 »
Я закінчила годувати в 2,5 роки і до сих пір ні я , ні Тарас не можемо того забути d27
Часом засне мені на руках і спросоння може в пазуху руку пхати. Так, то розуміє, що то він вже великий і соромиться, а спросонку... :)
Ніколи не забуду, як він ходив за мною і казав "ці-та-та" d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #20 : 22 Липень 2013, 01:08:37 »
Мій гладив і цілував ціцю до 5 років, коли бачив (якщо я передягалась, наприклад), казав: "Дякую, тобі, ціця, що ти давала мені молочко". А відлучила я в 3 роки. Після відлучення частіше просив: "Дай ціцю, хочу погладити і поцьомати". У 5 років у нас усе це припинилося, бо я сказала, що ціця тепер Богданчикова. Мене ці цьомки-бомки не дратували, просто забирали час, особливо, коли збиралась на роботу. До речі, сама пропонувала класти ручки на ціцю, коли він звикав до садка і засинав зі сльозами (ми якраз перед тим відлучилися), але він чомусь так не робив, напевне, вже до того натримався.
Досі дуже любить дивитися, коли смокче братик, каже, що "він зараз такий милий"  d9. Деколи прикалується, що буде смоктати ціцю, робить такі рухи губками біля моїх грудей  :).
Оксано, може, не дозволяй їй крутити соски (уявляю, як це неприємно і боляче!). Відучи спочатку хоча б від цього. Без нервів, спокійно, але твердо скажи, що тобі боляче, тому так робити не можна, не можна ображати ціцю, бо вона давала тобі молочко, буде давати ще твоїм братикам і сестричкам ;), тому ціця має бути здоровою. За ціцю можна тільки тримати і гладити. І твердо стій на своєму, не здавайся, коли вона почне плакати. Спробуй так досягти компромісу, а потім підеш далі. Може, варто звернутися за порадою до психолога, може, щось турбує дитину і вона всіми силами намагається нагадати собі той стан, коли вона почувалася захищеною і спокійною? А може, молочний консультант щось порадить, звернись на форум "Молочних рік".

Offline roma

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня, 3 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Рома
« Reply #21 : 12 Серпень 2013, 20:56:54 »
У мене аналогічна ситуація. І це мене також сильно дратує. Коли у 2,4 роки відлучила малу, то два місяці був чистий спокій (максимум могла поцьомати цицю і сказати “любу ціцю”), а тепер не можемо попити чаю без того, щоб не тримати руки на груді.

Offline vikysuk-tatysuk

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
  • vitysuk-tatysuk
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік 4 роки.
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #22 : 16 Серпень 2013, 08:58:18 »
Мій малий важко відучився від грудей, я також не показувала і він ніби забув, але зараз йому 4.5 роки він знає що він як був маленький "смокпав цицю" d30. Може намазати зеленкою і пояснити що вони тебе болять, тобі боляче d128

Offline Світусик

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія, 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #23 : 11 Вересень 2013, 11:19:56 »
Жасмин,
у мене ідентична ситуація, годувала 2 роки, відлучила з легкістю, спочатку вона, навіть, забула. Але ми пішли до друзів, де була новонароджена дитина, Настя побачила... і почалось, пхає ручку до циці, цьомає її, але особливо коли хоче спати, плаче, або хвилюється. Я так розумію то її заспокоює, деколи нервує, бо на людях як...., а я поясню, але результату ніякого, я тільки , надіюсь, що переросте, і зрозуміє.
 У моєї сестри малий так само робить, от ми і запаслись терпінням. і ви  наберіться терпіння, я думаю, що це того варто.

Offline Ангеліна2011

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 роки 7 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #24 : 13 Вересень 2013, 15:00:33 »
Годувала дівчинку до 2.2 роки, було дуже морально важко відлучати, вона вже все говорить і так гарно зі сльозами просила цицю , що я сама плакала, але не давала

Offline mamusia

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #25 : 14 Жовтень 2013, 20:06:09 »
Моєму синулі зараз 4 роки 7 місяців. Годувала його 1 рік 9 місяців. Цицю пам'ятаємо дуже добре, як побачить, що переодягаюсь зразу оченята замріяні d27, а коли погано йому, чи мене вдома не було довго ще донедавна любив засунути ручку у ліфчик і казав : Памацяв ціцю  d140 Зараз потиху доходить, що він дорослий і т.д. але любов до циці-це надовго!

