Автор Тема: Вживання алкоголю, паління в громадських місцях  (Прочитано 2623 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline anneАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Сьогодні, прогулюючись по парку, присіла на лавочку. Навколо лишень мамочки з колясками. На одній лавці дві мамки глушать слабоалкоголку, на іншій -одинока матуся з коляскою попиває пиво та затягується сигареткою. Про ГВ там, мабуть, не йдеться. Хоча хто зна... Але ж чого навчаться ті дітки, які з пелюшок споглядають на те, що роблять батьки? Як потім пояснити дитинці, що ти цього не роби, а мені можна?
З мого досвіду якщо таким людям щось сказати, наштовхуєшся на дуже агресивну реакцію.
Крім того, вони заважають навколишнім. Будучи вагітною я просто задихалася від сигаретного диму, а на вулиці обов`язково знаходився хтось, хто йшов попереду мене і палив.
У нас нібито заборонено вживання алкоголю, паління в громадських місцях, але ж ніхто цього не дотримується. Як з цим боротися? Виходить, просто терпіти?

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
імхо, в нас громадський рух дуже неактивний. Десь за кордоном є соціальні ...не знаю як то сказати, угруповання, а в нас кожного хата скраю. Мене теж страшно бісить таке байдуже ставлення до свого здоров"я, дитинки та й оточуючих. Тай державі також пофіг. А без тиску згори не думаю, що народ отак почне просто задумуватись та позбуватись шкідливих звичок. Одна позбудуться, а молоде покоління набуде. Потрібні якісь державні програми, агітування, закони, ціни, штрафи, пропаганда здорового життя. Ну і без контролю тут нікуди. Вживання алкоголю заборонено ,а ле й штрафи за то хіба передбачені? Імхо, якби були штрафи як на дорогах, то вулицями теж ходили типу дружинники і слідкували за розпиттям та палінням.
Не знаю як то робити... дзвонити організовано у міськраду?  півроку... рік...

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +207/-0
  • stop narcotics
    • Награды
Цитувати
дзвонити організовано у міськраду?  півроку... рік...

а непогана, до речі, ідея....
був у мене випадок... якось зимою дзвонив в міськраду... що на Новгородській прямо над тротуаром з водостоку висить здоровий кавалок льоду... у може реально комусь на голову впасти... то мені відповіли: "а що він вам заважає? ніхто крім вас не жалівся!"  d104
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
а куди саме ти жалівся? там, здається, є відділ скарг, але мене якось звідти перенаправляли дуже лінивим голосом. Куди - не пам"ятаю... але точно не на три букви  d27

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Цитувати
Імхо, якби були штрафи як на дорогах, то вулицями теж ходили типу дружинники і слідкували за розпиттям та палінням.
І що би ті дружинники робили?То саме що і даішники,брали б хабарі.Нам треба повністю все переробляти,і починати з влади.В мене теж сусідка курить в підізді,деколи спуститись з дитиною неможливо.І біля підізду зробило собі пів вокзалу курілку.Скільки я вже сварилась d16всеодно якісь нові постійно зявляються.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
І що би ті дружинники робили?То саме що і даішники,брали б хабарі.
я це і мала на увазі  d104 слідкували б за палінням з тим аби брати штрафи, ну не про здоров"я ж дбали б!  Але може люди б тоді менше пили, бо ж не кожного вечора штраф або "на лапу" давати  d104

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Та я не думаю,що меньше б пили,може просто краще ховались би d27

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
якось зимою дзвонив в міськраду... що на Новгородській прямо над тротуаром з водостоку висить здоровий кавалок льоду... у може реально комусь на голову впасти... то мені відповіли: "а що він вам заважає? ніхто крім вас не жалівся!" 

Живий анекдот! І сміх і гріх!

Цитувати
І що би ті дружинники робили?То саме що і даішники,брали б хабарі.

Навря чи би брали, дивлячись як вони працюють. Дружинники в наш час просто кілька годин просиджують в пункті міліції і додому. Це не те що колись ходили, патрулювали...

Offline anneАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
За порядком хіба що в Німеччину їхати... В те, що колись цьому можна навчити наших людей, я не вірю.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
Ми теж звонили в міську раду, бо в нас ліфт ламався, а той чувак з аварійної таке хамло, то наша душа не витримала :/
Правда то не я звонила (їм там повезло) і кажуть що типу в нас ліфт не робить, вни не спішать робити, а в нас дитина, гуляти треба, а каляска важка, то та пані сказала, що в ліф з каляскою заходити не можна d107 d107 d107 d111 d111 d111 d111

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Мене дуже обурює, паління шоферів в пижиках. Якраз сьогодні я їду, а на саме перше крісло сіла моя мала. А шофер закурив собі, то я хотіла забрати дочку звідти, щоб вона не дихала тим, а шофер каже "сиди-сиди, я затушу" Нормальний попався.

Offline anneАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
кажуть що типу в нас ліфт не робить, вни не спішать робити, а в нас дитина, гуляти треба, а каляска важка, то та пані сказала, що в ліф з каляскою заходити не можна d107 d107 d107 d111 d111 d111 d111
Та пані, мабуть, - стара гримза, яка своїх дітей не має і з коляскою не ходила...
Цитувати
Мене дуже обурює, паління шоферів в пижиках
Мене також! На вулиці ти можеш хоч в сторону відійти - а тут нікуди, весь дим на тебе!!!

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Цитувати
Мене дуже обурює, паління шоферів в пижиках
Мене також! На вулиці ти можеш хоч в сторону відійти - а тут нікуди, весь дим на тебе!!!

Деколи навіть заді в автобусі сидиш і то смердить, але на жаль для більшості це норма, бо самі курять.

Offline anneАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я таких прикладів можу багато навести: сижу на лавочці, мужик підсідає і закурює , або на тій же лавочці, але, проходячи, кидає бичок в урну біля нас, і він там димиться. Переді мною обов'язково хтось йде і на ходу курить, весь дим на нас: всіх курців обганяю. А кафе на вулиці- рай для курців, нікому і в голову не приходить, що дим тут же не випаровується, а смердить всім навколо і якщо поруч коляска, можна і утриматися. Тільки раз жіночка дістала сигарету, але подивившись на нас, сховала, сказала, що не буде нам смердіти  z4 Я їй дуже була вдячна.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Цитувати
Я таких прикладів можу багато навести: сижу на лавочці, мужик підсідає і закурює , або на тій же лавочці, але, проходячи, кидає бичок в урну біля нас, і він там димиться. Переді мною обов'язково хтось йде і на ходу курить, весь дим на нас: всіх курців обганяю. А кафе на вулиці- рай для курців, нікому і в голову не приходить, що дим тут же не випаровується, а смердить всім навколо і якщо поруч коляска, можна і утриматися.

Аналогічно!

Цитувати
Тільки раз жіночка дістала сигарету, але подивившись на нас, сховала, сказала, що не буде нам смердіти   Я їй дуже була вдячна.

І в нас так було, біля Ратуші на лавочці.

Offline sawa3010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
  • Все так небуде)))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
В нас також схожа ситуація була того тижня,в сестри виключили світло,звонимо на аварійну,запитали номер будинку,і сказали що будинок в список не входить і вони приїзжати небудуть(їм всеодно що вдома мала дитина).Пришлось дзвонити у Міськвиконком тоді зразу все вирішилось за 5 хвилин(їхній номер 1580-а там залежить від проблеми,скажуть куди дзвонити)

Offline na dia

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, 10 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
а я хочу сказати про паління.....який зараз кайф зайти в кафе, і там не просмердітись до трусів...