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #26 : 14 Жовтень 2013, 21:27:26 »
Свого козака теж у 1,9 відлучила, то хоче мацати дотепер, то каже, що погладити, то помацати, чи тепла  d140 , так це нервує, пояснюю, прошу, а він через деякий час знов, причому може деколи в пазуху бабусі залізти  d107
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ляляля

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адріана 4 з половиною
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #27 : 20 Жовтень 2013, 23:39:33 »
я в рік і 9 місяців мусіла відлучати, бо почала хотіти по 100 разів на день і від іншої їжі відмовлятись. Пояснювала дитині, як не смішно це для когось прозвучить... Вона погоджувалась, але знову просила. Мусіла, як і більшість, гірким намазати - вона в мене така гурманка, що враз полишила. Але ще довго тоскувала)))) Та я їй на той час ще більше тепла і любові, обіймів давала, як підтримку. мені здається, що часто мами самі не можуть підсвідомо від цього остаточно відмовитись, бо це як якийсь зв"язок з дитиною обірвати та і просто приємно))) тоді і діти ваче відлучаються. я по собі суджу. поки якось не допекло і не вирішила "все!!!" - толку не булоя знаю один сумний випадок, коли в мами дитинка померла і вона ніяк не могла це прийняти, відпустити душу - у неї молоко просто 3 місяці після того текло і вона навіть хімією зупинити не могла, хоч ніхто не смоктав. і так буває(((

Offline Viktoriya777

• Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік i Coфiйка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #28 : 20 Жовтень 2013, 23:50:11 »
Цитувати
мені здається, що часто мами самі не можуть підсвідомо від цього остаточно відмовитись, бо це як якийсь зв"язок з дитиною обірвати та і просто приємно)))
справді, мені так жаль малого було, я відлучила в рік і 8, хоч планувала довше.... :(
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +639/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #29 : 07 Листопад 2013, 23:59:43 »
А я пробувала відлучити десь з два місяця назад. Але де там  d111 причипилась до цицьки і все. Каже дай мені ціцю будь-ласка, обнімає, коли засинає тримається за неї. Одним словом навіть незнаю коли тепер відлучати, нам сьогодні рівно два рочки та п"ять місяців
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +233/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #30 : 08 Листопад 2013, 00:07:25 »
У мене така сама ситуація, також годувала до 1,9. А Сашко їх ніяк не забуде, мене це також дратує, особливо, коли він запихає руки за пазуху на вулиці, а руки холодні, бррррр, ще й горловину розтягує, ну і соскам не приємно, особливо, коли нігті забуду обстригти d100 Все чекаю, коли то пройде....

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #31 : 08 Листопад 2013, 00:09:08 »
Не переживай, діти в такому віці скоро міняються. Для неї місяць- це більше, ніж для тебе. Та й, може, добре, що не відлучила, бо от зима на носі, з ціцею спокійніше. Я відлучила в 3, був чіткий орієнтир: торт і свічечки. Я про це йому давно казала, буде тортик, будеш задувати свічечки - і все, ціця піде до маленьких діток, ти її більше їсти не будеш, бо тобі вже буде 3 рочки і ти будеш великим.

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +75/-0
  • Життя минає навіки без всякої надії на повернення.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ю 10 С7
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #32 : 19 Листопад 2013, 22:16:32 »
Цитувати
В мене доця, також дуже любить груди daruju але вона їх не мне і не крутить))) Іноді залазить в ліфчик, бере губами за сосок і починає ніби пити молочко хі-хі-хі коли питаю "ти шо робиш?" то вона робить такі хитрющі оченятка і каже " ціцю гамаю" і зразу вилазить з ліфчика і всьо поправляє на місце  ги-ги-ги
о я з таким уже майже рік живу, нормально, привикла, та моя мама в шоці що я таке позволяю, вона моя козульку сварить за це , а вона їй "бабка іди геть не дивися на мою ціцю" :oox :oox
Те, чого немає, завжди здається кращим за те, що в тебе є. В цьому полягає романтика й ідіотизм людського життя.
Еріх Марія Ремарк

Offline маняня

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владиславчик
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #33 : 02 Січень 2014, 21:00:51 »
я з таким нестикалася,бо перервала до року давати груди,але думаю що непотрібно позволяти лізти туди....